אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המשך הברווז העיתונאי...

Inside your head
לפני 18 שנים • 12 בינו׳ 2006

המשך הברווז העיתונאי...

Inside your head • 12 בינו׳ 2006
שפחה גדולה כתב/ה:
[color=cyan]ברווזת גומי

קנאית אחת פויה לך--------אותך לברווז הרשע.

למה את עושה הצפה- icon_evil.gif icon_twisted.gif

אני עשיתי למען מטרה נעלה להגיע לעמוד 10.

את רוצה להגיע לעמוד 12 icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif
[/color]ו [color=cyan] לך מאיה מקסימונת

עזבי, לא יעזור כלום------ ניראה לי שהיא תמשיך, לענות, להשמיץ, בלי לקרוא את מה שעונים-----עד אחרית הימים.

אולי מאיוש שבאמת מה שצריך, התרופה שתביא למזור, לחלק מהאנשים כאן ,זה icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif האורגזמה icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_razz.gif :
P icon_razz.gif [/color]

ואז יפסיקו לאונן לתוך השרשור------שגם הוא כניראה כבר הגיע לאורגזמה שלו.

אוהבת אותך----- אותכם המון

אין קשר..
פשוט באמת ובתמים רציתי שיפסיקו את השרשור ההוא..
הוא כבר מייגע..
יאללה..
תמשיכו אותו כאן...

תזכורת לשרשור ה"רציני" האחרון:

מאיה כתב/ה:
ציטוט: ושנית- אני תוהה ביני לבין עצמי, מדובר אחרי הכל בקבוצה של נערות צעירות
ואני רוצה לשאול- האם אור דואג שכולן יעבדו, ילמדו, ידאגו לעתיד שלהם?
האם כולן עובדות\ לומדות?
מה הוא עושה כשסאבית לא עובדת ולא לומדת? האם הוא מקבל את זה כנתון, או שהוא
מנסה בכל דרך אפשרית לעזור באופן מעשי?
אני אולי אקבל תשובה שכולן דואגות לעתיד שלהן, אבל יש כאן אנשים שיודעים את האמת.
לא שלי ידועה אמת כזו או אחרת, אבל בכל מקרה התשובה הזו באה לעורר מחשבה גם שם.

תגידי , אין גבול לטימטום? באיזה פנטזיות את חיה , את לפחות מתגרה מהן?

אז תני לי להגיד לך משהו , מאסטר אור הוא לא כל חיי ויש לי חיים משלי , בהם סיימתי תואר ראשון , בהם כבר 5 שנים אני עצמאית , גרה לבד , עובדת , לומדת וחיה את חיי. אפילו אם היית קצת מחטטת עלי , היית מגלה שאני מפורסמת בעבודתי....
לגבי כל האחרות שהן יענו בעצמן אם ירצו , אבל יכולה לומר לך שהתשובה תהיה זהה פחות או יותר.
החיים שלנו לא קשורים אליו זה קודם כל. לחלקינו יש בני זוג והוא מאוד מאוד תומך בזה , לחלקינו יש עבדים כי חלקינו סוויצ'יות. יש גבול בכלל לטימטום שלך לשאול שאלות מפגרות כאלה? אז כן , אנחנו כולנו עם תעודת בגרות מלאה ומצטיינת , כולנו עובדות ולומדות למחייתינו ובעלות תפקידים בכירים בצבא למי שזה רלוונטי . כולנו בעלות חיים פרטיים תקינים של משפחה , בני זוג וכך הלאה , מאסטר אור לא מתערב בחיים הפרטיים והוניליים שלנו .אז את יכולה לחיות בשקט אם באמת את דואגת לנו.

ודבר אחרון לגבי התשובות לשאלות , אם תחפשי טוב לכל שאלה ושאלה יש תשובה בתוך השירשור הזה , אין לי כוח פשוט עכשיו לצטט את כולם. אבל אם ארצה לענות לדן קאפ המכובד , המחוקק , השופט והמשורר זה יהיה פשוט לשים לו ציטטים מדברים שכבר נכתבו. הוא ואת פשוט בחרתם לא לראות ולא לקבל את התשובות. כנ"ל גם לא להתייחס ולהוציא קצת את הפן האנושי שלכם למה שכאן כתבו כבר. לכו להתעסק בחיים שלכם! זה שבאנו לדבר כאן נכון זה מבחירה שלנו , אבל בשביל זה יש תרבות דיון ולא זילזול ביכולת השכלית תעסוקית וחינוכית שלי.

ואם את קוראת להזמנה אישית לבית שלי התחמקות , זה אולי כי לא הזמינו אותך ולא תדעי את התשובות והן לא יהיו מפורסמות. אז תרגעי , אם את באמת דואגת ורוצה לעזור גם את מוזמנת. יש לי בית יפה וגדול שאחת שטופת מוח כמוני מחזיקה באמצע תל אביב , אהה ואני יכולה להקפיץ אותך גם בטויטה שלי שגם אותה רכשתי לא מזמן על כספיי שהרווחתי בכבוד. אמנם 24 אבל 24 שנים איכותיות של הספקים. אני מזמינה אישית כי אין לי כוח יותר למילים כתובות. מזמינה אישית כי זה חשוב לי. מי שזה יהיה חשוב לו יענה להזמנה הזאת , כמו שכבר הרבה אנשים שבאמת אכפת להם נענו בפרטי.

שבאמת , אבל באמת יהיה לכם יום מעולה. שתחוו המון המון אורגזמות בחיים שלכם , שלא תרגישו מתוסכלים.

ואז תגובה ח-ר-י-פ-ה מצידה של גלתיאה:

גלתיאה כתב/ה:
והשאר מאיה? מה עם השאר?

ואגב- את באמת לא חייבת לענות לי כאן.

ואני באמת מצפה לקבל תשובות של דן. וזה לא מה אתם חושבים שדן הוא מחוקק או לא.
השאלות האלו נשאלו. לא קבלנו תשובה. אני מצפה שמישהו ממכם יעמוד כאן ויענה באופן מסודר א, ב ג.

ויאללה..
אתם יכולים להמשיך לעוד 10 עמודים..
Inside your head

Re: ולי נדמה

Dan_Kap כתב/ה:
שברווזת הגומי רוצה אחוזים מכל שרשור שמשתמש במילה ברווז.

icon_eek.gif

תוכיח!
Inside your head
10% my ass !!!
icon_twisted.gif
גלתיאה
גלתיאה • 12 בינו׳ 2006
אז מאה אחוז נקיים???

קפיטליסטית ! icon_lol.gif
Inside your head
לפני 18 שנים • 13 בינו׳ 2006
Inside your head • 13 בינו׳ 2006
LOL
קפיטליסטית my ass !! חח icon_twisted.gif
ברווזה פאשיסטית!!
Masur
לפני 18 שנים • 15 בינו׳ 2006

שלום דן קאפ

Masur • 15 בינו׳ 2006
לאור העובדה המפתיעה שסוף סוף פנית אליי ולו בפעם הראשונה הזאת. אחרי 7 שנים שבהם אתם ממחזרים אותי ואת שמי. מי שהיו מעורבים בו כבר מזמן עברו הלאה, (לא שחלילה פנית אלי על מנת לשמוע ממני מה יש לי לומר פנית אלי, כי למה לשאול מה שאתה בבירור יודע), אלא שבהיותך באולימפוס שלך התאפשר לך להביע את עצמך במין נימה אבהית כמעט, לא כפי שיתר משלחי הקולמוס למיניהם נוהגים.

ולא, אני לא מגיב כי אני חושב שיש טעם בכך, דעתכם מקובעת מראש בהתאם לצורך הפוליטי העכשוי . ודוגמאות יש כאן למכביר, ראה פוסט זה, בו אני מגיב לך.

אני מגיב למען אותם אנשים שמתחברים לאתרים האלה ולמרות כל ההכפשות ממשיכים להיות איתי ואני איתם מהמקום שזה נפסק לפני העליהום שלכם. אתם מתפלאים שלא מגיבים לכם? הרי תפגעו בכל מי שיעז לצאת נגדכם, תעלילו ותשמיצו כיד הטובה עליכם.

אז ככה דן קאפ

לאנשים אנושיים אבל רק לאנושיים שביניהם קורים דברים, ביניהם סכסוכים למיניהם. משהו שלא מוכר לך אני מניח. כן אנשים מסתכסכים. וכשאנשים מסתכסכים הם פוגעים אלו באלו ונפגעים על ידי הצד שכנגד, מעשה שביום יום.

יש לי חדשות בשבילך, כקוריוז,מעולם לא יידתי את האבן הראשונה ועוד יש לי לחדש לך, אתה לא יודע אולי, אבל אבנים הושלחו והם עפו חזק משני הכיוונים ואוסיף עוד, אין לי טענות בנושא זה כלפי מי שהייתה לו סיבה. כשאתה פוגע אתה צריך לקחת בחשבון שאתה עלול להיפגע. אבל אלה היו עניינים פרטיים דן קפ, בין קבוצת אנשים
אלה לא היו המלחמות שלכם ולא הייתה לכם כל זכות להתערב.

ואפילו אם כן הייתה לכם זכות כל שהיא
לשם פתרון סכסוכים קיימים בכל חברה מנגנונים האמורים לענות על צרכים אלו,מנגנונים משטרתיים ושיפוטיים.
לאותם מנגנונים פונה מי שמרגיש שנגרם לו עוול ואז הצד הפוגע מוזמן להציג את עמדתו. (זה שלב שאתם אוהבים לדלג עליו)

לאחר מכן ורק לאחר מכן מגיע שלב ההוכחות.
א. יש להוכיח שהייתה פגיעה
ב. יש להוכיח שמי שנגדו נטען שפגע, באמת היה זה שפגע.

אצלכם זה שונה , אנשי הסנסציה, אצלכם עובדת שיטת א.א.א (אישה אחת אמרה) זה בהחלט מספק אתכם

אבל זה עוד כלום דן קפ, אגלה את עיניך, אתם תופרים תיקים. לא סתם תופרים תיקים, אלא שפניתם לאנשים וגרמתם להם להבין שזה אני, עשיתם את זה ובצורה נבזית ביותר, תשאל מניין לי? פשוט שמעתי את זה בשידור חי כשזה קורה כנגד עיניי, כך שאני יודע על מה אני מדבר.
מישהי מכם סיפרה לי אישית, שאתם מחפשים את מקום העבודה שלי על מנת לפגוע בפרנסה שלי, כן דן קפ, תאר לעצמך, אתם ניסיתם לפגוע בפרנסה שלי, בלי שאני פגעתי בכם. למען הסר ספק אני שוב מציין
לא מישהו שהייתה לו סיבה כלשהיא לעשות את זה.
עד לאחרונה שלחתם לי פיתיונות, לפעמים מתוחכמים יותר, לפעמים פחות, מה לעשות וזה לא עובד.
אתם מהלכים עלי אימים כבר 7 שנים עם משטרה, מדוע לא פניתם, במקום כל הברברת ?
אתה יודע למה? כי אתם יודעים שאין לכם כלום, כי למעשה לא היה ולא נברא.
אתם מוזנים משנאה עיוורת ואינכם מסוגלים לעכל שלא מתייחסים אליכם ולא מתחשבים בכם.
התשובה הכי משכנעת למניע שלי שאתם מסוגלים לספק היא טרוף, שיהיה טרוף.
מדוע אינכם פונים לפסיכיאטר המחוזי?

אז ככה דן קאפ, מעולם לא נשלחו פקסים מטעמי לשום מקום עבודה.
מעולם לא איימתי בטלפון על אף אחד או על אף אחת.

הזכרת את ימי ה IRC, כן גם אני זוכר.

אתה יודע? לכלבים יש קוד זיהוי מולד, על מנת לזהות את בני מינם הם מריחים זה את ישבנו של זה.
שועלים לעומתם מריחים את האף.
פעם כלב איבד את דרכו ונתקל בעדת שועלים, הוא הבין מה יעלה בגורלו אם יריח להם את הישבן, לכן הוא התהלך ביניהם בחופשיות מריח את האפים שלהם , עד שהוא פגש בשועל זקן וזה אמר לו :"לי אתה יכול להריח בישבן, אני מכיר אותך מזמן" (אם מאד תרצה בפרטים הם שמורים במערכת, כמו שאומרים, אני בניגוד לכם לא נוהג לפרסם ברבים דברים אישיים)

ואם כבר אנחנו מדברים, כמה וכמה שאלו אותך ולא ענית על כך, מי שמך לשאול שאלות? מי אתה תשאל שאלות את האחרים? האם מישהו חייב לך דין וחשבון?
שאלה לגיטימית, לא?
כשאיש משטרה או נציג החוק, פונה אליך הוא מזדהה מכוח הסמכות שהוענקה לו, מי העניק לך את הסמכות?
"הקהילה" הזאת איננה התאגדות סגורה שחבריה קבעו לה מוסדות בצורה מסודרת, מוסכמת וחוקית. איש מכם אינו מוסמך, לא לקבוע חוקים, קודים, נורמות מכל סוג שהוא המחייבים מי מהמשתתפים כאן בחגיגה. באים לכאן אנשים שהדבר היחידי שמשותף להם הוא חוויה מינית מסוג מסוים מאד, וגם זה שונה מאחד למשנהו. כל מערכת יחסים מושתתת על התוכן בו הצדדים המעורבים מסכימים ביניהם.
אתה יכול להמליץ לנהוג כך או אחרת, כשם שמישהו אחר יכול להמליץ אחרת, לא מעבר לזה.

אתה מעוניין לגלות אזרחות טובה ומפריעה לך פגיעה במישהו? יש לך תלונה ? לשם כך קיימים מוסדות שאמורים לענות על צרכים אלה
אם מדובר בקטינים, פנה למועצה להגנת הילד, הם יטפלו בכל שאלה ביעילות.
יש לך בעיה אחרת?
פנה למשטרה או הגש תביעה משפטית, אתה לא שופט מטעם אף אחד

אתם לוקחים את החוק לידיכם, כן דן קאפ, כשאני אומר אתם אני לא מתכוון אליך אישית, כי אני לא יודע אם הייתה לך יד באופן אישי, לא מכיר אותך במידה כזאת שאוכל לחוות דעה עליך, אבל אתה בעצם ברכת תמיד על הלינץ' הזה. אתם התקשרתם לאנשים והצגתם את עצמכם כאילו זה אני, או נתתם להבין שזה אני. אתם עצמכם בצעתם את אותם מעשים שאתם מייחסים לי והכי כיף שזה היה בשמי ואתם טופלים את המעשה עלי. אתם ניסיתם לפרוץ למחשב שלי (בפעם האחרונה לפני כחודשיים)

ובנושא אחר
פרט מעניין, ההודעה שגרמה להר הגעש של חיריה להתפרץ, עסקה בבחורה שנפגעה כאן!! על ידי אנשים מכאן, הבחורה הגיע לסיכון נפשי ולסכנת חיים. איש מכם לא טרח אפילו לשאול במה מדובר.
פרט לאיזו התייחסות חמקנית כתגובה אלי, כי אתה מבין, אתם מכירים אותי כל כך טוב.(מעניין מאיפה) לאיש מכם לא היה איכפת, איש מכם לא שאל מי זאת, זה לא עניין כאן, יודע למה? זה לא צהוב, זה לא חדשותי. סליחה מנהל האתר התעניין, (זה שאני עשיתי לו אאוטינג, לא שאני יודע איך, אבל שיהיה) הוא דאג להרחיק אותה מכאן. זה היחס שאתם נותנים למי שנזקק לעזרה. אתם מחשיבים את הרפש,
אל דאגה, היו כמה שהיו לצידה ותמכו בה וזה לא אתם.

ולסיום דן קאפ, באותה נימה מפויסת שאפיינה את התגובה שלך אלי, תרשה לי לעוץ לך עצה, רד מהאולימפוס שלך, חיריה זה לא האולימפוס, גם כשהר הזבל ייהפך לפארק הוא לא יפסיק להיות הר הזבל. גם לך לא מתאים להיות שם ולשם שינוי זה לא בציניות

וכן, אני מכיר אתכם מזמן כפי שכתבתי קודם, אני יודע מראש מה תהינה התגובות, האצבעות החומות יישלפו ממקומם וימצצו בהנאה מרובה, הנה ספקתי לכם חומר בערה, יאלה לעבודה!

תיהנו

http://www.arcor.de/ecards/images/picture0/f_pict/Karriereleiter.swf
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

Zack/Gore-Master/ניטשה/מסור/דרגון וכל שאר הדמויות

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 15 בינו׳ 2006
הבחירה להתלונן במשטרה הנגדך נמצאת בידי מי שהטרדתם ואיימתם עליהם - אתה ואשתך.
אנשי הקו החם ישמחו לסייע בידי מי שרוצים לשקול תלונות שכאלו.

אל תנסה להתחבא תחת א.א.א. - כי במקרה שלכם מדובר בהרבה יותר מאישה אחת.

אל תנסה גם למכור את הסיפור של "אני כאן רק כדי לסייע למסכנים" - כי ידוע גם כיצד בחרת לאיים בחשיפה של פרטים שאנשים גילו לך תחת אמון בטוב ליבך.

במשך אותן שבע שנים נבעטתם מכמה מקומות שמתוכם בחרתם לחבור כדי להזיק לאנשים - ונבעטתם לאחר הרבה התלבטות שמא פוגעים באנשים חפים מפשע, באשנים שטועים.

אני מציע לך לבחון את מה שאתה מעלה כאן בטיעונים שלך מול הראי.

אם אתה רואה כאן חיריה - אולי כדאי לך למחזר את עצמך.

ויפה שעה אחת קודם...
גלתיאה
גלתיאה • 15 בינו׳ 2006
טוב, ברור שמישהו כאן ניסח לו את ההודעה. העילג הזה לא מסוגל לכתוב שני משפטים רצוף, וגם שיבינו מה הוא רוצה.
אישה אחת? אתה בטוח? זה מה שאולי אתה רוצה למכור כאן.
מספיק אנשים מכירים אותך, בשביל לא לקנות את מה שאתה מוכר כאן. ומספיק נשים ואנשים נפגעו ממך.
הרי רק אצלי בפון יש למעלה משלושים הודעות ממך, קללות ואיומים. שלא לדבר על ההודעות הפרטיות שלך אלי. אני בקלות יכולה להגיש נגדך תלונה על איומיים והטרדה. אבל לי יש תוכניות הרבה יותר גדולות בשבילך. וגם המשטרה תבוא, אל תדאג icon_biggrin.gif אבל לגבי מה שעשית לנשים כאן ואנשים- אתה תשלם, וזה יכאב. ואחרי שתשלם, אז אפנה למשטרה. ולא אעשה שום דבר שהוא לא חוקי. אבל אתה תשלם, בגדול.
זו הבטחה אישית שלי.