אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תהיה

יהלום
לפני 18 שנים • 29 בדצמ׳ 2005

תהיה

יהלום • 29 בדצמ׳ 2005
עבדים יקרים....

יש לכם את הקטע שאשה תכניע אתכם
מאיפה זה בא?

ממקום של לחזק את האגו שלכם, שאישה תתשחק בכם - פשוט יגרום לכם להרגיש בעלי ערך?

אייך אתם רואים את הכניעה האמיתית שלכם? ממקום של כפיה או ממקום של התמסרות?? ואיך אתם תופסים כניעה?

nerissa​(אחרת)
לפני 18 שנים • 30 בדצמ׳ 2005
nerissa​(אחרת) • 30 בדצמ׳ 2005
יהלום - למה את חושבת שאצל גברים הצורך בכניעה בא ממקום שונה מאשר אצל נשים?

למרות שאני די נוטה להאמין שאצל גברים הצורך הוא יותר פיזי ואצל נשים הצורך הוא מנטאלי. אבל מה אני מבינה.. icon_confused.gif
המלט
המלט • 30 בדצמ׳ 2005
nerissa כתב/ה:
יהלום - למה את חושבת שאצל גברים הצורך בכניעה בא ממקום שונה מאשר אצל נשים?

למרות שאני די נוטה להאמין שאצל גברים הצורך הוא יותר פיזי ואצל נשים הצורך הוא מנטאלי. אבל מה אני מבינה.. icon_confused.gif

נראה שיש כאן הסכמה ביניכן ש'הצורך של גברים בכניעה בא ממקום שונה מאשר אצל נשים' -
ואם כמו שנריסה אומרת הצורך של נשים להיכנע הוא יותר מנטלי -- וזה נובע מכך שהיא אשה
בלבד -- האם אפשר לומר שגם הצורך של נשים לשלוט הוא יותר מנטלי, לעומת הצורך של גברים?

לעניות דעתי אין שום צורך בדסמי באמת מנטלי. לכל היותר צורך פיזי בתחפושת.
יהלום
יהלום • 30 בדצמ׳ 2005
צרכים "פיזיים" כמו מיניות, ונילית או בדס"מית, מתחילים בראש.
נכון ( וזה הולך להיות בוטה ) הזין עומד, או הקוס רטוב, אבל התשוקה והחרמנות, ומה שזה לא יהיה, מתחיל מהראש... לא? וגם מחשבות, אם רוצים לפשט את העניין מתחילות בפיזי.... נויירונים ודומיהם שמקליקים בינהם באורגיה אחת גדולה.
נריסה אני תוהה לגבי מקור הצורך של גברים בכניעה, כנראה מאותה הסיבה שאת נוטה להאמין שאצל גברים הצורך הוא יותר פיזי מאשר אצל נשים.
אבל icon_exclaim.gif
אני מאוד נזהרת באשר להכללות בעניין, ולכן העלתי את התהייה שלי לכאן, ולא ממהרת לחרוץ דעה בעניין.

להגיד צורך מנטלי לעומת פיזי זה דבר מאוד לא חד משמעי לדעתי.
הכניעה מביאה למקום של גירוי הרבה יותר עוצמתי מגירוי מיני אני יכולה להבין את זה, כי אותי לשלוט מגרה מינית, אבל ממש לא רק מינית, ולא לוקח לאותו מקום כמו סקס. הסיפוק הולך למקומות יותר עמוקים מאשר גירוי מיני, מקומות שונים. אני שמה את הסוג הזה של הגירוי במשבצת אחרת, כי זה מרגיש אחרת לגמרי מ"סתם" גירוי מיני.

אבל אני לא מדברת על עצם הכניעה הגברית, שיכולה לבוא, על מנת לספק את הצורך בגירוי הזה, וזה לגיטימי באותה מידה כמו כניעה נשית או שליטה נשית או גברית שבאה מאותו המקום בדיוק. כמובן כשזה מקובל על שני הצדדים.

אני מדברת על המקום של "להיות מוכנע" , הווה אומר: אישה מכניעה אותך, שמה אותה בפינה שלה, משחקת בך.
האם זה נוגע במקום של כניעה אמיתית, או במקום של חיזוק אגו ?
חיזוק אגו הכוונה ל"השולטת רוצה בי" גם אם אתה "סמרטוט" כנוע. או לחילופין, רוצה בך גם במקום הכי חסר אונים וחלש, ורוצה אותך בדיוק ככה.

theslv​(נשלט)
theslv​(נשלט) • 30 בדצמ׳ 2005
כשאני נשלט... משהו בי שאיננו אני - מתעצם ויוצר בי ריגוש!!!
וחוץ מזה נשים שולטות וחזקות!!! מאודדדד מגרות אותי...
יהלום
יהלום • 30 בדצמ׳ 2005
קודם כל
תודה על התגובות, אבל זה לא ממש מה ששאלתי.
השאלה המקורית היתה ועודנה, בנוגע להכנעה. לא בנוגע לכניעה.
מי שכנוע מטבעו, ומוצא בנשים חזקות עניין - אשרי וטוב לו.
אני מדברת על הכנעה - על חוסר אונים מכפיה, מניצחון של הדומית.
איזה שהוא מאמץ להכניע את הנשלט - מאיפה זה מגיע?
מה המשמעות של ההכנעה הזו ?
האם המשמעות של זה היא ש "היא חזקה ממני, ומגיע לה אותי" או "היא עשתה את המאמץ ואני רצוי לה" - מקום שכן יכול לבוא מסוג של אגו - חשיבות עצמית, גם כנשלט (!)
ההבדל הוא דק... ובכל זאת קיים.

אחד שמבין​(נשלט)
לפני 18 שנים • 31 בדצמ׳ 2005
אחד שמבין​(נשלט) • 31 בדצמ׳ 2005
אין לי מושג איך הגעתם להכללות של סאביות נשים מול סאבים גברים אבל שיהיה...

אני, כמי שמתנגד באופן עקרוני להכללות באשר הן, יכול לספר רק על עצמי.

אצלי הכניסה לעולם השליטה הגיעה דוקא מהכיוון המנטלי - בנגוד להכללות הנ"ל.
לא בגלל שחשבתי שהיא יותר חזקה חכמה או משהו דומה. זו פשוט היתה אהבה והערצה אמיתית שהובילה אותי למסור את עצמי בידיה. כן, היא רצתה את זה והובילה לזה.

את הכאב למדתי להכיר ולאהוב אח"כ, לאט לאט. הוא עדין נמצא שם כנספח ולא כדבר המהותי והעיקרי. אם כי, בהיעדר אקשן מנטלי, אני נוטה להשתעשע בו כמקדם נוסטלגי לימים שהמנטליות הובילה לכאב. למרות שברור גם לי שזו רק אשליה.
bnial
לפני 18 שנים • 31 בדצמ׳ 2005

יהלום- תגובה

bnial • 31 בדצמ׳ 2005
לדעתי, ההכנעה למלכה קשורה דווקא לרצון של הגבר הנשלט "לוותר" על האגו ולא לחזק אותו כפי שנסית להניח ( שמירה על האגו הגברי- זו משימה די מתישה עבור חלק מהגברים) אם כבר, המדובר בעצם בחיזוק האגו של המלכה(עי הכניעות) כדי לרצות אותה , כי זו דרכנו לזכות באהבה.

הסיבות להכנעה הן די מורכבות ומגוונות:רצון לוותר על שליטה, הרצון לרצות,שחזור סיטואציה מהילדות, חזרה לרחם האמהי ועוד ועוד.

בכל מקרה, תהליך ההכנעה הוא בעצם די מדומה. זאת מכיוון שהנשלטים באים ברובם המכריע עם נכונות פנימית לכך,וגם כשהם מתמסרים עד הסוף, מושפלים עד עפר,- הם בראש וראשונה מגשימים את צרכיהם הפנימים העמוקים ולא של השולטים דווקא. חשוב,לדעתי להזכיר זאת לפעמים כדי שהמלכות לא יתהדרו יותר מדי בחשיבות עצמית
שבוי​(נשלט)
לפני 18 שנים • 3 בינו׳ 2006
שבוי​(נשלט) • 3 בינו׳ 2006
אין תשובה חד משמעית באשר למקור הפנימי האמיתי של הרצון, או יותר נכון הצורך, להכנע.
אצלי, בחיים האמיתיים (להלן העולם שלא קשור לבדסמ) אני מאד דומיננטי, מאד בשליטה.
הריגוש מבחינתי נובע מהבריחה לתוך דמות ששונה מאד מה"אני" שמוצג לראווה בחיי היום יום.
דווקא בגלל שאני טיפוס חזק ויציב עם שתי רגליים על הקרקע - מאד קוסמת ומרגשת אותי היכולת לשחק תפקיד ולהכנס לדמות שונה בתכלית.
חוצמזה.... אין כמו אשה חזקה ואסרטיבית...
ומגפיים שחורים זה ממש ללקק את האצבעות... icon_wink.gif
toy-boy
לפני 18 שנים • 3 בינו׳ 2006

תרשו לי להגיב

toy-boy • 3 בינו׳ 2006
אני לא חושב שיש כזה דבר גבר מוכנע
פה זה לא עירק
פה לא מענים אנשים כדי להכניעם ולהוציא מהם מיידע
פה לא מכניעים אנשים
אני חושב שמי שנכנע פשוט נותן לצד השני לשלוט בו
בגלל שהוא אוהב אותו לדוגמא
או בגלל שהוא זקוק לשליטה