סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ברווז עיתונאי במחוזות ה-BDSM

חתולת הלילה
לפני 18 שנים • 9 בינו׳ 2006
חתולת הלילה • 9 בינו׳ 2006
השרשור הזה הלך למקומות מדהימים וגרם לכמה דיונים מעניינים לא פחות מאחורי הקלעים, בצ'ט וכדומה.

מי שלא שמע את ארטמיס יום לאחר טקס הקילור לא יוכל להבין את גודל הזעזוע, שלא לומר יותר מכך. מי ששמע (וזו לא רק אני) לא ישכח.

כשראיתי את המשפט "ואני- ככל שאומרים לי להיזהר, ככה רוצה לבדוק יותר. מקרוב. להבין." הבנתי שאני כועסת על עיוור שלא רואה ירוק. זה מטופש וזה חסר כל ערך ממשי, פרט לדבר אחד: הערך הפוך, כי כל דף נוסף בשרשור הזה ישלח עוד נערונת בת 18 לתוך "המשפחה" הזו.

חבל לי, אבל כנראה שיהיה צורך בעוד כמה אחיות חדשות כדי שיקום אבא.
אבא אחד. אבא אחד ראוי.

ולו אני מחכה.
baby(expired)​(לא בעסק)
baby(expired)​(לא בעסק) • 9 בינו׳ 2006
אני הולכת להגיב רק על שני דברים פה:

1. אור קורא ויודע בדיוק מה שכתוב פה, ואם יבוא לו הוא יכול להגיב. זה לא עצר אותו בעבר.

2. אש היקרה, לא יודעת מה היה שם, ולא ממש איכפת לי, וחבל שאת הופכת לקורבן של כל זה.

אבל, ושוב אבל,

חיצי הביקורת שלי מופנים כלפי אור, ואור בלבד, כל שאר אוהדיו זניחים לחלוטין בעיני.

אני את שלי אמרתי לו יותר מפעם אחת:

בשבילי 17 זה לא לעניין. זה חוקי, אבל מסריח.

מבחינתי, ועבורי בלבד, גיל 17 הוא צעיר מדי, וזו אחריות של שולט לשים גבול.

במידה והשולט הזה בוחר לא להציב את הגבול, שיבושם לשניהם, אבל לי יש זכות למתוח ביקורת.

אני את הביקורת שלי הבעתי בפני אור, לפני כשנה, כשהתגלה לי גילך וגילה של סאבית אחרת שלו, הגדולה ממך בכמה חודשים.

אור בחר שלא להקשיב לי, ולהתמקד בעובדה שאינכן קטינות.

לפיכך, מבחינתי, הסתיים הקשר המועט שהיה לי עם אור, וחבורתו.

אני שומרת על זכותי למתוח ביקורת על אתר שמנהל העל שלו בגלוי מקיים יחסים בדסמים עם נערות בנות 17.

ואין בביקורת זו שום פסול, כשם שאין פסול הן מבחינתך בקיום יחסים בדסמים עם אור בגיל 17 והן מצידו.

לביקורת ישנו מקום, כל עוד לא הוצאתי דיבתו של האיש. ולא רואה דרך שבה תוכלו לטעון שאכן עשיתי זאת.

אז אני ממשיכה לבקר את זה, ולכל מי שיקפוץ, אני לא אוהבת את זה.

דעותיי אינן חייבות לחול עליכן. ממש לא.

זוהי דעתי בלבד.

תהיו בריאים, ותעשו הרבה כיף.
Artemis^
Artemis^ • 9 בינו׳ 2006
זו הודעתי האחרונה בנושא זה.

למה הגבתי לנושא, מה פתאום אחרי שנתיים, מה פתאום אני חוזרת לעסוק בנושא שבחרתי לא לעסוק בו יותר?

כי ראיתי שקם דור שלא ידע את יוסף (להבדיל אלף אלפי הבדלות), ורב סרן שמועתי עבד שעות נוספות. עובדה היא שגם היום העובדות מסולפות.
מים רבים חלפו מתחת לגשר, היום אפשר לעוות את הכל.

אני בחרתי לא לציין שמות של מי שהיו במפגש הזה, מתוך שמירה על דיסקרטיות של אנשים שלא נתנו אישור לכך. צר לי שנפרשו כך כינויים בשרשור הזה.

אי אפשר לעזור למי שלא רוצה שיעזרו לו, ואת זה אני לומדת על בשרי כמתנדבת במרכז הסיוע לנפגעות תקיפה מינית.

כמתנדבת וכחברת קהילה ותיקה דלתי תמיד פתוחה לכל מי שצריך/כה אותי.
שבויה
שבויה • 9 בינו׳ 2006
זהב טהור....
כמה רעש יש פה.... icon_eek.gif
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

אין לי ויכוח איתך, אש

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 9 בינו׳ 2006
יש לי ויכוח עם אדם שמתימר להכיר כל כך טוב אנשים לעומק, שהוא מסוגל לרפא אותם ולטפל במצוקות שלהם, אבל לא לדעת שהם עוד בגיל תיכון.

יש לי ויכוח עם אדם שטוען שבדסמ היא דרך טיפול.

יש לי ויכוח עם אדם שאני יודע כיצד פעל בעבר לבודד אנשים שהיו קרובים אליו ממגע עם אנשים עם דיעות שונות משלו.

יש לי ויכוח עם אדם שכשלוליטה דיברה נגדו, בחר לחשוף פרטים מעברה שהיא גילתה לו.

ולמי שחושב שרודפים את האיש, הנה דבריו כפי שהוא כתב אותם, לפני כשנתיים:
ציטוט:
כתבתי לא פעם שבשבילי בדס"מ הוא לא סקס קינקי או סקס בכלל
אין לי כל עניין שקשור לסקס פה.

בתור נער צעיר מאד חוויתי את חלק מהחוויות שעוברות נערות במצוקה המגיעות לפורומים שלנו
ולי לא היה מי שירים אותי מהרצפה, יסביר לי שאני לא פגום כי אם ההורים שלי פגומים.
קראתי הרבה ספרים, דברתי עם הרבה מבוגרים ויצאתי בחצי ציפורן מהעוול שנגרם לי.

בהמשך מתוך צורך והבנה של המצוקות הללו הפכתי למדריך חבורות רחוב ועזרתי בשיקום של נערים ונערות שהיו במצב דומה לשלי.

בצבא הייתי בין המקימים של פרויקט השיקום של חיילים במצוקה.

מזה שנים רבות אני עוסק בעזרה לאנשים במצוקות נפשיות ובהצלחה רבה עקב ההבנה הראשונית של מה הם עוברים, הידע שנרכש במשך עשרות שנים ונסיון רב, אני גם מתפרנס מטיפול נפשי באנשים ברפואה אלטרנטיבית שנים רבות.

לא פעם נתקלתי באנשים שמלינים על כך שבדס"מ לא מתאים לגיל רך וזו גם דעתי
בדס"מ המושתת על סקס או אלימות ולו גם מתונה אינו מתאים.
לו ניסו אותם מכפישים להבין שלא כולם אותו הדבר ושלא כולנו חושבים סקס, סקס, סקס
אולי הרבה צרות היו נחסכות.

עד היום ע"מ לצמצם את הנזקים לנערות שאני מנסה לעזור להן לפני שיפלו לידים נצלניות
לא הגבתי על הכפשות מתוך מטרה שהן לא יחשפו וחייהם הפרטיים יפגעו.

יכול להיות שחלק מאותם מכפישים באמת חושבים על טובת הנערות אך אף אחד או אחת מהן לא טרח לברר את האמת לאמיתה והאמת היא שאני עוסק בעזרה נפשית ולא סקס.

צר לי שגם את מבלי לנסות לרגע לברר מה באמת קורה כתבת פה דברים שאין קשר בין המציאות לבינם.

צר לי שאף אחד מהמכפישים לא חושב על הנערות עצמן שהעזרה שהן קיבלו נפסקת וכעת הן חשופות באמת לידיים של סדיסט או מישהו שבשבילו בדס"מ זה סיפוק יצרים מינים.

שמתי לעצמי מטרה בחיים לפני הרבה שנים לעזור לבני נוער לקבל את העזרה שאני לא קיבלתי בזמן מצוקה וזה מה שאני עושה.

אין אני עובר על שום חוק
אין שום קורבנות כי אין בדס"מ לפי הגישות שלך פה, אני עוסק בחינוך וזה שונה.

בזמנו כתבו על נערה בת 16 רכה בשנים ותמימה שנוצלה ע"י אף אחד כמובן לא טרח לברר שמדובר במלכה שהכרתי במסת בדס"מ והיום במקום הקורבן שדיברו עליו חזרה להיות מלכה.
אז הנה העזרה שניתנה לה ע"י הקהילה.

צר לי שאת מחבלת במעשים שכוונתם טהורה מתוך חוסר ידיעה.

יקומו פה כמה אנשים שמחוסר הבנה או הקנאה ינסו יתקיפו את דברי שכל אותם אנשים יעשו זאת מחוסר ידיעה או הבנה מה באמת אני עושה בבדס"מ.

נכתבת "הם תחת השפעתו. אין סיכוי קלוש שמי מהם יגיש תלונה רישמית לצערי. מילכוד חוקתי מטופש להפליא לדעתי."

ובזה הסברת למה אין קורבנות אך חלפו חודשים ואותה נערה שאמרו שהיא קורבן כבר רחוקה ועדיין אין קורבן, זה לא מעורר אצלך ספקות לגבי הנסיבות?

זה הפרופיל שלי כפי שמופיע בפורומים.
בשבילי בדס" מ הוא לא סקס קינקי למרות ששזורים בו אלמנטים הקשורים לנושא המטרה שלי בבדס" מ היא לעזור לנשלטים לפתוח את תיבת הפנדורה , לשחרר את השדים הכלואים בה מהילדות ולהתמודד איתם בתור אדם בוגר בעזרת המאסטר עד להשתחררות או הבנה וקבלה של מגבלות השפחה.

MASTER OR הוא מורה רוחני בדס" מי , רואה בתחום השליטה חוויה מתקנת.
הסיפוק שלי בא מהיכולת להביא נישלטים/ות להבנה, גדילה והשתחררות מהדברים שהביאו אותם לבדס"מ.

האם אדון האור כמטפל מנוסה מעולם לא שמע על סינדרום של התאהבות במטפל?

האם אדון האור לא מודע לכללי האתיקה שמקובלים אצל מטפלים?

האם אדון האור מכיר את המונח Psychological incest?
<זהו מצב שבו אדם דורש מבני המשפחה שיספקו את כל צרכיהם הרגשיים במסגרת המשפחה>

האם אדון האור מודע לסתירות שבין האמירות שלו שצוטטו כאן, או לסתירות ביניהן לבין מה שהוא עושה, כפי שתיארה כאן ביבי?
האם אפשר לטעות פעמיים בדיוק באותו דפוס?
האם המטפל איננו מסוגל לטעות גם בצורת הטיפול?

מי שרוצה להאמין במסרים של אדון האור, שיבושם לו.

בעיני - פגיעה, ניצול, מניפולציה אינם ברוז עיתונאי ואינם חדשות ישנות.
בעולם הבדסמ שאני מכיר - מנטור או מורה רוחני איננו מקיים שום סוג של מערכת יחסים בדסמית עם תלמידיו.

וכמו כל דבר אחר בבדסמ, זכותם של אנשים לבחור קיימת.
עוגיעוגי​(לא בעסק)
עוגיעוגי​(לא בעסק) • 9 בינו׳ 2006
אני מתבשלת עם הפוסט הזה מהבוקר כשראיתי אותו לראשונה,
לא עזב אותי כל היום ולחזור עכשיו ולראות את המימדים בכלל מחריד אותי.
מחריד אותי שחברות שלי, חבורה של נשים צעירות ומבריקות נאלצות להצטדק כאן על בחירות שהן עשו בחיים ובשיא החוכמה, בחירות שהלוואי ואני הייתי עושה לפני חמש עשרה שנה,
מחריד אותי שהן מוכנות אפילו לתת לכם דין וחשבון ומוצאות את הסבלנות והזמן כי ממני כבר מזמן הייתם מקבלים איזה "לכו להזדיין" עסיסי.
מחרידה אותי ההצטדקות והצביעות כאן של כל מיני אנשים באמתלה של בגרות וגיל,
בולשיט!
האמת, אני מאד כועסת על מאסטר אור ברגע זה, כל כך כועסת שאפילו חסמתי אותו במסנג'ר ומדובר במישהו שהגדרתי כחבר טוב עד לפני כמה ימים. הכעס שלי נובע מאכזבה, אכזבה שיכלה להגיע באותה צורה מחבר ונילי כי היא לא קשורה לבדס"מ או משהו שקשור לזה.
אבל למרות הכעס והאכזבה אני לא רואה שום סיבה לעוות את המציאות והמציאות נכתבה כאן על ידי ליהי ועל ידי אש ומאיה, דולפי ומיוחדת ועוד כמה.
אין כאן שום ניצול ושטיפות מוח, אני מבינה שנורא בא לכם לחיות בסרט אבל הסרט קיים רק בראש שלכם. מדובר במערכת יחסים בין כמה אנשים בגילאים שונים, אין עבירה על החוק ואין כת וכולם בעלי דעה ובמקביל בעלי הרבה סובלנות. אנשים שעושים בדס"מ שלא קשור לסקס, ואם נראה לכם מוזר זו בעיה שלכם אבל זאת העובדה בשטח.
יכולתי לספר בפרטי פרטים המון המון דברים שיבהירו ויסבירו וירגיעו אבל זה לא ענינכם ואתם מבזים כל דבר יפה אז באמת חבל.
גם חבל שאנשים שהיו פעם חברים של מאסטר אור מצאו לנכון ללכלך רק בגלל סכסוכים וראו לנכון גם לעוות את המציאות, כמה נוח.
(גלתיאה בבקשה אל תעני לי, הטרחנות , ההתחסדות והצדקנות שלך מיצו מיצו מיצו את עצמם מזמן).
יש כאן בין השופטים הצדקניים אנשים שאני מכירה אישית טוב טוב, אולי הם לא זוכרים, אולי הם לא מודעים לכך שאני אותה אחת ולא באותו הניק.
יש כאן נוכחות של אנשים ששופטים בני אדם על סמך מראה חיצוני נטו, יש כאן אנשים שהרשו לעצמם בעבר להחליט מי באמת עברה אונס ומי המציאה בשביל צומי, יש כאן אנשים שנזרקו אחרי שהתחננו והתרפסו ולא רצו אותם אז הם המציאו התעללויות שהם כביכול עברו, שלא היו ולא נבראו, אותם אנשים בדיוק,( כמה-לא-מפתיע), הם מובילי הלינץ' הזה.
כל מילה נוספת מיותרת.
שוטרת*
שוטרת* • 9 בינו׳ 2006
אשאש אחותי היפה (רגע , אם את אחותי , אני חלק מה"משפחה"? כבוד .. icon_cool.gif ) , אני מבקשת ממך , בתור אחות חורגת לא להעלות את האנשים כאן לדרגה שבהם את כביכול אמורה להיפגע מהם בצורה כלשהי. מי ומה שאת - רק מי שמכיר יודע , ואני בהחלט יכולה לומר בלב שלם , שאת הרבה יותר בוגרת,אמיצה,נבונה מכל מיני "חכמות וחכמים" שטוענים שהם באים להגן על שפחות העולם מפני אדון האור האכזר , בטענה להירואיות כזו או אחרת , כאשר כל מה שהם רוצים זה עוד דקה באור הזרקורים . (כן , השתמשתי במלה 'אור', קריפי...).
אשאש בובה , מכירה את זה שלוקחים אדם מהרחוב ומראיינים אותו לגבי אירוע שהוא ראה או נוכח בו או שמע עליו? הם יעשו הכל כדי לנפח ולהגזים כי רק ככה יתנו להם עוד שניית חסד- זה בדיוק המקרה.

בתור אחת שמכירה אתכן, את כולכן. בתור אחת שמכירה את אור שנים- לא רואה צורך להגן עליו או עליכן . מי שזקוק להגנה הם כל אלו שמצביעים עליכם ושוכחים שאצבע אחת מופנית אליכם , אך 3 אחרות אליהם. אז תנו להם את שניות החסד האחרונות , שימשיכו לסכם ב"כך אני רואה וכלום לא יזיז אותי מזה".
מאיה​(נשלטת)

Re: אין לי ויכוח איתך, אש

מאיה​(נשלטת) • 9 בינו׳ 2006
Dan_Kap כתב/ה:
יש לי ויכוח עם אדם שמתימר להכיר כל כך טוב אנשים לעומק, שהוא מסוגל לרפא אותם ולטפל במצוקות שלהם, אבל לא לדעת שהם עוד בגיל תיכון.

יש לי ויכוח עם אדם שטוען שבדסמ היא דרך טיפול.

יש לי ויכוח עם אדם שאני יודע כיצד פעל בעבר לבודד אנשים שהיו קרובים אליו ממגע עם אנשים עם דיעות שונות משלו.

יש לי ויכוח עם אדם שכשלוליטה דיברה נגדו, בחר לחשוף פרטים מעברה שהיא גילתה לו.

ולמי שחושב שרודפים את האיש, הנה דבריו כפי שהוא כתב אותם, לפני כשנתיים:
ציטוט:
כתבתי לא פעם שבשבילי בדס"מ הוא לא סקס קינקי או סקס בכלל
אין לי כל עניין שקשור לסקס פה.

בתור נער צעיר מאד חוויתי את חלק מהחוויות שעוברות נערות במצוקה המגיעות לפורומים שלנו
ולי לא היה מי שירים אותי מהרצפה, יסביר לי שאני לא פגום כי אם ההורים שלי פגומים.
קראתי הרבה ספרים, דברתי עם הרבה מבוגרים ויצאתי בחצי ציפורן מהעוול שנגרם לי.

בהמשך מתוך צורך והבנה של המצוקות הללו הפכתי למדריך חבורות רחוב ועזרתי בשיקום של נערים ונערות שהיו במצב דומה לשלי.

בצבא הייתי בין המקימים של פרויקט השיקום של חיילים במצוקה.

מזה שנים רבות אני עוסק בעזרה לאנשים במצוקות נפשיות ובהצלחה רבה עקב ההבנה הראשונית של מה הם עוברים, הידע שנרכש במשך עשרות שנים ונסיון רב, אני גם מתפרנס מטיפול נפשי באנשים ברפואה אלטרנטיבית שנים רבות.

לא פעם נתקלתי באנשים שמלינים על כך שבדס"מ לא מתאים לגיל רך וזו גם דעתי
בדס"מ המושתת על סקס או אלימות ולו גם מתונה אינו מתאים.
לו ניסו אותם מכפישים להבין שלא כולם אותו הדבר ושלא כולנו חושבים סקס, סקס, סקס
אולי הרבה צרות היו נחסכות.

עד היום ע"מ לצמצם את הנזקים לנערות שאני מנסה לעזור להן לפני שיפלו לידים נצלניות
לא הגבתי על הכפשות מתוך מטרה שהן לא יחשפו וחייהם הפרטיים יפגעו.

יכול להיות שחלק מאותם מכפישים באמת חושבים על טובת הנערות אך אף אחד או אחת מהן לא טרח לברר את האמת לאמיתה והאמת היא שאני עוסק בעזרה נפשית ולא סקס.

צר לי שגם את מבלי לנסות לרגע לברר מה באמת קורה כתבת פה דברים שאין קשר בין המציאות לבינם.

צר לי שאף אחד מהמכפישים לא חושב על הנערות עצמן שהעזרה שהן קיבלו נפסקת וכעת הן חשופות באמת לידיים של סדיסט או מישהו שבשבילו בדס"מ זה סיפוק יצרים מינים.

שמתי לעצמי מטרה בחיים לפני הרבה שנים לעזור לבני נוער לקבל את העזרה שאני לא קיבלתי בזמן מצוקה וזה מה שאני עושה.

אין אני עובר על שום חוק
אין שום קורבנות כי אין בדס"מ לפי הגישות שלך פה, אני עוסק בחינוך וזה שונה.

בזמנו כתבו על נערה בת 16 רכה בשנים ותמימה שנוצלה ע"י אף אחד כמובן לא טרח לברר שמדובר במלכה שהכרתי במסת בדס"מ והיום במקום הקורבן שדיברו עליו חזרה להיות מלכה.
אז הנה העזרה שניתנה לה ע"י הקהילה.

צר לי שאת מחבלת במעשים שכוונתם טהורה מתוך חוסר ידיעה.

יקומו פה כמה אנשים שמחוסר הבנה או הקנאה ינסו יתקיפו את דברי שכל אותם אנשים יעשו זאת מחוסר ידיעה או הבנה מה באמת אני עושה בבדס"מ.

נכתבת "הם תחת השפעתו. אין סיכוי קלוש שמי מהם יגיש תלונה רישמית לצערי. מילכוד חוקתי מטופש להפליא לדעתי."

ובזה הסברת למה אין קורבנות אך חלפו חודשים ואותה נערה שאמרו שהיא קורבן כבר רחוקה ועדיין אין קורבן, זה לא מעורר אצלך ספקות לגבי הנסיבות?

זה הפרופיל שלי כפי שמופיע בפורומים.
בשבילי בדס" מ הוא לא סקס קינקי למרות ששזורים בו אלמנטים הקשורים לנושא המטרה שלי בבדס" מ היא לעזור לנשלטים לפתוח את תיבת הפנדורה , לשחרר את השדים הכלואים בה מהילדות ולהתמודד איתם בתור אדם בוגר בעזרת המאסטר עד להשתחררות או הבנה וקבלה של מגבלות השפחה.

MASTER OR הוא מורה רוחני בדס" מי , רואה בתחום השליטה חוויה מתקנת.
הסיפוק שלי בא מהיכולת להביא נישלטים/ות להבנה, גדילה והשתחררות מהדברים שהביאו אותם לבדס"מ.

.

דאן קאפ , שוב עובדות ועובדות. במסיבה המדוברת הזאת , זאת היתה הפעם השניה שבה מאסטר אור ראה אותה בחייו , בפעם הראשונה זה היה במסיבה אחרת בה היא הציגה את עצמה כשולטת. ובדיוק כמו האחרים גם מאסטר אור לא עלה על הגיל שלה. טקס הקילור של אש זו היתה הפעם השניה בה התראו . מאסטר אור הפך להיות שולט כתוצאה מהכרותו עם אש , לפני כן היה נשלט. לכן כל עניין הטקסים ומנהגים לא היה מודע אליהם עדיין. לכן שוב תבדוק את העובדות.

דבר שני , ציטטת כאן משהו שמאסטר אור כתב לפני כשנתיים ושוב כתב את זה בתור שולט מתחיל. מן הראוי לבדוק מה הוא חושב על הנושא של בדסמ וטיפול היום. והכינותי מראש , בדיוק בשבועות האחרונים עלה הנושא בפורום הקינק והנה מה שמאסטר אור חושב על בדסמ וטיפול.

ציטוט: בדס"מ אינו כלי טיפולי בעיני.
אך בדס"מ יכול להיות כלי עזר לחלק מהאנשים לטפל בעצמם.
מוח האדם הוא מוח סתגלני שמתאים את עצמו לחיים שאדם עובר ואתן מספר דוגמאות :

1. מוחו של אדם שחיי תחת כאב מתמיד מסתגל לכאב ולומד לתפקד במחיר לא מורגש למי שאינו בעל מודעות לכך.
2. אנשים שחיים חיים מדכאים שאינם יודעים אחרת אינם מדוכאים מהם.
3. ילד מוכה אוהב את הוריו עד שמבין שפגעו בו.

לא חסר דוגמאות שממחישות עד כמה המוח מתאים את עצמו ומתרץ.

רוב האנשים שהכרתי פה באים ממקום של פגיעה נפשית שמוחם מצא דרך לקבל אותו (שוב במחיר כבד) לדוגמא מוחו של ילד חסר שליטה עצמית עשוי לגרום לו לפתח שכלתנות שתמנע ממנו התרגשויות בחיים ותיתן לו את היכולת לא לאבד שליטה עצמית, המחיר של חוסר יכולת להתרגש פוגע ביכולת ההנאה מהחיים עצמם ובהמשך במיניות, אדם כזה נמשך לבדס"מ מתוך צורך לחוות התרגשות במסגרת סשן/קשר בדס"מ, סשנים כשלעצמם אינם כלי טיפולי בפני עצמו אך הם גורמים לרגשות שנקברו לפני שנים רבות תוך שימוש בשכלתנות להשתחרר במהלכו, עם הזמן נוצר מצב בו אדם שכלתני נמצא במצב של השתחררות להתרגשות, ההתרגשות כמובן עוברת מספר שעות/ימים לאחר הסשן אך זיכרון החוויה נשאר, עם הזמן היכולת לרגשנות מתחילה להשתחרר אך יחד איתה גם הפחדים מהילדות שיצרו את הצורך בשכלתנות, בשלב זה זקוקים להמון תמיכה, חום ואדם שיכול לעזור בניתוח הפחדים שלרוב אינם תקפים יותר ועם הזמן המוח עצמו מוצא את הדרך לטפל בעצמו.

כשולט אני לא רואה את עצמי כמטפל, תפקידי הוא לשחרר רגשנות בקשר איתי, לתמוך, לעורר מודעות עצמית, לתת כיווני חשיבה נוספים, לחזק ברגעים קשים את הנשלטים שלי והחשוב מכל לאהוב ולהעביר את הרגש הזה.

את הטיפול אם וכאשר הוא קורה מבצע המוח עצמו עם הזמן.

יש כמה אנשים שבאים וטוענים שמאסטר אור עדיין ממשיך לקבל שפחות קטינות. לידיעתכם מזה שנתיים לא התקרבה אליו אף שפחה מתחת לגיל 20. את הטעויות שטעה בכך שלא בדק את הגיל בתחילת דרכו הוא שילם וממשיך לשלם עד היום כפי שאתם רואים. לכן , לא רק שלא קטינות אלא גם שפחות צעירות לא בסביבה שלו. נקודה. תודה שביררתם את זה. אבל את מה שכבר קיים לא זורקים לרחוב וזאת הגבורה בעיני , למרות הכל.
מאיה​(נשלטת)
בייבי , מאסטר אור לא יכול לכתוב כאן , הוא חסום וההודעות שלו נמחקות.

אני לא זוכרת מי כאן העלתה את הנושא של עמוס ובן שבאו בנסיון להקשיב כביכול. לידיעתכם מאסטר אור מזה זמן רב לא חסום בדנג'ן.
בזמנו מאסטר אור לא נחסם בדנג'ן כי עמוס השתכנע שיש לחסום אותו , הסיבה לחסימה היתה סחיטה
של מספר גורמים מובילים בפורומים בתקופה ההיא. איומים שאם מאסטר אור לא ייחסם הם ידאגו שלמועדון הדנג'ן לא יגיעו אף אחד מקהילת הבדסמ , בהמשך נחשפה הסחיטה ע"י מנהל פורום הדנג'ן בפוסט המצורף הזה

מאיה​(נשלטת)

Re: אין לי ויכוח איתך, אש

ציטוט: יש לי ויכוח עם אדם שכשלוליטה דיברה נגדו, בחר לחשוף פרטים מעברה שהיא גילתה לו.

על אילו פרטים מדובר?

האם על השורה היחידה הזאת שאי פעם מאסטר אור פירסם עליה?

ציטוט: לוליטה יקרה, בתור המאסטר שלך לשעבר שיודע את סיפור חייך אין אני מתכונן להגיב למה שכתבת כי סבלת בחיים מספיק.