ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדסמ, האמנם הוא יכול להיות בטוח??? לדעתי לא.

גלתיאה
לפני 18 שנים • 3 בינו׳ 2006
גלתיאה • 3 בינו׳ 2006
שלווה, אני מרגישה המון כעס במה שאתה כותב, אבל התחושה שלי שהכעס האמיתי שלך הוא לא מול שולטים ושפחות אלא בעיקר על עצמך.
למה אתה חושב שאנשים לא יודעים מה טוב להם? למה אתה שולל אנשים שהמיניות שלהם אחרת? כי גם המיניות שלך היא אחרת וזה מעצבן אותך?
גם הדימוי שבחרת להשתמש כפצע מלא מוגלה הוא ביטוי בעצם לגועל שאתה חש, אבל מול מי אתה חש אותו? באמת מול האנשים שאוהבים השפלות, או שזה מול מישהו אחר?

יש אנשים שמגיעים לבדסמ, ומגלים פתאום שהבדסמ מתחבר אליהם מכל המכלול שהוא מציע.
אבל קשה להם לקבל את העובדה שמכאיבים להם, זה גורם להם עונג. שמשפילים אותם וזה מרטיט אותם. הם פשוט לא מסוגלים לקבל את זה מול עצמם. הסיבה האמיתית לחוסר קבלה הזה הוא בגלל החברה בחוץ ואיך היא מקבלת את זה.עצם העובדה שהחברה לא מקבלת את זה, ובשבילה אלו אנשים " שרוטים" מסוגלת לגרום לאנשים מסויימים המון כעס ושנאה בחוויה הפנימית שלהם מול עצמם.
אז נכון שאנחנו לא חיים באוויר, וכולנו נמצאים בתוך החברה הזו, אבל האם גם המיניות שלנו חייבת להיות בהכרח זהה לרוב? האם גם המיניות שלנו צריכה לקבל אישור מהחברה? האם המיניות היא לא דבר פרטי, אינטימי שלא מעניינו של אף אחד אחר?
ואם מישהי מתגרה שאומרים לה שמנה, היכן אתה רואה בכך פגם? באמת בגלל שהיא עלולה לגרום לעצמה נזק ( ? ) או שאתה לא מוכן לקבל את זה כי השפלות גורמות לך להתרגשות וזה מרגיז אותך
ואז השפחות הן חרופות, זונות נימפומניות ועוד...
אני מציעה שתקח אוויר, שתבין או תנסה להבין שאם אומרים למישהו אפס בסשן הוא לא באמת אפס ואף אחד לא חושב שהוא אפס. ביום שתלמד לקבל את עצמך באהבה, אתה גם תראה שאתה מקבל אחרים שיכולים להיות שונים ממך באותו אופן שאתה מקבל את עצמך.
פעם פרח​(נשלטת)

Re: בכלל בכלל לא מסכימה איתך

פעם פרח​(נשלטת) • 3 בינו׳ 2006
שלווה פנימית כתב/ה:

ברור לי שלא הכל מותר - אלא מה שסוכם בין המאסטר
לשפחה שלו - השאלה שלי - האם השפחה הזו
והסאב הזה - יודעים בכלל מה טוב להם???

אולי הם לא יודעים?

וגם אתה חידדת פעם נוספת.
נכון, לא תמיד אנחנו יודעים מה טוב לנו.
ולפעמים החיטוט הזה בפצעים יכול להביא למשהו טוב, אבל יכול גם להיות מאוד מאוד רע.

לכן חשובה התקשורת בסשן.
חשוב שהשולט יקשיב וישים לב לתגובה של הנשלטת.
איך נשלטת שמנה מגיבה כשהוא קורא לה "כלבה שמנה" ?
האם זה מגרה אותה ? או משפיל אותה עד עפר ? האם היא אוהבת את ההשפלה הזו ?
ואם הוא לא יודע לקרוא את הסימנים אז שלא ייכנס לסשן בכלל.

בגלל זה אמרתי שגם לנשלטים יש אחריות.
לספר לפני, בזמן, ואחרי הסשן את מה שעבר עליהם.
תחרה שחורה​(נשלט)
תחרה שחורה​(נשלט) • 3 בינו׳ 2006
הגדרת גבולות, והבהרת העדפות וטעמים בין פרטנרים לבדסמ ימנעו פגיעות מיותרות.

עלבונות קשים ומלות השפלה בוטות יאפיינו שולטות בתשלום שאינן מחשבנות ללקוח וחושבות
שמידת סיפוקו עומדת ביחס ישר למידת השפלתו.

שולט/שולטת המנהל/ת מערכת קבועה/מתמשכת/אוהבת עם נשלט/נשלטת יתבטאו בזהירות על מנת
למנוע עלבון מאדם היקר להם, עלבון שעלול להוביל להרס הקשר.

ויש גם מה שנקרא "טאקט" שאין לכל שולט/ת.

אני אישית לא חסיד ההשפלות המילוליות, אבל המילה "זונה" בהחלט מחמיאה לי... icon_biggrin.gif
Dark Artist​(שולט)
לפני 18 שנים • 4 בינו׳ 2006

רגישות ושליטה מנטאלית

Dark Artist​(שולט) • 4 בינו׳ 2006
אלו שתי תכונות מפתח שצריכות לדעתי קודם כל להיות טמונות בכל אדון
הרבה ציינו לפניי שצריכה להיות תקשורת פתוחה בין האדון לסאבית שלו
וכי עליו להיות קשוב ולהבין. כמו כן יש סאביות שבשבילן השפלות מילוליות הן צורך נפשי
על מנת להתמודד עם קרעים נפשיים עמוקים יותר או פשוט עונג מזוכיסטי מנטאלי כפי שהיטיבה לתאר "גלתיאה".
אני מסכים עם כל הנאמר אבל רוצה לחדד
אני יכול להבין את השרשור שכתבת "שלווה פנימית" והאמת שאני בזמן סשנים,חושב פעמיים לפני שאני מצליף בלשוני על הנשלטת שלי במגוון מילים משפילות. מילים כידוע לכולנו נצרבות עמוק בנפש ואינן מחלימות מהר כמו הצלפות על הגוף. פעמים רבות הדיבורים של השולט בסשן נצרבות עמוק יותר בתודעה של הנשלטת הרבה יותר מאשר הסשן עצמו ויש להן גם הרבה יותר כוח. השולט צריך לדעת לקרוא היטב את הסאבית שלו,לראות את השינויים החלים בה ואת התגובות שלה במהלך האימונים שלה או הסשנים שהיא עוברת. לעיתים אם מביטים עמוק בתוך עיניה של הנשלטת אפשר לראות שם הרבה יותר אמת מאשר אם לא מסתכלים עליה בכלל. לפעמים צריך לדעת לקרוא בין השורות את תגובותיה של הנשלטת כי לא תמיד הנשלטת תשתף בהכרח את השולט בתחושותיה בייחוד אם היא לא תרצה לאכזבו או להראות חלשה מולו. עם קצת רגישות אפשר לדעת לפי הקול של השיפחה והמבע שלה כיצד משפיעות עליה ההשפלות
במידה והשולט ניסה להשתמש בהשפלות כחלק מסשן והוא מבחין שהסאבית שלו נפגעה עקב כך עליו לדבר איתה בשיא הפתיחות ולהבין למה הסאבית נפגעה מכך,מה היא חשה כאשר נאמרות השפלות אלו באוזניה,לדעת את המקום שממנו זה נובע. אין טעם להמשיך בהשפלות אם הן אינן אפקטיביות על אותה נשלטת או שהן עושות יותר רע מאשר תועלת. צריך לדעת לעשות שימוש נכון בכלי ההשפלות אך ברגישות ולא להפריז בהן. אשתמש בפתגם קיים כדי להשליכו על ההשפלות,
"הקו הדק בין השפלה לבין אהבה".
dahanc​(שולט)

שאלה של ניסיון

dahanc​(שולט) • 4 בינו׳ 2006
אדון מנוסה ידידי , כבר בשלב ההכרות חייב להיות קשוב לרצונותיה , ובהדרגה , וסובלנות.
תוך שמירת כבודה , מביא את שיפחתו לרמה שהוא חפץ .
חשוב מאוד לדעת שבדסמ , זה בחלקו הגדול רק פנטזיה , שאנו מממשים ותו לא.
קודם כול אנו ב-נ-י א-ד-ם.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dahanc​(שולט)

שאלה של ניסיון

dahanc​(שולט) • 4 בינו׳ 2006
אדון מנוסה ידידי , כבר בשלב ההכרות חייב להיות קשוב לרצונותיה , ובהדרגה , וסובלנות.
תוך שמירת כבודה , מביא את שיפחתו לרמה שהוא חפץ .
חשוב מאוד לדעת שבדסמ , זה בחלקו הגדול רק פנטזיה , שאנו מממשים ותו לא.
קודם כול אנו ב-נ-י א-ד-ם.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
viderd
לפני 18 שנים • 5 בינו׳ 2006

Re: בדסמ, האמנם הוא יכול להיות בטוח??? לדעתי לא.

viderd • 5 בינו׳ 2006
שלווה פנימית כתב/ה:
בעיקבות מה שרשמו כאן - עלתה לי שאלה חשובה

, שיכולות לקחת גבר, ולהפוך אותו עם משפט אחד ,לבחור שאינו יכול לתפקד מינית, או שיהיו לו קשיים בעתיד,

עכשיו יכול להיות שבאמת אותו עבד לא לקח את זה קשה, וההשפלה
לא נגעה בו - כי יש לו אגו טוב בפנים, אבל מה עלול לקרות עם מילים כאלה?

חושבים שרק עבדים בבעיה?

מה עם המילים , "שמנה" "מכוערת" "מסריחה בכוס" "שיניים צהובות" "בעלת פלטה"

הכל אז יופי שבאה אליי שפחה ואומרת שהיא מתה על זה שקוראים לה זונה קטנה,
אבל אולי היא פשוט מזוכיסטית שמזיקה לעצמה עוד יותר, ורוצה שישפילו אותה
כדי שהשריטה הקלה תהפוך לחריטה עמוקה???

איפה חוש האחריות שלנו בתור אנשים - אדונים - מלכות ???
כיצד ניתן להיות בטוח במאה אחוז שהסשן הוא לא מזיק לעבד/שפחה/סאב/סאבית ?

האם הסשן יכול איי פעם להיות בטוח מנטאלית ?

איך אתם בתור אדונים או מלכות - ניזהרים שלא לפגוע נפשית באדם ?!?!?!

חשבתי - ואיני יודע כיצד ניתן אם בכלל...

שלווה, מי שניזוק זה השומע את המילים ומחליט-מתוך בחירה מלאה , מה ואיפה לשים את המילים שנאמרות.
יש אישה שהמילה כלבה מצחיקה אותה,ויש שהמילה נלקחת למחוזות אפלים של השפלה כחלק מסשן,ויש שבוחרות להיפגע.
כאמור,הכל בניהול המיינד של השומע.
הבדסמ הוא טריגר,זרז.. שם מוקצנים ומחודדים דברים.
לטוב..ולרע-שהוא רע וטוב לחילופין.
צריך להיזהר בשימוש ולשיןם לב.אין לדעתי שום הבדל בין נזק גופני לנפשי מבחינת האחריות.
ובשני האופנים- הלקאה יכולה לעבור לנזק רציני וגם השפלה כך..
כרגיל- הכל במינון המתאים .
"מתאים" - לשפחה כמובן.. שוב היא ,השפחה קובעת..גם את המינוןicon_smile.gif