ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סשן אמיתי ומהלב (:

infinite​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 26 בנוב׳ 2005

סשן אמיתי ומהלב (:

infinite​(נשלטת) • 26 בנוב׳ 2005
אני שלך. התחושה איתך היא כפי שלא היתה לי מעולם. הייתי תמיד מחפשת הנאה בכל דבר ובעצם אולי לא התמסרתי לגמרי מעולם לאף אחד .אולי רציתי מאד אך לא ידעתי התמסרות מה היא וגם אם ידעתי – חיפשתי את ההנאה, את ההבנה . מרגישה מניפולטיבית ,איגואיסטית מרגישה שלא הייתי אמיתית עם עצמי אך לא מתוך משהו רע אלא כי באמת פתאום אני מבינה שלא ידעתי. וואלה לא ידעתי מה זה. רוצה שתקחי הכל ממני ,כל מה שאוכל לתת ויותר. את הכאב ההכי חזק , את הדחפים שלי ,את האוויר שלי תקחי ממני אני רכושך.את החופש ,כי אני מרגישה חופשייה רק איתך .רוצה להסתובב לעד בעירום כבולה שרשראות בביתך. והיום אני הכי שלך, מרגישה מבטך עליי ,האי ידיעה לגורלי והידיעה כי אני שלך מעלה לי את האדרנלין ,את ההתרגשות . "תתפשטי". אני ערומה לפנייך. "תשעני על הספה" .אני נשענת על הגב של הספה בעמידה הישבן שלי נתוך לחסדייך ,את עומדת מאחוריי . השוט שלך מטייל על גופי מעט ,מלטף . ההצלפות על ישבני ועל גבי העליון מחממות אותי ,אני מתמכרת לאט לצעדייך מאחוריי, לצליל הנפת השוט . את מתקרבת אליי , אוחזת בשדיי ומפזרת כמה ספנקים על הישבן החם שלי. "מה את ?" "שפחתך גבירתי" "נכון ואת גם כלבה.את גם זונה שלי. מה את מוכנה לעשות בשבילי?" "הכל גבירתי, אני רכושך" החיוך שלה מלטף אותי ,אני מרגישה אותו . אין לי מושג מה גבירתי הולכת לעשות. היא מצמידה מצבטי מתכת לפטמותיי ,משחקת בהם מעט שארגיש . קצב הנשימה שלי עולה לפי ההצלפות ,בשוט כואב יותר, כבר לא מלטף. גבירתי מתקרבת אליי ואומרת בקולה הרגוע כתמיד (גבירתי מעולם לא הרימה עליי את קולה ,גם אם היא כועסת היא מדברת בשקט מענה ,או במבט שיכול להרוג (: ) "אמרת מקודם שהמספריים זה נעים. הממ...ניסית לך בכיף אחד ככה על המינימום...מה את אומרת ,אני חושבת שננסה עכשיו לנעול לך את שניהם ." אני נושמת מהר . "רוצה אותם זונה ?" "כן גבירתי !" אני עונה וברור שקצת רועדות לי הרגליים . היא שולפת את המספריים מהתיק. הנה היא שמה לי אחד, הנה זה נסגר. וואלה..סבבה ,זה לא כואב בכלל... פתאום מסתבר לי שזה בכלל עוד לא נסגר,זה רק התקרב לי לפטמה...עכשיו זה נסגררררררר...הקצב נשימות שלי עולה למאה בדקה בטח . השני ננעל בזמן שאני עדיין בהלם מהראשון אז זה בסדר...שניהם נתלים על פטמותיי וגבירתי עוזבת אותם ,מביטה מעט כמו על יצירת אומנות ואז מקשטת את הכוס שלי באטבים. כשהמתכון שלה מוכן היא לוחשת לאזני "עדיין נעים לך ,שפחה? " "כ..כן גבירתי" אני גונחת . גבירתי לוקחת שני שוטים עצבניים ומצליפה ,ככה שאני לא אוכל להחליט איזה צד של התחת כואב יותר .המספריים מטלטלות ככל שאני מתפתלת . "עדיין נעים, כלבה??" היא שואלת תוך כדי ההצלפות הרצופות . אני עוד בעמידת נינג'ה וכולי רטובה וככל שכואב יותר כך אני נרטבת יותר זה לא יאומן.השעווה מצטרפת לחבר'ה ומדליקה אותי עוד יותר. השעווה זה הדבר שהכי מטריף אותי תמיד. אינני שולטת כבר בכלום. כולי שרפה ורטיבות נראה לי הרטיבות מכבה את השרפה . בא לי לצעוק גבירתי בבקשה תזייני אותי בתחת אבל אינני מעיזה .אני רכושה ומה שבא לה תעשה בי. גבירתי נוגעת בכוס שלי ואני קופצת . היא מאוננת לי ואני גונחת מטיילת לה על היד ."לא לגמור זונה." אבל...אני גומרת גבירתי...עוד שנייה...אני לא שולטת בזה בכלל .איזו גרועה. היא רואה את זה ומחייכת . "הממ...גמרת הא..." כל הגוף שלי רועד מעונג. היא מדליקה סיגריה ונותנת לשוטים לנוח מעט כשהיא מעבירה את הסיגריה על גופי. התחת שלי רגיש וכל פעם שעוברת הסיגריה אני קופצת מעט. אני מצחקקת צחוק עצבני מעט כי זה מדגדג את העצבים בתחת. "את צוחקת או שנדמה לי? לא, יעני בכלל לא כואב לך. היא צוחקת !" על טעויות משלמים . גבירתי מורידה את המספריים לאט . אני מחניקה צעקה . אמממ...אמממ..."את בת 24 ,נכון?" היא אומרת בקול רגוע תוך כדי האנקות שלי "כן גבירתי" הקין טופס את מקומו של השוט ואני סופרת לגבירתי 25 הצלפות קין על הישבן תוך כדי שאני מתבלבלת כהרגלי אני גרועה בחשבון אבל מודה לאל שאני בת 24 ולא נגיד איזה 70 וגם מודה לגבירתי שהיא לא מכפילה משלשת ועושה תרגילי חשבון מסובכים . אני מעורפלת ,הכאב אוחז בכל גופי ,אני צונחת על גב הספה מחניקה את הצעקה בעור המשובח של הספה (מקווה שלא נשאר סימן גבירתי (: ) .אמרתי שאני רכוש אז אני רכוש קומי עכשיו יא פדלאה אני אומרת לעצמי ומתיישרת בשבילה . גבירתי קרובה אליי, נצמדת אליי מאחור ,מלטפת מעט את הישבן הבוער מקימה אותי מהספה ומסובבת עם הפנים אליה. הקלאפר שלה צובע באדום את ירכיי ואת הכוס .אני גונחת ,גופי מתפתל מולה ברפלקסים. "ידיים מאחורי הראש" ומצליפה מעט בשדיי תחילה עם השוט ,אחר כך עם הקין . כעבור כמה זמן אני מתקפלת מהכאב ,היא מיישרת אותי חזרה . הידיים יורדות להגן על החזה "תעמדי ישר ועכשיו ! כשאני ארצה אני אפסיק, ברור?" עכשיו אני בוכה. היא מורידה עוד אחד אחרון . הבכי מתפרץ ממני ,לא מהעיניים ,מהגרון . מהלב. בכי מהלב דפקתי ,יצא לי מבפנים. מנסה להחניק אותו ולא ממש יוצא . גבירתי מקרבת אליי ומחבקת חזק חזק ,מלטפת את פניי ,את הדמעות שאני מנסה למחוק . "אני אוהבת אותך ,אני חולה עליך" זה היה שווה את הכלללל...."גבירתי..אני חולה עלייך יותר" אני כבר תלוייה עליה כולי הגוף שלי מתמסר למגע החם שלה. היא צוחקת . מנשקת אותי חזק ואני מתמכרת לנשיקה שלה. "לא ,אני יותר .את לא יודעת כמה.."

וגבירתי אני רוצה להגיד לך שאני חולה עלייך יותררר וזה את לא יודעת כמה (((:
קלייר​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 26 בנוב׳ 2005
קלייר​(נשלטת) • 26 בנוב׳ 2005
יו... מטריף! מטריף! מטריף!
סוחף, משגע, מדהים.
Tainted​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 27 בנוב׳ 2005
Tainted​(לא בעסק) • 27 בנוב׳ 2005
אני יושבת פה בעבודה וממש יכטולה לראות את זה קורא..

ההתמסרות שלך נוגעת ללב, התיאורים סוחפים,

הגהירה שלך ניפלאה,

וכך גם את!!

אני שמח שאתן מאושרות וטוב לכן...

כל כך שמחה!!

נשיקות המון,
דומי

נ.ב אם אפשר לבוא לצפות - הפופקורן עלי!
infinite​(נשלטת)
infinite​(נשלטת) • 27 בנוב׳ 2005
תודה קלייר !
תודה דומי מקסימהה נשיקות ! }{
Belisana​(שולטת)

מממממממממ

Belisana​(שולטת) • 27 בנוב׳ 2005
מממממממחרמןicon_smile.gif

גבירתה, פליז תענישי אותה על התעללות בבני אדם בכלל ובדומיות תמות במיוחד
ובאותה הזדמנות על אי חלוקה לפסקאותicon_smile.gif

אוףףףףף חם ליicon_smile.gif
הגבירה שלי​(שולטת){מיסיסיפי}
בליסנה

אני בהחלט מיתכוונת לכבד את בקשתך.

חוץ מזה אני מאוד נהנית לקרא אותך ואת קלייר בפורום.

שלי.
רומי נכנעת​(נשלטת)

וואוו

רומי נכנעת​(נשלטת) • 27 בנוב׳ 2005
בלי פסקאות, עם פסקאות, זה היה פשוט טוב..
כתוב סוחף, מרגש, מחרמן...
כמה מאיתנו לא ממש עובדים היום?????

icon_wink.gif
scarlettempress{L}
scarlettempress{L} • 27 בנוב׳ 2005
פאק... את צריכה לכתוב, והרבה icon_smile.gif
SEAMASTER​(שולט)

אינפי המדהימה

SEAMASTER​(שולט) • 27 בנוב׳ 2005
אינפי מדהימה את מצליחה כל פעם מחדש לרגש אותי , את כל כך עמוקה כל כך טוטאלית כל כך מתמסרת שזה מדהים , עונג תודה על שברחת לחלוק איתנו כזה סשן של חיבור ציות טוטאליות ואהבה .
נעמה26​(שולטת)
נעמה26​(שולטת) • 27 בנוב׳ 2005
וואוו כמה מדהים ....
סוחף בטירוףףףףףףףףףףףףף.
תמשיכו ליהנות ... וכמובן לכתוב שגם אנחנו נהנה
icon_lol.gif