צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כיצד ניתן להתגונן

lain
לפני 18 שנים • 4 בדצמ׳ 2005

כיצד ניתן להתגונן

lain • 4 בדצמ׳ 2005
אנחנו עושים בדס"מ
חלקנו לעיתים רחוקות וחלקנו חיים את זה יום יום
אבל מה קורה כאשר אקס/ית שלנו מחליטים להתנקם ?
ולגשת למשטרה עם הסימנים על גופם ולהתלונן עלינו.

אני יודעת שיש זוגות שחותמים על חוזה, אבל גם יודעת שחוזה שכזה אינו קביל בבית משפט
מה כן ניתן לעשות אם כן ?
האם חוזה שבו מצהיר/ה הסאב/ית כי הינו/ה מאזוכיסט/ית אינו משנה ולו במעט את החלטת השופטים?

אשמח לדון מעט בנושא החוקיות של הבדס"מ.
דסדמונה{שטן}

לדעתי זה לאו דווקא נושא שקשור בבדס"מ

דסדמונה{שטן} • 4 בדצמ׳ 2005
מה מונע מאדם במערכת יחסים ונילית לגמרי להתלונן על אלימות מצד בן הזוג כאשר לא היו דברים מעולם, או אפילו על אונס. דברים כאלו קורים. לשמחתינו לא ממש לעיתים קרבות. אבל אם איכשהו יצא לנו להסתבך עם שקרן מניאק...בלי שום קשר לבדס"מ...כנראה שאכלנו אותה. אולי זה שיש צלקות או סימנים כחולים יעזרו לו בקייס שלו...אבל גם אם לא היו שום סימנים, הוא היה ממציא אותם אם היה זקוק להם. עצתי במקרה כזה, פשוט להיות זהירים בבחירת בני הזוג שלנו ולהתנהג באופן שיפגע מה שפחות בסובבים אותנו. למרות ששום פגיעה לא מצדיקה שקרים מסוג זה.
אדון תכליתי.

תשובה לא יסודית

אדון תכליתי. • 4 בדצמ׳ 2005
במהלך השנים האחרונות. במיוחד עם כהונתו של כבוד השופט נשיא בית המשפט העליון אהרן ברק ( הוא מתייסר שהוא מוזכר באתר זה) ניתן פירוש רחב לחוזה הנוגד את תקנות הציבור.

אין ספק שבמידה וחוזה בלתי סביר ולא הגיוני יגיע לדיון. בית המשפט אינו יכיר בו.

עוד פאן לדבר. בהליך פלילי התובעת זאת המדינה, ולמדינה יש "ערכים" "עקרונות שהיא דואגת לשמורם.
יש מצב שעל אף שהדבר היה בהסכמה - הסכמה חלקית אזיניתן יהיה להגיש תביעה כנגד מבצע ההכאה. (המדינה לא תעשה זאת....שאלת כסף. ואינטרסים מוגנים) מכיוון שהתובעים במשפט פלילי זה לא "המותקף" אלא המדינה.

תשובה זאת היא חלקית ביותר. אז קחי זאת בערבון מוגבל. עוד דברים שהינך מעונינת לדעת אשמח לנסות לענות
פעם פרח​(נשלטת)
פעם פרח​(נשלטת) • 4 בדצמ׳ 2005
אני תוהה יותר מאשר יודעת באמת...
אבל האם חוזה כזה לא יכול לשמש כמעין הצהרת כוונות ?
lain
לפני 18 שנים • 5 בדצמ׳ 2005
lain • 5 בדצמ׳ 2005
"אין ספק שבמידה וחוזה בלתי סביר ולא הגיוני יגיע לדיון. בית המשפט אינו יכיר בו"

לא הגיוני משמעו - אדם המתיר לחברו להכותו למשל
אבל האם בכל זאת השופט לא יקח זאת לתשומת ליבו ?
לא כראייה פלילית אלא כהתרשמות כללית מהאדם שתבע.

לגבי הטענה כי תמיד ניתן להתנקם בנו ולהפליל אותנו במשהו שלא עשינו
להבדיל משאר המקרים - הפעם יהיו להם הוכחות
לכו תסבירו לשופט שהוא סאב ונהנה שדורכים לו על האשכים/מצליפים בו עד זוב דם
ולכו תוכיחו שאין לכם בכלל אחות.
טוב טוב הגמד{M}

עו"ד

טוב טוב הגמד{M} • 5 בדצמ׳ 2005
שישכור עו"ד טוב במידה והמתלונן/ת מגישים נגדו תביעה
DOM Perignon​(שולט)
DOM Perignon​(שולט) • 5 בדצמ׳ 2005
ההשכלה המשפטית שלי די מוגבלת, אבל נדמה לי שאם מישהו שהצלפת בו והשארת סימנים, יחליט להתלונן במשטרה על גרימת חבלה, הרי שאם לא תצליחי לשכנע את החוקר במשטרה שהוא מזוכיסט שביקש לעצמו את זה ואין שום סיבה להאשים אותך בזה, (יכול להיות שאמירה מסוג: "תן לי עשר דקות ואני מביאה לך לפה עוד חמש מלכות שעשו לו אותו דבר..." תעזור, לא כי זה הופך את מה שאת עשית לחוקי כמו בגלל שהחוקר ישמח לראות עוד נשים מעניינות במשרדו המשעמם) אם יוגש כתב אישום, השופט חייב יהיה להרשיע אותך בדין שכן אכן גרמת חבלה למתלונן. אולי הוא יתחשב ב"נסיבות המקילות" אבל יהיה חייב להרשיע על פי מיטב הבנתי.

DOM Perignon.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 18 שנים • 6 בדצמ׳ 2005

אין הגנה כזו

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 6 בדצמ׳ 2005
החוק נכתב על ידי ונילים.

מבחינת החוק היבש, אם הצלפת באדם בשוט - ביצעת עבירה פלילית של תקיפה.

עכשיו לך תוכיח שקיימתם מערכת יחסים סאדו-מזוכיסטית ושהכל היה בהסכמה - בטוח שפוי ובסכמה מודעת.

הדרך היחידה להתגונן, לדעתי, היא לבנות מערכת יחסים שיש בה הרבה הקפדה על בניה ותחזוקה של אמון ותקשורת - כך שגם כשנפרדים וכואב וקשה, לא מחפשים איך להתנקם.
מנטרה​(שולט)
מנטרה​(שולט) • 6 בדצמ׳ 2005
lain כתב/ה:

................................

ולכו תוכיחו שאין לכם בכלל אחות.[/color]

ליין פגעת בול בנקודה. זו מילה כנגד מילה. ואז במקרה כזה בודקים את העבר של שני האנשים ומנסים להביא עדויות משני הצדדים בכדי לבסס את הטענות או את קו ההגנה. זה יכול אף להגיע לשימוש בפוליגרף ואז בעצם די יודעים מי משקר...

בגדול, אין איך להתגונן. לעולם אין לדעת מי עומד מולך ומה עובר לו בראש. זה סיכון שלוקחים כמו בכל דבר. אני לא חושב שיש אפשרות למנוע את הדבר אבל בכל אופן זה לא צריך להרתיע כי זה רק בשוליים. רוב האנשים הם בעלי כוונות טובות ואם יש חשש תמיד אפשר לקבל חוות דעת מאנשים אחרים על אותו אדם שאיתו רוצים להיכנס לקשר כלשהו.

לגבי חוזים זה לא נראה לי ישים. כפי שכמה מהחברים ציינו, אין לזה שיניים וגם קשה להגדיר את כל המצבים בחוזה אחד כי זה לא קשר בין רובוטים...
lain
lain • 6 בדצמ׳ 2005
רובכם ניגשתם לסוגיית ה"איך יוצאים מזה" ופחות התייחסתם לגבי ההמנעות מלהגיע לשם
איך אומרים, החכם הוא אדם שידע להמנע להכנס למצבים שמהם הפיקח יצליח לצאת.

לעניין החוקיות של החוזה הכתוב/מוקלט - זה לא קביל בביה"מש מאחר ותמיד ניתן להאמין כי כפו עליו לחתום/להודות בפה מלא כי בזה הוא חפץ
חוזה חייב להיות הגיוני על מנת להחשב כראייה בבית משפט
ומה לעשות שלעיניים הנורמטיביות לבקש מאדם שיכאיב לנו זו לא בקשה הגיונית.

מאידך להזיק זה וודאי לא יזיק
ממליצה לברור היטב את הסאבים/יות שלנו אשר מקיימים עימנו סאשנים קשים
ובנוסף ממליצה להחתימם על חוזה בו מוסבר טיב יחסנו והסכמתו לקחת חלק בהם (חוזה בסגנון "אני הוא הסיסי של מלכתי והזין שלי שייך לה" לא ילקח ברצינות אז השתדלו לנסחו בצורה שתבטא היטב את הצורך של הנשלט/ת בכאב).

הקלטות וידאו עם או בלי נוכחות עדים אינן מתקבלות על הדעת מאחר ולא מכירה אדם אשר יסכים להחשף בצורה כזו, סאב או לא, ובצדק.
לא אדרוש מהסאב שלי להצטלם או להקליט עבורי הודאה כפי שלא אעשה זאת בעצמי עבור איש/ה
לא אוהבת תיעוד של סיטואציות שאולי בעוד עשר שנים מהיום יראו לי רחוקות מהמציאות בה אני חיה, ולעולם לא אסמוך על אדם המחזיק בקלטת לוהטת בה אני מצהירה על נכונותי לסגוד לו לעד ובצורה טוטאלית, לכו תדעו לאיזה ידיים היא תיפול.

צריך להיות ריאליים
להזהר ובמקביל להחתים על חוזה כתוב בהנחה כי אתם משאירים סימנים על גופו של הסאב/ית לעיתים קרובות.