סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ברווז עיתונאי במחוזות ה-BDSM

ליהי_​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 8 בינו׳ 2006
ליהי_​(נשלטת) • 8 בינו׳ 2006
ולמען הסרת ספק, אני ממש לא תומכת בניצול קטינות, לא תומכת ברעיון שגבר בן 40 יקלר ילדה בת 16. אבל תמוה בעיני שאף אחד מהנוכחים בקילור לא ידע מה הגיל שלה, כולל אותו גבר בן 40... וכשהגיל שלה מתגלה כל הקהילה הזו רצה לרחוץ כפיים ולזרוק עליו בוץ.
מילים​(לא בעסק)

המממ....

מילים​(לא בעסק) • 8 בינו׳ 2006
ובעיני תמוה שכל הדיון נערך בפורום בו בעל השמחה לא יכול להגיב, למה אף אחד לא מעלה את הדברים האלו בפורום שבו הוא כותב?
Artemis^
Artemis^ • 8 בינו׳ 2006
האאוטינג היחידי שנעשה הוא זה שעשיתי לעצמי ולבן-זוגי,
הדיון אינו על אאוינג כרגע.

להזכירכם ביום המדובר לנו נמסר שהנערה בת 19, ורק יום מאוחר יותר נודע לנו גילה האמיתי מפיו של אור.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

על זיכרון קצר ועל הרצון למחוק

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 8 בינו׳ 2006
עובדה - אדון האור על כל כינוייו נזרק מכל מקום בקהילת הבדסמ לאחר שקילר נערה בת 16.

עובדה - אנשים שנכחו בטקס הקילור העלו שאלות על גילה של המקולרת ונענו על ידי אדון האור שהיא בת 19.

עובדה - אדם בעל אינטרס בחר לתת לאדון האור לנהל פורומים בדסמיים, לאחר שכל העובדות היו לפניו.

עובדה - למנהל פורומים יש הרשאות גישה למידע שרובנו מאמינים שהוא פרטי לחלוטין, כמו הודעות פרטיות.

עובדה - אדון האור טרח לפרסם את הפורום שלו בכל מערכות הקישורים.

עובדה - לאנשים שחדשים בבדסמ, האתר שבו אדון האור מנהל פורום נראה כמו כל פורום בדסמי אחר, מבלי להיות מודע לעבר הבעיתי של האיש.

עובדה - אדון האור טען בעבר שהוא מטפל באנשים באמצעות הבדסמ (אינני יודע אם גם כיום הוא טוען זאת). שהוא נרדף על ידי אחרים בשל דיעותיו השונות. שהבדסמ שלו הוא היחיד האמיתי, שכל השאר מזויפים.

אתם מוזמנים לבקר באתרים שמהם נזרק האור ולחפש אחורנית את הדיונים שניהלו אדון האור ומקורבים אליו, ולבחון את הדיונים שהתנהלו אז.

ולא - לצערי זו לא בדיחה, לא ברווז ולא רכילות עסיסית.

אלו חיים של אנשים שנפגעו, נפגעים וייתכן שגם ייפגעו.

[ ומשהו לגולדי - אני רואה שגם אתה מצטרף למקהלה היוונית שמאשימה אנשים שנפגעים או מנוצלים מינית בפגיעה שנפגעו. כנראה שהרגישות שלך קצת התפוגגה. אני מצע לך לבלות כמה שעות באתר של "מקום", אולי הקורים יפלו מעל עינייך...
http://www.macom.org.il ]
Tame
Tame • 8 בינו׳ 2006
דומית דרומית,
אם ברצונך לצאת כנגד מה שאת מגדירה כ"גועל נפש" (ואני לא אומר שאני מסכים איתך או שאני לא מסכים איתך כי לא על זה אני מדבר ובאמת שלא מתכוון להתערב בדברים שאינני יודע עליהם דבר) אז צאי נגדו.
רק מה, תקראי לדבר בשמו.
רבים הם אלו בקהילה הישראלית שלא מבינים את משמעותו (החמורה עד מאוד) של המושג אאוטינג. ההנחה שלי היא שהדבר נובע מחוסר הרצון הישראלי לשאול לפשרם של דברים, הרבה יותר קל לנו להתנהג כאילו אנחנו יודעים הכל ולנסות ללקט את המידע מבלי לחשוף את "בורותנו".
ואז קוראים פוסטים שמזדעקים "אאוטינג" כשהמקרה בכלל אינו קשור.

בכל מקרה קחי את הפוסטים שלי כאוף טופיק לשרשור שבו הם נמצאים כי בעניין הזה אני בכלל לא מתערב.

וכן, שמתי לב לטעות הכתובה שלך ותיקנתי אותה, לא במטרה לפגוע אלא במטרה לעזור. כשאני מגלה שגיאות כתיב אצל אנשים או ילדים אני מעיר להם. לתת להם להמשיך ולטעות עלול ליצור להם מבוכה בעתיד.
השגיאה שלך הייתה מובנת לחלוטין, זו אותה שגיאה השגורה גם למושג "סשן" (ע"ע שייסן, סיישן, סשיין וכו') ולעוד המון מילים שעוברתו משפות אחרות.
וסתם בגלל שאנחנו עוסקים בזה עכשיו. גם בפעם השניה שרשמת "אוטינג" (רשמת "אוטייינג" בעצם) שגית משום שצריך לרשום אאוטינג למרות שרשמת בסוגריים ש"הפעם רשמת נכון".
זה לא משנה לעצם העניין ולא מעיד עלייך כלום. אבל עדיף לרשום נכון מאשר לרשום לא נכון. נכון?icon_smile.gif
alona.
alona. • 8 בינו׳ 2006
כולם פה צועקים הצילו.. אבל עוד לא ראיתי אף סאבית בעצם שטוענת ומצדיקה דברים שנכתבו פה.
שמאסטר אור הזיק לה באיזושהי צורה.

שכל אחד ואחת פה יבדוק טוב טוב בציציות שלו לפני שתוקפים אדם אחר.

זה כבר הופך לחיסול חשבונות בשיטת החבר מביא חבר.

אין לכם חיים מלבד להתעסק במאסטר אור ?
Inside your head

Re: המממ....

Inside your head • 8 בינו׳ 2006
מילים כתב/ה:
ובעיני תמוה שכל הדיון נערך בפורום בו בעל השמחה לא יכול להגיב, למה אף אחד לא מעלה את הדברים האלו בפורום שבו הוא כותב?

כי שם הפוסט ימחק כאילו לא היה..
מניסיון, כן? icon_biggrin.gif

נ.ב:
מה איתך בובע? icon_wink.gif
ket​(לא בעסק)

ket​(לא בעסק) • 8 בינו׳ 2006
ברווזת גומי כתב/ה:
מילים כתב/ה:

נ.ב:

מנסיון, כן!
Inside your head

Inside your head • 8 בינו׳ 2006
ket כתב/ה:
ברווזת גומי כתב/ה:
מילים כתב/ה:

נ.ב:

מנסיון, כן!

ולמען ההגינות..
אני מוכנה לפרסם "שם" פוסט מאוד דומה למה שנכתב כאן...
האם יש לך את הביטחון המלא לומר לי שאדון-האור-שבקצה-המנהרה לא ישים פעמיו על השרשור וימחק אותו?
לא נראה לי... icon_rolleyes.gif
מילים​(לא בעסק)

מילים​(לא בעסק) • 8 בינו׳ 2006
ברווזת גומי כתב/ה:
ket כתב/ה:
ברווזת גומי כתב/ה:
מילים כתב/ה:

נ.ב:

מנסיון, כן!

ולמען ההגינות..
אני מוכנה לפרסם "שם" פוסט מאוד דומה למה שנכתב כאן...
האם יש לך את הביטחון המלא לומר לי שאדון-האור-שבקצה-המנהרה לא ישים פעמיו על השרשור וימחק אותו?
לא נראה לי... icon_rolleyes.gif

אז למען ההגינות והאבירות ששורה עלינו ברגע זה כברק ביום בהיר,
יש לי את הבטחון המלא לומר לך, ברווזי שהפוסט המאד דומה הזה לא יפגע בשום צורה בתוך המנהרה "החשוכה" ובטח לא על ידי האור שבקצה

נ.ב. אני מעולה מתוקה.. icon_wink.gif