לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה דעתכם/ן על אדונים מבוגרים שמסשנים צעירות

Dark Artist​(שולט)
לפני 18 שנים • 27 בנוב׳ 2005

מסכים לחלוטין עם ידידי

Dark Artist​(שולט) • 27 בנוב׳ 2005
זאלופון כתב/ה:
לעניין "תחיבת האף" - נורא פי סי להגיד היום ברוח הפוסט מודרניזם "תתעסקו בשלכם ותנו לאחרים להתעסק בשלהם". נורא פי סי, אבל גם נורא משהו שרובנו לא באמת מקבלים, גם אם אנחנו משתמשים בטענה הזו כשנוח לנו.
למה הכוונה? אם תעברו ברחוב ותראו גבר גבר קורע לאשתו את הצורה במכות, לא תתערבו? מן הסתם כן, כי אתם אנשים טובים. ואיפה עקרון ה"לא לדחוף את האף?" מן הסתם תגידו שכאן זה לא בהסכמה וכאן ברור שאדם אחד גורם נזק לאדם אחר, וזה שונה. ההסבר הזה יהיה נכון למדי, אך מה שהוא בעצם אומר הוא שלא קיים "תתעסקו בעניינים שלכם" אלא "תתעסקו בעניינים שלכם כל עוד לא קורה משהו רע שצריך להפסיק בעניינים של האחרים". זה הופך את טענת הלא לדחוף אף ללא רלוונטית, כי אין יותר שאלה אם כן יש מקום לדחוף אף או אין, אלא מתי צריך לדחוף אף. כלומר השאלה היא בעצם האם יחסים מהסוג שהוא נושאו של השרשור הזה הם בהסכמה תקפה והאם הם גורמים נזק.
לשאלה הזו כמובן אפשר לתת כל מיני תשובות (את שלי כבר נתתי קודם ואין לי מה להוסיף עליה), אבל mind your own business היא לא אחת מהן.
(אלא אם אתה אדם פוסט מודרניסטי במיוחד).

מלבד שאני מסכים עם הכתוב לעיל רציתי גם להוסיף את דעתי לעניין
אני לא חושב שהאישיו כאן זה הפרש הגילאים אלא עצם כניסתן של בנות בגיל 18 לBDSM וניצולן על ידי גברים אחרים בין אם הם צעירים או מבוגרים.
אין לי בעיה אם כך שבנות 18 מגיעות לBDSM ובוחרות להתנסות בזה כל עוד הן מגיעות לשם ממקום טוב ושפוי ויודעות למה הן נכנסות. אחרי הכל גם לי היתה סאבית נהדרת בת 18 שלמדתי ממנה רבות
יש לי בעיה עם בנות בגיל צעיר שמגיעות לBDSM מהסיבות הלא נכונות כגון מצוקה נפשית,טראומות ואי אילו בעיות אחרות ושפונות לBDSM מתוך מחשבה מוטעית שזה מה שיעזור להם.
יש לי בעיה יותר גדולה עם גברים שמנצלים את תמימותן של אותן ילדות ובאים באיצטלה של מדריכי BDSM או מורים רוחניים כדי "לעזור להן" ולכאורה הם מנצלים אותן להנאותיהם ותשוקותיהם האנוכיות בלבד.
לפי דעתי לכל דום צריכה להיות מוסריות עצמית בעניין והוא צריך ללכת עם יד על הדופק כשהוא נפגש עם בחורה צעירה מאוד ולדעת לשאול אותה את השאלות הנכונות,ובמקרה הצורך להפנות אותה לגורמים שיכולים לעזור לה ולהרחיק אותה מעולם הBDSM.
במידה וקורה ההיפך אני סבור שהקהילה צריכה להוקיע כל דום כזה בחריפות. אין פה שום מקום למשפטים כגון: בעיה שלהן ואל תתערבו בענייינים אחרים.
הבנות האלו יכולות לעבור טראומות נפשיות יותר קשות ממה שאנשים פה מסוגלים לדמיין ולכן אין מקום להתעלמות
גלתיאה

Re: מסכים לחלוטין עם ידידי

גלתיאה • 27 בנוב׳ 2005
Dark Artist כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
לעניין "תחיבת האף" - נורא פי סי להגיד היום ברוח הפוסט מודרניזם "תתעסקו בשלכם ותנו לאחרים להתעסק בשלהם". נורא פי סי, אבל גם נורא משהו שרובנו לא באמת מקבלים, גם אם אנחנו משתמשים בטענה הזו כשנוח לנו.
למה הכוונה? אם תעברו ברחוב ותראו גבר גבר קורע לאשתו את הצורה במכות, לא תתערבו? מן הסתם כן, כי אתם אנשים טובים. ואיפה עקרון ה"לא לדחוף את האף?" מן הסתם תגידו שכאן זה לא בהסכמה וכאן ברור שאדם אחד גורם נזק לאדם אחר, וזה שונה. ההסבר הזה יהיה נכון למדי, אך מה שהוא בעצם אומר הוא שלא קיים "תתעסקו בעניינים שלכם" אלא "תתעסקו בעניינים שלכם כל עוד לא קורה משהו רע שצריך להפסיק בעניינים של האחרים". זה הופך את טענת הלא לדחוף אף ללא רלוונטית, כי אין יותר שאלה אם כן יש מקום לדחוף אף או אין, אלא מתי צריך לדחוף אף. כלומר השאלה היא בעצם האם יחסים מהסוג שהוא נושאו של השרשור הזה הם בהסכמה תקפה והאם הם גורמים נזק.
לשאלה הזו כמובן אפשר לתת כל מיני תשובות (את שלי כבר נתתי קודם ואין לי מה להוסיף עליה), אבל mind your own business היא לא אחת מהן.
(אלא אם אתה אדם פוסט מודרניסטי במיוחד).

מלבד שאני מסכים עם הכתוב לעיל רציתי גם להוסיף את דעתי לעניין
אני לא חושב שהאישיו כאן זה הפרש הגילאים אלא עצם כניסתן של בנות בגיל 18 לBDSM וניצולן על ידי גברים אחרים בין אם הם צעירים או מבוגרים.
אין לי בעיה אם כך שבנות 18 מגיעות לBDSM ובוחרות להתנסות בזה כל עוד הן מגיעות לשם ממקום טוב ושפוי ויודעות למה הן נכנסות. אחרי הכל גם לי היתה סאבית נהדרת בת 18 שלמדתי ממנה רבות
יש לי בעיה עם בנות בגיל צעיר שמגיעות לBDSM מהסיבות הלא נכונות כגון מצוקה נפשית,טראומות ואי אילו בעיות אחרות ושפונות לBDSM מתוך מחשבה מוטעית שזה מה שיעזור להם.
יש לי בעיה יותר גדולה עם גברים שמנצלים את תמימותן של אותן ילדות ובאים באיצטלה של מדריכי BDSM או מורים רוחניים כדי "לעזור להן" ולכאורה הם מנצלים אותן להנאותיהם ותשוקותיהם האנוכיות בלבד.
לפי דעתי לכל דום צריכה להיות מוסריות עצמית בעניין והוא צריך ללכת עם יד על הדופק כשהוא נפגש עם בחורה צעירה מאוד ולדעת לשאול אותה את השאלות הנכונות,ובמקרה הצורך להפנות אותה לגורמים שיכולים לעזור לה ולהרחיק אותה מעולם הBDSM.
במידה וקורה ההיפך אני סבור שהקהילה צריכה להוקיע כל דום כזה בחריפות. אין פה שום מקום למשפטים כגון: בעיה שלהן ואל תתערבו בענייינים אחרים.
הבנות האלו יכולות לעבור טראומות נפשיות יותר קשות ממה שאנשים פה מסוגלים לדמיין ולכן אין מקום להתעלמות

אכן כך. בדיוק כך.
בורות לגבי גודל הנזקים, וראש קטן לגבי אנשים שגורמים לנזקים עלול לגרום נזק לקהילה הרבה יותר ממה שנראה לעין בטווח הקצר. ולא צריך לנחש הרבה כדי לדעת מי בסופו של דבר ישלם את המחיר של זה.
נוריתE

עניין של אחריות קהילתית

נוריתE • 27 בנוב׳ 2005

אחריות קהילתית מה היא?
כל אחד לעצמו עצמה ולסובבים אותם או אחריות קולקטיבית נוסח חוקי ה SSC ועוד.?

יש קו לסאביות נפגעות אך האם אמנם מעבר ליעוץ ועזרה הדרושה להן והניתנת
האם יש לו "שיניים" לטפל בדומים הפוגעים ולהתריע ואף להרחיק עם יש צורך.?

בפוורומים סגורים של סאביות ישנו שירשור הדום המסוכן שהותקף כה רבות מחחש השמצה
דואגים להם לא לנו.

נחזור לאותם דומים ונערות
אל אותם הגברים שאצלהם זאת שיטת פעולה קבועה
לקחת את הצעירות הנוחות להשפעה ולעשות בהן כרצונם במניפולציות והשד יודע מה עוד.
אלו בשרשור שכאן "מה דעתכןם/ל על.." רק כי אם יכולים ולמה הם יכולים? כי אנחנו, מעדיפים להסתכל למקום אחר ולהעלים עיין, ברובינו
כך, נוח וקל.

לא ראיתי שם ובטופיקים דומים שהרצתי בקהילה אף אדון כזה שבא להגן על דרכו ולהוכיח שהיא נכונה הואו צודק ומייטיב עם השפחה הצעירה שלו
זזה לא שהם לא קיימים, הם מיסתתרים ולא יצאו החוצה להגן על דרכם והיסתתרות זאת אומרת הכל לדידי.

היגיע הזמן לנקוט קו
כלפי דומים מתעללים במבוגרות ולכלול בכלל המסוכנים הללו גם את חובבי הצעירות שלעייל.

האם נישתוק ונעלים עיין?
משמע לא רואים לא שומעים לא מדברים לא קיים
לא נתחוב אפינו כנאמר שם?
האם הכל לגיטימי באמת ע''פ חוק המדינה שצוטט?

346. בעילה אסורה בהסכמה (תיקון: תשמ"ח, תש"ן, תשס"ד)
(א) (1) הבועל קטינה שמלאו לה ארבעה עשרה שנים וטרם מלאו לה שש עשרה שנים, והיא אינה נשואה לו, או הבועל קטינה שמלאו לה שש עשרה
שנים וטרם מלאו לה שמונה עשרה שנים, תוך ניצול יחסי תלות, מרות, חינוך או השגחה, או תוך הבטחת שווא לנישואין, דינו - מאסר חמש שנים.

אנחנו חיים לפי כל חוקי המדינה.? כי אם כן רובנו כבר מחוצ לחוק.

למה איפא ואיפא,?
מה שלא נוח מתעלמים ומה שנוח מאמצים??
היא בת 18 בוגרת חבר'ה לא תופס
ואם החוק היה מכיר את הבידיסמ זה לא היה כך
אבל בתור משהו זניח במדינה כמו הרבה דברים
זה לא ייעשה
לכן אנחנו צריכים לנקוט פעולה.

חייבים לנקוט קו אחיד כל הקהילה
האם??
לתת לגיטימציה לאלו והללו
ונניח לכולם
אבל זה עינין של דין נפשות ולו רק " אחת מכל עשר."
או לעמוד על שלנו ולחפש למצא להוציא לאור ולהוקיע אחיד, כקהילה.

צריכים להחליט.לגבי מנצלים מסוכנים וכל אילו שמיותרים לנו
אחרת אנחנו לא קהילה אלא אוסף יחידים בעלי עיניין משותף רופף.

לא "משפטי שדה" מהירים
לא לצאת בהצהרות ניחפזות על X Y Z ללא הוכחות
אלא אחד אחד .
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 27 בנוב׳ 2005
אם מדובר באונס, מעשה מגונה או כל סוג של מעשה בלתי-כשר, זה יטופל בהתאם. מעבר לכך - אין מה לעשות. לטיפשות, תמימות ונהנתנות יש מחיר. יש לקוות שהנוגעים בדבר לא יצטרכו לשלמו יותר מפעם אחרת... כי יותר מזה, זה כבר באמת עצוב.
נוריתE
נוריתE • 27 בנוב׳ 2005
תאשים כרגיל את הנערות
הרי כל אחת בת 18 היא לוליטה המפתה איזה הומברט הומברט מסכן בדמות אדון שבסך הכל רוצה להנות קצת או לחנך. והיא רק מחפשת לעשות לו צרות ולהפוך את עולמו השקט והצר עלפניו.

הן פשוט מסוכנות אז אל תתקרבו אליהן שמע יצא לכם שם של מפתי נערות.

הם המיסכנים אנחנו הזונות.

לא כן מקבי?

הלאה.
aka BODYGUARD

רדו מהעץ...

aka BODYGUARD • 27 בנוב׳ 2005
זה גולש וגולש וגולש....

רבותיי וגבירותיי..אני מאמין שאין קשר בין גיל השולט
לגיל הנשלטת...אם מצאו השניים את הטוב ביחד מדוע שזה יפריע למישהו?

וצר לי, אני עומד להביע מילים לא קלות על וואט סו קולד - "קהילה"...

הקהילה הזו הוכיחה שהיא אנמית
שהיא חסרת עמוד שידרה
שאין בה שום יסוד בריא שיכול לומר- עד כאן!

המניפולציות חוגגות, הצביעות בשיאה, וכולם צועקים חמס..

בסופו של יום כל אחד מתכסה מעבר לאוזניו, ומשחק את משחק הבת-יענה..
לא רואים אותי..

מצחיק עד דמעות, דגש על הדמעות!

יש כאן מיקרים חמורים של קטינות ועלמות שכבר מלאו להן 18,
מה שהופך אותן לחוקיות לכל דורש..
וה"קהילה"? ישנה... בת-יענה..כבר אמרתי? אמרתי...
הפצועות זועקות
ולמעט מספר אנשים מצומצם שמנסים ועושים ככל יכולתם לעזור-
וכאן המקום לומר להם תודה..לאלה שאני מכיר ולאלה שלא..
אף אחד לא עושה כלום
יש לי סיפור על בחורה בת 20 שנכנסה לבדס"מ, לאחר פרק זמן היתה ביום הולדתה
שלה, למתנה לאנסים שעד היום מסתובבים חופשי..
הדום שלה, האנס ומזמין החברים למסיבה ,מכאן..
האנס הוא מהכלוב, והוא צעיר, אילו כל הפרטים שיכולתי לדלות..
היא לא משתפת פעולה יותר...
האם זה היה קורה לה עם דום בוגר? מה הסיכויים לכך?
האם הטראומה שהיא נושאת לכל חייה היא בגלל שלא בחרה אחרת?
יש כאן עיוות דין שמוציא את הדעת ממקומה..

רדו מהעץ, הגיל לא משנה, רק הקשר שבין השניים.
ולא באתי לנגח ולהתנגח..אני שומע כל יום 2-3 סיפורים חדשים על דמויות מוכרות
והסיפורים חוזרים על עצמם, אז כולן משקרות?
כולן בחרו לנקום באדם מסויים?
נשמע מעט דימיוני..
נסיכת החלומות

מאסטר מבוגר ונערה בת 20 ...

נסיכת החלומות • 27 בנוב׳ 2005

קראתי , ובחרתי להגיב , מכיוון שייתכן שאני אוכל לענות מהצד האחר.

נערה בת 20 , שעד לפני כחודש לא התפשרה על הגיל .
רק אדון צעיר . קרוב יחסית לגילי התקבל , והשאר?! שיפנו לבית אבות.

אז נכון, הכרתי צעירים יותר וצעירים פחות,
ונפלתי לא מעט . אומנם צלקות נפשיות לא נישארו לי, אך חוויתי את חוסר הניסיון מקרוב.
אדונים שעשו מה שהיה טוב להם לאותו רגע , ואני כשפחה? מבצעת ומחכה שהסיוט יגמר.
ההיכרויות הסתיימו להן אחת אחרי השנייה , עם רובם לא הייתי צריכה להגיע לסשן בשביל להבין שזה לא בשבילי . ופעמיים לערך שהאינטואיציה שלי פעלה לרעה , נפלתי , אך אני , אל מול אחרות, הייתי חזקה מספיק בשביל לקום מחדש. הטרדות ואיומים ליוו אותי כמעט בכל פעם שהודעתי לאדון שזה לא בשבילי . לקבל לא , הם לא יודעים. פחדתי , מאוד . אך זה כבר מאחוריי.

עם רגל אחת בחוץ , הכרתי מאסטר ,
זה היה דיי אבסורדי , כי גילו היה כגבול אצלי.
אך פניתי אליו רק עם שאלות , רק בכדי שיוכל להסביר לי , מניסיונו האישי, ושום דבר לא מעבר.
לאט לאט אכפתיות והבנה עטפו את המערכת, בטחון ואמון ניבנו לאט ועדיין ניבנים.
הכל נעשה בעדינות, צעד אחרי צעד, שלב אחרי שלב , עם המון אמון.

ומי שמכיר אותי היום , יודע , כמה אני מאושרת וגאה במקום שאני נימצאת בו.
כמה אני עטופה בדאגה הערכה ואכפתיות , שלא זכיתי לקבל אותה מאף אדון צעיר אחר.
לא מקופלת , לא ניסערת , לא שקטה , אלה ההפך , פורחת , משגשגת , ומאושרת .

זה ניסיוני בעניין הגילאים . מקווה שנתתי צד קצת אחר מלא באור ...
T O M​(שולט)
לפני 18 שנים • 28 בנוב׳ 2005
T O M​(שולט) • 28 בנוב׳ 2005
יש גם אנשים שהם לא מספיק כנים כדי להגיד שזה לא קשור לבדסמ ושהם פשוט שמרנים מדי מכדי
לראות קשר כלשהוא בין מבוגר וצעירה ושהם ירגישו בנוח עם זה.
כאילו שמישהו אכן שואל אותם אם הם מאשרים קשר כזה...

במקום זה יבואו בתירוצים כמו: "אני דואג/ת לבחורה..."

לא אלה שהגיבו ספציפית בשירשור אלא באופן כללי אנשים כשתעלה בפניהם את הסוגיה הזאת.

לדעתי רק אלה שבקו החם אולי יכולים להגיד שהם באמת שם כדי לעזור לבחורה
במקרה של מצוקה.הם שם לעזור גם אם זה לא מקרה של מבוגר-צעירה
aka BODYGUARD

TOM...

aka BODYGUARD • 28 בנוב׳ 2005
TOM יקירי...

יש כאן אנשים שאינם בקו החם...
ואני מכיר לפחות שתי נשים, שמוכרות וידועות
בקהילה הזו, שנשלטות פצועות זורמות אליהן,
והן מפנות, מדברות,נפגשות,מחבקות וגם
מנגבות דמעות...
אם זו לא עזרה איני יודע עזרה מהי...

כולנו יודעים שרוב מקרי האינוס וההתעללות לא מגיעים
לידי הרשויות מכל הסיבות האפשריות
אז אם נמצאו כאן כמה נפשות טובות
שתורמות מזמנן לא כי הן בחרו בכך, אלא כי
בחרו בהן...אזי אני אומר בשם כולם - תודה...
ושוב תודה!
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}

Re: רדו מהעץ...

ציטוט: יש לי סיפור על בחורה בת 20 שנכנסה לבדס"מ, לאחר פרק זמן היתה ביום הולדתה
שלה, למתנה לאנסים שעד היום מסתובבים חופשי..
הדום שלה, האנס ומזמין החברים למסיבה ,מכאן..
האנס הוא מהכלוב, והוא צעיר, אילו כל הפרטים שיכולתי לדלות..
היא לא משתפת פעולה יותר...
האם זה היה קורה לה עם דום בוגר? מה הסיכויים לכך?
האם הטראומה שהיא נושאת לכל חייה היא בגלל שלא בחרה אחרת?
יש כאן עיוות דין שמוציא את הדעת ממקומה..

האם זה היה קורה לה עם דום בוגר? מוזר, אבל כל המקרים ה"מפורסמים" שאני מכירה שנוגעים לדומים שמוציאים סאביות עם טראומות (רשימה חלקית: מ.א., ק.ד., ה.א.ה - מי שיודע יודע) הם דווקא דומים מבוגרים.
אני מניחה שעיוותי דין קורים על מנת לקדם אינטרסים מסויימים אצל אנשים. מכאן גם תסמונת בת היענה או הדמנציה החלקית שחווים חלק מכותבי השרשור.
ברור שקיימים גם צעירים שהם חארות, אבל כשחארות גדלים הם לא הופכים לדבש, רק לחארות מנוסים יותר. אז כן, גם בעוד 10 שנים יהיו בחורות שיפלו לידי הבחור מהסיפור שכתבת ואחרים כמוהו, ומה תאמר אז?