בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כלורופורם

adimos​(נשלט)
לפני 18 שנים • 3 בדצמ׳ 2005

כלורופורם

adimos​(נשלט) • 3 בדצמ׳ 2005
מישהי מעוניינית/בעלת נסיון בסשן עם כלורופורם ?
תמיד היה החלום שלי להיות קשור ול"אבד את ההכרה" ברגע של אורגזמה...
עינב​(אחרת)
עינב​(אחרת) • 3 בדצמ׳ 2005
כמה נתונים על כלורופורם:

1. ב- 1939, אדם בשם לואיס גרינפילד המית המתת חסד את בנו באמצעות ממחטה ספוגה בכלורופורם.
2. החומר, הידוע גם בשמו טריכלורומתאן, מצוי בחומרים פותחי סתימות.
3. במערכות אספקה של מי שתייה, עורכים תהליך חיטוי של המים, הנקרא כלורינציה. כלורופורם הוא אחד מתוצרי הלוואי של התהליך, שעלולים להיות מסרטנים.
4. הרופא הנאצי יוזף מנגלה, מי שכונה "מלאך המוות", נהג להזריק כלורופורם לגופם של ילדים.
5. זהו אחד הרכיבים האסורים לשימוש במוצרי קוסמטיקה, ע"פ חקיקת האיחוד האירופי וארה"ב.
6. אלכוהוליזם הוא גורם חשוב בהתפתחותו של כבד שומני. אגירת השומן בכבד נגרמת בשל ריקון גליקוגן (פחמימה המורכבת מיחידות גלוקוז, ומאוחסנת בכבד ובשרירים), ואז הכבד פגיע יותר לרעלנים, ביניהם הכלורופורם.
7. יצרני כימיקלים, בעיקר צבעים, ומפעלי צביעה, פולטים כלורופורם ועוד חומרים מסרטנים רבים.
8. הכלורופורם הוא אחד החומרים המסוכנים שהמוסד לבטיחות ולגיהות אסר להחזיקם בתוך כתלי בתי הספר.
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 3 בדצמ׳ 2005
ועדיין כלורופורם שימש כחומר הרדמה עד לשנות ה- 60 כמדומני. בגלל הדברים בנ"ל הוא הוצא משימוש ולתדהמתי הרבה למדתי שעדיין עד היום משתמשים בו למשחקי בדס"מ. למי שבריאותו חשובה לו, שלא ינסה בבית !!!
adimos​(נשלט)
adimos​(נשלט) • 3 בדצמ׳ 2005
אז אם לא כלורופורם - אולי חומר מרדים/מטשטש אחר ?
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 3 בדצמ׳ 2005
אני אנסה לברר לך. הבעיה שהחומרים המרדימים אינם בהישג יד (אלא אם כן אתה עובד בבית חולים וגונב מהמחסן). כלורופורם אפשר להשיג בקלות (יש לי בעבודה המווווןן). אני יכול לעשות עלייך קופה האמת....אבל אני טוב לב, אז לא icon_biggrin.gif
מולטידימיונר​(שולט)

שימוש נוסף

שימוש נוסף בחומר הקטלני הזה הוא הדבקה מדוייקת ונקיה של לוחות פרספקס (פלסטיק דמוי זכוכית)
בענף בניית המודלים לארכיטקטורה ובכלל בעיצוב, משתמשים הרבה בו.
ומי שיודע לעבוד איתו בזהירות, התוצאות מדהימות ועמידות
זיקית
לפני 18 שנים • 4 בדצמ׳ 2005

60 שניות על...

זיקית • 4 בדצמ׳ 2005
מעניין מאוד icon_smile.gif

ולשאלתך..אפקט דומה ניתן לקבל באמצעות חניקה בזמן האורגזמה.

שוב - תחום מסוכן שאין להקל בו ראש. קרא חומרים רלבנטיים במגזין, והישמר..
cai
cai
לפני 18 שנים • 4 בדצמ׳ 2005
cai • 4 בדצמ׳ 2005
הוא גם היה קיים בטיפקס עד לפני כמה שנים. מאז שהוציאו אותו כבר אין מה להריח שם... icon_sad.gif
OMEN{בובת זונה}
לפני 18 שנים • 5 בדצמ׳ 2005
OMEN{בובת זונה} • 5 בדצמ׳ 2005
אפתח באזהרה:
ממליץ בחום להימנע מחומרים כימים כלשהם במהלך פעילות בדסמים מהסיבה הברורה שחושינו מתערפלים תחת השפעתם והגוף אינו מאותת בזמן על מצב שעלול להיות מסוכן.
לכן רצוי להימנע לחלוטין מחומרים כימים (אלכוהול, סמים, ובני דודים כמו כלורופורם וכו')
ולשאלתך על חומרים תחליפים, אם בכל זאת אתה מתעקש לעשות זאת בזהירות ותוך הקפדה יתרה, ניתן לנסות ליטול חומרי הרגעה , כמו כדור ואליום לדוגמא.

אומר שנית, ממליץ להימנע מהסיכון המיותר.
red-cell​(מזוכיסט)
לפני 18 שנים • 5 בדצמ׳ 2005
red-cell​(מזוכיסט) • 5 בדצמ׳ 2005
דרך אגב, בהמשך להערה שמעלי, בארה"ב במועדוני בדס"מ לא מוכרים משקאות אלכוהולים, בכלל.