סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עוד זיון בתחת.

life of a poet​(אחר)
לפני 18 שנים • 25 בדצמ׳ 2005
life of a poet​(אחר) • 25 בדצמ׳ 2005
מה קורה לכם ?
אתם חולים ?
שימו לב למה שהיא כותבת :
" בפעם השניה זה לא היה 'חלק מסשן'. זה היה סתם כי התחשק לך. לקחת אותי הצידה לפינת הרחוב ואני נדרשתי לעמוד על הברכיים ולבלוע. בהתחלה נשכבת על המיטה ודחפת את הראש שלי לתחת שלך. ליקקתי אולי איזה עשר דקות או רבע שעה או אולי אפילו יותר.. והייתי צריכה להמשיך ללקק בשקט וזה היה לי כל כך קשה.. "

אתם לא רואים שהמאסטר שלה חולה רוח .
שהוא גורם לה לנזק נפשי.
מדוע אתם לא קמים ואומרים די !!!
גלתיאה
גלתיאה • 25 בדצמ׳ 2005
לא אומרים די לרימיינג icon_twisted.gif

ווילי- אתה בטוח שאתה מבין היכן אתה נמצא? icon_smile.gif
יש גם אנשים שאוהבים כאלו דברים.
או אולי מישהו כאן צריך להתנצל בפניך על העדפותיו?
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

YKINMK - לא כוס התה שלך

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 25 בדצמ׳ 2005
ציטוט:
המאסטר שלך הוא בן אדם רע, בלי לב, פאשיסט,
דוחה, מגעיל, מתוסבך , מופרע נפשית
צריך להעמיד אותו בפני כיתת יורים.
במו ידיי, הייתי שובר לו את העצמות.

קיימת תופעה שבאנגלית נקראת YKINMK - Your Kink Is Not My Kink ועברית מישהו קרא לה כוס התה שלך היא כוס הפיפי שלי.

בבדסמ זכותם של אנשים למצוא אירוטיקה בכל מה שגורם להם הנאה, כל עוד זה נעשה בצורה בטוחה, שפויה ובהסכמה הדדית.

ברור שאלו מדדים סוביקטיביים - כאלו שפלג יכולה להעיד עליהם, ונדמה לי שהיא מדי פעם נותנת לנו רמז שכזה.
המדד הסוביקטיבי הנוסף הוא הדינמיקה של מערכת היחסים הבדסמית.
אם פלג מרגישה שמערכת היחסים הזו טובה לה, מזינה אותה, בונה אותה, גורמת לה ללכת בריחוף של שלושה ס"מ מעל המדרכה - כנראה שהיא טובה לה.
אם פלג תרגיש שהיא נמחקת, נעלמת, נמעכת במהלך מערכת היחסים, או שחבריה הקרובים מבחינים בכך - כנראה שכדאי לה לצאת משם בטרם ייגרם לה נזק נוסף.

גם כמדדים אוביקטיביים - אפשר לזיין אדם בתחת, אפשר להשתין על אדם אחר או לתוך הפה שלו/ה בצורה בטוחה, שפויה ובהסכמה הדדית.

אני מבין את הזכות של אדם לא לאהוב פעילות בדסמית כזו או אחרת - אבל לא פלג ולא האדון שלה לא יקפצו מתוך השרשור ויכפו משהו על אדם שאיננו חפץ בכך.
ולכן, אם אתה לא אוהב את מה שפלג כותבת, את מה שהיא אוהבת - זכותך לא לקרוא עוד את מה שהיא כותבת.

אישית, אני חושב שבתחום שבו אנחנו אוהבים, נהנים ומוצאים אירוטיקה במה שונילים רואים בו "איכס" או "איך אתם יכולים" - אנחנו לא אמורים לפסול את ההעדפות של אדם אחר, כל עוד הן בתחום ה-SSC.
life of a poet​(אחר)
לפני 18 שנים • 26 בדצמ׳ 2005

מטומטמים

life of a poet​(אחר) • 26 בדצמ׳ 2005
מטומטמים !!
אתם לא רואים בכתיבה שלה שהיא סובלת ?
שהיא לא רוצה את זה ?
שמישהו מנצל את הנפש הרכה שלה !
מה הקשר בין זה לבסד"מ.
יש פה התעללות !!!!!
TopKnot​(שולט)

פחות, אבל עדיין כואב

TopKnot​(שולט) • 26 בדצמ׳ 2005
יש לי תמיד מין התרגשות קטנה כשאני מגלה פוסט חדש שלך. אני בד"כ לא מגיב, אבל כמעט תמיד אוהב מאוד. הפעם אני מרגיש צורך להגיד שהרמה של זה נמוכה בהרבה מהקודמים. איפה ההומור, איפה השירה, איפה המרפק לפנים? כנראה שלכולנו מגיע יום עייף...

ושיקספיר: פוסטים זה כמו הכפתור של המעלית, מספיק ללחוץ פעם אחת, מקסימום פעמיים.
המלט
המלט • 26 בדצמ׳ 2005
ציטוט:
מדהים אותי כל פעם מחדש כמה אנשים יש בקהילה הזאת שלא מקבלים את העובדה שכל אחד אוהב את זה אחרת.
icon_smile.gif

גם אותי.

הייתי חושב שתימצא כאן יותר פתיחות, יותר רגישות, יותר גמישות, יותר קבלת האחר,
הרי בסופו של דבר, לכל אחד יש את השריטה המיוחדת שלו, ובמה השריטה שלי "נאורה"
יותר מהשריטה של האחר?

ונניח גם שזה לא בדיוק הכוס תה שלי. אז ראוי לי שאשתוק. בדיוק כמו שכתוב במשפט האחרון
ב"חיבור לוגי פילוסופי" של ויטגנשטיין: "מה שאי אפשר לדבר עליו, על אודותיו יש לשתוק".

מחכה בקוצר רוח לפוסט הבא.
גלתיאה

Re: מטומטמים

גלתיאה • 26 בדצמ׳ 2005
ויליהם שייקספיר כתב/ה:
מטומטמים !!
שהיא לא רוצה את זה ?
מה הקשר בין זה לבסד"מ.
יש פה התעללות !!!!!

אני דווקא חושבת שהיא מאוד מתחברת למה שהיא כותבת כאן. לא רק שהיא מתחברת, אלו בדיוק
הנקודות והמצבים שעושים לה את זה באופן הכי חזק.
יש הבדל אם הצרכים שלי הם צרכים של השפלה או השפלות יותר קשות, ואני מקיימת קשר של שליטה עם דום שנותן מענה לצרכים שלי כי אלו גם הצרכים שלו, יודע למתוח את הגבולות שלי באופן נכון, מקפיד על אפטר קיר ומכבד את אותי כאדם מחוץ לסשן שיחסי אמון נבנים לאט בתוך מערכת היחסים, לבין מישהו שמשפיל אבל משאיר אותי למטה, בלי אפטר קיר, ובלי להחזיר אותי לעצמי אחרי הסשן.
זה שפלג לא כותבת על אפטר קיר ועל מה שקורה מחוץ לסשן לא אומר באמת שזה לא קיים שם.
אין לה צורך להביא את זה לכאן. מה שאולי מבלבל כאן זה שבקריאה מתואר שם דום שעסוק בצרכים שלו. אבל פלג בעצם לא כותבת כאן על כמה שהדום שלה איום ונורא, היא כותבת כמה בעצם זה מטריף אותה. וזה שהשפלות כאלו כן עושות לה את זה, גורם לך לבילבול- לא יכול להיות שעושים למישהו כזה דבר וזה גורם לו עונג. אתה יודע, לא כל דבר הוא התעללות.
המדד הכי חשוב זה מה הסאבית מרגישה בתוך המערכת, אם טוב לה או שהיא חשה במצוקה נפשית. אני באמת לא חושבת שמנצלים את נפשה הרכה. אני חושבת שהדום שלה מאוד מתחבר לצרכים שלה. אפשר לראות את זה בעובדה שהוא מרח לה את הפנים בסוף, הוא מרח כי הוא יודע שדווקא החיבור בין הפנים שלה להשפלות הוא זה שמוריד אותה הכי, אבל גם מעיף אותה הכי.
כי עובדה שזו הנקודה שבה היא כותבת שהיא פתאום הרגישה כנועה ומושפלת. היא כמובן לא הרגישה " פתאום" מושפלת, אבל זו הנקודה שזה כנראה עשה לה את זה באופן הכי חזק לה.
( פלג כמובן מוזמנת לתקן אותי אם אני טועה במשהו מדברי, אני כמובן כותבת על סמך התרשמות האישית שלי )
לכן- לא כל מה שנתפס לנו " כמזעזע" הוא ניצול. אז לפני שאתה עומד כאן וצווח שיביאו כותונת משוגעים, תצטרך לקבל את העובדה שיש כאן אנשים עם כל מיני צרכים, בכל מיני דרגות, ואם הם מנהלים מערכת יחסים כשני אנשים בוגרים, תוך הקפדה על בטחון הנשלט, והמערכת ממלאת את הצרכים של שני הצדדים- מבחינתי זה בסדר.
ואם פלג הייתה כותבת שהוא חיבק אותה ונישק אותה אחרי- זה כן היה מסתדר לך?
אולי דווקא בגלל זה היא משמיטה את החלק הזה?
מקבי​(מתחלף)
לפני 18 שנים • 27 בדצמ׳ 2005
מקבי​(מתחלף) • 27 בדצמ׳ 2005
ציטוט: מדוע אתם לא קמים ואומרים די !!!

סליחה, אבל התפטרתי מתפקיד אדון-עולם-שליט-היקום לפני זמן-מה, ואני לא חושב שמישהו החליף אותי, ואם כן, אני די בטוח שהוא לא חבר בכלוב, כך שנראה לי שהדרישה שלך להתערבות לא תיענה. כך או כך, זה לא עיניינו של אף-אחד. לה זה עושה את זה, לאחרים לא, ובזה זה מסתיים. איכשהו, נדמה לי שאם זה נמשך כל-כך הרבה זמן ושהיא עוד כותבת על זה בכזה גילוי, שלא מדובר ב'זעקה לעזרה'. שיבושם לה. אני אוהב את הסטייק שלי קצת אחרת.
תאיר​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 27 בדצמ׳ 2005

Re: מטומטמים

תאיר​(נשלטת) • 27 בדצמ׳ 2005
[quote="ויליהם שייקספיר"]מטומטמים !!
שהיא לא רוצה את זה ?
מה הקשר בין זה לבסד"מ.
יש פה התעללות !!!!![/quote]

תראה בבקשה את הציטוט המדויק שמראה שהיא לא רוצה את זה. לא ציטוט שמראה משהו שאתה לא היית רוצה, אלא כזה שמראה שהיא לא רוצה את זה.
Master_Abra_Kadabra​(שולט)
לפני 18 שנים • 28 בדצמ׳ 2005

Re: עוד זיון בתחת.

Master_Abra_Kadabra​(שולט) • 28 בדצמ׳ 2005
הרגשתי כל כך קטנה פתאום וכל כך מושפלת וכל כך כנועה.

השורה האחרונה בפוסט של פלג היא תמצית מהות כל הפוסט. גם אני לא ממש קולט פה התעללות, אלא חוויה בדסמית שהכותבת מצאה לנכון לשתף אותנו בה, ולאו דוקא קריאת SOS
ועל זה אפשר להודות לה בנימוס, או סתם לשתוק.
בערך כפי שלא נתפרץ בצעקות במסעדה על מישהו שאוכל ארוחה שאנחנו ממש נגעלים ממנוה- ולזעוק בקולי קולות שמכריחים אותו לאכול את זה, שערורייה, שומו שמיים.

מה גם שלא מדובר במסעדה אלא בחלון לחוויה פרטית, פרטית לגמרי.

ולקרוא למישהו אחר מטומטם ?- ממש לא מוסיף כבוד / מצביע על חכמה יתרה.

ותודה לפלג על הפוסטים המדהימים שלה.