שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה.

000000​(נשלט)
לפני 18 שנים • 24 בדצמ׳ 2005

שאלה.

000000​(נשלט) • 24 בדצמ׳ 2005
תמהני, ואני מעדיף שצעירים יענו על השאלה, אם הסצינה של הסאדו מאזו כיפית כשהאדון מכוער יותר מאשר כשהוא חתיך??? !!??? איך זה?
חוץ מזה שאני בכללי מפחד לעשות משהו, לא נראה לי שאני מסוגל להסתדר עם מבוגרים, בעלי כרס וכו'...
kael
לפני 18 שנים • 26 בדצמ׳ 2005

תגדיר מכוער...

kael • 26 בדצמ׳ 2005
לכל אחד טעם אחר...

אני אישית חושב שכשיש סשן והוא מיני צריכה להיות משיכה מינית, באם האדון "חתיך" אז המשיכה גבוהה יותר מה שגורם להנאה גבוהה יותר אבל!! {וזה אבל גדול!!!} האדון יכול להיות כוסון-על ולא לדעת מה הוא עושה או שלא יודע מספיק כדי לענג אותך כמו שצריך....

נקודה למחשבה, זה הכל....

kael
מלאך מתוק​(נשלט){sharonsha1}
לפני 18 שנים • 2 בינו׳ 2006

תשובה מצעיר מנוסה

יש באמת דבר מאד מעצבן בארץ בתכום הזה....

האדונים חושבים שזה שהם אדונים או יש להם זין גדול וגם זה לא תמיד נותן להם את הזכות להראות איך שהם רוצים....
הם יוצאים מנקודת הנחה שאתה שפוט ותעשה הכל ולא מבינים שאנחנו נעשה הכל רק למי שנמשך אליו ונעריץ את הגוף שלו....
אז לפעמים קצת מתפשרים ונותנים לחרמנות לעשות את שלה....
אבל לדעתי וככה אני זה רק אם האדון יהיה חתיך אני באמת יהיה מסוגל לעשות כל מה שהוא רוצה...

אז אדונים תתחילו ללכת לחדר כושר לשמור על אסטטיקה ולהיות צעירים......icon_smile.gif))
דריאון​(מתחלף)
לפני 18 שנים • 5 בינו׳ 2006

האיזון הנכון

דריאון​(מתחלף) • 5 בינו׳ 2006
וזו דעתי וזה הכל בערך .. רצוי שתהיה משיכה בין העבד לאדונו , אבל אדון שיהיה בוגר גברי ודומיננטי יהיה האדון המושך ביותר בסופו של דבר.
blue_slave​(נשלט){מאסטר יקיר}
לפני 18 שנים • 9 בינו׳ 2006
זהו.....
שכל הצעירים, כנראה, מחפשים את הזיונים ולא את מה שמסביב.
והם מחפשים רק את היופי החיצוני, ומבפנים הוא יכול להיות ריקא.
אם האדון יודע איך להחזיק אותכם, צעירונים, ואם יש לו גם זיין גדול
אתם תתפרשו על הרצפה כמו שטיח, ותעשו כל מה שיגידו לכם.

זו אחת הסיבות שאני לא אוהב צעירים, הם לא ממש יודעים מה הם רוצים.
000000​(נשלט)
לפני 18 שנים • 10 בינו׳ 2006

קיוויתי,

000000​(נשלט) • 10 בינו׳ 2006
שהיה ברור שכוונת השאלה לא היתה בנוגע לנושא חלק הסקס בסצינה. אני אשתדל להמנע מסצינה, אבל אם תהיה כזו בעתיד, ברור לי שהיא תהיה בלי סקס. לפני התגובה האחרונה הבנתי שהתגובות האחרונות היו רלוונטיות. אני מקווה שהן גם כך עכשיו. כנראה שגם בקטע של השליטה עצמו חשוב שהאדון יראה סביר. ברור שאין הכוונה שאם לא מדובר בדוגמן מהסרטים- הסצינה לא אפשרית.
ehud58​(נשלט)
לפני 18 שנים • 9 בפבר׳ 2006

מראה

ehud58​(נשלט) • 9 בפבר׳ 2006
אני חושב שלכל אדם טעם אחר. פגשתי לא מעט אנשים שדווקא אוהבים שמנים - אדונים או עבדים - או לסקס. היה לי אדון מוסכניק שאהב רק שמנים מאד. כשעשיתי דיאטה וירדתי 30 קג הוא הפסיק להפגש כי הפסקתי לגרות אותו icon_redface.gif icon_redface.gif
blue_slave​(נשלט){מאסטר יקיר}

Re: מראה

ehud58 כתב/ה:
אני חושב שלכל אדם טעם אחר. פגשתי לא מעט אנשים שדווקא אוהבים שמנים - אדונים או עבדים - או לסקס. היה לי אדון מוסכניק שאהב רק שמנים מאד. כשעשיתי דיאטה וירדתי 30 קג הוא הפסיק להפגש כי הפסקתי לגרות אותו icon_redface.gif icon_redface.gif

לא קרה כלום, האמן לי שיבוא אחר,
אם אתה אוהב אותך 30 ק"ג פחות
זה הכי חשוב.
ehud58​(נשלט)

אשמח

ehud58​(נשלט) • 9 בפבר׳ 2006
אשמח לשרת את המאסטר שלך או כל מי ששמן מאד מושך אותו