אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכרויות בכלוב

מישלי
לפני 18 שנים • 28 באוק׳ 2005

תגובה לתגובות ( :

מישלי • 28 באוק׳ 2005
דופאמין כתב :
"מישלי, אני חייב לחלוק עליך. לא בגלל משהו שכתבת, פשוט כי יש לי צורך עז לחלוק עליך בכל נושא שהוא (סוג של משיכה מטאפורית בצמות). אז הנה, אני חולק."

דופ - אתה חמוד אמיתי icon_arrow.gif

בטי - אני חושבת שקרה לך דבר נפלא, מאחלת לעצמי שתתרחש גם לי הפתעה כזו icon_redface.gif

ונוס - פשוט אוהבת אותך !!
ממש גרוע​(אחר)
לפני 18 שנים • 21 בנוב׳ 2005

Re: הכרויות בכלוב

ממש גרוע​(אחר) • 21 בנוב׳ 2005
tsunami29 כתב/ה:
רציתי לשתף אתכם במשהו.

כאשר נכנסתי לכלוב שמחתי לגלות שיש כאן הרבה בחורות איכותיות (לפחות לפי הפרופילים)
ואני מודה ולא מתבייש שרציתי מאד להכיר דרך הכלוב מישהי שיש לה שריטות דומות לשלי.
הייתי בטוח שמבין כל הבחורות כאן אמצא לפחות אחת שאפשר יהיה לפתח איתה קשר רציני של אהבה אמיתית מתובלת בעניין הבדסמ.

אבל לצערי ישנה תופעה שהולכת ומתפשטת ברחבי הכלוב ודובקת בבנות הכלוב.
יותר יותר בחורות כותבות שאין להן רצון בשום קשר ולא לפנות אליהן בשום צורה או דרך. וזה אחרי שהן מציינות במפורש שהן פנויות לקשר.
אני מבין שלא כל אחת שנמצאת כאן מעוניינת בקשר אבל לתומי חשבתי שבמקום כזה שמאגד את כל אוהבי הבדסמ יחדיו יהיה אפשר ליצור קשרים מעניינים.
ומאחר שזו תופעה מתפשטת לא נשאר כבר כמעט למי לפנות בעניין הכרויות.
אולי זה בגלל שישנם גברים שפונים בחוסר נימוס ? בחוסר כבוד מינימלי ?
אז הגיע הזמן לומר שיש כאן גם גברים נורמלים ואיכותיים שמחפשים קשר אמיתי וחבל לדחות על הסף כל אפשרות לקשר.
ברגע שבחורה מוסיפה לפרופיל שלה "לא לפנות אליי" היא אולי מנטרלת את כל המציקנים אבל גם מפסידה את החברה הטובים...

ועוד דבר - עושה רושם שאנחנו הסוויצ'ים נמצאים בעדיפות שנייה אצל רוב הבחורות (אני מדבר על הסוויצ'ים הגברים שביננו). עושה רושם שבחורות מעדיפות שולטים או נשלטים (אני אומר את זה על סמך כמה תגובות שקיבלתי למכתבים שכתבתי) והסוויצ'ים נדחקים הצידה. האם זו רק הרגשה שלי או שזה באמת כך ?

קיצר - אני כבר די הרבה זמן משוטט כאן ולצערי לא מצאתי בת זוג חמודה ובדסמית עדיין ואני דווקא חושב שיש לי הרבה מה להציע.

וזה קצת מאכזב.. icon_sad.gif

גם אני שמתי לב לתופעה,
אכן אתה צודק,
יש פה הרבה נשים מוצפות ומוטרדות שלא רוצות פניות,
אולי הן באו להתכתב עם מישהו לרגע,
אולי סתם להסתקרן,
ולכן הן כותבות שהן לא רוצות פניות.
אני לא יודע בדיוק מה האיכות של הבנות פה,
ולמה קבעת מראש שיש פה הרבה בנות איכותיות,
זה כבר ניתן לדיון.

בכל מקרה קצת משונה שמישהי נכנסת למקום שמטרידים אותה, לא כן? icon_wink.gif
הרי אפשר לצפות באתר הזה גם בלי להיות רשום?

אז הנה כמה אפשרויות שעולות לי:
יכול להיות שאותה בחורה בעצמה נמצאת בקונפליקט, מצד אחד רוצה מצד אחד אינה רוצה..
כמובן שישנה האפשרות שבאמת אינה רוצה או שנכנסה לרגע,
אפשרות אחרת שיכולה לעלות היא שאולי היא רוצה פונים עם ביצים, שלא שמים זין על ההודעה שלה בפרופיל..
ואחרונה חביבה היא האפשרות הנפוצה לרוב באינטרנט-ההתחזות. ובשפה פשוטה-יכול להיות לבעלת הניק יותר מניק אחד, ובניק הספציפי הזה היא מעדיפה להשאר חסויה..
godisafemale​(שולטת)
לפני 18 שנים • 26 בנוב׳ 2005

הכרויות על רקע בדס"מ - פרספקטיבה בקצרה

godisafemale​(שולטת) • 26 בנוב׳ 2005
הכרויות בכלל וחיבור בפרט בין שניים קשה למצוא, הן באתרי הכרויות וברור שגם כאן.
כאן עוד יותר קשה, נכונות הכוונות, טוהר המניעים אינם קשורים כלל לסיכוי הסטטיסטי להכירות.
אני למשל מעוניינת למצוא קשר רציני שיוביל לזוגיות ומשפחה שלימה ושמחה, אז מה?!
קודם צריכה להיות כימיה בין שניים, משיכה. התאמה וכל היתר.
אז לכן, מבין עשרות שפונים אלי אני מבקשת קודם כל תמונה לאימייל. אני לוקחת בחשבון שהפונה "סתם חרמן שהשתרבב לאתר, או עבד שלא יודע מהי עבדות ומסירות, או שולט שלא מבין מאומה בשליטה, או מתחלף קפיצי שלא שולט על ה"התחלפות" שלו. הכל יכול להיות.

אני לא נותנת עדיפות לאדם על פי נטייתו הבדס"מית, לא מעניין אותי כל עוד הוא מגובש ובוגר ובא ממקום של 100% בחירה חופשית ורצון עז לחיבור עם אישה מקסימתית שכמותי. קומפרנדה?

אסיים במשפטה המפורסם של ד"ר סקלי הפסכיאטרית המחוזית גוש דן.

"בוא תנגח לי בנעל כי אין לי כוח לבעוט לך בראש"

icon_wink.gif
godisafemale​(שולטת)
לפני 18 שנים • 26 בנוב׳ 2005

הכרויות על רקע בדס"מ - פרספקטיבה בקצרה

godisafemale​(שולטת) • 26 בנוב׳ 2005
הכרויות בכלל וחיבור בפרט בין שניים קשה למצוא, הן באתרי הכרויות וברור שגם כאן.
כאן עוד יותר קשה, נכונות הכוונות, טוהר המניעים אינם קשורים כלל לסיכוי הסטטיסטי להכירות.
אני למשל מעוניינת למצוא קשר רציני שיוביל לזוגיות ומשפחה שלימה ושמחה, אז מה?!
קודם צריכה להיות כימיה בין שניים, משיכה. התאמה וכל היתר.
אז לכן, מבין עשרות שפונים אלי אני מבקשת קודם כל תמונה לאימייל. אני לוקחת בחשבון שהפונה "סתם חרמן שהשתרבב לאתר, או עבד שלא יודע מהי עבדות ומסירות, או שולט שלא מבין מאומה בשליטה, או מתחלף קפיצי שלא שולט על ה"התחלפות" שלו. הכל יכול להיות.

אני לא נותנת עדיפות לאדם על פי נטייתו הבדס"מית, לא מעניין אותי כל עוד הוא מגובש ובוגר ובא ממקום של 100% בחירה חופשית ורצון עז לחיבור עם אישה מקסימתית שכמותי. קומפרנדה?

אסיים במשפטה המפורסם של ד"ר סקלי הפסכיאטרית המחוזית גוש דן.

"בוא תנגח לי בנעל כי אין לי כוח לבעוט לך בראש"

icon_wink.gif
דריאון​(מתחלף)
לפני 18 שנים • 27 בנוב׳ 2005

המרירות מיותרת

דריאון​(מתחלף) • 27 בנוב׳ 2005
המסננים שתקלת בהם םשוט נדרשים לפעמים כדי למנוע הטרדות ועוגמת נפש . מציאת בן זוג
או בת זוג אינה מתבססת רק על המקרה והיוזמה , לפעמים צריך פשוט המון סבלנות וטיפ טיפה של
מזל . דעתי , ככל שתהיה מוזרה , שכדי להעצים את הסיכויים להכיר בן או בת זוג , פשוט להרחיב
את המעגל החברתי על ידי שיחות רגילות של יום יום על החיים , על כל דבר , לאו דווקא התחום
בצורה כזו גם לומדים להכיר את הפוטנציאל של הצד השני באופן נעים ומבוקר , ואם לא יצא אזי
יצא רווח של ידידות .
bianca​(מתחלפת)
לפני 18 שנים • 28 בנוב׳ 2005
bianca​(מתחלפת) • 28 בנוב׳ 2005
צונאמי יקר!
קודם כל: בהצלחה
צר לי לשמוע שאתה מאוכזב ועצוב כי קודם כל שום דבר בחיים לא שווה את היותך עצוב במיוחד לא אתר אינטרנט.
ובקשר לאכזבה... אף פעם אל תבוא עם ציפיות כך לא תהיה מאוכזב icon_smile.gif
בנוסף צר לי לשמוע את כל הדעות הנוקבות והחלטתיות שיש פה בנןגע לסוויצ'ים.
הסוויצ'ים,לדעתי, מאוד שונים אחד מהשני באהבות שלהם,בבחירות שלהם ובסוויצ'יות שלהם ואם מישהו שולל אותנו על סמך זה,לדעתי, הפסד שלו.
יש הרבה דרכים שבהם סוויצ'ים ו שולטים/נשלטים יכולים לנהל מערכת יחסים אישית או בדס"מית ואם באמת רוצים תמיד יכולים.
אני יכולה להגיד על עצמי שהאידיאל שלי הוא שבן זוגי לחיים יהיה סוויץ'.
אבל אם הוא יאהב אותי ללא תנאי וייתן לי אהבה ותמיכה ואושר אין סופי אני אקבל אותו בכל צורה וביחד כזוג אנחנו נמצא את הפיתרון שיתאים לשנינו, גם אם זה אומר לשתף צד שלישי שיכול לספק את המאווים של אחד מאיתנו.
אני מאמינה באהבה ואושר... כל השאר יבוא מעצמו...
ולסיום במילים של סולן להקה מאוד אהובה עליי,שמאוד משפיעות עליי בזמן האחרון
NO MAN COULD UNDERSTAND
MY PAWER IS IN MY OWN HAND
Tainted​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 4 בדצמ׳ 2005
Tainted​(לא בעסק) • 4 בדצמ׳ 2005
טוב תרשו לי לתת את הצד הנעים שבדברים...
אני התחלתי כשולטת על פרודו שלי,
והוא היה הסאב הכנוע ביותר.

אני סוויטצ'ית.

איפשהו בדרך, התחלנו להתחלף אחד עם השני,
וזה היה מדהים.
ואיפשהו זה גם הפסיק.
וחזרנו להיות שולטת ונשלט.

אני עדיין סוויטצ'ית.

אפשר למצוא בן זוג פה,
הנה אני עוד מעט מתחתנת עם בחור שפגשתי בדנג'ן ושוחחתי איתו בכלוב,
והנה יש עוד כמה זוגות של חברים שלי שהתחתנו מתוך הכרות בדסמית מחוץ לכלוב או הכרות בכלוב.
ואני מאושרת עד קצה היכולת שלי, AND THEN SOME.

זה אפשרי, אם רק תאמין בזה, ותדע לסנן את האנשים ש''לא מועילים'' לך להשגת מטרתך..

כיום אני בעלת קולר, כנשלטת של מאסטר בודיגארד,
אך עדיין השולטת של פרודו שלי.

איך זה הולך?

החוקים קצת משתנים,
אצלנו זה למשל ללא מין,
והמאסטר שלי מכבד ומפרגן מאוד לקשר שלי,
הוא בא לעזור לו להתרומם ולא לפגוע בו.
אני יודעת שיש לי מזל.
המאסטר שלי היה נוטש את המערכה אם היה חושב שהוא פוגע בקשר שלי הזוגי בכל צורה שהיא.

אז יש לי את המזל לבחור את האנשים הנכונים בסביבה שלי,
אני מניחה שגם יש בעיה באי יציאה מהוירטואליות למועדון או למסיבות,
יש הרבה ניקים כפולים ומשולשים פה, בעיה נוספת היא שיש פה הרבה אנשים שהם לא ''קצת סרוטים'' אלא מאוד סרוטים ואף חולי נפש.
לא תמיד יש כח להתמודד עם החרא צף הזה.
אני באופן אישי מאגנרת אותם תוך שניה...
הרבה מהנשים שרושמות לא מעוניינות בפניות, רושמות זאת כי הן בתוך משהו, או שהן עוברות משהו, או שאולי הן ניסו את הבדסמ, לא התאים להם שום צד של השוט, אך הן התאהבו במקום למרות היותן באמת לא בעסק.

בקיצור,
תכיר אנשים,
תשוחח,
רואים שאתה לא טיפש,
רואים שאתה לא מהדפוקים האלה ששולחים ''אפשר להיות כלב שלך'' או הילולי קרב בפרטי ללא הכרות בכלל...
רואים שאתה באמת מהרהר ודואג.

אני בטוחה שמישהי ראתה את זה כבר ובטח אתה תקבל פניות/תשובות לפניותיך... icon_rolleyes.gif

בכל מקרה,
בהצלחה!
DanaDomme​(שולטת)
לפני 18 שנים • 4 בדצמ׳ 2005

המסקנה שלי

DanaDomme​(שולטת) • 4 בדצמ׳ 2005
בדיוק בימים אלה יצא לי לחשוב על זה, אך בניגוד לעבר אני כבר השלמתי עם המצב, לא כועסת ולא מצפה יותר, אלא פשוט ממשיכה הלאה ומקבלת את המצב כעובדה קיימת.

גם לי בתחילת דרכי בתחום היו חלומות ואשליות שאמצא את בן זוגי כאן, כמה נפלא וחלומי זה יכול להיות, כמה נח, אבל המציאות טפחה על פני שוב ושוב עד שהבנתי שמי שנמצא כאן למטרת הכרת בן זוג לחיים רוב הסיכויים שיתאכזב ומוטב יהיה אילו לא יראה בכך כמטרה אלא כאמצעי נוסף להיכרות, מקסימום הכרתי כמה חברים (מעטים מאוד) ולא בן זוג.

אני תולה את זה בסיבה אחת עיקרית, לפי דעתי, קהילה שהמוטיב המרכזי שלה הוא סקס לא תייצר זוגות כמו למשל שיט תענוגות שמאורגן ע"י אתר קופידון ומטרתו הכרת בן זוג. במקרה שלי – עבד שמחפש מלכה, יראה בה מקסימום מישהי להגשים איתה כמה פנטזיות מיניות, לא מישהי להתחתן איתה ולהביא אותה להורים לארוחת חג.

אז כמובן שיש פה כמה סיפורים שנגמרו ב-HAPPY END אך לרוב זה לא קורה וכנראה שצריך קצת נסיון, קצת להשתפשף, קצת להיפגע (או הרבה) בשביל להבין שיש גם בני זוג נפלאים בחוץ, שיתאימו לי שאין להם מושג בבידיאסאם ושמוטב לי פשוט להנות מהחברים הקרובים שלי כאן ולא לחפש שום דבר מעבר.
המלט
לפני 18 שנים • 25 בדצמ׳ 2005

Re: הכרויות בכלוב

המלט • 25 בדצמ׳ 2005
tsunami29 כתב/ה:
אבל לצערי ישנה תופעה שהולכת ומתפשטת ברחבי הכלוב ודובקת בבנות הכלוב.
יותר יותר בחורות כותבות שאין להן רצון בשום קשר ולא לפנות אליהן בשום צורה או דרך. וזה אחרי שהן מציינות במפורש שהן פנויות לקשר.

אדם שמוסיף לפרופיל המושקע שלו "לא לפנות אלי" -- לא בדיוק משדר לי חוסר רצון להכיר
מישהו, אלא יותר עייפות מהתעסקות עם נודניקים. הדרך הטובה ביותר להיות במצב בו
לא יפנו אליך -- היא לא לכתוב כלום בפרופיל. כיון שכבר נכתב משהו, ברור שיש לזה סיבה.
הסיכוי שמי שמצטרפת לפורום בדסמי, משקיעה בפרופיל, משתתפת בדיונים, ומפרסמת
רשימות במגזין או בבלוגים שחוט דק של חסד פואטי משוך עליהן מתחילתן ועד סופן -- הסיכוי
שהיא נשואה, אם לשלושה ילדים, גרה בהתנחלות ועושה את עבודת המאסטר שלה על
סקס אלטרנטיבי, הוא קלוש ביותר; יותר סביר שהיא מחפשת קשר. או-הו- כמה שהיא כמהה
לקשר. אבל מה, כל יום פונים אליה כמה נודניקים ומעכירים לה את החוויה, את הכמיהה,
את כל מה שפועם. אז בצר להן, הן כותבות "לא לפנות אלי". זה בסדר -- אתה, יכול לפנות.
נסיך345
לפני 18 שנים • 26 בינו׳ 2006
נסיך345 • 26 בינו׳ 2006
לדעתי לסויץ' יש איזשהו יתרון עם נשלטות חדשות.
לי היה נסיון טוב עם מישהי שלא הייתה בקטע בכלל, ואז התחילה איתי כנשלטת.
אחרי כמה סשנים היא פתאום גילתה שבא לה לפעמים גם לשלוט קצת בי
ולחוות מהצד השני של המתרס כל מיני דברים שעשיתי לה.
אז בעצם היא גילתה את עצמה כסויצ'ית.

מה שאני אומר הוא שאנשים לפעמים יותר פתוחים ומוכנים לנסות ממה שהם הכריזו בהתחלה.
לפי דעתי אתה יכול להוסיף לנסיונות שלך גם נשלטות חדשות, להתחיל איתן כשולט ולראות אם אחרי כמה זמן יש מצב להחלפה.
מנסיוני - זה יכול לעבוד.