אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לכל העבדים באשר הם

המלט
לפני 18 שנים • 22 בינו׳ 2006

oneblow

המלט • 22 בינו׳ 2006
בזמנך הפנוי, אולי תקרא בבקשה את המשפט האחרון בחיבורו המפורסם של ויטגנשטיין --
'מאמר לוגי פילוסופי'.
onebelow

רק טוב שאחרי כ-15 שנה הוא חזר בו לגמרי

onebelow • 22 בינו׳ 2006
חה - פוזיטיביזם לוגי.. חה... מה נשאר מה Tractatus.... העולם יקירי המלט מורכב ממילים, לא מדברים
onebelow

רק טוב שאחרי כ-15 שנה הוא חזר בו לגמרי

onebelow • 22 בינו׳ 2006
חה - פוזיטיביזם לוגי.. חה... מה נשאר מה Tractatus.... העולם יקירי המלט מורכב ממילים, לא מדברים
Tame
Tame • 22 בינו׳ 2006
שוב,
למה להגיב לכל דבר?
נראה לי שיש לאנשים פה מין יצר מזוכיסטי (טוב נוicon_smile.gif ) שגורם להם לרצות יותר להגיב ביחס הפוך לרמה שבה נאמרו הדברים.
בסך הכל אם הכעיס אתכם הבנאדם אתם יכולים להתקשר למשטרה, ליחידה לעבירות מחשוב (אני יכול לפרסם גם את המספר אם מישהו מעוניין) ולדווח שיש מישהו שקורא לעבירה פלילית באתר באינטרנט (וכן סחיטה נחשב כפלילים). זה במקרה הפחות חמור לפחות יחייב את בעל האתר לחסום אותו באופן גורף (ואת הניק השני שלו גם או שלה לצורך העניין) וכך לא תצטרכו לסבול את דבריו שאינם נעימים לכם בעליל. במקרה היותר חמור.. מי יודע? icon_twisted.gif

בכל מקרה אותי לא הכי מעניינת ההשקפה של כל הלך מהרחוב ואני לא רואה תגובה לעניין כמשהו מעבר לביזבוז זמן. מקווה שתנהגו כמוניicon_smile.gif
המלט
לפני 18 שנים • 23 בינו׳ 2006
המלט • 23 בינו׳ 2006
Tame כתב/ה:
שוב,
למה להגיב לכל דבר?
נראה לי שיש לאנשים פה מין יצר מזוכיסטי (טוב נוicon_smile.gif ) שגורם להם לרצות יותר להגיב ביחס הפוך לרמה שבה נאמרו הדברים.
בסך הכל אם הכעיס אתכם הבנאדם אתם יכולים להתקשר למשטרה, ליחידה לעבירות מחשוב (אני יכול לפרסם גם את המספר אם מישהו מעוניין) ולדווח שיש מישהו שקורא לעבירה פלילית באתר באינטרנט (וכן סחיטה נחשב כפלילים). זה במקרה הפחות חמור לפחות יחייב את בעל האתר לחסום אותו באופן גורף (ואת הניק השני שלו גם או שלה לצורך העניין) וכך לא תצטרכו לסבול את דבריו שאינם נעימים לכם בעליל. במקרה היותר חמור.. מי יודע? icon_twisted.gif

בכל מקרה אותי לא הכי מעניינת ההשקפה של כל הלך מהרחוב ואני לא רואה תגובה לעניין כמשהו מעבר לביזבוז זמן. מקווה שתנהגו כמוניicon_smile.gif

אני אנקוט בסגנון השכונתי הרווח:

"חומד, אם כולם ינהגו כמוך, יהיה כאן נורא משעמם" icon_cool.gif
המלט

Re: רק טוב שאחרי כ-15 שנה הוא חזר בו לגמרי

המלט • 23 בינו׳ 2006
onebelow כתב/ה:

obviously לא קראת את המשפט האחרון.

ואם קראת, לא שנית.

ואם שנית, לא שילשת.

ואם שילשת, לא הפנמת.

חוצמזה, אנחנו לא בתחרות בקיאות על פוזיטיביזם לוגי, ומהמשפט האחרון הוא מעולם לא חזר בו icon_smile.gif

onebelow

המלט - צדקת - הוא לא חזר בו

onebelow • 23 בינו׳ 2006
צודק המלט - הוא באמת לא חזר בו מהמשפט האחרון!!!
שתק ושתק שנים רבות עד שלא יכל יותר והפר את המשפט המדובר icon_smile.gif

בכל מקרה, דבריי שלי היו קצת ציניים, ובעיקר סתמיים... אפשר ורצוי היה לוותר עליהם וניתן למוחקם.
הפיל נחום​(לא בעסק)

צריך יותר מזה

הפיל נחום​(לא בעסק) • 23 בינו׳ 2006
יש פה כל כך הרבה קיצוניות שבכדי שנימת הציניות תתבטא בדברים שלך... קיצוניות זה לא מספיק icon_smile.gif
כבר אמרתי מזמן שצריך לעשות צבעים לנימות למשל טקסט כחול פירושו נימה צינית!
Morticia

Re: מלכות בתשלום - וסחיטה/שליטה

Morticia • 23 בינו׳ 2006
onebelow כתב/ה:
אז מה היה לנו כאן:
טענות של מלכה אמיצה על כך שעבדים מבריזים לה.
התבכיינות של כמה עבדים על שאין מבינים את מורכבותם.
טענות כלליות כנגד מלכות בתשלום.

לי רק חבל שפספסת את אחת התלונות שעלו בפוסט הזה...
icon_rolleyes.gif