סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

"מיכלי" - סקרנות ומציצנות במסווה של מחקר "אקד

בני ס
לפני 18 שנים • 6 בינו׳ 2006

Tami

בני ס • 6 בינו׳ 2006
Tame כתב/ה:
הקשר הוא לעובדה שפתחת ניק נוסף בכדי להתבטא מבלי שהדברים ייוחסו לניק המוכר שלך. הודית בכך והצדקת את הדבר בכך שזה מקובל ע"י ההנהלה.

מה שאני מנסה להסביר לך זה שעל אף שהדבר מקובל (אולי) על ידי ההנהלה, הדבר לא מקובל ע"י הקהילה. יתר על כך התופעה של ניקים כפולים עושה לדעתי נזק לקהילה.

עכשיו בסדר?

להלן תשובתי המקורית:
ציטוט- "עוד משהו שלא מקובל לעשות בכלוב
הוא לפתוח ניק נוסף
במיוחד כאשר זה כל כך שקוף." סוף ציטוט

אתה טועה, הנך מקבל את ברכתי בברור העניין עם הנהלת האתר.

עכשיו הנני מבין את כפל המשמעות ההמשתמעת בתשובתי ואפשר היה להבין שאני מאשר את הטענה, אך לא, לא אשרתי שזה ניק כפול, נהפוך הוא! .." אתה טועה, הנך מקבל את ברכתי בברור העניין עם הנהלת האתר".. בתשובתי, התייחס לפתיחת הניק הנוסף בלבד! ולכן נתתי לגיטימציה והסכמה לבדיקת הזהות הכפולה כביכול.

בידידות, בני
Tame
Tame • 6 בינו׳ 2006
הבנתי.
אני פרשתי את מה שכתבת כ"בררתי עם הנהלת האתר והדבר מקובל"

אם כך רק אי הבנה.
מצטער.
הוא​(שולט)

אני

הוא​(שולט) • 6 בינו׳ 2006
מציע לערוך תצפיות עליך באשר את
אולי "לחקור" אותך אם את דוברת אמת
אולי למדוד את קוטר הגפיים אורך הלשון דגימת דם או שתיים
אולי להטביע בך סימן בשם המדע

תפיקי סרט מתצפיותיך "גורילות בערפל 2"

האם ידעת מישהו שאת "מתצפתת" בדאנג'ן?
אני בספק אם היו מתירים לך

ד"ש מדיאן פוסי
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

שאלות אקדמיות

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 6 בינו׳ 2006
לכל עבודה כמו שמיכלי תיארה יש מנחה.

האם מיכלי מוכנה למסור לאנשים שראינה את שם המוסד האקדמי ואת שם המנחה שלה, כדי שיוכלו לאמת זאת?

האם מיכלי מוכנה להציג כאן מעט יותר פרטים על המחקר שבו אנחנו אמורים להיות שפני הניסוי (סליחה, הסוביקטים)?

למשל, איזו היפותיזה היא מנסה לבחון, מה מטרת המחקר ומה שיטת האיסוף וההסקה בו?

האם למשל במונח "החתמה" לא מסתתרת תיאוריה שאומרת שאנשים בוחרים בבדסמ בגלל חוויה מכוננת בגיל הילדות?

נדמה לי שזו תמורה הולמת לויתור על הפרטיות שהיא מבקשת מהאנשים כאן...
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 6 בינו׳ 2006
אני לא חושב שמיכלי חייבת לנו משהו, כמו שאנחנו לא חייבים לה כלום. זכותה לתצפת ולכתוב עבודה ככל העולה על רוחה, ומי שמשתף פעולה - עושה זאת משיקוליו שלו. מה שכן, אני חושב שכל תשובה סוציולוגית לשאלות בסעיף 3 של הודעתה שמהותה תהיה שונה מ"תלוי את מי שואלים" תהיה תשובה שטחית ומוטעית (וככזו, אגב, מתאימה מאד לרוב העבודות המתבצעות בענף הסוציולוגיה). הקהילה, אם נקרא לה כך, מורכבת מאינדיבידואלים שלכל אחד מהם דיעה ואופן פירוש שונה של המציאות, גם של המציאות הבדסמית. מספיק להעיף מבט חטוף בשרשורים באתר הזה כדי להבין זאת.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 18 שנים • 7 בינו׳ 2006

בעיני זה נשמע כמו דרישה בסיסית

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 7 בינו׳ 2006
הרי מחקר אקדמי נמצא ברשות הציבור, מרגע שפורסם - כך שאין כאן הפרה של פרטיות של החוקרת.

וכבר היו לנו לא מעט אנשים שהתימרו להיות סטודנטים/חוקרים.

וכדוגמא - בקהילה הבדסמית בשיקאגו התפרסמה לא מזמן פניה דומה של חוקרת, אך הפניה כללה הסבר על נושא המחקר, ופרטים של מנחה המחקר שלה, למי שרוצה פרטים נוספים או אימות.
דוקטרינה​(שולט)

מנחה או עבודה אקדמאית למול סקרנות.

דוקטרינה​(שולט) • 7 בינו׳ 2006
הסקרנות של מיכלי היא זאת שגורמת לשיחות איתה להיות לא יעילות ולא אפקטיביות. חוסר המיקוד שלה והחטטנות של השאלות שלה - מפריעות והפריעו לי מאוד.

יש שאלות פתוחות ויש שאלות סגורות. כך זה עובד.

אצלה היו שאלות כלליות, סביב נושאים רבים מאוד שלא קשורים לבדסמ.

וכאשר עניתי לה תשובה שדפקה את הסטטיסטיקה שלה - היא טרחה לציין את זה בפני.

דוק.
עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}
כמה גלים שאבן אחת קטנה יכולה ליצור.

"מיכלי"
כשאת באה לחקור אוכלוסיה שאיננה אוכלוסיה שאת רגילה אליה ומכירה אותה לחוקיה ולתרבותה עליך להתאים את סוג, סגנון, ורמת השאלות לאוכלוסיה הנחקרת ולא להיפך.
עליך גם לזכור כי לאוכלוסיה הנחקרת ישנם קודים מאד ברורים שאינך יכולה לנפצם כלאחר יד ולטעון שנעשו בתום לב. אם היית אנטרופולוגית בשבט בגיניאה והיית עושה מהלך שהיה מתפרש כפגיעה בשבט היית כבר מוצאת את עצמך על שיפוד.....מממממ......ויש כאלה פה שיש להם את הציוד לכך...

אנ י מאחל לך עבודה מצטיינת ומעמיקה. רק על תשכחי שגם אנחנו בני אדם עם רגשות.

עמק
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 7 בינו׳ 2006
מה זאת אומרת "רוב השאלות ששאלתי אותך לא ידעת לתת לי תשובות כגון: מדוע השימוש הנרחב בעור הן באביזרים והן בלבוש, מדוע הדנג'ן צבוע בצבעי אדום שחור, מה המשמעות של זה? מהם הסיבות שאנשים הם שליטים/סאבים ולא אחרת הם זה גנטי? האם זה קשור להחתמה המינית שלהם?
ועוד.. "

הרי אם לשאלות האלה היתה תשובה עובדתית אחת פשוטה וידועה לא היה צורך לערוך מחקר בעניין. נשאל אחד יכול לתת לך אולי את המשמעות (או חוסר המשמעות) של סמלים ספציפיים לגביו, אלו אסוציאציות הסמלים האלה מעלים לו, אולי אם הוא זוכר איפה הוא נתקל בהם לראשונה. הוא לא אמור לתת לך כבר את התשובה של המחקר, המידע על דרך הווצרותם של סמלים ועל שינויי המשמעות שלהם לא חייב להיות בידי כל מי שמשתמש או נחשף לסמלים, הוא יכול אולי לפעמים להחשף מתוך מחקר היסטורי, וגם אז קרוב לוודאי שיהיה מדובר בתאוריות בלבד.
Inside your head
לפני 18 שנים • 8 בינו׳ 2006
Inside your head • 8 בינו׳ 2006
מיכלי,

את עורכת תצפית גם על השרשור..?
תכתבי הארות והערות...
יש נטייה לרבים מהמשתמשים כאן באופן דיי ביזארי (ולדעתי הם לא עושים זאת במודע):
א. להטיף על סייגים מסויימים שלא היו מעוניינים שיעשו כנגדם, אך מנגד בוחרים לפעול בצורה זו כנגד אחרים.
ב. להפוך כל דיון לגופו לדיון הזוי שסוטה מהעיקר.
ג. להשמיע את עצמם בעיקר מבלי להראות נכונות להקשיב לאחר.

ועוד כאלו ואחרים...

זה בהחלט יכול לשמש אותך.
תרשמי תרשמי..

ראבק,
נשבר מכם!