סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ברווז עיתונאי במחוזות ה-BDSM

שפחה גדולה{{אדון ברוך}
לפני 18 שנים • 12 בינו׳ 2006

Re: המשך לטלנובלה האומללה של הכלוב

זהו בסוף הגעתי -למרות שליהי תפסה את המקום הראשון אבל לא נורא העיקר שהגעתי ועכשיו יום נעים לכולם וסוף שבוע ניפלא ,וכולי תיקווה שעד יום ראשום כלובי יקום מהתרדמת שתקפה אותו,ויעשה סדר וניקיון בפורום, והפוסט , יעלם.
שפחה גדולה כתב/ה:
סתם ממש סתם icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

פשוט ראיתי שהטלנובלה האומללה icon_sad.gif של הערוץ החדש------- icon_exclaim.gif icon_question.gif """" icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif הכלוב icon_exclaim.gif : icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif """"" הגיע לעמוד 9 cheerleader.gif

רציתי להיות הראשונה ----הכוכב של עמוד """ 10"""------יש הצלחתי high5.gif cheerleader.gif

כוליי תקווה------- שהשידור יפסק, ניגמר הפופקורן, והשתיה,וכואבות העינים goodluck.gif

כלובי , כלובי icon_evil.gif icon_twisted.gif רחמים על הצופים---- מבטיחה ,להעביר לך את הפופקורן שנישאר .

כלוווווובי--------- כלובי, הצופים דורשים, טלנובלה חדשה
icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif

סוף שבוע נעים iloveu.gif tongue.gif sleep.gif
גלתיאה
גלתיאה • 12 בינו׳ 2006
ברוטאל- אני לא הבאתי אותם לכאן, הם באו לבד icon_razz.gif הם רוצים לספר כמה שאור הוא איש טוב ומוצלח?
אז גם אנחנו רוצים לשאול שאלות. למה זה לגטימי לקרוא את מה שהם כותבים, ומה שאנחנו שואלים מתפוגג באוויר? וזה פתאום נהפך לבית דין?
אלו שאלות שנשאלו סתם? אתה באמת לא שם לב שזה הם מתעקשים לא לענות ולהגיד שזה יקרה בפגישה על כוס קפה זו לא התחמקות?
אם אנחנו רוצים לדבר על העניין, אז מדברים. אי אפשר להגיד שלצד אחד יש לגיטמציה לכתוב, ולצד השני אין לגיטימציה לשאול.
אלו שאלות שנשאלו לא בכדי, ועובדה שאנחנו לא מקבלים תשובות.
חבורת אור הייתה צריכה לקחת בחשבון שאם הם מגיעים לכאן, ישאלו שאלות.
ואם לא יתקבלו תשובות- זה יעורר סימני שאלה.

ושנית- אני תוהה ביני לבין עצמי, מדובר אחרי הכל בקבוצה של נערות צעירות
ואני רוצה לשאול- האם אור דואג שכולן יעבדו, ילמדו, ידאגו לעתיד שלהם?
האם כולן עובדות\ לומדות?
מה הוא עושה כשסאבית לא עובדת ולא לומדת? האם הוא מקבל את זה כנתון, או שהוא
מנסה בכל דרך אפשרית לעזור באופן מעשי?
אני אולי אקבל תשובה שכולן דואגות לעתיד שלהן, אבל יש כאן אנשים שיודעים את האמת.
לא שלי ידועה אמת כזו או אחרת, אבל בכל מקרה התשובה הזו באה לעורר מחשבה גם שם.

ועוד דבר- השרשור הגיע לקצה המרוץ שלו. אפילו עברנו את שלב הליכלוכים icon_biggrin.gif
כרגע- יש שאלות שלא קיבלו תשובה. אם לא נקבל תשובה, אני מציעה שבאמת חבורת אור
תלך הביתה, כי רק לשיר שירי הלל לאור אפשר לעשות את זה אצלהם בפורום.הם לא צריכים אותנו בשביל זה. אם הם רוצים לדון על חפותו של אור זה אומר שהם יצטרכו לענות גם על מה שדן שאל אותם.

נ.ב ליהי- זה כל מה ששאל דן? שאלה אחת? מה עם השאר? חושבת שיכולה לענות אחת לאחת?

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי ינו' 12, 2006 2:19 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
רפאל
רפאל • 12 בינו׳ 2006
Lilu_in_Black כתב/ה:
בואו נאמר שאני אומרת תודה לאל שאני לא נכנסתי לתחום בגיל 16
וחוויתי נעורים כרגיל ,אהבות, צבא , אזרחות בלי לסבך את החיים.
נכנסתי לתחום רק כשהייתי מוכנה נפשית וזה בגיל 24 +, שאף אחת
לא תזדעק שהיא כבר בשלה ובוגרת בגיל 18 , אין דבר כזה , זה נזק נפשי.

בואו נחיה את החיים ה"רגילים". בכיתה א' נאהב אהבה אפלטונית. בכיתה ו' נתנשק במסיבת כיתה. בכיתה י' נלך עם בן השכבה יד ביד, ונתמזמז קצת. אבל לא נשכב ממש, כי איננו בשלים לכך נפשית, וה"הורים" יהיו גאים בנו נורא. אז נתגייס לצה"ל, וניקח רובה לידיים. אנחנו כבר גדולים מספיק בשביל להרוג אנשים. במקביל נאבד את הבתולים. אז יבוא תורה של חברות ראשונה. היא תהיה וונילית ותמימה. ורק אחרי שנשתפשף כמה שנים באזרחות - נבשיל בשביל בדס"מ. --- בואו נחייה את החיים הריגילים. בואו נתמסד. בואו נתבגר בקצב אחיד. בואו נתיישר לפי קו אחד ונכחיש כל שונות וריבוי של צורות חיים.

ומנגד - בואו נצא מהפלצנות הזו וההתנשאות הזו שבה קובעים לאנשים מסלול של חיים רגילים, ובאופן אפריורי שוללים מהם בגרות נפשית. גם אם הלכה למעשה הם מגלים בגרות בכל צורה שבאפשר. אני מכיר אנשים שקודם שמלאו להם 16 שנים התחילו ללמוד באוניברסיטה מתמטיקה גבוהה. ואני מכיר בחורות בנות 16 שבשלות מבחינה מינית ונפשית בכל מובן. לבקש מבחורה כזו להתכחש למיניותה ולהמתין בסבלנות עד הגיל שבו תוכל להוציא רשיון לבדס"מ - זו צביעות ואכזריות. מי שפורח - אין שום סיבה שבעולם להגבילו למנוע את פריחתו.

יש אנשים שרואים בבדס"מ עניין מורכב ומסובך שמסתתרות בו מלכודות של טראומה: בדס"מ הוא כמו מבחנה של ניטרוגליצרין, ואם לא ניזהר בה - היא תתפוצץ לנו בפרצוף. בכל מקום יש שבו מיניות, מסתובב הנחש הקדמוני ומבקש להכישנו ולהרעילנו בחוויה של "טראומה" ו"ניצול". אבל יש אנשים שעבורם בדס"מ הוא פשוט וראשוני, ואינו נגוע באיזו "טומאה" קדמונית. אז בשביל מה לסבך את החיים למי שאינו מסובך? בשביל מה הנבירה הזו בכל חלקה טובה וההתעקשות לזרוע בה איזשהו רע? בשביל מה ההתנשאות הזו שממציאה באובססיביות טראומות ורעות מודחקות?

אפשר להשתחרר מן היומרנות הפטאלית שמבקשת לכפות על העולם כולו מושגים מוחלטים של טוב ורע ביחס למין. אם משהו פועל, והוא טוב, ואנשים מתקיימים בו בשמחה, מדוע למנוע אותו? אם בחורה בוגרת מכל בחינה כדי לקיים בדס"מ, ואיש אינו מרגיש אחרת עד שהוא מסתכל בתעודת הזהות שלה, מדוע להזדעזע? בשביל מה המשחק האיוולי הזה ב"בגדי המלך החדשים"? מסתובבות פה לא מעט בחורות צעירות. בחורות שבוגרות לא פחות מן ה"מבוגרות" שבינינו. מכל בחינה - הן נמצאות במקום שהוא נכון להן. אבל כדי להימצא כאן מכריחים אותן לשקר ולהסתתר בין הצללים. והשקר הזה, יותר מאשר הוא שקר של הבחורות עצמם והגברים שאיתן, הוא שקר של הקהילה.
עוגיעוגי​(לא בעסק)

היית מתה...גלתיאה

עוגיעוגי​(לא בעסק) • 12 בינו׳ 2006
אין לך חיים אז באמתלה של דין וחשבון על אי-עברה על החוק צריך לספק לך חיים של מישהו אחר?
מי את שהן צריכות להחשף ככה בפניך או בפני כל הכלוב?

הן ענו שהן לא עוברות שטיפות מוח, שלא מנצלים אותן, שהיה מקרה חד פעמי שבו אש היא זו שיצרה מצב שהיא מתחרטת עליו עד היום, היא הסבירה את כל הפרטים ואת ההתפתחויות, וגם השאר סיפקו תשובות מעל ומעבר.

מי שמתעלל כאן כרגע זו רק את, אשה חסרת חיים וממורמרת,
מי אמר פתטית ולא קיבל?
את חוצפנית בנוסף לכל,
תמצאי לך חיים כבר ותעזבי אותן בשקט!
מאיה​(נשלטת)
מאיה​(נשלטת) • 12 בינו׳ 2006
ציטוט: ושנית- אני תוהה ביני לבין עצמי, מדובר אחרי הכל בקבוצה של נערות צעירות
ואני רוצה לשאול- האם אור דואג שכולן יעבדו, ילמדו, ידאגו לעתיד שלהם?
האם כולן עובדות\ לומדות?
מה הוא עושה כשסאבית לא עובדת ולא לומדת? האם הוא מקבל את זה כנתון, או שהוא
מנסה בכל דרך אפשרית לעזור באופן מעשי?
אני אולי אקבל תשובה שכולן דואגות לעתיד שלהן, אבל יש כאן אנשים שיודעים את האמת.
לא שלי ידועה אמת כזו או אחרת, אבל בכל מקרה התשובה הזו באה לעורר מחשבה גם שם.

תגידי , אין גבול לטימטום? באיזה פנטזיות את חיה , את לפחות מתגרה מהן?

אז תני לי להגיד לך משהו , מאסטר אור הוא לא כל חיי ויש לי חיים משלי , בהם סיימתי תואר ראשון , בהם כבר 5 שנים אני עצמאית , גרה לבד , עובדת , לומדת וחיה את חיי. אפילו אם היית קצת מחטטת עלי , היית מגלה שאני מפורסמת בעבודתי....
לגבי כל האחרות שהן יענו בעצמן אם ירצו , אבל יכולה לומר לך שהתשובה תהיה זהה פחות או יותר.
החיים שלנו לא קשורים אליו זה קודם כל. לחלקינו יש בני זוג והוא מאוד מאוד תומך בזה , לחלקינו יש עבדים כי חלקינו סוויצ'יות. יש גבול בכלל לטימטום שלך לשאול שאלות מפגרות כאלה? אז כן , אנחנו כולנו עם תעודת בגרות מלאה ומצטיינת , כולנו עובדות ולומדות למחייתינו ובעלות תפקידים בכירים בצבא למי שזה רלוונטי . כולנו בעלות חיים פרטיים תקינים של משפחה , בני זוג וכך הלאה , מאסטר אור לא מתערב בחיים הפרטיים והוניליים שלנו .אז את יכולה לחיות בשקט אם באמת את דואגת לנו.

ודבר אחרון לגבי התשובות לשאלות , אם תחפשי טוב לכל שאלה ושאלה יש תשובה בתוך השירשור הזה , אין לי כוח פשוט עכשיו לצטט את כולם. אבל אם ארצה לענות לדן קאפ המכובד , המחוקק , השופט והמשורר זה יהיה פשוט לשים לו ציטטים מדברים שכבר נכתבו. הוא ואת פשוט בחרתם לא לראות ולא לקבל את התשובות. כנ"ל גם לא להתייחס ולהוציא קצת את הפן האנושי שלכם למה שכאן כתבו כבר. לכו להתעסק בחיים שלכם! זה שבאנו לדבר כאן נכון זה מבחירה שלנו , אבל בשביל זה יש תרבות דיון ולא זילזול ביכולת השכלית תעסוקית וחינוכית שלי.

ואם את קוראת להזמנה אישית לבית שלי התחמקות , זה אולי כי לא הזמינו אותך ולא תדעי את התשובות והן לא יהיו מפורסמות. אז תרגעי , אם את באמת דואגת ורוצה לעזור גם את מוזמנת. יש לי בית יפה וגדול שאחת שטופת מוח כמוני מחזיקה באמצע תל אביב , אהה ואני יכולה להקפיץ אותך גם בטויטה שלי שגם אותה רכשתי לא מזמן על כספיי שהרווחתי בכבוד. אמנם 24 אבל 24 שנים איכותיות של הספקים. אני מזמינה אישית כי אין לי כוח יותר למילים כתובות. מזמינה אישית כי זה חשוב לי. מי שזה יהיה חשוב לו יענה להזמנה הזאת , כמו שכבר הרבה אנשים שבאמת אכפת להם נענו בפרטי.

שבאמת , אבל באמת יהיה לכם יום מעולה. שתחוו המון המון אורגזמות בחיים שלכם , שלא תרגישו מתוסכלים.
גלתיאה
גלתיאה • 12 בינו׳ 2006
חשבתי שאתם באמת רוצים להוכיח את חפותו של אור, אבל אם לא, ואתם סתם רוצים לעמוד כאן- אני בטח לא אמנע את זה ממכם. icon_biggrin.gif
Inside your head
Inside your head • 12 בינו׳ 2006
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
אתם עוד כאן...
מה יהיה???
יש צורך בזרנוקי מים וקצף על מנת לפזר ת'הפגנה?
או אולי בגז מדמיע וכדורי גומי ( icon_rolleyes.gif )?

בחיית.. אפילו אני הגעתי לשלב שבו מיציתי..
חלאס..
תפתחו שרשור חדש..
10 עמודים, זה סתם מייגע!!

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי ינו' 12, 2006 2:55 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
גלתיאה
גלתיאה • 12 בינו׳ 2006
והשאר מאיה? מה עם השאר?

ואגב- את באמת לא חייבת לענות לי כאן.

ואני באמת מצפה לקבל תשובות של דן. וזה לא מה אתם חושבים שדן הוא מחוקק או לא.
השאלות האלו נשאלו. לא קבלנו תשובה. אני מצפה שמישהו ממכם יעמוד כאן ויענה באופן מסודר א, ב ג.
Inside your head
אתם עוד כאן...
מה יהיה???

חלאס..
תפתחו שרשור חדש..
Inside your head
אתם עוד כאן...
מה יהיה???

חלאס..
תפתחו שרשור חדש..