שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

חשיפה

-אש-
לפני 18 שנים • 23 בינו׳ 2006

חשיפה

-אש- • 23 בינו׳ 2006
אז השלמתי עם עצמי ועם הרצון וההנאה שלי מהשליטה ומכך שכנראה המערכת היחסים האולטימטיווית שחיפשתי כרוכה באדון.
העניין הוא שלא רציתי לחשוף זאת בפני הוריי עדיין , אתם יודעים נושא רגיש...
אבל הוריי היקרים החליטו שהם חייבים לברר מה קורה עם ביתם שחזרה הבייתה לפני זמן מועט ולצערי ניצלו את חוסר זהירותה בכדי לחשוף את סודה.
אז הייתה דרמה והיה בכי והיו שיחות, אבל מה הלאה, איך מתמודדים?????
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 23 בינו׳ 2006
התשובה לשאלה הזו תלויה במה שנאמר באותן שיחות: מה בדיוק הם יודעים, מה אמרת להם, איך הסברת ומה בדיוק מפריע להם.

באופן כללי אני חושב שכמו כל גילוי מרעיש, גם עוצמתו של הגילוי הזה תדעך עם הזמן. בהתחלה זה שוק גדול, אבל אחר כך זו הופכת להיות מציאות מתמשכת, ולמציאות מתמשכת אין ברירה אלא להתרגל. זו עובדה קיימת, ועם הזמן הם יהיו חייבים לקבל אותה כך או אחרת.

מה שכן, את יכולה להקל עליהם לקבל אותה. הדרך הכי טובה לעשות זאת, לדעתי, היא להפוך את הדבר הזר והמוזר הזה, BDSM, למשהו שיותר קרוב לעולם המושגים שלהם ולמה שהם רואים כזוגיות נורמלית. ברגע שאת מציגה משהו באופן שקרוב למה שבן אדם מכיר, קל לו יותר להתחבר לזה ולקבל את זה.
איך לעשות זאת? להפריך את כל המיתוסים והתפיסות השגויות על "סאדו". להסביר שזה לא סותר לאהבה, שזה לא מונע שום דבר ממה שזוגיות ונילית כוללת, שאף אחד לא יודע את הסיבות לזה ולכן הם לא צריכים לחשוב שזה באשמתם או שיש לך יצר הרס עצמי או משהו כזה, וכן הלאה. הרעיון הוא לגרום להם להבין שזה לא כל כך רחוק ממה שהם רואים כאהבה וזוגיות "נורמליים".

אם תצליחי להושיב אותם מול מחשב וזה יעזור באופן כלשהו, אני אהיה מוכן לשוחח איתם (כדוגמה למי שנמצא תקופה ארוכה בזוגיות אוהבת ומאושרת שהיא גם בדסמית, כך שאולי הם יוכלו לראות שהשד לא נורא כל כך).

בהצלחה!
-אש-

תודה לך ...

-אש- • 23 בינו׳ 2006
תודה לך על הצעת העזרה, למזלי יש לי אדון מאוד תומך ומבין אשר הציע את עזרתו ואשר מתמיד בנוכונתו לעזור ולהסביר., העניין הוא שהוריי הם אנשים נאורים, הם כן מבינים במה מדובר הם יודעים לאילו הקשרים אני מתכוונת, מאחר והם קראו התכתבות אינטמית ביותר הם נתקלו בביטויים אשר כהגדרתם: "פגעו בנשמתם" הם חשו באיזה שהוא מקום שהם איבדו אותי מאחר ונראה היה להם שבאמצעות "ההשפלה העצמית" איבדתי זהות עצמית.

וזה הדבר שמקשה עליי יותר מכל
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 23 בינו׳ 2006
האם את עצמך מרגישה שאיבדת זהות עצמית, באופן כלשהו?
אם כן, זה סיפור אחר, אבל אם לא, ודאי את גם יודעת למה אינך חשה כך. לא נראה לי שיש דרך טובה יותר להסביר זאת להם מאשר הדרך בה את מסבירה זאת לעצמך, כך שאם הדרך הזו לא עובדת, אני לא בטוח אם מילים יוכלו להועיל בשלב זה. אולי מעבר זמן והיכרות עם האדון ,שמיעת הסבריו וחשיפה לטוב שהוא מביא לחייך יעזרו.
-אש-

העניין...

-אש- • 23 בינו׳ 2006
אני שלמה ובטוחה בעצמי, העניין הוא חיבור שני החלקים בעיני הוריי והרצון התמידי באישור שלהם למרות הכל...
הוא​(שולט)

מנסיוני

הוא​(שולט) • 23 בינו׳ 2006
לא הייתי משקיע אנרגיה בלהסביר מה זה בדסמ
גם אם היחסים קרובים וטובים אני חושב שיש לקחת מרחק
ופרופורציות כי חיי המין שלך הם חלקת אלוהים שלך בלבד
לעיתים מקוממת אותי גישה של הורים שחוסר הנורמטיביות
של ילדיהם נתפשת ככשלון שלהם . אם הזמן ושהשוק יחלש תוכלי להרגיע שאת שלמה ושטוב לך עם זה .
כשיראו שאת מאושרת בסגנון החיים שבחרת יתכן והפרופורציות יסתדרו ויובן שלא ממש איבדו אותך או נכשלו בחינוכך.
הוא​(שולט)

מנסיוני

הוא​(שולט) • 23 בינו׳ 2006
לא הייתי משקיע אנרגיה בלהסביר מה זה בדסמ
גם אם היחסים קרובים וטובים אני חושב שיש לקחת מרחק
ופרופורציות כי חיי המין שלך הם חלקת אלוהים שלך בלבד
לעיתים מקוממת אותי גישה של הורים שחוסר הנורמטיביות
של ילדיהם נתפשת ככשלון שלהם . אם הזמן ושהשוק יחלש תוכלי להרגיע שאת שלמה ושטוב לך עם זה .
כשיראו שאת מאושרת בסגנון החיים שבחרת יתכן והפרופורציות יסתדרו ויובן שלא ממש איבדו אותך או נכשלו בחינוכך.
DOM Perignon​(שולט)
לפני 18 שנים • 24 בינו׳ 2006

דרך לא קלה

DOM Perignon​(שולט) • 24 בינו׳ 2006
אם וכאשר מתחילה אחת מאותן שיחות שאלי את ההורים שלך: "אתם אוהבים אותי?" אני מניח שהתשובה שלהם תהיה משתוממת וחיובית. אם בשלב הזה הם מנסים "לקחת פיקוד" פשוט בקשי מהם שישארו איתך לעוד שאלה אחת, תסבירי שאת רוצה לברר איתם משהו שחשוב לך מאד. שאלי אותם שוב: "אתם רוצים שיהיה לי הכי טוב בעולם?" גם כאן אני מניח שהתשובה תהיה חיובית. אבל ברגע שהם ישימו לב לאן את מובילה אותם הם יתחילו להסביר לך שBDsM לא טוב לך. זה המקום לבקש מהם את מקומך. משהו בנוסח "אני כבר ילדה גדולה, גם אם אני טועה, זכותי לטעות את הטעויות שלי. כל מה שאני מבקשת זה את האהבה שלכם. אבל לא שום דבר נוסף לאהבה שלכם ללא תנאי. הניחו לי ללכת בדרכי ורק אל תפסיקו לאהוב אותי."

לא קל לקיים שיחה כזו משום שהיא נוגעת בנושאים בעלי מטען רגשי כבד מאד. אם תצליחי להוביל את השיחה בלי להכנע לשום סחטנות רגשית, מבלי להרגיש אשמה מול הורייך, אם תצליחי להישאר ב"ממלכת השכל" ולא ליפול למלכודות ריגשיות. אם יהיה לך גם כוח להקשיב למה שהם אומרים בלי שזה יפעיל בך כפתורים רגשיים שגורמים לך להגיב תגובות לא רצויות, זו יכולה להיות נקודת מפנה דרמאטית.

מאחל לך הצלחה והרבה אהבה מאבאמא.
Tainted​(לא בעסק)

Re: דרך לא קלה

Tainted​(לא בעסק) • 24 בינו׳ 2006
DOM Perignon כתב/ה:
אם וכאשר מתחילה אחת מאותן שיחות שאלי את ההורים שלך: "אתם אוהבים אותי?" אני מניח שהתשובה שלהם תהיה משתוממת וחיובית. אם בשלב הזה הם מנסים "לקחת פיקוד" פשוט בקשי מהם שישארו איתך לעוד שאלה אחת, תסבירי שאת רוצה לברר איתם משהו שחשוב לך מאד. שאלי אותם שוב: "אתם רוצים שיהיה לי הכי טוב בעולם?" גם כאן אני מניח שהתשובה תהיה חיובית. אבל ברגע שהם ישימו לב לאן את מובילה אותם הם יתחילו להסביר לך שBDsM לא טוב לך. זה המקום לבקש מהם את מקומך. משהו בנוסח "אני כבר ילדה גדולה, גם אם אני טועה, זכותי לטעות את הטעויות שלי. כל מה שאני מבקשת זה את האהבה שלכם. אבל לא שום דבר נוסף לאהבה שלכם ללא תנאי. הניחו לי ללכת בדרכי ורק אל תפסיקו לאהוב אותי."

לא קל לקיים שיחה כזו משום שהיא נוגעת בנושאים בעלי מטען רגשי כבד מאד. אם תצליחי להוביל את השיחה בלי להכנע לשום סחטנות רגשית, מבלי להרגיש אשמה מול הורייך, אם תצליחי להישאר ב"ממלכת השכל" ולא ליפול למלכודות ריגשיות. אם יהיה לך גם כוח להקשיב למה שהם אומרים בלי שזה יפעיל בך כפתורים רגשיים שגורמים לך להגיב תגובות לא רצויות, זו יכולה להיות נקודת מפנה דרמאטית.

מאחל לך הצלחה והרבה אהבה מאבאמא.

פריניון אם לא הייתי,
הייתי ממציאה אותך.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 24 בינו׳ 2006
זה לא כל כך פשוט ,כהורים הרצון שלנו לגונן על ילדינו חזק מכל וגם אני כאם ששנים בבדס"מ ויודעת שלמרות האהבה הענקית שלי לאפרוח אני עדיין מתגרה מלהתעלל בו לא הייתי רוצה להיות במקום הבחור שהייתי תופסת מרים יד על הילדה שלי .
נכון שזה צבוע ומתחסד אבל כהורים אנחנו לא אנשים הגיוניים.
אני מציעה לך הסביר להם על מילת בטחון ולהכיר להם את הדום שלך אולי זה יעזור
בהצלחה מותק