לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם גברים באמת מסוגלים לחשוב לא רק על עצמם?

מקבי​(מתחלף)
לפני 18 שנים • 7 בינו׳ 2006
מקבי​(מתחלף) • 7 בינו׳ 2006
מה זה ה'חוץ מעצמם' הזה שאת מדברת עליו? אף-פעם לא נתקלתי בו.
Morticia
Morticia • 7 בינו׳ 2006
אנדרפוט כתב/ה:
אני מסכים לגמרי עם איזולדה, גברים הם חזירים
זוהי הכללה, אבל הכללה שמאפיינת די טוב את הרוב הזכרי
העניין הוא שנשים, כך מסתבר לאורך ההסטוריה האנושית
מאוד אוהבות חזירים

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
שוביניסטי אחוש שילינג (כמו שרק אתה יודע אנדר My dear icon_wink.gif) אבל בהחלט משעשע...

isolde, חופשי עשית הכללה, אפילו לא סייגת בגבר אחד.
כולם חולירות? יש הרבה, זה נכון.
את גם בלבלת כמה נושאים והייתי רוצה להגיב להם באופן נפרד:
ראשית את מתייחסת לכך שאמנים מנוצלים בעולם הקפיטליסטי. זה נורא נכון ואני אפילו הייתי אומרת שהאמנות, כמו כל דבר אחר, מנוצלת בעולם הזה. קפיטליזם זה עולם מאוד אכזר. עם זאת, זה מאפשר פרנסה להרבה מאוד אמנים. נכון שבהרבה מקרים הם צריכים לעשות פשרות על האמירה שלהם (וגם זה מאוד תלוי במעמד שהם הצליחו ליצור לעצמם) אבל יש להם פרנסה.
תראי, גם מתופף רוקיסט כסחיסט מתפרנס מלהקת חתונות, ככה זה בעולם שלנו אבל הוא מפלס את דרכו ויבוא יום שיקשיבו לו ויתנו לו לעשות את הדבר שלו.
את צריכה לחשוב בהקשרים - את כותבת מוכשרת? כתבי עד זוב דם למי שמשלם על זה, אל תדרשי את זה איפה שזה לא קיים כי אז את נוטשת את עמדת האמנית המיוסרת ועוברת מבחירה לצד הקפיטליסטי בעצמך.

לגבי הדבר השני והעיקרי אליו את מתייחסת - בגדול אני מאמינה שגברים ונשים הם מאוד שונים זו מזה, בהרבה מאוד דברים. נגיד שנשים הן חתולות וגברים הם כלבים. אבל זה לא בדיוק ככה - בכל אחד מאתנו יש גם ין וגם יאנג, במינונים שונים ועל זה מתווספים הקשרים חברתיים, תרבותיים ופסיכולוגיים. זה אומר שגברים אנגלים למשל אחרים לגמרי מגברים ישראלים בהרבה מאוד דברים.
העם הישראלי בהכללה גסה הוא עם פטריארכלי מובהק (עליונות גברית מושרשת עמוק) וכובש. הגברים הישראלים חווים את הכיבוש הזה מאוד מקרוב.
המיניות הגברית היא מיניות ויזואלית ובולטת יחסית למיניות הנשית החבויה והמורכבת (ברמות הפיזיולוגיות הכי פשוטות אגב) - כבר פה מתחיל ההבדל. על זה תוסיפי שגברים ישראלים הם מאצ'ואים כובשים לאללה (ושוב, בהכללה סופר גסה) - ברור שיש בהם דחף עז להשיג כמה שיותר כיבושים. הצורך לכיבושים אצל גברים אגב נובע גם מהצורך שלהם "לטעת את זרעם". אצל העם היהודי זו מצווה!
כולנו כבני אדם בעלי נטייה לרצות את הבלתי מושג. גברים רבים, מהסיבה הזו, נוטים להימשך לנשים "רעות" שמחזיקות אותן במרדף, שלא נותנות להן "לכבוש".
תחליטי עם עצמך איזו סוג בחורה את (או איזה סוג מלכה את אם תרצי) - מרושעת שמחזיקה אותם נורא קצר או טובה שיודעת איפה צריך לשחרר.
יש מכשפות טובות ויש מכשפות רעות. כדי לשלוט בגבר או בכל דבר אחר, צריך להכיר היטב את הטריטוריה.
עזבי מנייאקים כובשים - גברים הם נורא פשוטים להפעלה. דעי איפה לתפוס ואיפה לשחרר, סמכי על עצמך ועוד תמצאי איזה אריה בין כל הכבשים...
(הנה אמרתי את זה icon_biggrin.gif)

שיהיה בהצלחה!
מורטישה
icon_cool.gif
דוקטרינה​(שולט)

יש בדברים משהו. . .

דוקטרינה​(שולט) • 7 בינו׳ 2006
יש בדברים של הפערים בין המינים משהו.

לא בטוח שזה בא לידי ביטוי רק בעולם של הבדסמ - שליטה,נשלטות. זה בא לידי ביטוי גם בעולם הונילי לחלוטין.

האם בעולם הבדסמ, הפערים הללו הופכים להיות לעמוקים יותר ?

אגב, אחת השפחות שלי לשעבר נעלבה בטירוף כאשר לא החמאתי לה על תחתונים סקסיות חדשות שהיא קנתה ולבשה עבורי. באמת, אבל באמת שלא שמתי לב. רק כאשר ראיתי עד כה היא נפגעה, קלטתי שטעיתי. התנצלתי וביקשתי את סליחתה. אנחנו פשוט שונים.

דוק.
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
איזולדה די מוזר לי מה שכתבת. כאשר השליטה היא חלק מהאופי של שולט, לקחת את הנשלט לסאבספייס טומן בחובו המון הנאה (בהנחה שלא נעשית או שמבטלים את השליטה מלמטה). יש מימד מאד גדול של נתינה - נתינת האמון בשולט כדי שיוביל אותו בבטחה, המבט המעריץ אחרי סשן, התודה שמובעת בעיניים וההערכה שזוכים לה הם תמורה מצוינת גם אם אינה כלכלית.
השולטים שאני מכירה לא רואים
ציטוט: "בהשקעת מחשבה בדרכים יצירתיות להתעלל בהם פיזית או מנטלית, באיך לאלף אותם טוב יותר, זמן ןמאמץ בלמידת שימוש בכל החפצים בחדר העינויים וזהירות פן יפגע לצמיתות גופו ובריאותו של העבד"
טורח.
נהפוך הוא, יש כיף גדול בלתכנן את הדברים הללו, לבדוק האם הם אפשריים מבחינה טכנית ולהוציא אותם לפועל בהפתעה.
אני יודעת שיש רבים מחברי האתר הזה שכותבים גם כן סיפורים ובלוגים, אבל אני בספק אם הם עושים זאת למען מישהו אחר ולא למען פרסום יצירתם ואולי קבלת פידבק עליה (ואישית אני מעדיפה משהו כנה ברמה של כיתה ג' מאשר ניתוח ספרותי).
ציטוט: ביץ' אדישה אגואיסטית צינית נצלנית וחסרת אחריות
זו הפנטזיה של סאבים רבים, כדי לקיים מערכת יחסים קשה מאוד להיות בסיטואציה הזו כל הזמן אם היא לא מה שאת מבחינת אישיות, ולגבי החסרת אחריות - זה לא המתכון ליחסים ארוכי טווח icon_rolleyes.gif
ציטוט: וגם קשה מאוד להעניש עבד, מפני שעונשים או השפלה או כאב או נטישה וריחוק וכעס נחווים על ידיהם כהנאה
איך אני אעניש? על ידי יחס ונילי? סתם לזרוק אותם ? אחרי כל הזמן שאני משקיעה.

גם לחובבי כאב יש נקודות שהכאב בהן הוא לא כאב טוב ומגרה, וכמובן שלמבט או מילת אכזבה יש פעמים רבות יותר אפקט מלכל הצלפה, כשלא מדובר בסטוץ-סשן אלא במשהו בעל עתיד.
כאשר מדובר בסטוץ-סשן הכללים שונים מאשר במערכת יחסים. סטוץ-סשן בא לספק פנטזיות, מערכת יחסים צריכה למלא צדדים נוספים רכים יותר ולכן בה לא מחפשים את הביץ' האגואיסטית, אלא מישהי שיכולה להכנס לתפקיד הזה.
כתבת המון על אומנות אבל מהקריאה של הדברים הללו לא נראה שיש בך את התשוקה ליצור, אלא מבחינתך מדובר בעניין כלכלי. נכון שהיום האומנים המצליחים התמסחרו, אבל אלו שעדיין לא ממשיכים בעיקר בגלל הצורך שדוחף אותם ליצור וכוונת התמורה היא לא הראשית.
ואגב, אותם אנשי עסקים הם בעלי ההון ומכאן אלו שקונים תמונות בגלריות, יוצרים טרנדים של קריאה וכד'.
aka BODYGUARD

Re: הדברים שכתבת מאוד מקוממים

aka BODYGUARD • 7 בינו׳ 2006
Blondie the good כתב/ה:
למה להכליל? מניין כל היאוש הזה?
עשית כל כך הרבה הכללות, השמצות וירית אשפות שלמות של חצים בפוסט אחד.

אני מבין שכל התסכול הזה בא כתוצאה הרבה חוויות רעות אבל חבל...
אם את אמנית ענוגה כפי שאת מעידה על עצמך, מדוע כל הכעס והפסימיות הזו.

אנשים הם מאד מגוונים ולא שבלוניים כפי שאת מתארת. לא כל "עבד" רוצה ביצ'ית קרירה ומגעילה, לא כלך סאב רוצה רק סאב ספייס. בעיני (ואמרתי זאת המון בעבר) בדסמ לבד לא שווה כלום בלי אהבה אמיתית.

ובנימה אישית יותראני הגעתי מזמן לידיי הבנה שאינני מזוכיסט. כל ההצלפות, חדירות וכו' אינם לחם חוקתי.

לעומת זאת, עגיל_בפטמה היא חובבת הצלפות וסדיסטית מדופלמת, ובשביל לראות אותה מחייכת אני אשמח לספוג הצלפות. חוץ מזה, עגיל היא בת הזוג החמה, אוהבת, דואגת והנהדרת ביותר שהייתה לי ואני נוצר כל שנייה שאני איתה.

עצם העובדה שנתקלת בטיפוסים שאינם לטעמך, או שמשתמשים בבדסמ כדי להכנס למיטה, אין זה משליך על הכלל
שבת שלום

וכל מילה נוספת מיותר..
אלון-סאב​(נשלט)
אלון-סאב​(נשלט) • 7 בינו׳ 2006
לעניות דעתי הגברת היטב הצליחה לשפוך את זעמה, תסכולה וסתם דברים שהרגיזו אותה בהודעת כאן למעלה, אך מכאן ועד לקחת את זה אישית או לקחת את זה בשיא הרצינות ... לא רק שלא רצוי , גם מוטעה .

מה שכן , מבין ב %100 את התסכול שלך איזולד. ובאשר לקריאה למהפכה, ובכן הרעיון המוצלח היחיד שעלה בראשי היה "התנתקות חד צדדית" מכל נושא ה BDSM וחיים בשאיפה לווניליות מתובלנת. הרציונל המציאותי היחיד שקיים בארץ הזו.

המשך שיחה מעניינת לכולם.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 7 בינו׳ 2006
היא לא באמת כתבה זאת ברצינות. זה מאוד דומה לאשכול שפתחתי בשביל לפרוק תסכולים. אפשר לכתוב בדיוק אותו הדבר על נשים, תלוי מי המתוסכל icon_smile.gif
הרגשתי בדיוק כמו מה שאת כתבת איסולדה. אבל עבר. חלק בזכות בתסכול שפרקתי כאן. מקוה שתרגישי טוב יותר במהרה }{
Morticia
לפני 18 שנים • 8 בינו׳ 2006
Morticia • 8 בינו׳ 2006
אלון-סאב כתב/ה:

ובאשר לקריאה למהפכה, ובכן הרעיון המוצלח היחיד שעלה בראשי היה "התנתקות חד צדדית" מכל נושא ה BDSM וחיים בשאיפה לווניליות מתובלנת. הרציונל המציאותי היחיד שקיים בארץ הזו.

אלון-סאב, זה אתה?
How the hell are you man?
icon_biggrin.gif

בקשר למה שכתבת...
scratchead.gif
מבינה אותך אבל מאמינה שגם במציאות הישראלית יש מקום למהפכה...
מה אתה אומר?
Aragorn​(שולט)
לפני 18 שנים • 8 בינו׳ 2006
Aragorn​(שולט) • 8 בינו׳ 2006
אני רוצה לגשת לנושא מזוית אחרת (אם כי לא חפה מהומור)
כשחושבים על זה מבחינה ביולוגית -
אם נשים לא היו אוהבות אותנו כאלו מניאקים
אז לא היו כל כך הרבה מאיתנו כאלה כיום.

אתן בשלתם לעצמכם את הדיסה הזו
אז תאכלו אותה בתיאבון icon_cool.gif

bon appetit!
SEXAPPEAL 30
לפני 18 שנים • 9 בינו׳ 2006
SEXAPPEAL 30 • 9 בינו׳ 2006
ברור שכן, רק שנשים שמאוהבות ברעיון השליטה לא מסוגלות להבחין בהם.