לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

[ההתמסרות , היא מילה נירדפת להיתמכרות.

סוד לוחש​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 30 בנוב׳ 2005

Re: התמכרות - תלות?

סוד לוחש​(נשלטת) • 30 בנוב׳ 2005
שפחה גדולה כתב/ה:

התמסרות = התמכרות =תלות וזה כמובן היעוד הסופי, והצורך להיכנע,להיתמסר,מגיע כמובן מתוך אהבה,ורק מאהבה.אחרת הכל משחק.
ובגלל שאנחנו בני אדם ואחראים לעצמנו, אנחנו נותנים,את עצמנו,ומתמסרים,ובוחרים
בדרך חיים ,של תלות, שזה התמכרות,לאדון,למסירות, להיות שלו טוטאלית,וכמובן יקירתי
הכל עולה מתוכנו, מנפשנו פנימה,רגש טוב ,רגש מלא עוצמה רגש מספק,רגש שממלא את כול הגוף,ואת הנשמה.
::

המשוואה הזו לא נכונה בעיני ואפילו מסוכנת.

המתסרות שהיא ביטוי של התמכרות - בעיני זו דרך להרס עצמי.
יחסים של תלות בעיני אלו יחסים חונקים גם את השיפחה וגם את המאסטר שלה.
אותי מרתקת ההתמסרות הטוטאלית שנובעת מתשוקה להעניק, מרצון להיות שלו, התמסרות שאיננה נובעת מהתבטלות אלה מכך שהנאה שלו הופכת לחוויה של הגשמה עבורי, ושרצונותיו הופכים לתשוקה שלי.

ואז ההתמסרות היא ביטוי עצמי.

כמו שנהגתי לומר למאסטר שלי
Your command is my wish...

שיפחונת
שפחה גדולה{{אדון ברוך}
לפני 18 שנים • 1 בדצמ׳ 2005

Re: התמכרות - תלות?

סוד לוחש כתב/ה:
שפחה גדולה כתב/ה:

התמסרות = התמכרות =תלות וזה כמובן היעוד הסופי, והצורך להיכנע,להיתמסר,מגיע כמובן מתוך אהבה,ורק מאהבה.אחרת הכל משחק.
ובגלל שאנחנו בני אדם ואחראים לעצמנו, אנחנו נותנים,את עצמנו,ומתמסרים,ובוחרים
בדרך חיים ,של תלות, שזה התמכרות,לאדון,למסירות, להיות שלו טוטאלית,וכמובן יקירתי
הכל עולה מתוכנו, מנפשנו פנימה,רגש טוב ,רגש מלא עוצמה רגש מספק,רגש שממלא את כול הגוף,ואת הנשמה.
::

המשוואה הזו לא נכונה בעיני ואפילו מסוכנת.

המתסרות שהיא ביטוי של התמכרות - בעיני זו דרך להרס עצמי.
יחסים של תלות בעיני אלו יחסים חונקים גם את השיפחה וגם את המאסטר שלה.
אותי מרתקת ההתמסרות הטוטאלית שנובעת מתשוקה להעניק, מרצון להיות שלו, התמסרות שאיננה נובעת מהתבטלות אלה מכך שהנאה שלו הופכת לחוויה של הגשמה עבורי, ושרצונותיו הופכים לתשוקה שלי.

ואז ההתמסרות היא ביטוי עצמי.

כמו שנהגתי לומר למאסטר שלי
Your command is my wish...

שיפחונת

סוד לוחש ---- כניראה לא הבנת נכונה את הכוונה מאחורי דבריי!!

ברגע שהתמסרתי באופן טוטאלי לאדוני, התמכרתי,לגופו,לריח שלו לכול כולו,ונהיתי תלויה בו
נפשית וגופנית. וזאת בעיני ההתמסרות האמיתית, ללא פשרות,וללא תנאים.
\\,,אם שפחה /כלבה, לא תלויה באדונה,והיא מרגישה עצמאית, אז היא לא שיפחה ראויה, שפחה אמורה להיות תלויה באדונה,טוטאלית, וכשיש אהבה-כלום לא חונק,ההפך זה מעשיר את היחסים,והאמון, בין השיפחה לאדונה.

וכמובן חמדתי--- שההתמסרות הזאת נובעת,מאהבה ומתשוקה,להעניק לאדוני את כול כולי,ואת הכול, ומהרצון להיות שלו ורק שלו. icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

ואיפוא נאמר או ניכתב שההתמסרות שלי נובעת " מהתבטלות" ההפך, המודעות העצמית שלי, והרצון שלי ,והתשוקות שלי, מגשימים את עצמם,ואת יעודן,ברגע שאני יודעת שאדוני, נהנה
ומסופק, ואז אני מבינה, שהגשמתי את עצמי,ואת יעודי העיקרי -------שזה--לגרום לאדוני,עונג,
סיפוק,והנאה.

הלוא ,כול רצונותיו---- תשוקותיו, הם רצונותי,מאווי,ותשוקותי, מההתחלה, מהיסוד, ולא רק הופכים להיות אחר כך .
"""" זאת תשוקתי היחידה,----זה ביטוי העצמי שלי דרכו,---- וזה הדבר הכי שחשוב לי כיום=אדוני.

ואם נחזור למישוואה שלי הראשונה אפשר להוסיף-------התמסרות=התמכרות=תלות=ביטוי עצמי

ולסיכום------- הכול שווה------"" הגשמה עצמית""

icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif
נוריתE
לפני 18 שנים • 2 בדצמ׳ 2005
נוריתE • 2 בדצמ׳ 2005
התמסרות היא לא בהכרח= התמכרות
התמכרות היא לא בהכרח = התמסרות

צריך למצא את שביל הזהב בין הרצונות לבין העצמי האישי.
שפחה גדולה{{אדון ברוך}
לפני 18 שנים • 4 בדצמ׳ 2005

תגובה לנושא

laila כתב/ה:
התמסרות היא לא בהכרח= התמכרות
התמכרות היא לא בהכרח = התמסרות

צריך למצא את שביל הזהב בין הרצונות לבין העצמי האישי.

בדיוק לילה ותודה על ההסבר ,כול אחת ואיך היא מרגישה ומפרשת לעצמה את הרגשתה, את מה שבליבה

כול אחת שבסוף מצאה את שביל הזהב שלה בין רצונותיה לבין העצמי האישי שלה, רשאית לתרגם את זה, כפי שזה יוצא מתוכה {מתוך הלב }

וכלום הוא לא בהכרח---- הכול באהבה,רצון,והתמסרות------

שבוע טוב וניפלא icon_redface.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_razz.gif icon_razz.gif

שפחה גדולה/לרגלי אדון ברוך
godisafemale​(שולטת)
לפני 18 שנים • 9 בדצמ׳ 2005

יכולת התמסרות היא איכות שיש באדם שאותה אני מאוד מעריכה.

godisafemale​(שולטת) • 9 בדצמ׳ 2005
זוהי יכולת אצילית ועדינה עד דק, מקפלת בתוכה אחריות ולב רחב, נתינה והקרבה.

מהם המניעים להתמסרות? אל מי אני מפנה את ההתמסרות? האם אני שולטת בהתמסרות?
או שההתמסרות כבשה אותי..ישנן עוד הרבה שאלות שדרכן כדאי לבחון את האנטומיה של המושג הזה, בעיניי אין קשר ישיר והדוק בין התמסרות להתמכרות.

לפעמים קורה בחיים שאנו נמכרים להתמסרותו של אדם אחר אלינו ואו להתמסרות שלנו לאחר.

ואם התמכרות זה טוב או רע? תלוי באפשרויות מהן תוכל לבחור לחיות את חייך..

אם אין באפשרותנו לבחור אזי ייטב כי ננסה לגמול עצמנו ואף לקבל עזרה מבחוץ.

התמסרות אגב: תכונה נשית מובהקת. איכות משובחת שבאדם. גבר שניחן בתכונה כזו הוא סקסי בעיניי. גברי בעיניי.