אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שונאת אותו!

מפוספסת​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 22 באוג׳ 2003

שונאת אותו!

מפוספסת​(נשלטת) • 22 באוג׳ 2003
הסד ננעל בנקישה על הראש ופרקי הידיים.

ישבן חשוף מולך, אני חשופה לך.
הריגוש מטפס מהקרסוליים הרחוקות אחת מהשנייה אל הברכיים.
נועלת אותן, בולמת רעידות. הריגוש ממשיך לטפס מבפנים עד שהוא בוקע מהנרתיק החוצה.. מטה.. מבהיק על הירכיים.

מוכנה הלאה.. להמשך שלך. עוצמת עיניים. מחוייכת. מרוגשת. הנה עוד רגע רצועות השוט יזמזמו על עורי, מחממות..מכינות את התחת לעוצמה, לחגורה.. אולי קיין.. לכאב האמיתי של א..

איייייייייייי

הקיין נחת בעוצמה חורצת על העור הנדהם של ישבני.

בן זונה! התפצלתי לי בביטחה לעצמי ולאנוכי.

אנוכי: "שששששש.. מה את מקללת?! השתגעת??"

בום! שוב נוחת הקנה הארוך הארור הזה על ישבני, מצייר עוד כאב רצחני.

עצמי: "מניאק! מה הוא עושה?! למה כל כך חזק?! אייייייייי.. דיי כבר!תפסיק! אתה אמור להכין אותי לפני שאתה מכה בכזו עוצמה! לחמם את העור וכל זה?? אתה טירון? אייייי"

אנוכי: "סליחה? למה מי את שתגידי לו איך לעשות את זה? ותפסיקי לזוז כל כך הרבה! הוא צריך לרדוף אחרי התחת שלך מרוב שאת זזה!"

האגן שלי נע בטירוף, הברכיים מנסות להחביא אותו מהקיין הרודף.. אגן מנסה להתחמק מהמכות החודרות.

אני כבר בוכה וצורחת את הכאב החוצה.. כל כך בוכה. בוכה מהעיניים, מהאף, מהעור, מהכוס.. המון רטוב לי! בכל מקום!

סדין אדום מתנפנף במוח. "אני שונאת אותו! שונאת אותו! הוא מגעיל! אני שונאת אותו! אני אצא מכאן ואני חונקת אותו! אני אקח את הקיין הזה ואני אתקע לו אותו ב.."

אנוכי: "כן. בטח! את כל כך שונאת אותו ואת מה שהוא עושה לך ששתינו עוד מעט טובעות במיץ-טרום-אורגזמה שנוזל ממך עכשיו כמו מפלי הנייאגרה!"

עצמי: " אם הייתי מצליחה לצאת מהסד הזה, חתיכת בן-זונה, הייתי מראה לך מה זה להרביץ לי ככה! אם אתה גבר תשחרר אותי! עוד שניה אני שולחת רגל ובועטת בך! תפסיק כברררררררררררררררר.. זה כואבבבבבבבבבב"

הידיים מנסות לצאת בפראות מחוריהם בסד.. הראש שלי תקוע.. צורחת מכאב.. מתחננת.. בוכה, בוכה, בוכה מכאב וכעס וחוסר אונים ו..

"דייי! כואבבב!"

אנוכי: "אופס. הפעם זה יצא בקול רם, מפגרת! הוא שמע אותך!"

עצמי: "נו בטח שמע! אני צועקת את זה בקול רם שישמע! אם לא הייתי רוצה שישמע לא הייתי צועקת בקול רם, פסיכית!"

טראח! עוד חבטת יסורים על העור האדום, נפוח, מחורץ של התחת שלי.

עצמי: "וזה בטח הזיז למניאק הזה אם שמע! אני יכולה לצעוק עד מחרתיים! הוא מקלף לי את העור עם המקל הדפוק הזההההההההה.."

אנוכי: "סייף וורד?"

עצמי: "כן! בטח! אני אמות כאן ועכשיו ואשאר רק עצמות עם עור מפורר על הריצפה ולא תהייה סייף וורד! למה מה? אני איזו טירונית??? קצת כאב וזהו? ישר לעצור? תשתקי כבר ותני לי להתרכז בלשנוא אותו! סייף וורד עאלק.."

אנוכי: "נו.. גיבורה גדולה. תישארי מטומטמת ותסבלי. מצדי שלא תשבי שבוע!"

עצמי: "כוס אמא שלו! שיזרוק כבר את הקיין הזה ויעזוב אותייייייייי.. זה כואבבבב.. שיפסיק כבר! דייי.. די, די, די..אהמממ.. מה זה השקט הזה? למה הוא הפסיק?"

אנוכי: "תחליטי כבר? שיפסיק או ימשיך? הנה הוא משחרר אותך מהסד, יא בכיינית. אני על סף התייבשות מכל הבכי והחרמנות הזו שלך! הנה. דבר ראשון הוא מביא לך מים לשתות. מה את רוצה ממנו?! הוא מת עליך.תראי איך הוא דואג.לך. מנשק.. מלטף.. מחבק.."

עצמי:"אוהב בתחת שלי! חרא אחד. לא רוצה שיגע בי! הוא הכאיב לי! חסר התחשבות! פסיכי!"

אנוכי:"יופי פרינססה! התחשבות? את שיפחה! נפלת על הראש?"

מצטנפת בתוך עצמי בין זרועותיו. לא רוצה את החיבוק שלו! רק שלא יעזוב אותי! שילך לכל הרוחות!!!! שהפה שלו ימשיך ללטף את שלי.. הלשון שלו בתוך הפה שלי מעצבנת אותי! עוד שניה ואני נושכת אותו!!! כמה טובבבב הוא מנשק.. הליטוף שלו זה כמו נייר זכוכית על העור שלי! הוא מגעיל אותי! מתי הוא יזיין אותי כבר? אני שונאת אותו!! חולה על התחת שלו.. מה לכל הרוחות אני עושה עם האיש הזה כאן??!!

אני שלו.

ועכשיו התחת שלי מסומן ומצוייר בפסים ורודים/אדומים/כחולים/סגולים תעלות תעלות חפורות בעור.. יצירת מופת מאסטרית.
ThePassionMaster
ThePassionMaster • 22 באוג׳ 2003
העלה לי חיוך
אהבתי את הסגנון והרעיון

זה לא נמצא בפורום הלא נכון ? או שאני טועה
מפוספסת​(נשלטת)

למה לא במקום הנכון, אדון התשוקה?

מפוספסת​(נשלטת) • 22 באוג׳ 2003
זה פורום הבנות על הבנים.
אני בת.
אני מספרת משהו על בן icon_smile.gif

מממ.. "מרכלת" עליו יותר נכון icon_wink.gif
למרות שהוא התגלגל מצחוק כשקרא את זה.. למזלי icon_rolleyes.gif
ThePassionMaster
ThePassionMaster • 22 באוג׳ 2003
אוקיי..
icon_smile.gif
אני הבנתי את "הבנות על הבנים"
כרעיון של שליטה נשית על גברים
ולא כמשהו שנשים מספרות על גברים
תחשבי על זה
זיקית

נפלא

זיקית • 22 באוג׳ 2003
פשוט נפלא. לא יכולת לתאר יותר טוב את מה שעובר לי בראש.
היי.. אולי את אני ?
icon_rolleyes.gif
icon_smile.gif
slave for ever​(נשלט)
לפני 20 שנים • 23 באוג׳ 2003
slave for ever​(נשלט) • 23 באוג׳ 2003
אחחח איזה יופי של כתיבה.

סוף סוף המלכות יוכלו לדעת כיצד אנחנו מרגישים. שיפסיקו, אבל שרק ימשיכו.
רויטל
לפני 20 שנים • 23 באוג׳ 2003
רויטל • 23 באוג׳ 2003
מדהיםםםם

קראתי שלוש פעמים, וחיוך ענק על שפתיי
יצא לי לקרוא הרבה אבל דבר כזה פעם ראשונה
קבלי ח"ח על ההומור המדהים שהכנסת בדיאולוג ( או תרצי לקרוא לזה מונולוג) של עצמך עם עצמך ..חחח ענק
LordAmra​(שולט)
לפני 20 שנים • 24 באוג׳ 2003
LordAmra​(שולט) • 24 באוג׳ 2003
הממממממ

וזה אומר בדיוק מה שאני חושב
lihi
לפני 20 שנים • 24 באוג׳ 2003
lihi • 24 באוג׳ 2003
חיוך ענננק על הפרצוף שלי. icon_biggrin.gif

אהבתי