בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בלבלות

Morticia
לפני 18 שנים • 5 בינו׳ 2006

בלבלות

Morticia • 5 בינו׳ 2006
טוב, משהו מטריד אותי ואני לא בטוחה מאיפה להתחיל.
מעניין אותי לדעת אם יש מישהו שיצליח להתחבר למה שאני אומרת עכשיו (אם אני אצליח להגיד את זה בכלל)

BDSM זה עולם נורא רחב ובני אדם נורא שונים זה מזה. טוב, לא חידשתי כלום. הלאה...
נדמה לי שלאלו העוסקים בצד הסאדו מזוכיסטי של העניין יותר קל במקום מסויים.
למה? כי חלוקת התפקידים ברורה נורא והיא עולה על מסגרות הג'נדר. יש מזוכיסט/ית ויש סדיסט/ית והכל זורם יופי.
תכלס גם במשחקי תפקידים כמו Crossdressing או Slut Training יש התעלות על מסגרות הג'נדר, אפילו אם אין בהם אף אלמנט סדיסטי.

אבל זהו בערך. מעבר לזה, מתחיל בלגן.
טוב, עוד לא אמרתי כלום. רגע סבלנות, זה מגיע.

אני מכנה עצמי שולטת כי אני שתלטנית נוראית, מרדנית קיצונית שלא מסוגלת לקבל מרות מאף אחד וחיה לפי מערכת חוקים משלי, מפונקת בטירוף, תובענית, אגוצנטרית ואחוש שילינג חרמנית.
יש לי סטיות, חופשי יש לי סטיות, יש לי משיכה לעולמות אפלים, רוב הגברים הוניליים מפחדים ממני וההרפתקנות זורמת בדמי.

אבל...
כמו שאני לא חלק מנורמות וניליות, אני לא חלק מנורמות בדס"מיות.
זה אומר שאני לא ערוץ משחקים בדס"מי עם בוקסה לסמן V על כל סטייה קיימת.

אני בכלל אישה שמאמינה אמונה גדולה באהבה ובקשר. אני בכלל אישה שנכנסת לתסכולים מיניים קשים ממפגשים אקראיים. (זה מזכיר לי שבהזדמנות צריך לפתוח פוסט עם השאלה לגבי העלמות הרומנטיקה מהעולם. מתי נהיינו כאלה קיצוניים?)

אני קוראת פרופילים של אנשים ומוצאת שגברים שולטים בדרך כלל מדברים יותר לעניין והם אפילו מעזים לספר שהם באמת נהנים לענג נשים.

פגשתי מלא גברים כנועים מדהימים בחיי שהיו אכבר גברים מגניבים, אל תבינו אותי לא נכון.
אבל מלא כנועים מציגים את עצמם כאגואיסטים נוראיים ובכלל לא מדברים על ההערצה שלהם לנשים או על הצורך שלהם לענג אישה.
יעני כמה הודעות עוד אקבל על גברים שרוצים שאאנוס אותם בכוח? כמה פעמים עוד אשאל את השאלה "מה אתה מחפש באישה שלך" ואענה: "שתזיין אותי בתחת ותגיד לי מה לעשות". חליק...!

לא יודעת, אני צריכה גבר גבר שיודע מה הוא רוצה מעצמו, שיודע לצחוק על העולם ולהרגיש אותו מהמעיים, שיודע לזרום ושיודע להיות חבר. לא יכולה יותר עם ההגדרות המקבעות האלה.

אולי דומים/דומיות הם אנשים שאוהבים לענג וכנועות/כנועים הם אנשים שאוהבים להתענג?
אם כך, אני שפחה?
נו באמת... ניסיון לקרוא לי כלבה נגמר בהחטפת סטירה מצלצלת, על מי אנחנו עובדים?
אם אני שפחה, אני ממש גרועה בזה. אני לא הייתי רוצה שפחה כמוני.

אבל נשבר לי הסטרפ-און מכל ההגדרות האלה ומה להן ולקשר המדהים הזה שיכול להיות בין גבר ואישה?

נהיה לי בלגן ולדעתי לא הייתי קרובה אפילו להיות ברורה, יש פה מישהו שיכול לעזור קצת עם הסדר? (כמה עבדי ניקיון אמיתיים כמו בפנטזיה שלי באמת יש כאן?)

ידידיי, זו קריאת SOS
תהיו חברים... ושיהיה יום נ-פ-ל-א!

מורטישה
icon_cool.gif
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 5 בינו׳ 2006
אעשה לך קצת סדר בניסוח

ציטוט: אני בכלל אישה שמאמינה אמונה גדולה באהבה ובקשר. אני בכלל אישה שנכנסת לתסכולים מיניים קשים ממפגשים אקראיים. (זה מזכיר לי שבהזדמנות צריך לפתוח פוסט עם השאלה לגבי העלמות הרומנטיקה מהעולם. מתי נהיינו כאלה קיצוניים?)

זה העיקר. הנושא.
כל שאר השאלות ששאלת הן ברובן המשכיות לזה.

---------------

בנוגע להגדרות שעליהן דיברת:

אני משער שבעינייך ברגע שנכנסת להגדרה, את מרגישה שזה קצת מרחיק ממך את
מה שאת רוצה להשיג ("אהבה וקשר")
כביכול את "כמו כולם" אך את רוצה להרגיש בכל זאת מיוחדת וייחודית.

לדוגמא, אם הבחורה נשלטת היא תחשוב לפעמים:
"אני רוצה בדיוק מה שנשלטות אחרות רוצות. מה מיוחד בי? אני לא רוצה זוגיות סטנדרטית
אלא משהו שיהיה יותר אישי. רק אני והוא בעולם פרטי משלנו שרק אנחנו מבינים".
וסטנדרטי לא נתפס כאישי או ייחודי במחשבה האסוציאטיבית.

------------------

ועכשיו באופן כללי לגבי הגדרות, מי שמתלבט או עסוק במחשבות רבות על זה:
דעתי היא ש..
הגדרות הן יותר בשביל מי שעומד מולך, ופחות בשבילך.
הגדרות הן כדי לתת כיוון כללי לאיזה כיוון נושבת הרוח ובאיזו דרך את/ה מעוניין ללכת,
לכן אל לך להתעסק בזה יותר מדי.
גם אם לפעמים את/ה לא יודעת לבטא במדויק את/ה מה שמתחולל
בראשך ולהעביר אותו לאחר, את רצונותייך בלב את/ה יודעת.
ועם הזמן כשלומדים להכיר יותר ויותר דברים ועוברים חוויות פה ושם
אפשר לבטא יותר טוב את רצונותיך.
Blondie the good​(מתחלף)

מאד מזדהה עם מה שכתבת

Blondie the good​(מתחלף) • 5 בינו׳ 2006
בעבר חשבתי שאני נשלט (אולי אני באמת?) על אף היותי דעתן, מרדן ובעל אישיות חזקה (כך אומרים)

אישית, כל ההצלפות, כוויות חדירות וכו' אינם הדברים ש"עושים" לי את זה.

למעשה, כל הפיזיות הזו הרתיעה אותי בהתחלה.
לאחרונה הבנתי כי מה שאני מחפש בבדסמ הוא בת זוג לכל דבר שאוכל לעשות איתה כל דבר שזוגות "רגילים" עושים (טיולים, סרטים, פאבים שטויות) ומצד שני אוכל בנוסף ללאהוב אותה, להעריץ אותה ולסגוד לה בצורה שתיראה מגוכחת אולי לוניל הממוצע.

מעבר למלכה - עבד (או מלכה שפחה וכו') תמיד יש שני בני אדם ולי תמיד היה חשוב להכיר קודם כל את האשה כאשה לפני שעוטים את המסכות ומתחילים במשחק התפקידים

לסיכום, מה שחשוב לי בבדסמ הוא מערכת יחסים שככלות הכל היא שוויונית אך יש צד אחד שמוביל לרווחת ועונג שני בני הזוג, תוך כדי הגשמת פנטזיות הדדית, ומערכת יחסים פורה

(ובלי זיונים בתחת icon_lol.gif )
השפוט שלך
השפוט שלך • 5 בינו׳ 2006
אולי אני אוכל לעשות קצר סדר בבלבלות. (אם אני מתבלבל בעצמי, נא לחלץ אותי...)

כל קשר רציני, בדס"מי או אחר, לא יכול להיות מושתת על הגדרות. זה מובן. הגדרות יכולות להיות לכל היותר איזו נקודת פתיחה, מסגרת התחלתית רופפת ותו לא.
בכלל הגדרות, שמטרתן לעשות סדר בחיינו, יכניסו אותנו בסופו של דבר לבלגנים קשים, אם נתייחס אליהן ברצינות גדולה מדי ונדבוק בהן יתר על המידה.
לכן אני אומר לך (וגם לי, דרך אגב,, בחוסר הצלחה משווע) השתחררי לחלוטין מעריצותן של ההגדרות. חייכי אליהן כשהן חולפות על פנייך ואז כשהן מאחורייך, בעטי להן בתחת.

לעניין הנשלטים/כנועים יש ביניהם אנשים מלאי נתינה ואכפתיות ויש אגוצנטרים לעילא ולעילא. לךדעתי אין כל קשר בין הנטיה המינית לאישיות.
יש המחלקים את העולם ל givers and takers. המעניקים והגוזלים. נדמה לי שהחלוקה הגולמית הזו מפלחת גם את עולם השולטים והנשלטים ללא שום חוקיות ברורה.

אני מקווה שלא סיבכתי את המצב יותר. אם כן אז מתאים לי. icon_rolleyes.gif
Morticia
Morticia • 5 בינו׳ 2006
השפוט שלך כתב/ה:

לכן אני אומר לך (וגם לי, דרך אגב,, בחוסר הצלחה משווע) השתחררי לחלוטין מעריצותן של ההגדרות. חייכי אליהן כשהן חולפות על פנייך ואז כשהן מאחורייך, בעטי להן בתחת.
icon_wink.gif

יש המחלקים את העולם ל givers and takers. המעניקים והגוזלים. נדמה לי שהחלוקה הגולמית הזו מפלחת גם את עולם השולטים והנשלטים ללא שום חוקיות ברורה.
icon_rolleyes.gif

אני מניחה שזה נכון.
תודה לכם שלקחתם אותי כל כך ברצינות ונתתם כאלו תשובות.
בלונדי, אני בטוחה שתמצא את מה שאתה צריך icon_smile.gif
תום - שיחקת אותה ועשית יופי של סדר. אני חייבת לשאול - נתת דוגמא לשפחה. האם עלי להבין מכך שאתה מאמין שאני מביעה תהיות של אחת או שזה לגמרי מקרי?

לא יודעת, אני חושבת שאתם צודקים במה שאתם אומרים אבל שוכחים שאני אישה ומשחק התפקידים שלי אחר.
לנשים יש כוח אדיר כשזה מגיע למיניות ולסקס אבל הן עדיין יחסית חלשות בחברה.
אמרו פעם ב"סקס והעיר הגדולה" שגברים הם כמו מוניות. הם מחליטים מתי הם פנויים והשלט שלהם מואר. זה לא אומר שהם לא אוספים טרמפיסטיות על הדרך, חופשי הם תופסים אבל כל עוד השלט לא מואר... עניין של זמן עד שתפלטי החוצה.

אני רוצה להיות הנהגת ואני רוצה להיות בשליטה על האור אבל אני חיה בחברה שלא ממש מאפשרת את זה. החרמנות שלי רק עוד יותר דופקת לי את זה. רואים לי את זה בעיניים.

אני מקווה שאתם מצליחים להבין את ההקשרים. אני אוכלת סרטים. ההגדרות עשו לי כאב ראש ואני נורא נורא מתוסכלת מינית.
אם יש משהו שיכול לשבור אותי...
icon_rolleyes.gif

איפה העוגיה שתכניס אותי דרך דלת קסמים לעולם הפנטזיה המשובחת שהייתי לי אתמול בלילה כשגמרתי עם עצמי בעצמי בכוחות עצמי כל כולי עם עצמי?

עכשיו זה מקום נורא מסוכן.
גבר קולט אישה חרמנית, כל החושים נכנסים לפוקוס ממורכז עד מאוד במקום מאוד ספציפי ושום דבר אחר לא חשוב.
אישה חרמנית רוצה את אותו הדבר.
נוסעת מבדרת אתכם ומסדרת לכם סבבה של נסיעה, אתם תקבעו מתי תפלטו?
Under my count you will!

אז אישה חרמנית הופכת לאישה מתוסכלת. איפה יש מקום להשוואה בין מידות התשוקה והיצר שלנו לבין נסיעה של חצי שעה - שעה במונית?

אתם מצליחים להבין מה אני אומרת?
כן, הסקס שלי קינקי וכן, אני אישה שהולכת בדרכים מאוד מגוונות, אפילו בכאלה שלא כל אדם ילך בהן אבל אני לא יכולה לסבול את השטחיות יותר!

אני רוצה שיט ארוך ומפנק עד לקאריביים ובחזרה!
נעבור מלא זרמים בדרך, יהיו סערות וסופות, יהיו גלים שקטים, תהיה שמש ויהיה ירח ענק, מזג האוויר ישתנה כל הזמן והרגשות יתחלפו בקצב מסחרר.
ואני לא רוצה להיות מוגדרת בתוך כל זה.
אני רוצה לזרום.

לו הייתי יכולה הייתי משנה את המילה שלי בסוגריים לזורמת אבל אז בכלל אכניס את עצמי לבוץ. גברים יגידו: זורמת אה? מגניב... icon_wink.gif

הכל נכון, הכל אמת והכל נותר בגדר פנטזיה.
אין מצב שהמשפט הזה תקף!

תודה על ההקשבה ידידיי ועל העצות הטובות (אתם מוזמנים להמשיך)
מורטישה פורקת איזה עול
(סליחה אם אני מקשה למישהו על ההישרדות)
icon_lol.gif
Aragorn​(שולט)
Aragorn​(שולט) • 5 בינו׳ 2006
הדעות שלי בנושא ידועות.
אני מאמין שהחיתוך בין פאמדום לאהבה הוא ריק.
זה בעיקרו מפגש בין נשים שנפגעו על ידי גברים ו/או מרגישות דחויות
לבין מחפשי הרפתקאות לזמן מוגבל
אני יכול להבחין רק בדוגמאות מעטות שיכולות להחשד כיוצאות מהכלל הזה.
כמובן שיש סיכוי שאני טועה
אבל אי אפשר לומר שאין לי על מה להתבסס.
ככה שלפי דעתי כדאי להקדיש לכך מחשבה עצמאית
מאשר להיווכח לאחר כמה שנים שזה אכן כך.

תמיד למי ששונה ומיוחד יקח יותר זמן למצוא בן זוג
וגם ידרשו מצידו יותר פשרות.
זה פשוט ענין של הסתברויות.

אני לא חושב שגברים הם רק בקטע של דפוק וזרוק.
הם ישארו כאשר הם ירגישו שהם עשו עסקה מספיק טובה
ובטחון עצמי עוזר להם להרגיש שהם אכן עשו עסקה כזו.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי ינו' 06, 2006 12:37 am, סך-הכל נערך פעם אחת
Blondie the good​(מתחלף)
Blondie the good​(מתחלף) • 5 בינו׳ 2006
דבר ראשון, מצאתי את מה שחיפשתי, ועוד איך מצאתי! (ראי ערך עגיל_בפטמה השוווווווווווה!)
דבר שני,
תראי, מה שאני חיפשתי גם לא היה דבר שגרתי כל כך, מערכת יחסים רצינית ועמוקה, עם נגיעות קלות של בדסמ בה אני וזוגתי נהנים אחד מהשני ולא אחד על חשבון השני, בלי משחקי אגו ועודף רצינות.

את רוצה להיות הנהג? תחשבי כמו נהג...
אל תסבכי את עצמך במחשבות ותכנונים לעתיד, תזרמי עם מה שיש.
ואל תכלילי, החברים שלי כל הזמן מדברים על כך שהם מחפשים מערכת יחסים יציבה, וישמחו שזוגתם תהיה מישהי כמוך, משכילה, עם חוש הומור ואבל קצת שרוטה מצד שני (שלא יהיה משעמם חס וחלילה)

אמנם ראיתי אותך מזמן (זוכר את מראך בקווים כלליים מאוד), אבל לפי הפרופיל + מה שאת כותבת בפורומים, את עושה רושם של אישה איכותית ולא נראה לי שיש לך בעיה למצוא מישהו, על אחת כמה וכמה מישהו איכותי
emilyo​(נשלט)
emilyo​(נשלט) • 5 בינו׳ 2006
קחי אותי בערבון מוגבל , כי אולי לא כל כך תפסתי את מה שהתכוונת להעביר

אבל אנסה..בכל זאת

הבילבול שלך נובע מכך אולי שאת מקבלת יותר מידי הודעות
ויותר מידי מההודעות ש"נזרקות" אליך הן " זייני אותי בתחת" כי זה בד"כ האופי של ההודעות שנזרקות

פעם אחת שמעתי שיחה בין מספר נשים , וזה היה כך

אחת התלוננה שהיא יוצאת עם הרבה גברים ומסתבר בסופו של דבר שהגברים האלה מעאפנים
וסיפרה לחברתה שהיא מקנאת בה כי היא תמיד מצליחה לצאת עם גברים טובים

אז החברה שלה ענתה לה כך :
ההבדל בנינו שאת יוצאת עם גברים שבאים אליך ומקרקרים סביבך . כלומר את בוחרת ממי שבא אליך
ואני מסתכלת על כולם , בוחרת את הבחור , שנראה לי מתאים ומזמינה אותו לצאת

אז לדעתי תתעלמי מהודעות מטופשות ותיזמי הודעות אל אנשים שנראה לך שמתאימים לך

תאמו ציפיות מראש , ויאללה לעבודה
Zarial​(מתחלפת)
Zarial​(מתחלפת) • 5 בינו׳ 2006
מה אני יגיד לך יקירתי......

מתוקה הכרתי אותך לא מזמן ובזמן הקצר הזה אני יכולה להגיד לך שאת מקסימה

ואין שום סיבה שלא תמצאי את משהו את מחפשת .....

הפתגם :"מישהו מחפש תמיד מוצאה" לא עובד במקרה של אהבה, היא בא אלינו משום מקום
ברחוב, אוטובוס, דיסקוטק, מכולת..... כל מקום וברגע שאת הכי פחות מצפה לה

לשבת מול המחשב ולתסכל את עצמך זה לא עסק
אפשר למצוא אהבה כאן
אבל אפשר גם בחוץ

ובקשר לזה את רוצה להיות הנהגת..........
חומד רק את מחליטה מתי לעצור ומתי לנסוע .....כי הלקוח תמיד צודק......icon_sad.gif

לסיכום:
תחזירי למציאות בבקשה תפסי את עצמך בידיים(או שאני אתפוס אותך...וזה לא יהיה נעים)
ותתחילי לחיות
מגיע לך

נשיקות
electro-z
לפני 18 שנים • 6 בינו׳ 2006
electro-z • 6 בינו׳ 2006
Aragorn כתב/ה:
אני מאמין שהחיתוך בין פאמדום לאהבה הוא ריק.
זה בעיקרו מפגש בין נשים שנפגעו על ידי גברים ו/או מרגישות דחויות
לבין מחפשי הרפתקאות לזמן מוגבל
אני יכול להבחין רק בדוגמאות מעטות שיכולות להחשד כיוצאות מהכלל הזה.

הכללה קצת גסה הייתי אומר

מדוע שלא יאמרו את אותו הדבר בדיוק על מיילדום?