אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לכל העבדים באשר הם

Morticia
לפני 18 שנים • 20 בינו׳ 2006
Morticia • 20 בינו׳ 2006
חופשי זה משעשע כשזה כתוב כאן ברצף כמו באיזה מופע סטנד-אפ.
כשזה מתקיף את הפרטי שלך ללא הפסק, מלא בתמונות זימה ומילים לא מאוד מכובדות זה כבר קצת פחות משעשע...

זה ספאמים
זה הטרדה מינית וירטואלית
לפעמים זה אשכרה מעורר בי חלחלה ומצמרר אותי.
יעני אין גבולות לפניות המחורפנות שנשלחות כאן בפרטי.
כל מאונן מצוי עם גישה למחשב יכול להתייחס אלי כמו אל זונת 5 ש"ח מצוייה.
אז שילכו להזדיין אבל שלא תגידו לי שאתם מוטרדים ממלכות בתשלום...
אחרי הכל, הן לא "משעשעות" אתכם בפרטי ללא הרף...
Blondie the good​(מתחלף)
Blondie the good​(מתחלף) • 20 בינו׳ 2006
[quote="Blondie the good"]
Tame כתב/ה:

איך אומרים באידיש? אבי געזונט.
אני אדיש לחלוטין לתופעת המלכות בתשלום

מורטישה, כפי שכתבתי לעיל, אין לי שום דבר נגד מלכות בתשלום, באמת. זכותן המלאה לעשות כסף מסטיות של אנשים. I couldn't care less
כמוך, גם לי חשובה מערכת יחסים שאהבה אמיתית וכנה היא אבן היסוד שלה (ובדסמ כמובן יכול להוות חלק ממנה), ולאו דווקא רצון אגואיסטי להגשים פנטזיות ותאוות בצע.

ולגבי ההודעות שאת מקבלת, עגילונת מראה לי את ההודעות שהיא מקבלת והן לא שונות בהרבה (בל נשכח שבנוסף למה שכתוב בפרופיל שלה, יש לה קולר ליד הניק, לא שלמישהו אכפת)
אולי באמת כדאי להתלונן לכלובי ולחסום כל מיני מטרידים ע"י IP address
או משהו כזה
Tame
Tame • 20 בינו׳ 2006
סתם הערה לא קשורה..
לא יצא לך טוב הציטוט, זה רשום כאילו אני אמרתי את זה כשבעצם זה היית אתהicon_smile.gif
cai
cai

יאללה דיון

cai • 20 בינו׳ 2006
Tame כתב/ה:
אז מה אתה אומר בעצם,
למנוע מהן לפתוח פרופיל? בלי פרופיל לא ניתן להשתתף באתר ואולי יש להן משהו לתרום לדיונים כאן?

ברור שיש להן מה לתרום!
הנה, כזה דיון סוער לא היה בפורום הזה מאז... מממ... מממ... icon_rolleyes.gif

על הרעיון של לבקש מהן תשלום- יש פה עוד אנשים שב"האתר שלי" בפרופיל מקשרים לאתר אישי בעל אופי פרסומי. לא ראיתי חוק באתר שאוסר על פרסום עקיף שכזה (גם לא חיפשתי, תכל'ס). ב"מי אני", אם אני יכולה לכתוב "סטודנטית" הן יכולות לכתוב "מלכה בתשלום". שום בעיה.

וכל ההודעות האלה שמורטישה קיבלה? אז גם אני.
כן, גם לי זה דוחה את הנפש. אתם אפילו לא מתארים לעצמכם עם אילו דברים בחורות מתמודדות כאן. למה אתם חושבים שהעפתי את ה"שולטת" מהניק? איכס.
Tame
Tame • 20 בינו׳ 2006
לפחות אתן מקבלות הצצה אל נבכי הטבע האנושי..
הייתי מתחלף איתך רק בשביל המחקר האנתרופולוגיicon_smile.gif
cai
cai
cai • 20 בינו׳ 2006
תפתח ניק של בחורה ותריץ ניסוי.
בהצלחה.
Tame
Tame • 20 בינו׳ 2006
לא עושה דברים כאלה כי אני נגד ניקים כפולים.
חשבתי על זה בעצמי את יודעת..icon_smile.gif
onebelow
לפני 18 שנים • 22 בינו׳ 2006

מלכות בתשלום - וסחיטה/שליטה

onebelow • 22 בינו׳ 2006
אז מה היה לנו כאן:
טענות של מלכה אמיצה על כך שעבדים מבריזים לה.
התבכיינות של כמה עבדים על שאין מבינים את מורכבותם.
טענות כלליות כנגד מלכות בתשלום.

עבדים מבריזים יש לתבוע לדין!!! עבדים נועדו לציית ולשרת ולספק את מלכתם. נקודה. כל מי שמבריז, או מטריד, או מסרב לציית, אינו מקיים את יעודו וצריך להעמידו לדין. ממש כשם שאיש המטריד זמר או רופא יועמד לדין. לכן הצעתי למלכות המוטרדות או מוברזות היא פשוטה. ברגע שאתן יודעות במי מדובר (ואתן פשוט יכולות לקחת את ארנקו ולברר את זהותו אם יעז להראות את פניו) איימו עליו שאם לא יציית תחשפו את כל פרטיו ברבים ו/או תשלחו לו הזמנה לבית משפט על הטרדה ועל החובות שהוא חב לכן ולעבודתכן. קוראים לזה סחיטה - ואין עונג גדול מזה למלכה ולעבדיה.

בקשר לטענה של עבדים שיש להבין את מורכבותם.... נו באמת... תפגש פעם או פעמיים עם מלכה אמיתית שתשפיט אותך ונראה אותך חושב על המורכבות שלך ולא על צרכיה... העבדות היא פשוטה במהותה - א) ציית ב) עשה/שלם/נקה/לקק ג) נסה להיות רגיש לצרכיה של המלכה עוד לפני שציוותה.

בקשר לטענות המטופשות נגד מלכות בתשלום: התשלום למלכה והשליטה הפיננסית שלה בך היא חלק מהותי מיחסי מלכה ועבד. עבד שאינו משלם שווה פחות, פשוטו בכמשמעו. יש עבדים שייתרמו מגופם, יש כאלו שייתרמו ממוחם, ויש כאלו שייתרמו מכשרונם האמנותי. כולם חייבים לתרום את כספם. ולמלכות - ניצול כספי של עבדכם אין בו טעם לפגם, להיפך, הוא חלק בריא ומהותי מהשליטה על העבד.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 22 בינו׳ 2006
onebelow

אתה בהחלט נשמע כמו עבד מתחיל...
חכה קצת, בהמשך תקבל תובנות שונות לחלוטין. אני מקוה...
הפיל נחום​(לא בעסק)

א י כ ס !!!

הפיל נחום​(לא בעסק) • 22 בינו׳ 2006
onebelow אני לא יודע האם זאת ההשקפה האמיתית שלך, היתה נימה צינית שפספסתי או שסתם ניסית להחיות את השרשור הדועך ולמשוך תשומת לב.
אבל בכל מקרה איכס!!!