בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ברווז עיתונאי במחוזות ה-BDSM

BrutallDom
לפני 18 שנים • 12 בינו׳ 2006
BrutallDom • 12 בינו׳ 2006
.

קשה פה דן קאפ, נעשה פה ממש קשה.
מה העניין שהשרשור הזה נמשך ונמשך ככה ?
תוך כדי עשיית לינץ לבן אדם ?
בשביל מה זה טוב ?
את מי זה משרת ?
איזה אווירה זה יוצר ?

ואני באמת מחפש את העניין פה, ולא מוצא.
הבן אדם היה עם משהי בת 16 לפני שנתים ככה מספרים פה, ואין חולק.
הבן אדם אמר אז שהוא לא ידע , ולא משנה אם ידע או לא, נראה שהוא לא חזר על זה.
אף אחד לא מסוגל לכתוב פה (פה ולא בפרטי שלי) היום שהבן אדם נמצא עם נערות בנות 16 או פחות.
אז מה העניין ? מה הלינץ ? הבן אדם טעה, אוקיי, הבן אדם גם חטף ובגדול על הטעות שלו,
הוא לא נשמע ממש רצוי פה , או במקומות אחרים, אז מה העניין ?

הבן אדם כתב דברים כאלה או אחרים ? לא נראה לך ? נראה לך לא נכון לא לעניין לא מתאים ?
אוקיי, אמרת, ואז חזרת ואמרת, ואז חזרת וחזרת שוב ואמרת.
די, מי שתרצה להזהר מהבן אדם עם האמירות האלה תדע להזהר, מי שנמשכת לאנשים
עם אמירות כאלה תמשך, ולא יעזור לא לי ולא לך כלום.

אז מה העניין ? למה הלינץ הזה נמשך ונמשך ?

ויש פה כמה סאביות, כמה, שלושה שאני סופר, אולי יותר, ואתה אביר הדאגה
לשלומן ובטחונן של הסאביות, והן אומרות הכי מפורש שאפשר,
אנחנו נפגעות פה, בשרשור הזה במילים האלו.
אנחנו ממש ממש סובלות פה.
למה זה בסדר לפגוע בהן ככה כשהן מבקשות במפורש לרדת מזה ?
מה כלכך שווה וחשוב בלינץ הזה ששוה את הפגיעה בהן ?

אני הפסקתי להבין אותך דן קאפ.
אני רואה פה המון שאלות שלך, המון הרצאה והטפה שלך, מה כן מה לא איך כן איך לא.

אבל אני מצטער, באמת מצטער, אבל אני לא רואה פה חמלה שלך, לא סמפטיה שלך,
לא הבנה שלך, לא רחמים ולא אהדה שלך. אפילו לא הקשבה שלך.
ואני מפסיק להבין אותך דן קאפ.

אני מקווה שתדע מה לעשות עם זה.

.
Aragorn​(שולט)

Under statement

Aragorn​(שולט) • 12 בינו׳ 2006
אני חושב שהשרשור האומלל הזה מיצה את עצמו.

לילה טוב.
Rendida
Rendida • 12 בינו׳ 2006
D_o_l_f_i_n_a כתב/ה:

ו - Mirage: " '..כשולט אני לא רואה את עצמי כמטפל, תפקידי הוא לשחרר רגשנות בקשר איתי, לתמוך, לעורר מודעות עצמית, לתת כיווני חשיבה נוספים, לחזק ברגעים קשים את הנשלטים שלי והחשוב מכל לאהוב ולהעביר את הרגש הזה.
את הטיפול אם וכאשר הוא קורה מבצע המוח עצמו עם הזמן..'
כאן הוא למעשה תיאר כל מטפל אפשרי, בין אם מוסמך לטפל ובין אם לאו! "

איפה היית עד היום?! לפי ההגדרות שלך למטפל אני יוצאת ממש פראיירית! מסתבר שיש לי כל כך הרבה חברים שאני צריכה להתחיל לשלוח להם חשבון עבור שכר הטירחה שלי...

חבורה של פחדנים.

א. יקירתי, נימה צינית לא מפשטת יותר את הדברים, אשמח אם תוכלי לענות ביתר רצינות ולהגיב כמישהי שיש לה מה לומר ולא כמישהי שיש לה רצון להשמיע הבלים.

ב. כנראה שאת פראיירית. יש כ"כ המון שרלתנים בימינו שיגבו טובות הנאה עבור "טיפול" מסור שאני בטוחה שתוכלי למצוא ביניהם מקום הגון..

ג. אני נצמדתי לשורות החוק. עצם זה שמאסטר אור בדבריו טוען כי הוא אינו רואה עצמו כמטפל, אך מנגד נותן תיאור בדיוק הפוך למה שאמר תחילה (האם תוכלי להכחיש את העובדה שבה מאסטר אור רואה את ה-BDSM ככלי טיפולי?!)- הוא סותר את עצמו בתוך המשפט.
ובעיניי סתירה זו תמוהה.
(אמר כבר אחד {לא זכור לי הכינוי שלו} שיש לבדוק הגדרת "מטפל" מהי עפ"י חוק)

ד. לגבי שכר הטירחה שאת טוענת שאת אמורה לגבות מחברים קרובים - האם גם בהם את מטפלת באמצעות BDSM? אם כך.. את לא פחות גרועה ממאסטר אור המדובר.
אנא ממך, משנה זהירות, אם זו דרכך, כדאי מאוד שתבקשי לבדוק את תעודת הזהות שלהם לפני תחילת ה"טיפול"..

חבורה של פחדנים - האומנם??
תעברי על השרשור כולו, מתחילתו ועד סופו ותראי בין השורות מי אלו שבהחלט מצטיירים כפחדנים.
Rocco​(שולט)

ס'אמק

Rocco​(שולט) • 12 בינו׳ 2006
זאת אומרת נגמר לכם
ואתם בקטע של מיחזור ....יש מליארד בקבוקים ברחוב לא עדיף לאסוף אותם ...?!!
כל שנה שנה וחצי יוצא לאור מסטר אור
החיים יפים כשיש לכלוכים ורצוי שזה יהיה בקונצנזוס ...ומסטר אור עונה להגדה ברכותי....לכם
מסטר אור האיש והאגדה
לא רוצים את חברתו סבבה רק למה לשם כל הרוחות השדים ואי השדים קופצים על הנושא כמו
נמר שמשחר לטרפו או יותר נכון חבורה של עירקים שמתעללת בגופת חייל אמרקאי
אש אומרת את דברה ...מממ...לא נחשב אינפי אומרת מה על ליבה ....מממ..גם לא מענין
יאללה הודרוב וטודרוב מאסטר אור ככה מאסטור ככה איש האופל ורוע בהתגלמותו.....!!!!
יאללה תפסיקו לזין ת'שכל ולצעוק חמס מכל נוד שיוצא כאן
חצי לא יודע על מי ומה מדובר וחצי אחר לא אומר את כל האמת

אינפי צר לי ששוב פותחים לכם את הפצע
מכאן שלוח לך את אהבתי

נ.ב

ותבדקו טוב טוב יש כאן עוד כמה "נחמדים "
שאפשר לפתוח פוסט של עשרה מליון עמודים....ותאמינו לי (או לא זה ממש לא מענין אותי)
שיש כאן דברים הרבה יותר גרועים

עכשיו אתם יכולים לקלל ולגדף כמה שאתם רוצים
כי

כולכם על הזין שלי
רפאל
רפאל • 12 בינו׳ 2006
סקס עם קטינה. זה מסריח. אבל מאחר שבכל מקום שבו מדובר על סקס עם קטינה הכל באים לרחרח, איך זה לא יסריח? סקס עם קטינה אינו דבר שבינו ובינה. היא עוד קטנה מלהבין, והוא אינו מוסרי. הסקס שביניהם אינו שלהם. הוא מופקע ונעשה רכוש ציבורי. הוא עניין ציבורי לחקירה, פשפוש, משפט ודעה קדומה. כמו שרותים ציבוריים - הוא עניין שבו הרוב אינו שומר על נקיון. הוא עניין להסריחו בהבל הפה.

היא עוד קטינה. היא בלתי חוקית מבחינה מינית. היא טאבו. היא ישות מינית בכוח, אבל עוד לא בפועל. מותר לה להיסגר בחדרה, לדמיין בדס"מ ולאונן, אבל אסור לה לקיים את הדברים הלכה למעשה. היא בשלה מבחינה מינית בשביל לאונן, אבל עוד לא בשביל מגע של גבר. ויש לדייק: בגוף היא בשלה כבר מזמן. אבל ברוח - היא עוד בוסר. סקס עם קטינה הוא טראומטי. אבל הבוגר אינו מוסרי כדי להודות בכך, והקטינה - תודעתה כוזבת. בחוסר בשלותה היא חוזרת ומבלבלת טראומה באושר.

ואולי... אולי יותר מאשר נערות צריכות להתבגר כדי להיכנס לקהילה הזו, הקהילה צריכה להתבגר ולהבין שהיא מתנכרת לקבוצה גדולה של נערות שהיא חלק ממנה? אולי זו השעה להשתחרר מן הטאבו? לפחות במעט, לערער את האמונה בו כעקרון מוחלט של צדק ובריאות נפש? ואולי במקום לנפנף בחוק כדי להתנגח במי שאינו אהוד עלינו, הגיעה השעה להיות ביקורתיים ביחס לחוק?

כמה עובדות: בגיל 16 נערות רבות כבר אינן בתולות. ולא פעם - מידי גבר מבוגר. מערכות יחסים בין בחורות צעירות לגברים מבוגרים נפוצות מאוד. נפוצות כל כך עד שהצדקנות של רבים מן הכותבים כאן נראית מגוחכת. אין שום רעה עקרונית בקשרים כאלו. אולי הרעה היחידה היא הדעות הקדומות שבאות מן החוץ ומונעות שגרה של קשר רגיל.

יש צביעות רבה, לדעתי, באותה "דאגה" לבחרות צעירות, שאינה יודעת להתממש אלא בדרך של התנכרות. כלומר, בכך שמונעים מהן כל סוג של קשר. המגע איתן - אסור. הדיבור איתן - אינו ראוי. ושיתופן בפורומים, צ'טים או מפגשים - פסול מכל וכל. מכחישים את המיניות שלהן, עד שתגענה לגיל המותר. ואם אדם יחרוג מן הקוד הזה, ולא יתנכר לאותן הבחורות - מייד הוא נעשה פושע וסוטה. ואותה הבחורה - מייד היא נעשית מודחקת ובעלת תודעה כוזבת. סוג זה של דאגה צבועה מכריח אנשים לשקר, כופה עליהם חיים של בושה ואי-נחת, בודה "ניצול", וממציא "טראומות" שלא היו ולא נבראו.

לא יזיק לנו אם נכיר בעובדה הבנאלית, שגם מיניות מן הסוג הזה יש. ושהיא טובה כמו כל מיניות אחרת. לא נדחוף איש לשקר, ולא נצטרך להתגלגל בשקר משלנו.

פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
ישנם מוסדות... שבהם יש אנשים שיש להם פאקינג הכשרה להתעסק בנפש האדם, ואפס סיכון של ניצול!

היידד! בואו נשלח עצומה לטלויזיה החינוכית ונדרוש שידורים חוזרים של התוכנית "קשר משפחתי".
איימי_​(נשלטת)

Re: ס'אמק

איימי_​(נשלטת) • 12 בינו׳ 2006
[quote="Rocco"] החיים יפים כשיש לכלוכים ורצוי שזה יהיה בקונצנזוס ...ומסטר אור עונה להגדרה ברכותי....לכם
מסטר אור האיש והאגדה
לא רוצים את חברתו סבבה רק למה לשם כל הרוחות השדים ואי השדים קופצים על הנושא כמו
נמר שמשחר לטרפו או יותר נכון חבורה של עירקים שמתעללת בגופת חייל אמרקאי
אש אומרת את דברה ...מממ...לא נחשב אינפי אומרת מה על ליבה ....מממ..גם לא מענין
יאללה הודרוב וטודרוב מאסטר אור ככה מאסטור ככה איש האופל ורוע בהתגלמותו.....!!!!
יאללה תפסיקו לזין ת'שכל ולצעוק חמס מכל נוד שיוצא כאן
חצי לא יודע על מי ומה מדובר וחצי אחר לא אומר את כל האמת
[/quote

בדיוק מה שרציתי לומר, רוקו.

בייחוד נכונה האנלוגיה על ההתתעללות בגופת החייל האמריקאי... כמה עצוב.

ההסתערות העיוורת שרואים כאן מאוד מזכירה לינץ'. לינץ' כידוע, אמנם עשוי מאוד לספק את צמא הדם של עושי הלינץ', אך אינו חוקי.
המשטרה הייתה בסיפור הזה והלכה.

ועכשיו מה?

קדימה חבר'ה. השירשור הזה עושה לנו, כקהילה, כל כך רע.

ואכפתיות לשלומן של הסאביות של מאסטר אור אני לא רואה פה. אפילו לא קצת.
electro-z
electro-z • 12 בינו׳ 2006
[quote="רפאל"]יש צביעות רבה, לדעתי, באותה "דאגה" לבחרות צעירות, שאינה יודעת להתממש אלא בדרך של התנכרות.[quote]

מילים כדורבנות.

אתה דיברת על התנכרות באופן כללי, אני רואה כאן התנכרות אכזרית תוקפנות והתנגחות מול שלוש שאומרות כאן את דברן בלשון צחה וברורה מתוך מחשבה עצמאית בהירה ורהוטה.
נתלים בהן כקורבנות על מנת להוקיע את התוקף אבל מתעלמים מהעובדה שבמעשה הזה דווקא הופכים אותן לקורבן.

כן, אני מכיר את הנפשות האלה מקרוב, הן נשים חזקות ועצמאיות. ומי שטוען שהדברים שהן אומרות הן ציטוטים מוכתבים ונובעים משטיפת מוח, שוטף את מוחו שלו ועושה זאת במים עכורים. הן אמרו את דברן, לרבות אש, במקום להשתמש בתירוץ של שטיפת מוח ניתן פשוט להקשיב לדבריהן ולקבל אותם כדברים הנאמרים ע"י אדם בוגר, מודע לעצמו אשר מדבר את שעל ליבו. האם בחרו אנשים כאן להקשיב לה או שפטרו אותה ואת עצמם עם טיעונים שאינם עניניים?

כל העיסוק בבדס"מ בכללותו הוא בשטח אפור מבחינה פלילית.
לכן החוק מתקשה לעכל תקיפות מיניות שיש להן רקע בדסמי של הסכמה כי חוקי הסצינה הזו עדיין לא ממש הטמעו בחוקי המדינה. עדיין החוק רואה בתקיפה פיזית וגרימת חבלה (כן, גם סימן כחול הוא חבלה) עבירה פלילית.

אי לכך, כל נושאי דגל החוק (ולא הצדק) המנפנפים בספר החוקים כמצע ל"ספר החוקים הבלתי כתוב של הקהילה" אינם ישרים עם עצמם בראש ובראשונה.

אנא הצילו את מי שראוי להצלה, הושיטו יד לעזרה למי שבאמת ובתמים זקוק לה. הידיים שאני רואה פה מושטות רק לסטור, אבל אין אף "קורבן" שמושיט את הלחי.
Lilu-FemdoM{Pon}
Lilu-FemdoM{Pon} • 12 בינו׳ 2006
בואו נאמר שאני אומרת תודה לאל שאני לא נכנסתי לתחום בגיל 16
וחוויתי נעורים כרגיל ,אהבות, צבא , אזרחות בלי לסבך את החיים.
נכנסתי לתחום רק כשהייתי מוכנה נפשית וזה בגיל 24 +, שאף אחת
לא תזדעק שהיא כבר בשלה ובוגרת בגיל 18 , אין דבר כזה , זה נזק נפשי ,
יש בגרות נפשית ויש בגרות פיזית , בגיל 16 נערה יכולה אפילו ללדת , אבל
זה לא אומר שהיא מוכנה להיות אמא ולהתמודד עם הסיטואציות הנלוות.
כדברי פסיכולוג בספת עור , הייתי מעדיפה איש מקצוע באם הייתי זקוקה לטיפול.
ריבוי נשים/שפחות כדוגמת מאסטר אור מעיד על צורך בכח, טפיחה עצמית לאגו.
יותר היה מרשים אותי אם הוא מנצל את יכולותיו , ממקצע את הכשרון שלו לעזור
ומקים הוסטל לנערות שנפגעו נפשית או זקוקות לתמיכה, עכשיו הקיצונים שבנינו
יטענו שיכולה להיות לגיטימציה חוקית לניצול באופן הזה , תמיד יהיו אנשים חלאות
ומושחתים , אך הייתי מעדיפה שתהיה בקרה חוקית וחברתית.
גלתיאה
גלתיאה • 12 בינו׳ 2006
בשרשור הזה נכתבו הרבה דברים. אבל אני חושבת שאת השאלות הבאמת חשובות שעליהם באמת הייתם צריכים לתת תשובות- לא נתתם.
המטרה של השאלות שדן קאפ למשל שאל, היא שתענו עליהם כאן, ולא על קפה עם מאיה.
זאת אומרת אם אנחנו מדברים על הנושא- אנחנו מדברים. אתם מתחמקים מלענות על השאלות.
זה שתגידו שהשאלות הם לניגוח, שצריך לשבת איתכם על כוס קפה, להתקשר, זה באמת תשובות ענייניות?
ואתם יכולים למשוך את השרשור הזה עוד עשרים עמודים, אבל אתם מחמקים מהשאלות החשובות
שנשאלו כאן. מה זה נותן? אז אנחנו מבינים כמה שאתם מעריצים אותו, וכמה הוא חשוב לכם.
אבל מבחינתי כל עוד לא תענו על השאלות שנשאלתם אחת לאחת באופן ענייני, העניין משול
להתחמקות.
אין שם אצלכם אף אחד שיכול לענות כאן, לפני כולם על השאלות שדן קאפ שאל? אף אחד?
לענות תשובות אחת לאחת, באופן ענייני?
אבל תראו, ההתחמקות הזו היא מאוד שקופה, ואם לא תענו על השאלות שדן קאפ שאל, הנושא בהחלט מיצה את עצמו. השאלות האלו ישארו תלויות בחלל האוויר .
electro-z
electro-z • 12 בינו׳ 2006
אני לא כלכך מבין מאיפה צץ ה"אתם" ו"אנחנו" שכה מרבים פה להשתמש בהם?
מהי המחנאות הזו? מרכז הליכוד בגרסת סוטי המין?

אני רואה אך ורק אינדוודואלים. (יהיה האינטרס האישי שלהם אשר יהיה)

לי באופן אישי אין תשובות לשאלותיו של דן.