סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ברווז עיתונאי במחוזות ה-BDSM

שוטרת*
לפני 18 שנים • 8 בינו׳ 2006

גועל נפש.

שוטרת* • 8 בינו׳ 2006
יש כאן שלושה נושאים שצריך להתייחס אליהם .
1. גולדי גולדי... נכון שהשתפרת - אבל , היית חייב??? 2 דק' אתה מתייצב אצלי במשרד, מטורף שכמוך icon_wink.gif
2. אלו ש"מכירים" את הנושא מקרוב -מדהים לראות איך בכל פעם שמישהו מנפנף בתמונה של סטייק מדמם ל הצבועים והטיפשים מקפצים על התמונה , ולא בגלל שהם באמת רעבים , הם פשוט צריכים להצדיק את מי שהם - צבועים.
כן - אני מדברת על כל אותם/ן אלו שהיו החברים הכי טובים שלו , אל אלו שבעצמם ניסו לתפוס את המקום של "המורה הרוחני" - אפילו לאותן שפחות שעליהן מדובר כאן.
אתם מקשקשים "עובדות" אבל יפה מאוד משמיטים עובדות אחרות. יש לפחות שני אנשים שאני מאוד מכבדת ולכן אני לא אכנס לזה בצורה יותר עמוקה, ואני אהיה עדינה עד כמה שניתן , אבל אני מבטיחה שאם תביטו בראי לא יקרה כלום , למעט אולי סטירה כואבת שתעיר אתכם , "המתחסדים" , ותזכיר לכם את האמת המלאה.
3. ועכשיו תורם של הקופיפים הקטנים שמקפצים וצורחים עת הם מתלהבים מהלהט של הצבועים שמתנפלים על התמונה המדממת. אני לא מבינה איך יש לכל השאר שניזונים משמועות את האומץ לחשוף את הטיפשות שלהם ברבים , אלו שאין להם מושג מי האיש , אבל פשוט נהנים מהשמועות .

אור הוא אדם שהרבה כאן יכולים ללמוד ממנו דבר או שניים , אבל זה לא מה שיצביע על הגדולה שלו , כי יש כאן כל כך הרבה אנשים קטנים - שכל אחד יכול להוות עבורם "מורה רוחני".
זאלופון​(שולט)
לפני 18 שנים • 8 בינו׳ 2006
זאלופון​(שולט) • 8 בינו׳ 2006
ושוב - אין צורך בשמועות. הכל כולל הכל, כולל דברים מטעם האיש עצמו ונתיני ממלכתו, כולל הפילוסופיה הבדסמית הגורואיסטית, כולל הדברים הזהים להפליא והמדוקלמים להפליא שמשמיעות שפחותיו - הכל הופיע בכתיבה בפורומים אלו ואחרים. כשלעצמי, דעתי מתבססת אך ורק על כך.
מודעין144
לפני 18 שנים • 9 בינו׳ 2006
מודעין144 • 9 בינו׳ 2006
טוב למסקנה אחת הגעתי
שאתם חבורת שפנים
ואחרי כמה וכמה הבטחות שאם יפורסם בקינק זה לא ימחק
אתם עדין לא מסוגלים לכתוב שם
Inside your head
Inside your head • 9 בינו׳ 2006
מודעין144 כתב/ה:
טוב למסקנה אחת הגעתי
שאתם חבורת שפנים
ואחרי כמה וכמה הבטחות שאם יפורסם בקינק זה לא ימחק
אתם עדין לא מסוגלים לכתוב שם

144/VIP - אין צורך לתחבא מאחורי כינויים כפולים...
אז מי בעצם מאיתנו הוא השפן? icon_razz.gif
Artemis^

אאוטינג. עובדות.

Artemis^ • 9 בינו׳ 2006
אאוטינג = לחשוף אדם בשמו, או ברמיזה על פרטים אישיים עליו (כתובת, טלפון וכו' ) .
לכל צועקי האאוטינג - אני בחרתי לא לציין שמות ואפילו לא כינויים של מי שנכחו בטקס הקילור. שוב האנשים היחידים שחשפתי כאן הם- קרוז ואנוכי. הקילור הזה נעשה במסיבת חברים אצלנו בבית. ולכן האאוטינג היחיד הוא לנו.

עובדות -
הקילור נעשה.
הצלפות היו.
אם הזמנו את אור אלינו הביתה סימן שהיה בין ידידנו.
מבחינת רוב הנוכחים באותו ערב, הקילור וההצלפות היו בנערה בת 19.
לנערה לא מלאו 16 - עובדה שקיבלנו מאור יום אחרי.

רב סרן שמועתי לא צועד במצעד הזה.
אין כאן הכפשות / השמצות. עובדות בלבד. וזה מה שחשוב כאן. נפו את הטפל ודבקו בעובדות.
לא שולט​(נשלט)
לא שולט​(נשלט) • 9 בינו׳ 2006
לא נכחתי שם. פעם. לפני שנים. בקילור המדובר.
לא פגשתי את רובכם מעולם, היות והנסיבות הביאונו לכדי מצב זה.

אותו, זה אשר לא יוזכר שמו לשוא, אני מכיר גם. אפילו אישית. אפילו נכנסתי ויצאתי מהמעגל איזו פעם או שניים, וחוץ מקצת גשם לא קרה לי כלום (מי אמר "חוני המעגל" ולא קיבל !??!)

אישית אני חושב שאתם מנצלים חולשה של אדם שנחסם ואינו יכול להגיב, במקומו לא היה לי טעם להגיב, היות ואני קורא בין השורות שהרבה כאן נכחו בטקס המדובר ולא היו מודעים לגיל השפחה, ולמיטב הבנתי גם הוא בזמנו לא היה מודע לגילה.

אז חסמתם, הרחקתם, צנזרתם או כל פעולה אחרת שנראתה לנכון. מגניב.
אז חפרתם בזה שוב. ושוב. ושוב ושוב ושוב. מגניב.

מה עכשיו ? שוב ?

אני לא חושב שצריך למחוק את השרשור הזה, ולהיפך. אולי אפילו להפוך אותו לדביק.
כי יותר משזה אומר על האיש, זה אומר הרבה עליכם. על מרבית המגיבים שמגיבים בשליפה מהמותן, שמגיבים בלי לחשוב, שמגיבים בלי עובדות, על סמך "אמת מוצקה" ששמעו מזה או אחר, ש"נכחו" שם.

האיש הזה, כן, הוא, אני גא לקרוא לו חבר (!)
הוא גם מאסטר.
הוא גם מטפל.
הוא גם סומך ידיו כשצריך ונותן עצות, סיוע, כל מה שהיית מצפה מחבר.
הוא מאסטר, כדרך חיים, ממקום של ידע, של מה שאנו מכנים בדסמ.
הוא מטפל, ובדרכו מסייע לנפש, לשחרור השדים.
והוא חבר, כי הוא עושה את כל זה מזמנו וממרצו בלי כוונות רווח זה או אחר. לא בכפייה, לא בשיטופת מוח... אני לא אכנס לנעליו ואגיד בשמו מה מניעיו כי איני מודע להם. מה שבטוח זה שהוא שהוא כחבר, זה נכס.

רוצים לסלוד מהאיש ? רוצים לסלוד מהמעגל שסביבו ? רוצים לשנוא אותו ? אדרבא.
עם כאלו חברים, מי צריך אוייבים...

אבל אני מבקש, כאחד שהיה ויצא ושוב היה ושוב יצא ועוד יחזור - ולא כי "שטפו לי את המוח", ולא כי החוק מתיר לי או אוסר עלי, אלא מבחירה לשהות במחיצת האיש הזה שבסלידתכם אתם מתרחקים ממנו כמו מאש כדי לא להיכוות, אך עדיין נשארים קרובים דייכם על מנת להתחמם ולהשליך מרחוק בקבוקי תבערה לעבר המדורה ולשמור עליה מחממת...

אני קיבלתי אותו כחבר, ושמח שהתקבלתי אצלו כחבר וכאח.
אתם החלטתם להתרחק ? לנתק ? למחוק ? להרחיק ? סבבה. אז למה אתם חוזרים לזה שוב ושוב ?.. מה הטעם מעבר להפגין את הידע הנרחב שלכם על חייו ומורשתו של האיש ?.. ומסתבר שגם אתם איכשהו "שכחתם" / "צינזרתם" / "השמטתם" כמה פרטים בדרך... תפרתם סיפור ההולם את מידותיו כפי שאתם הייתם רוצים לראות אותם...

והערה אחרונה לברווזת הגומי, על אף העובדה שמילים נתנה איזשהו OK לגבי פרסום השרשור בקינק, וגם ההבטחה שהוא לא יימחק, אין לי אלא לקוות שהוא לא יפורסם שם כי אני אישית אפעל לכך ששהוא יימחק, מהסיבה שזה פורום BDSM, שתכניו BDSM, שעיקרו BDSM ושעיסוקו BDSM.
לא חושב שיש מקום לפוסט כזה על שלוחותיו בקינק...
Inside your head
Inside your head • 9 בינו׳ 2006
לא שולט כתב/ה:

והערה אחרונה לברווזת הגומי, על אף העובדה שמילים נתנה איזשהו OK לגבי פרסום השרשור בקינק, וגם ההבטחה שהוא לא יימחק, אין לי אלא לקוות שהוא לא יפורסם שם כי אני אישית אפעל לכך ששהוא יימחק, מהסיבה שזה פורום BDSM, שתכניו BDSM, שעיקרו BDSM ושעיסוקו BDSM.
לא חושב שיש מקום לפוסט כזה על שלוחותיו בקינק...

ובכן..
אישית, לא מכירה אותך וגם לא כמשתמש באתר.
הנך טוען, כי אתה ה"לא שולט" מחשיב עצמו כחבר של האדון אור, זו למשל עובדה שלא מעניינת אותי, סיבותך שמורות עמך.
בכל הנוגע למעורבתו של האדון אור במקרים מחשידים כאלו ואחרים, זה גם דבר שלא קרוב ללבי, לכן אין שום סיבה שאקח חלק בהודעות בגנותו או לטובתו של האדון אור.

לגבי טענתך בנוגע לפרסום פוסט דומה "שם" על-ידי..
הכל החל מהודעה זו, ציטוט:

מילים כתב/ה:
ובעיני תמוה שכל הדיון נערך בפורום בו בעל השמחה לא יכול להגיב, למה אף אחד לא מעלה את הדברים האלו בפורום שבו הוא כותב?

ובכן,
לא אני זו שקמתי והצעתי את הרעיון, לא אני זו שהרמתי את דגל ההגינות לכאורה, לא אני זו שטענתי כי מר אור מן הראוי שתהיה באפשרותו להגיב.
אני זו שאמרתי כתגובה לדבריה של מילים, שאין שום סיבה שפוסט זה או דומה לו יתפרסם "שם" מסיבה אחת בלבד (ואני מניחה שמשום קרבתך הרבה אליו אתה בהחלט מעורה בעניין), משום שהוא ימחק!!
ובנוסף טענתי, כי לי אישית אין שום סיבה לפתוח שרשור מסוג זה "שם" מבחינה עיקרונית!

ציטוט למען הסר ספק:

ברווזת גומי כתב/ה:

כי שם הפוסט ימחק כאילו לא היה..
מניסיון, כן?

אני הייתי ממליצה לך להבא לקרוא היטב את השתלשלות השרשור לפני שאתה מפנה אצבע מאשימה כלפי האדם הלא נכון.

יום טוב.
ליהי_​(נשלטת)
ליהי_​(נשלטת) • 9 בינו׳ 2006
"ולמען ההגינות..
אני מוכנה לפרסם "שם" פוסט מאוד דומה למה שנכתב כאן...
האם יש לך את הביטחון המלא לומר לי שאדון-האור-שבקצה-המנהרה לא ישים פעמיו על השרשור וימחק אותו?
לא נראה לי... "

אני זוכרת גם את הציטוט הזה... אבל עזבי, זה היה כל כך מזמן ולבטח כבר לא נכון.

אז את יכולה לישון בנחת, כי את מעולם לא אמרת שאת אכן תפרסמי "שם" פוסט דומה.

ארטמיס יכולה לישון בנחת כי היא אכן גילתה הכל למחרת... ולא שלושה שבועות אחרי טקס הקילור המדובר, כאשר מאסטר אור התקשר לבעלה קרוז ושאל אותו מה לעשות, כי הרגע גילה שאש בת 16.

וברשותכם, קצת רקע, את עולם הבדס"מ מאסטר אור הכיר בפורום "חוויות כואבות", בתור נשלט. הניק שלו היה אז "קמי קמיליון". למי שלא יודע, פורום "חוויות כואבות" היה אז פורום של פאמדום, שם גם פגש מאסטר אור (קמי), את אש (הקורבן). הניק שלה היה "Grotesque", היה לה גם עבד בשם "סלייב 0". ראשית קמי הכיר את העבד שלה, סלייב 0, שפנה אליו כי היה לחוץ ופחד מכך שגרוטאסק רוצה לעשות לו טרמפלינג. אש הייתה פעילה בפורום ומוכרת בקהילה, כולם, מלבד אחותה אינפי, היו בטוחים שגילה הוא 19. כך הוא הכיר אותה.

ארטמיס כנראה מטומטמת, יחד עם שאר זקני הכפר, בינהם אפילו השליטה – מישהי שמתעסקת בטיפול בנערות... על כולם הצליחה אותה אש לעבוד וסובבה את כולם סביב הזרת שלה... ואני מבינה את המעלות הרבות שאתם מיחסים למאסטר אור, אבל קצת מציאות... רק מאסטר אור ידע, נכון. חשבתם שאולי גם הוא לא ידע עד שהיא לא סיפרה לו? אפילו אחותה, אינפי, לא הוציאה מילה בנדון, אפילו שוקו הייתה המומה כשגילתה... לא כך? אז כן, אני יכולה לחשוב על כמה סיבות בגללן ארטמיס תסלף את כל הסיפור הזה, אבל קחו קצת חומר למחשבה – ארטמיס אומרת שגילתה יום אחרי טקס הקילור כי אור סיפר לבעלה. איך זה שכל הסיפור עלה לפורומים רק כמה חודשים אחר כך? איך זה שבמשך כמה חודשים איש לא פתח את פיו? גם לא ארטמיס... זו מילה שלה נגד מילה שלו והוא לא פה בשביל לענות לה. זה לא באמת משנה אם זה נודע יום למחרת, חודש אחרי, או אפילו בלילה בו היה הקילור. הוא גילה מה הגיל האמיתי שלה ופנה לקרוז, שהיה חבר שלו, על מנת להתייעץ איתו כיצד ניתן לפתור את הבעיה... אחר כך דיבר עם ארטמיס ואמר לה שחושש לשלומה של אש אם יזרוק אותה סתם ככה לאוויר, בתגובה ארטמיס הציעה את עזרתה והסיכום בינהם היה שארטמיס תעזור לנערה, "תשמור" עליה... והקשר בין אור לנערה יסתיים בבטחה. אש נפגשה פעם אחת עם ארטמיס, ארטמיס ניסתה לחקור אותה וזה בדיוק מה שאש הרגישה. אחרי שהשתיים נפגשו ארטמיס הודיעה שאין לה עניין להתעסק עם שקרנית. במקביל נפתח שרשור עם המון כיסוחים בכלוב.

בשלב שזה נודע למאסטר אור, ניצבו בפניו שתי בחירות. האחת היא לבעוט באחוריה של אותה אש ולזרוק אותה לכל הרוחות, בטענה שהיא שקרנית... (כמו שעשתה ארטמיס), אז סביר להניח שאש הייתה חוזרת לחיקנו בניק אחר. או להישאר בקשר איתה ולהגיד לה שעד שהיא לא תגיע לגיל המתאים לא יהיה בינהם כלום... ומגיל 17 להיפגש איתה רק בארועים חברתיים – וכך עשה.

כמו שכבר כתבתי, כל הקהילה הזו רצה לשטוף כפיים כשהגיל שלה התגלה. אולי לא שמתם לב כי מיהרתם, אבל כשרצתם להכפיש את אור, בדרך גם דרכתם עליה, על אותו קורבן שגם אחרי שנתיים אתם זועקים חמס בשמו... בזמנו כתבתם שהיא קטנה מכדי להבין, שכשתגיע לגיל 18 אולי היא תבין שנעשה לה עוול... ובכן, את גיל 18 עברה, מאושרת בחיקו... מישהו ניסה ליצור איתה קשר מאז? לשאול אותה משהו? לשוחח עימה על מנת להתרשם ממצבה? לא.

דיי להתחסד, אש קורבן, שלכם.
גלתיאה
גלתיאה • 9 בינו׳ 2006
אש קטנה עדיין מלהבין מה באמת עשו לה. שאף אחד לא יזלזל בשטיפת מוח תוצרת הבית של אור.

ליהי- האם את מוכנה לכתוב כאן שאור לא בקשר עם קטינות?
או שאת טוענת שאור בקשר כן עם קטינות אבל ממתין לגיל המתאים?
האם סשן לקטינה הוא סוג של טיפול מיוחד אצלכם?
האם סשן זה סוג של המתנה? טיפול?

האם באמת זו ארטמיס שמתחסדת כאן, או שזה מישהו אחר?
ליהי_​(נשלטת)
ליהי_​(נשלטת) • 9 בינו׳ 2006
גלתיאה כתב/ה:
אש קטנה עדיין מלהבין מה באמת עשו לה. שאף אחד לא יזלזל בשטיפת מוח תוצרת הבית של אור.

ליהי- האם את מוכנה לכתוב כאן שאור לא בקשר עם קטינות?
או שאת טוענת שאור בקשר כן עם קטינות אבל ממתין לגיל המתאים?
האם סשן לקטינה הוא סוג של טיפול מיוחד אצלכם?
האם סשן זה סוג של המתנה? טיפול?

האם באמת זו ארטמיס שמתחסדת כאן, או שזה מישהו אחר?

אש קטנה מידי? שוחחת איתה? לאש יש פה, לא קשה למצוא אותה ולדבר איתה. אבל את מי זה מעניין... היא עוד עלולה חלילה להרוס את החינגה עם עובדות.

אני חושבת שכתבתי דברים ברורים, אבל אם את מתקשה גליתיאה אז אחזור עליהם למענך. אור היה בקשר עם אש כשהיא הייתה קטינה, כי לא ידע שהיא קטינה. כשנודע לו שהיא קטינה, הנסיבות מסביב, שחלקן תוצר לוואי של הקהילה הנפלאה הזו, יצרו מצב בו לזרוק את אותה קטינה לכלבים היה גורם לנזק רב. אז הוא המשיך להיות בקשר איתה, במסינג'ר, במיילים, הם לא נפגשו שוב עד שמלאו לה 17. בין גיל 17 לגיל 18 הם נפגשו רק בארועים חברתיים. כיום, כפי שאמרתי, היא כבר עברה את גיל 18 ומאושרת בחיקו.

אז האם הוא בקשר היום עם קטינות? לא.
האם היה בקשר בעבר עם קטינות אך המתין לגיל המתאים? כן, מסיבות שהבהרתי קודם.
לגבי סשנים ו"אצלכם" - אני חושבת שהתבלבלת בשרשורים, את דעתי תוכלי לקרוא בהרחבה בדיון אודות "בדסמ ככלי טיפולי".