לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם אני המטומטמת בסיפור הזה?

Aragorn​(שולט)
לפני 18 שנים • 26 בדצמ׳ 2005

Re: על שפנים ואחריות

Aragorn​(שולט) • 26 בדצמ׳ 2005
דן דן
אין לי כוונה לענות על כל השאלות שלך
ויש לציין שאתה מלא שאלות כרימון
אבל בראשי פרקים
את התואר שפנפנה אני שומר לסאבית שרוצה לעשות סשן אבל פחודת
אם אני רוצה משהו אז אני אעשה אותו גם אם הוא מפחיד ולכן השאלה שלך לא רלוונטית.

זה אולי יפתיע אותך אבל את הרעיון לדלג על שלב הקפה ולקפוץ ישר למים העלתה לראשונה דוקא סאבית
מסתבר שיש סאביות (בעיקר בתחילת דרכם) שלא מסוגלות לעבור סשן עם בחור שהם ישבו לשתות איתו קפה קודם לכן.
אני מניח שזה נובע מתוך פחד לערבב בין העולם הבדסמי לבין העולם ה"אמיתי"
אבל אני לא אומר שזו תמיד הסיבה.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 18 שנים • 27 בדצמ׳ 2005

בקיצור - ראש בחול

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 27 בדצמ׳ 2005
אז גם כשאתה עוד לא יודע כלום עליה, אתה מוכן לסשן איתה - על כל האחריות שנובעת מכך?
גלתיאה

גלתיאה • 27 בדצמ׳ 2005
Aragorn כתב/ה:

.

אם היא מפחדת לשתות קפה עם הדום , כי זה העולם " האמיתי", סשן היא כן תסכים לעשות
בעולם " האמיתי"?
קפה יותר מפחיד מסשן? icon_biggrin.gif
זאלופון​(שולט)

זאלופון​(שולט) • 27 בדצמ׳ 2005
גלתיאה כתב/ה:
Aragorn כתב/ה:

.

בעולם " האמיתי"?

הוא מתכוון ל"עולם האמיתי" במנוגד לעולם הפנטזיה הבדסמי. יש הרבה נשלטות, בעיקר בתחילת דרכן, שבאמת נרתעות מעירוב העולמות הללו.

ואם כבר הגבתי, דעתי בנושא:
אני חושב שפחד הוא לגיטימי. סאבית שהרעיון מגרה אותה בטירוף אך חוששת מהסיכונים הגלומים בו תקבל ממני שתי נקודות על שכל ישר. סאבית שהרעיון מגרה אותה בטירוף והיא מממשת אותו, לאחר נקיטה באמצעי הבטיחות האפשריים שהוזכרו כאן ובאחרים, תקבל ממני שתי נקודות על אומץ.
מי לא תקבל ממני נקודות? סאבית שמממשת את הרעיון מבלי שטרחה לחשוב לעומק על הסיכון ולקבל החלטה מושכלת כי זה סיכון שהיא מוכנה לקחת. באותה מידה, לא אשפוט לשלילה מטפס הרים שמודע לסיכון שהוא לוקח ונוקט באמצעי הזהירות המקסימליים מבחינתו, אך אינו מוכן לוותר על החוויה שעדיין היא מסוכנת, וכן אשפוט לשלילה מטפס הרים שמעולם לא טרח לחשוב ולהתעניין אילו סכנות עלולות לארוב לו ולהחליט האם הריגוש שבטיפוס שווה לו אותן.
סאבית שמימשה את החוויה, נפלה לתוך אחד הבורות שניתן ליפול אליהם ועכשיו מאשימה את העולם תקבל ממני שתי נקודות על בכיינות.

ומה לגבי הדום?
לדעתי לגיטימי מבחינת הדום לסשן מישהי לא מוכרת. לא שאין סיכונים, אבל: א. ניתן לצמצם אותם, לדוגמה לשאול עוד בוירטואליה על בעיות בריאותיות וכדומה, ב. הסיכונים הללו אינם כה גדולים, וברוב הסשנים לא יבואו לידי ביטוי (הקורא רשאי להוסיף כאן את הטיעון השחוק והנכון על היעדר 100% בטחון ותאונות דרכים וכיוצא באלה).
הדום כן צריך, לדעתי, להענות לכל היסוס של הסאבית, להציע לה בעצמו להשתמש באמצעי בטחון דוגמת טלפון מחבר, לא ללחוץ עליה בעניין ובטח שלא להפעיל עליה מניפולציות כדי שתסכים. ההחלטה הזו צריכה להיות שלה, ואם היא מסרבת יש לכבד זאת.
Aragorn​(שולט)

Aragorn​(שולט) • 27 בדצמ׳ 2005
גלתיאה כתב/ה:
Aragorn כתב/ה:

.

בעולם " האמיתי"?

קיר קולט יותר מהר ממך.

הערבוב בין העולומות מפחיד (את חלקן) ולא הקפה
(נסיון אחרון לנסות להסביר לך.)
גלתיאה
גלתיאה • 27 בדצמ׳ 2005
אל תספר לי על הפחד מעירבוב עולמות כי גם אני הייתי שם.
אבל כשמישהו מחליט להפגש עם מישהו או מישהי מחוץ לעולם הוירטואלי זה לקחת צעד אחד קדימה את הרצון לממש. אני יכולה להיות חודש, יום, שנה וירטואלית, אבל ברגע שאני יוצאת מאחורי המסך, אני אולי עדיין חוששת, אבל אני בהחלט רוצה לעשות צעד ממשי בכיוון.
שתיית קפה נועדה בעיקר כדי לפגוש מישהו ולבדוק אם מתחבר לי עם אותו האדם גם במציאות.
אפשר גם ללכת עם דפיקות לב למפגש, אבל לומר שקפה מפחיד וסשן לא, זה נשמע לי לא ריאלי.
גם אם יש רצון לקפוץ כבר למיים, עדיין לשוחח עם מישהו, נראה לי פחות גורם לחששות מאשר לנהל סשן אינטימי עם אדם לא מוכר. ולסאבית בתחילת דרכה על אחת כמה וכמה.
Aragorn​(שולט)
Aragorn​(שולט) • 27 בדצמ׳ 2005
גלתיאה כתב/ה:
אל תספר לי על הפחד מעירבוב עולמות כי גם אני הייתי שם.
אבל כשמישהו מחליט להפגש עם מישהו או מישהי מחוץ לעולם הוירטואלי זה לקחת צעד אחד קדימה את הרצון לממש. אני יכולה להיות חודש, יום, שנה וירטואלית, אבל ברגע שאני יוצאת מאחורי המסך, אני אולי עדיין חוששת, אבל אני בהחלט רוצה לעשות צעד ממשי בכיוון.
שתיית קפה נועדה בעיקר כדי לפגוש מישהו ולבדוק אם מתחבר לי עם אותו האדם גם במציאות.
אפשר גם ללכת עם דפיקות לב למפגש, אבל לומר שקפה מפחיד וסשן לא, זה נשמע לי לא ריאלי.
גם אם יש רצון לקפוץ כבר למיים, עדיין לשוחח עם מישהו, נראה לי פחות גורם לחששות מאשר לנהל סשן אינטימי עם אדם לא מוכר. ולסאבית בתחילת דרכה על אחת כמה וכמה.

סבבה.
את מוזמנת לכתוב התנגדות בשלושה העתקים
לגלגל אותם לגלילים
ולתחוב אותם בצינורות המקובלים.
גלתיאה
גלתיאה • 27 בדצמ׳ 2005
יש בהחלט כמה צינורות שמאוד מקובלים עלי, לשם אני דוחפת גם גלילים. לא בטוחה שאלו הצינורות שמקובלים גם עליך.
אני שמחה ששמת לב באיחור אמנם, שאני זו הדוחפת.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 18 שנים • 28 בדצמ׳ 2005

אראגורן/ג'יימס

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 28 בדצמ׳ 2005
בתור אחד שפעם שפך טונות של כתיבה זועמת על אדם שלדעתך עבר על הוראות בטיחות (ע"ע שרשור בעטיות בביצים בפורום אלפוני), אתה משום בוחר בזכות השתיקה כשמדובר בסשנים שלך,,,

מה אתה חושש שתעשה סאבית שמעדיפה לעשות איתך סשן אם תשב איתה עוד כמה דקות ותברר כמה נושאים חשובים לפני שתתחיל סשן?

בלי מידע בסיסי עליה, איך בדיוק תקיים את ההבטחות שלך לשלומה?
Brave Dwarf
לפני 18 שנים • 28 בדצמ׳ 2005
Brave Dwarf • 28 בדצמ׳ 2005
דן קאפ, אני חושש שאתה לא מבין עם מי אתה מנהל כאן ויכוח. זהו פורום של הדומים הנאורים, המובחרים והמושלמים. הם לא טועים. הם עושים את כל הבדיקות דרך המסך, בטלפאתיה. הם גם לא זקוקים לשיחה עם השפחה כדי לדעת שהם ורק הם יידעו לטפל בה הכי טוב בעולם. (אגב, גם כשהם עוסקים בספורט מסוכן, כגון טיפוס, גלישה וצלילה, הם לא מתכוננים לפני כן, כי הכישרונות הנדרשים, מולדים אצלם). ולכן, דן קאפ, אתה שמור על מספרי החובשים שלך וכוסות המים עם הקשית בקרבת מקום בו נערך הסשן, כי לך פשוט אין את זה. אין לך את כל התכונות המולדות שלהם. ולכן אתה הוא זה שזקוק לכל אלו למען להיעזר בכלים חיצוניים כדי להגיע לקרסוליהם. וכל השפחות כאן, בלא יוצאת מן הכלל, עליהן לדעת זאת ומיד לקשור את עצמן לקיר, ולהמתין לבואם כשעינן האחת עצומה, השניה פקוחה, ידיהן טבולות בגיגית קרח, ולשונן משתלשלת ארצה.

וזאת להבדיל משפחות שבפורום הסמוך (הכלוב2), בו מככבים הדומים האחרים, הרעים, אלו שלא מבינים עניין. אלו שהשפחות כותבות עליהם פוסטים שקורעים את הלב. אז שהשפחות ההן תבדוקנה, תזהרנה ותכרנה את הגברים שמשום מה כל הזמן מגיעים אתן למצבים של חוסר הבנה (בלשון המעטה). לא כאן.

נכון שאתה מאושר להיות חלק מהאליטה הבדסמית הזאת? תקרא בעיון את דבריהם, אולי אפילו תלמד איזה דבר או שניים.

אני מודה באשמה, שלו הייתי שפחה, הייתי נבהל מאוד למקרא השרשור הזה ומרגיש מאוד לא מוגן. ובעיקר, מאוד מופקר ופגיע. כי לי אין טלפאתיה ואני לא מוצלח כמו החברה כאן ולכן, לבטח, הייתי מגיע לידיו של אחד מהדומים הרעים מהפורום הסמוך (הכלוב2).