לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם זהו בדס"מ??

Grey / Green
לפני 18 שנים • 6 בדצמ׳ 2005
Grey / Green • 6 בדצמ׳ 2005
יש פה המון דיונים בנושא "מה זה לא בדסמ", שמתם לב? וגם כשהדיון לא עוסק במה זה לא בדסמ, הרבה פעמים הוא עוסק בלמה הסטיה של פלוני היא מגעילה, טיפשית או מסוכנת. וכשזה לא זה, הרבה פעמים הדיון הוא במדוע ההתנהלות של אלמוני היא לא כמו שהיא צריכה להיות: היא פטתית, אם הוא חי את הפנטזיות שלו יותר מדי; היא לא מכובדת, אם הוא לא חי בתוך הפנטזיות.
יש פה הרבה גסות ומריבות, אבל אני באמת הבנאדם האחרון שירצה לחנך את העולם. לא על זה אני מדבר.
אני כן מדבר על זה שיש פה המון ביקורת: יש הרבה נסיונות ליישר את עצמנו ואת אחרים לפי קו של בדסמ "נכון," קורקטי. בהרבה מקומות דיון כזה הוא דיון נכון. למשל, בדיונים פוליטיים בתוך מפלגה, שמנסה לייצב את עצמה על קו מוסכם. במערכת של ספר או עיתון. בעסק שרוצה למצוא לעצמו מדיניות אחידה.
אבל אצלנו, מה שצריך להיות ה"קו המנחה," הוא פלורליזם, או יותר נכון, ריבוי קולות: מה שאמור להיות יפה בקהילה המבוססת על סטיה מינית עשירה כל כך, רבת-פנים כל כך, הוא היכולת להבחין בין מליון גישות שונות, בין טעמים שונים ורצונות שונים, בין בדסמים שונים. צריכים להיות כאלו שבעיניהם הבדסמ הוא כמה סטיות שונות, שמתבלות את המין, לצד כאלו שמאמינים שזה אורך חיים שלם. צריכים להיות כאלו שאוהבים להרגיש נשלטים כל הזמן, כאלו שאוהבים להתחלף, כאלו שמסוכסכים עם הבדסמ שלהם, כאלו שאוהבים דברים אקסטרימים, כאלו שאוהבים את ירוק/אפור וכאלו שאוהבים קרמבו.
אני, שוב, לא מחפש להיות מחנך. אבל נראה לי שאם הקהילה באתר הזה תעשה את הסוויץ' המנטלי בין דיון "ביקורתי" ובין דיון "פלורליסטי", יהיה פתאום הרבה יותר נעים להיות כאן. נוכל לראות הרבה יותר אנשים שמשתפים אותנו בסטיות האישיות שלנו, הרבה יותר קולות לבחור מביניהם וללמוד מהם, ובא לציון גואל.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

כן ולא

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 6 בדצמ׳ 2005
שאלת "האם זה בדסמ"?

בדסמ הוא העברה מודעת של שליטה בהקשר אירוטי, הנעשית בצורה בטוחה, שפויה ובהסכמה הדדית.

קיבלת הצעה למשהו שיוכל להיות בדסמ, אם היית מסכימה לו.

סביר להניח, ממה שכתבת, שאת אינך מתענית במה שיש להם להציע - ולכן נראה לי שהתשובה היא
"כן - גם זה בדסמ, ולא - זה לא הבדסמ שאת אוהבת ונהנית לעשות"
teacher​(שולט)

פלורליזם

teacher​(שולט) • 6 בדצמ׳ 2005
ציטוט: "..אבל אצלנו, מה שצריך להיות ה"קו המנחה," הוא פלורליזם, או יותר נכון, ריבוי קולות.."

זה נכון, אבל נראה לי שכבר יש לנו את זה.
עצם העובדה שיש דיעות לכאן או לשם, מצביעה על פלורליזם.
יכול להיות שהשלכת הורסטיליות ה-BDSMית שלנו על עניין הפלורליזם
בדיון כזה או אחר, היא לא דבר כל כך ברור מאליו. זה קצת הכללה, כמו נגיד,
שכל חובשי הכיפה דוברי אמת ואנשים טובים, או שכל האוסטרים הם קולניים.

יש פה מכל המינים ומכל הסוגים - זה הפלורליזם האמיתי שלנו.
אם תבדוק, תראה שיש פה ימנים, שמאלנים, חכמים, טפשים, עשירים, עניים, טובים ורעים
וכל מה שבאמצע.
ה-BDSM, כמו מעט מאוד דברים אחרים, חוצה את כל ההבדלים החברתיים ונותן לנו מכנה משותף אחד מרכזי.

לגבי דרך ארץ ותרבות השיחה - זה כבר עניין אחר,
ואין בינו ובין BDSM שום קשר.

teacher
Grey / Green
Grey / Green • 6 בדצמ׳ 2005
אני מסכים איתך, ותרשה לי לציין שאתה בחור נאה מאוד בעצמך.

מצד שני, לא דיברתי על אוכלוסיית הכלוב -- המורכבת מחמישים אחוז ניקים דמיוניים של החמישים אחוז האחרים, וגם כל מיני אנשים מכל מיני סוגים -- אלא על סוג הדיון. במקום להגיד, "יש כאן המון קולות, ובואו נקשיב לכולם מתוך כבוד, או מתוך גבול אישי, שלא אומרים איכס על אוכל של מישהו אחר," יש נטיה להגיד "לא לא לא. בוא רגע ואני אסביר לך מה זה בדסמ אמיתי. תקשיב לי. אני אדון אמיתי. יש לי נסיון של המון-המון שנים".

זה חלק ממשהו גדול יותר, אבל אני עדיין לא מצליח לנסח אותו במילים. אז בינתיים זהו זה.
aka BODYGUARD

ועוד חוות דעת..הפעם שלי.

aka BODYGUARD • 6 בדצמ׳ 2005

ל-BDSM אין ספר...
אין מי שיקום ויאמר שזו נחלתו הפרטית.

אם ניקח את הבסיס הזה, ונדע לקבל את הסטיות, כביכול, של האחרים,
נגיע למסקנה שהכל זה BDSM, כל אחד והספר שלו...

באותה נשימה קראתי על שולטים סופגי כאב, על נשלטות שולטות,
על חסויות של שולטים על שולטים...

אז הכל מקובל, והכל נפלא, ובלבד שכולם מרוצים עם מה שיש להם.

התנסתי בחיי בהמון דברים, חלקם אהבתי וחלקם לא.. ובכל זאת-
לא פוסל כל פוזיציה שעולה למישהו והוא מרגיש בה שזה ה- BDSM
שלו...

שם המשחק הוא קבלה, לא הרחקה...

ורק המתים והטיפשים אינם מוכנים לשנות את דעתם...

במחשבה שניה- גם הטיפשים...

BDSM של אהבה לכולם!
godisafemale​(שולטת)
לפני 18 שנים • 9 בדצמ׳ 2005

פניה של אנשים מהסוג שהזכרת קוו'ינסי

godisafemale​(שולטת) • 9 בדצמ׳ 2005
זאת חוצפה וטמטום ממדרגה ראשונה שגובלת בהטרדה.
אנדרפוט
לפני 18 שנים • 28 בדצמ׳ 2005
אנדרפוט • 28 בדצמ׳ 2005
שטויות במיץ שפיך
זאת לא הטרדה ולא חוצפה
אפשר לפנות איך שרוצים למי שרוצים
ואין בזה שום פגיעה או העלבה

נהפוך הוא, לפעמים נראה לי שדווקא מאחורי
הפניות העדינות והמנומסות מסתתרים הכולירות הכי גדולות

וגם לנשים יש חלק ניכר בתקשורת המעוותת הזאת
שולחות הודעה למישהו ואז מתעלמות
או כל מיני טריקים אחרים לשיפור התדמית

הדבר שבאמת מעניין פה זה שאנשים עדיין מופתעים
וכותבים על זה בטון נעלב
איך זה יכול להיות שפנו אלינו ככה בחוסר כבוד
ובשפה כה בוטה והמונית
רפאל
לפני 18 שנים • 28 בדצמ׳ 2005
רפאל • 28 בדצמ׳ 2005
נגיד שבחור כלשהו מפנטז. ונגיד שהוא מפנטז על מלכה. נגיד. בשביל הספורט. ונגיד שבפנטזיה הזו המלכה קושרת אותו ומצליפה בו. וגם נגיד שהיא עושה בו עוד דברים שונים ומשונים שאינני רוצה לגלות. רק אגיד שחלקם קשורים בפי הטבעת, אבל לא עוד. עכשיו, נגיד שאותו בחור, בזמן שהוא מפנטז דברים אלו, מתרגש נורא. וזאת מפני שהמלכה עושה בדיוק את אותם הדברים שמרגשים אותו נורא. בגלל ההתרגשות הוא מבקש רשות לגמור. אבל המלכה כועסת, אומרת שהיה ילד רע, ואינה נותנת לו את הרשות. עובדה זו, שלא ניתנה לו הרשות, מרגשת אותו כפליים, ובתוך ההתרגשות שבמציאות (ולא בדמיון) הוא שולח את ידו לאיברו, מאונן וגומר.

עכשיו, אני רוצה להסב את תשומת ליבכם לשני דברים: 1. גם אם למראית עיין נדמה שזוהי המלכה ששולטת בבחור. כלומר, נדמה שהיא קושרת אותו, מצליפה בו, ועושה בו כתאוותה. בסופו של דבר זהו הבחור ששולט במלכה בכוח דמיונו, וגורם לה לפעול שם בדיוק כרצונו. 2. המלכה הזו, אינה מלכה בתשלום, ובשום שלב משלבי הדמיון לא שולם לה דבר כדי שתיכנס בשערי הדמיון.

עכשיו, השאלה שלי היא זו: האם פנטזיה זו היא בדס"מית, או שאינה נופלת תחת הכותרת של בדס"מ?