שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

דיסקרטיות מול פתיחות

נערת-השעשועים
לפני 18 שנים • 6 בדצמ׳ 2005

נ.ב קטן

נערת-השעשועים • 6 בדצמ׳ 2005
ציטוט שייקספירי:"היא בניגוד אליי, בגישה שונה, דיסקרטיות, קורקטיות, בסד"מ נטו. בשבילה אני חטטן, רכלן, אולי אדע עליה דברים שאין היא רוצה שאדע, מרגישה לא נוח מפאת התחקיר, כי הרי אם הקשר לא יתממש , יסתובב לו בעולם אדם שיודע עליה כל כך הרבה, ומחר מי יודע איפה ואת מי אפגוש, ובאיזה הקשר."

הוא הציע שאם לא נכיר באופן בידיאסאמי אז לפחות אוכל להשתמש בשרותיו המקצועיים.
הסברתי לו בצורה קורקטית כי הדבר אינו בר ביצוע כי אני לא מעוניינת שמישהו מכאן יתערבב לי בחיי המקצועיים האיישיים מאוד....ומכאן הסקת המסקנות.

בקיצור.......אני בטוחה שאתה אדם ניפלא ונהדר ואני מאחלת לך חיים מושלמים...מלאיי שירה ויצירה..רק אנא

חיה אתם הרחק ממני.

תודה.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 6 בדצמ׳ 2005
נערת השעשועים,
לא מפתיע הפרטים החדשים שצצו להם פתאום, שכמובן משנים את התמונה.

זהו המשך ישיר לשירשור הזה...

כדאי לקרוא. מעלה חיוך כל פעם.

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=9394&postdays=0&postorder=asc&start=0
life of a poet​(אחר)

נושא עקרוני

life of a poet​(אחר) • 6 בדצמ׳ 2005
רבותיי,
הבחורה שהכרתי היא בחורה מקסימה , איכותית, בעלת דעה משלה ורצונות משלה, ואני מאחל לכל אחד להכיר בחורה ברמה שלה.
אבל זה לא הנושא כאן.
הנושא כאן הוא עקרוני : האם לפני תחילת קשר בסד"מ על שני הצדדים לדעת נושאים כגון : מצב משפחתי, תחומי עיסוק, מספר ילדים, מקום מגורים, תחביבים, ואחרים.
האם מחיר הידיעה והביטחון שווה את מחיר הדיסקרטיות.
כן או לא ?
לבנה​(נשלטת)
לבנה​(נשלטת) • 6 בדצמ׳ 2005
"הנושא כאן הוא עקרוני : האם לפני תחילת קשר בסד"מ על שני הצדדים לדעת נושאים כגון : מצב משפחתי, תחומי עיסוק, מספר ילדים, מקום מגורים, תחביבים, ואחרים.
האם מחיר הידיעה והביטחון שווה את מחיר הדיסקרטיות.
כן או לא ?"

תשובתי היא: לא.
לפחות לחלק מהשאלות. מה זה משנה תחום העיסוק שלה, תחביביה או מספר ילדיה?
האם אינך מבין שהדיסקרטיות יקרה מפז, וברגע שאיבדת, אין כל דרך להשיב אותה?
יתכן כי רבים צריכים לקנא בך על הקלילות שבה אתה מסוגל לנהל את עיניינך, אבל לא כולם מסוגלים, מסיבות אוביקטיביות או סוביקטיביות, ועליך להתבגר וללמוד לכבד זאת.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

כן ולא

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 6 בדצמ׳ 2005
כן - אמון ותקשורת חיוניים לצורך משחק בדסמי.

לא - לא בונים אמון ותקשורת בחמש דקות של צ'אט.

הרי עם כל הטיעונים שלך על פתיחות וגילוי לב, לא היית שולח לה צ'ק פתוח?

היית מחכה לפגוש אותה פנים אל פנים, היית נותן למערכת יחסים להיבנות , שלב אחרי שלב, אבן על אבן. ורק אז, אולי, היית מאפשר לה גישה לחשבון הבנק שלך.

ובבדסמ - אנחנו מאפשרים למי שמשחקים איתנו לגעת בדברים הרבה יותר חשובים מכסף - אנחנו מאפשרים להם לשחק בגוף ובנפש שלנו. אנחנו נחשפים לעיתים במקומות הכי סמויים, הכי כואבים, הכי קשים. אנחנו מגיעים לקרבה ואינטימיות מאד עצומה ועוצמתית.
ובחשיפה הזו יש סיכונים - ניצול, פגיעה בזדון או בטעות, בגידה באמון.

ולכן אנחנו נזהרים (או אמורים להיזהר), לכן אנחנו מסננים (או אמורים לסנן) את מי שאנחנו מפקידים את הבטחון הפיזי והנפשי שלנו בידיהם.

[ ויליהם, קח כדוגמה את מה שציטטה העלמה למעלה - פנית אליה כדי לספר לה שתעלה את השיחות שלכם בפורום - ואפילו לא המתנת לקבל את התגובה שלה. איך זה היה מתפרש על ידיך אם הסיפור היה בכיוון ההפוך? ]
נערת-השעשועים

דן- קפ- אני איתך בכל מילה

ובקשר לזה שמדובר בשאלה עקרונית.....

עקרונית בתחת שלי.

לא מדובר בשום שאלה עקרונית. מדובר ברצון שלך כאדם דומיננטי ללכת בmy way or the highway

וכשהיא לא נענת אתה פונה למישורים אחרים.

גם כעת לאחר ההודעות המאוד ברורות שלי שלא מתפרשות לשתי פנים אתה ממשיך ליצור קשר.

אמנם אני לא באתר הרבה זמן אבל אני מניחה שלשם כך הומצא כפתור האגנור.

אני אבדוק את זה.

איזה שמש יפה יש בחוץ. נכון???
זאלופון​(שולט)

Re: להיות או לא להיות זו השאלה

זאלופון​(שולט) • 6 בדצמ׳ 2005
ושזה יהיה לקח לכולכם ילדים, כשאומרים לכם:
נערת-השעשועים כתב/ה:
" הרשי לי לספר לך כיצד צריך ורצוי להתנהג..."

אף פעם אל תרשו!
marlena​(נשלטת){נבט}
marlena​(נשלטת){נבט} • 6 בדצמ׳ 2005
Tom. כתב/ה:
נערת השעשועים,
לא מפתיע הפרטים החדשים שצצו להם פתאום, שכמובן משנים את התמונה.

זהו המשך ישיר לשירשור הזה...

כדאי לקרוא. מעלה חיוך כל פעם.

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=9394&postdays=0&postorder=asc&start=0

קראתי בעניין את השרשור שבלינק ואני יכולה לומר בוודאות כמעט מוחלטת שווילהלם שלנו הוא עוד גלגול של ידיד עבר שכבר אינו נמנה עם באי הכלוב. אני מקווה שאני טועה.
נערת-השעשועים

מרלנה וטום...

אחרי קריאת השירשור ניזכרתי בבתיה עוזיאל.

אולי הייתי בת 3 אז אבל הוראות ההפעלה לסשן הזכיר לי משהו קר. מנוכר. ובדיוק ההפך ממה שמציק הנ"ל.

כל פגישה שהיתה לי בחיי עם כל גבררררררר או אישה רכה שונה אחד ממשנהו. איך אפשר לתכנן כל פרט ופרט. הרי מה שיפה זה שכל אחד מביא איתו ניחוחות שונים.

לכן קשר מתחיל בעוד אחר מסתיים.

אני חושבת שמורנו ורבינו עושה לי לחייך ולא מעבר. אני שמחה שהוא חש " שליח הסברה ".

good 4 him

בעיניי אישית זה מגוחך.

שוב אני אומר.
איש איש כראות עיניו יעשה.

עשו מה שטוב לכם ומענג אתכם. גם הסטיה הכי מטורפת ( נגיד להוציא את הדובדבנים מגלידת הבן אנד ג'רי בעוד מישהו אחד מנשק ומישהו שני עושה לי נעימים ברגליים וברקע ומישהו יורד לי ואופרה וינפרי מדברת על שלום...-חחח...) ...
יש מי שימצא את זה סבבה.
אני - הייתי מכבה את הטיוי ונהנת....
אבל זו רק אני.

אחחחחח...השמש הזו.
life of a poet​(אחר)
life of a poet​(אחר) • 6 בדצמ׳ 2005
אולם בכל זאת, ולאחר ששמעתי את דבריכן.
הרי לפני השיחה הפומבית בין שני הצדדים, היו מספר התכתבויות בדואר הפנימי בינהם,
הרי לפני השיחה הראשונה למד כל צד להכיר את משנהו באמצעות התכתבויות אלו.
אבל האם קיימת לי או לאחר זכות לדעת מי היא בת הזוג עימה הוא ייכנס לקשר בסד"מ, או שמא לא כך הדבר.

מדוע בחורות כותבות הגבלות בפרופיל שלהם :
לא נשואים, לא מעל גיל כז או אחר, לא לזה ולא לזה.
ומדוע לי לגבר שבחורה יוצרת עימו קשר או ההפך, אסור לדעת מה הסטטוס שלה, במה היא עוסקת, איפה היא גרה, מדוע לא יתאפשר לי לדעת זו בשיחת הפון שהראשונה שבאה לאחר מספר אי מיילים והתכתבויות באתר ?