ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כמה זמן קיים בסדם בישראל ????

marik​(שולט)
לפני 21 שנים • 21 באוג׳ 2003

כמה זמן קיים בסדם בישראל ????

marik​(שולט) • 21 באוג׳ 2003
מי אלו שהביאו אותו לכאן???
כלובי
כלובי • 21 באוג׳ 2003
הצלבנים
kamor​(נשלט)
kamor​(נשלט) • 21 באוג׳ 2003
חברת FED- EX .
כלובי
כלובי • 21 באוג׳ 2003
טוב נו לא יפה
הילד רצה לשאול שאלה

ובכן, אני מאמין ש-BDSM זאת תופעה טבעית, כלל אנושית, סוג של נטיה מינית, משיכה לכח מצד אחד או מהצד השני שקיימת במינונים שונים אצל אנשים שונים, חלק מגלים אותה ומתחברים אליה וחלק נותנים לה ביטוי יותר מרומז או לא נותנים לה ביטוי בכלל.

אז כחלק מן האדם אני מניח שהיא היתה בארץ ישראל משחר ההסטוריה האנושית, אני סבור שלפני כן חלק מהנטיה הזאת התמצבה סביב מקומות כאלה ואחרים בהם אבות אבותנו חיו בכל מיני צורות חברתיות שונות ומשונות.

המונח - BDSM עם הראשי תיבות וכל זה, הוא משהו לא חדש בעולם, בארץ נטו לקרוא לזה S&M, סאדו-מזו, ועם האינטרנט וכל האינטלקטואלים אנשי העולם הגדול אימצנו גם אנחנו את המונח BDSM בשנות התשעים והפכנו אותו למנטרה, אם כי הוא עדיין שובר קצת את השיניים.

אז הנטיה, אוניברסלית פרה הסטורית.
והמונח - בארץ משנות התשעים.
המכשפה בג'ינס​(מתחלפת)
לפני 21 שנים • 22 באוג׳ 2003
לדעתי אדם היה העבד של חווה בגן עדן ואז בא הנחש הסויצ'ר הזה שיחק לה אותו יעני הוא עבד גם יפה וגם אופה, בישל לה תפוח וגרר אותה לסאשן מטורף שבו היא הפכה לשפחה...icon_smile.gif
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
אם אתה רוצה ממש, אבל ממש ללכת אחורה
ולנסות למצוא את מוצא הבדסמ-המכשפה לא טעתה בהרבה-ישנם המון אלמנטים בדסמים בתנך ובברית החדשה-כבר אז היו עבדים, שפחות אדונים וגבירות.
התלוי הראשון על הצלב היה ישו-עוד מימיי הרומאים.
האינקוויזייה הספרדית רק תרמה להעשרת אביזרי הבדסמ -קשירות מיוחדות, צלבים הפוכים ועוד.
שב יום אחד, אם אכן זה כל כך מעניין אותך והכן עבודה פוסט אקדמית-על מוצא הבדסמ.
icon_razz.gif

קאמור-אהבתי את הכלב שבתמונה icon_exclaim.gif

רחפנית.
pam
pam
pam • 22 באוג׳ 2003
אשה, ושיקומו עלי כל הפמיניסטיות בעולם, נועדה להיות כנועה.

חווה באמת התחילה את זה יפה, אבל היה חסר לה את הסטייל.

כל נסיון להלחם בתופעה משול בעיני לנסיון של פרח להיות עץ, או משהו כזה.

ומאיפה צצו הדומיות? אין ויכוח. הדומיות כל כך לא יכולות לעמוד בפני הכניעות והרכות הנשיים, שהן חייבות לקחת את השליטה לידיהן, רק מתוך דאגה שלפרח הזה לא יאונה כל רע בעולמם המפחיד של הגברים...