בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כמה בערך אמורה לעלות ערכת קשירה קצת יותר מתוחכמת?

נקרופוטנט​(מתחלף)
לפני 18 שנים • 11 בינו׳ 2006

כמה בערך אמורה לעלות ערכת קשירה קצת יותר מתוחכמת?

נקרופוטנט​(מתחלף) • 11 בינו׳ 2006
כשרק התחלנו, קניתי לאישה אזיקים לתפארת, וכשאני אומר "לתפארת" אני מתכוון "מעפנים עם פרווה ונצרת בטחון של ונילים", כמובן (ואגב, אם למישהו יש טיפ איך לנטרל את הנצרה, תבוא הברכה על ביתו). בכל מקרה, לאחרונה היא רמזה בעדינות שהיא הייתה מעוניינת במשהו קצת יותר רציני מהאלתורים שאנחנו עושים כרגע (שהם יעילים, אבל צריך להזהר לא לעצור את הדם, וזאת טרחה לסדר וכולי. לא נעים, לא נורא). אז רחרחתי קצת (באמת קצת), ומצאתי משהו בסביבות ה700 שקל. זאת לא הוצאה בלתי נסבלת, אבל בכל זאת, תהיתי לעצמי אם יש אולי דרך להשיג דברים כאלה קצת יותר בזול? מה שאני מחפש, ברמת העקרון, הוא איזה סט של אזיקי ידיים ורגליים, בסגנון אזיקים מעור (כלומר, נוח לשימוש ממושך אבל מגביל כהלכה), אבל לא מעור (היו לי פעם מבד עם סגירה של סקוץ', אבל גורל מר פקד אותם) בגלל המחיר, ואם אפשר לזרוק פנימה גם איזה גאג פשוט, אפילו יותר טוב. יש הצעות? יש "חנות הכלוב" או משהו בסגנון?
זאלופון​(שולט)
לפני 18 שנים • 11 בינו׳ 2006
זאלופון​(שולט) • 11 בינו׳ 2006
גם לי היו אזיקים מהסוג המופלא, עם הפרווה שיש לה נשירה, וגם לי הציקה נצרת הבטחון המטופשת. הפתרון היצירתי שלי היה ללפף מסקינגטייפ סביב איזור הנצרה כך שנוצרה שכבה מספיק עבה מעליה בכדי שהיא תהיה בלתי נגישה. זה חסם גם את חור המפתח, אז עשיתי חור במסקינגטייפ כדי שיהיה ניתן לפתוח את האזיקים. באורח פלא המניפולציה הזו הצליחה להפוך את האזיקים המכוערים הללו לעוד יותר מכוערים, והיא גם עבדה רק בערך. אבל ביקשת טיפים, לאו דווקא טיפים טובים...
(מאז, אגב, עברתי להשתמש באזיקים תוצרת בית ובחבלים. את האזיקים ההם אני שומר למקרה שפעם אתקל במי שמכר לי אותם ואטיח אותם בפרצופו).

דווקא היתה פעם מעין "חנות הכלוב", אבל ככל הידוע לי היא כבר לא קיימת (והיא גם היתה יקרה מאד). מקומות אחרים שניתן להשיג בהם ציוד הם הפיפנוקיה (http://www.peepshop.biz) והסדנה של דום קרוז (http://www.heberotic.co.il/dc/cuffs.htm). אתה יכול לבדוק אם יש שם את מה שאתה מחפש במחיר הרצוי לך.

אגב, אהבתי את הפרופיל. ברוך המצטרף icon_smile.gif
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 18 שנים • 12 בינו׳ 2006

אני ממליץ על אזיקי עור רחבים

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 12 בינו׳ 2006
אזיקים מעור רך, עם טבעת קשירה גדולה וסקוץ' - פרטים אצל קרוז.
אם תאמר לו שאתה רוצה כמו שלו שיש לדן קאפ, הוא כבר יידע.

וקצת הסברים:

icon_idea.gif רחבים - כדי לחלק את הכוח שעלול לפעול על האזיקים על פני שטח נרחב יותר. לדעתי, האזיקים המסוכנים ביותר הם אזיקי המתכת לניניהם - הרבה מאד כוח יכול להיות מופעל על שטח קטן מאד.
והשטח הזה הוא ברוב המקרים הגיד והעצב של האגודל.
יש לא מעט אנשים שנפגעו בגיד או בעצב הזה...

icon_idea.gif סקוץ' - כי אותו אפשר לכוון הרבה יותר בקלות מאשר אבזמים. באבזמים יש בדיוק שני חורים כמעט מתאימים - זה שהדוק מדי וזה שרפוי מדי. סקוץ' גם מאפשר בקלות לכוון מחדש את רמת ההידוק של האזיקים במהלך סשנים ארוכים (שבהם חלה התנפחות של הפרקים בגלל השהיה הארוכה בתנוחה אחת). סקוץ' גם מאפשר להתמודד ביתר קלות עם העובדה שפרקי היד והקרסול אינם גליל מושלם.

icon_idea.gif תחליפים - למי שסולדים מהרעיון שעור של בעל חיים יונח על העור שלהם קיימים תחליפים ניילון וניאופרן.

icon_idea.gif טבעת הקשירה - טבעת בצורת האות D הנמצאת בקצה האזיקים ומשמשת לחיבור האזיקים לחבלים. חשוב שהטבעת תהיה מרותכת - אחרת היא עלולה להיפתח במהלך סשן, לעיתים עם קצוות חדים.

icon_idea.gif רמת ההידוק - באזיקים מסוג זה ההידוק הנכון הוא כזה שמאפשר לאזיק להסתובב על פרק היד, אך לא מאפשר לו לפס לכיוון כף היד.

icon_idea.gif שחרור מהיר - כשמחברים חבלים לאזיקים, עושים את הקשר קרוב לטבעת D. הקשר הוא קשר שחרור מהיר, והזנב שמיועד לשחרור מהיר מונח בכף היד של הסאב/ית או בטווח הגה במקרה חירום (לא רק למקרה חירום של הסאב/ית, אלא גם של הדומ/ית).

תהנו ותבלו!
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 12 בינו׳ 2006
Abyss מכין אזיקים ממש מעולים מהבד של חליפות הצלילה וסקוצ'ים, זה גם נעים על הגוף, גם חזק ועמיד במיוחד, גם רעש מחרמן של הוולקרו (טוב, כל אחד והסטיות שלו... icon_rolleyes.gif ) וגם יש כל מיני אפשרויות לחבר רצועות לקשירה למיטה והמון פטנטים אחרים יצירתיים ולא שיגרתיים שהוא פיתח, וגם המחירים סבבה.
מומלץ בחום!
Rainbow
Rainbow • 12 בינו׳ 2006
כמו שבוודאי שמת לב, יש מספר אנשים שמכינים ציוד....ויש גם כמה חניות שתוכל למצוא את מבוקשך.....לדעתי אין סיבה לשלם 700 שקל על זוג אזיקי ידיים ורגליים.
ישנם גם אילתורים לא רעים וזולים יחסית, כמו קולר לכלב (יש גם כאלה מניילונים) שעולה דיי זול ואפשר אפילו למצוא בסופר, (המלצה - "חצי חינם" בצומת ירקונים מחזיקים מלאי גדול של קולרים לכלבים)

אני הייתי נמנע מחניות סקס שאינם חניות "קהילתיות" (כאלה שמחזיקות יותר משוט וזוג אזיקים), כי לרוב מדובר שם בציוד בינוני עד פשוט שמתבלה מהר ושעולה יקר בלי שום סיבה.

לגבי אזיקי מתכת, הסוג הזול (זה עם הפרווה או בלי) מסוכן גם מהסיבה הפשוטה שהוא עלול להתקע בלי אפשרות לפתוח אותו...

למי שמעוניין, אזיקי מתכת טובים הם מהסוג שבא עם נעילה כפולה ומשתמשים בהם גם במשטרה.
אפשר למצוא אותם בחלק מסוים מחניות סקס וגם בחניות אקדחים\תחמושת. לפני שנה בערך כשבדקתי בחנות בכפר סבא, המחיר עמד על מאה שקלים.

אני באופן אישי לא ממליץ על אזיקי מתכת גם בגלל שהם הרבה פחות נוחים.
ארז1303

נושא: כמה בערך אמורה לעלות ערכת קשירה

ארז1303 • 12 בינו׳ 2006
Rainbow כתב
כמו שבוודאי שמת לב, יש מספר אנשים שמכינים ציוד....ויש גם כמה חניות שתוכל למצוא את מבוקשך.....לדעתי אין סיבה לשלם 700 שקל על זוג אזיקי ידיים ורגליים.
...אני הייתי נמנע מחניות סקס שאינם חניות "קהילתיות" (כאלה שמחזיקות יותר משוט וזוג אזיקים), כי לרוב מדובר שם בציוד בינוני עד פשוט שמתבלה מהר ושעולה יקר בלי שום סיבה.

והדגיש Dan_Kap
טבעת הקשירה - טבעת בצורת האות D הנמצאת בקצה האזיקים ומשמשת לחיבור האזיקים לחבלים. חשוב שהטבעת תהיה מרותכת - אחרת היא עלולה להיפתח במהלך סשן, לעיתים עם קצוות חדים.

ולפניו זאלפון

דווקא היתה פעם מעין "חנות הכלוב", אבל ככל הידוע לי היא כבר לא קיימת (והיא גם היתה יקרה מאד). מקומות אחרים שניתן להשיג בהם ציוד הם הפיפנוקיה (http://www.peepshop.biz) והסדנה של דום קרוז (http://www.heberotic.co.il/dc/cuffs.htm). אתה יכול לבדוק אם יש שם את מה שאתה מחפש במחיר הרצוי לך.

אכן ישנם מספר יצרני ציוד ואוסיף גם את טיפוס , צביקה , בן פיפ ואכן כן גם אנוכי !

המשותף לכולם הניסיון המעשי בשימוש בציוד והקפדה יחסית לבטיחות השימוש והמשתמשים.

אילתורים וחיסכון לכאורה באירגון ציוד עלולים לעלות ביוקר מבחינה בטיחותית ובלאי מהיר.

זוג אזיקי ידיים ורגליים מעור אכותי או תחליפים מתאימים וגימור מקצועי יעלו
100- 200 ש"ח בערך אצל רוב היצרנים ובדרך כלל ימסרו בתוספת הסברים והדרכה
לשימוש ושימור המתאים למוצר ובעיקר אחריות יצרן בסיסית !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ואם זרקת גם גאג לסל ... אזי "גאג" איכותי ומקצועי יעיק בעוד 120 - 180 ש"ח אבל יתכן
וימנע טיפול שיניים יקר יותר, בעיקר לאור השימוש בטבעות מתכת חשופות ו/או אביזרי
פלסטיק שונים ומסוכנים !!!!!!!!!!!!!!!!

לדעתי ורק לדעתי !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ההשקעה בציוד בסיסי מיקצועי ואיכותי אינה מיותרת ומשתלמת לטווח הארוך !
ומומלץ לפנות , לבדוק , להשוות , להתייעץ ולשוטט באתרים שונים לפני רכישת ציוד
ולהגיע למחירים ראויים וציוד מקצועי ואיכותי !!!

ולפירסומות icon_twisted.gif
קישור לאתר בו תוכל לראות ולהתרשם מהציוד הקיים ומיוצר כאן בארצנו הקטנטות

http://bdsmerez.tripod.com/
RopeMaster​(שולט)
לפני 18 שנים • 15 בינו׳ 2006
RopeMaster​(שולט) • 15 בינו׳ 2006
ארז יקירי,

כיוון אני כבר עמדתי ולהזלתי ריר על סטנד הדברים המדהימים שאתה עושה וכיוון שאני מסכים לכל מילה שכתבת אני מרשה לעצמי לתהות:

למה להתעצבן/להתרגש ולשים כל כך הרבה סימני קריאה (!!!) בהודעה אחת ? icon_lol.gif icon_wink.gif

מי יתן ובקרוב נתארגן לערב קשירות נוסף בביתך המזמין,
RopeMaster.

נ.ב.
אגב, למי שמתלבט או לא יודע - ארז עושה ציוד יפה, איכותי, אמין ובדוק באופן אישי.
ארז1303

תודה

ארז1303 • 15 בינו׳ 2006
icon_redface.gif תודה על המחמאות
ערב קשירות נוסף ... על האש icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif

ארז
Bent

ללא שום קשר (:

Bent • 15 בינו׳ 2006
אבל בחיי כל מה שאתה צריך זה חבל וידע.