שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

היגיעה הזמן

big master
לפני 21 שנים • 27 באוג׳ 2003

היגיעה הזמן

big master • 27 באוג׳ 2003
היגיעה הזמן שהיה פורם חדש של שאלות מעצבנות של חברים חדשים.
נמאס כבר לקרוא שאלות כלליות ומשעממות כמו מה עדיף להיות אדון או שפחה? למלעה או מאחורה? כואב זה טוב או רע?
מגיע לחברים חדשים מקום בו יכלו ללמוד ולשאול שאלות מעצבנות.
DomDomina​(שולט)
DomDomina​(שולט) • 27 באוג׳ 2003
big master
אל תשכח שלא נולדים עם זה
לא כולם חכמים
לא כולם יפים
לא כולם צוחקים
ולא כולם בוכים
אני יכול להמשיך את זה עוד שבוע
מה שרציתי לומר,שקצת סבלנות וסובלנות לא תזיק בכלל.
גם אני 20 שנים מכיר ונושם בדס"מ
ועדיין(תתפלא או לא) שואל שאלות
יום טוב icon_lol.gif
רויטל
רויטל • 27 באוג׳ 2003
באמת הגיע הזמו!!!!!!

לחסוך חפירות והערות סרקסטיות למיניהן
big master

קודם כל

big master • 27 באוג׳ 2003
קודם כל ביקורת היא דבר טוב!

דבר שני אני לא ביקורתי לשאלות לחברים חדשים או לא מנוסים חלילה.
אני חושב שהדוגמא של השירשור של bratan בפורם הבנים על הבנות היא דוגמא קלאסית לשאלה מפוספסת.
הבחור/ה חדש ולא הספיק להשתפשף (עשרים שנה) שאל שאלה שיש לה מקום וראויה לתושבה. אולי השאלה היתה מנוסחת בצורה בוטה. אבל עדין היא הגיע ממקום אמיתי.
בגלל שהוא נכנס לזירה בוגרת ומנוסה הוא זכה ליחס משפיל ומעליב (לא שזה רע).
אני באמת חושב שיש מקום לפורם חדש שבוא חברים מנוסים יוכלו לעזור לחברים חדשים.(וכולנו יודעים כמה זה קשה להיות חדש בבדסמ בארץ)
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
נו,

לפחות בתשובתו האחרונה, חסך מאיתנו את שגיאות הכתיב הנוראיות.............

רחפנית.
כלובי
כלובי • 27 באוג׳ 2003
אני דוקא מסכים עם BIG MASTER

אבל באמת בשביל זה קיים פורום אלפוני..

ויש בעיה מאד קשה בפורום פתוח לדאוג שכל דבר יתוייג נכון ויופיע נכון וינוסח נכון ורק תשובות רלוונטיות יופיעו וכולי..
גם אני הייתי רוצה לראות את הכל מתנהל יותר מסודר, יותר ברמה, בלי מתחזים ורעשים, אבל במערכת עם כל כך הרבה משתמשים זה כבר מתחיל להיות לגמרי לא פשוט, שכולם יתנהגו בדיוק בנימוס ובצורה מסודרת והגיונית כל הזמן.

לדעתי צריך לפתח איזו שהיא סובלנות בקריאה בפורומים, לדעת שרק חלק מהחומר שמתפרסם רלוונטי לכל אחד, ושלא כל שרשור מתאים לכולם..
יש מתחזים, יש ריבים, יש שאלות אינפנטיליות ויש פוצי מוצי.. מכל הבא ליד..

וכל אחד מתחבר למשהו אחר מתוך זה..

אם היה אפשר לפתוח פורום מתחזים ולרכז למשל את כל המתחזים שם זה היה יכול מאד להועיל..
אבל זה כנראה לא יקרה מעצם טבעם של המתחזים..
כנ"ל לגבי ריבים והשאר..

אז מה שנותר זה להתרגל ולדלג באדישות על שרשורים שלא מדברים אלינו..

הפורום אלפוני אגב, אני דואג להעביר אליו דיונים ענייניים שמתפתחים בצורה רצינית כדי שבאמת במקום אחד יהיו מרוכזות דעות יותר ממוקדות וענייניות בלי כל מיני תוצאות של משחקי כדורגל באמצע או ד"ש עם שיר.. icon_smile.gif

וזהו, אשמח לעוד דעות בנושא..
רויטל
רויטל • 27 באוג׳ 2003
בקשר למתחזים זאת באמת בעיה ...
אבל לגבי הערות אחרות..
בזמן האחרון כאילו או שלאנשים ממש משעמם אז פותחים שירשורים באמת סתם שטויות, ואני לא מדברת על שיר..
אני באמת לא רוצה לפגוע באף אחד..גם אני לפעמים נסחפת בתגובות שלי ויש קצת פלפל אבל כל עוד זה לא גורם למריבה מה טוב..
אבל יש הרבה הערות לא במקום.. כאילו מה?
פשוט בפורומים לומדים לפתח ראיה סלקטיבית..וזאת הדרך הכי נבונה לדעתי!
אם הייתי מגיבה על כל אשכול ואשכול..אז היו לי מעל מיליון הודעות..
אגב בכניסה לפורום הכללי רשום " הפורום לכולם, למתענינים, למקצוענים, למציצנים ולצייתנים. כניסה חופשית, גם לאורחים." אז אולי באמת הגיע הזמן לקבל את כולם.. ואם יש אשכול שלא קשור או שהוא יוצא מכלל פרופוציה שזה קורה הרבה ( לא למובן השלילי ) אז יש את הפורום לא קשור

בכל אופן מה אני מקשקשת
אבל יש לציין שבזכות הפורום שלך כלובי ובגלל הרבה תככים ומריבות.. למדתי לפתח ראיה סלקטיבית.. נכנסת רק לנושאים שמענינים אותי ( למרות שאני חייבת מידי פעם להשחיל מילה פה מילה שם.. כשאני חושבת שצריך)
וכמו שכתב דומדומינה .. חברים הגיע הזמן באמת אנחנו לא ילדים קטנים..סובלנות וסבלנות הם הדרך הנכונה
תודה
מנטאלסלב​(אחר)
לפני 21 שנים • 28 באוג׳ 2003
מנטאלסלב​(אחר) • 28 באוג׳ 2003
כלובי אני מבין את בעיית המתחזים אך בכל תחום יש אותם וכשה לאתר אותם לצערנו . ובכלל אני דוגל בשיטה של לשחות עם כרישים כי כך אתה לומד הכי מהר והכי טוב גם על הבשר אבל בהחלט יש מקום ליחד למתחילים בעיקר שלא יבהלו ממה שאין להיבהל.