בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הפינה לשיפוטכם

עינבר
לפני 18 שנים • 22 בינו׳ 2006

Re: איך יוצאים מזה אחר-כך

עינבר • 22 בינו׳ 2006
Dan_Kap כתב/ה:
בהרבה עבודה קשה, מפרכת ואיטית.

עם עזרה של חברים ושל אנשים שאכפת להם.

ועם הרבה תובנות חדשות
- על איך למנוע ניצול במסווה של בדסמ
- על הזכות להגדיר גבולות
- על הזכות להגן על עצמך מפגיעה
- על כך שאפשר להאמין למי שאומר שהוא יכול לעוף או לגרום לנו לעוף, אבל רצוי לבדוק מהם אמצעי הבטיחות שאמורים להיות בידי השותפים למקרה של תקלה, תאונה, אי הבנה או זדון.

כי מימוש של פנטזיה לא צריך לעלות בליטרת בשר, בליטר של דם או במכירת נשמה לשטן.

[B]לא יכולתי לאמר את זה יותר טוב[/B]
וטיצ'ר, אני מקווה שאתה טועה כי בגלל עצימת עיניים וכו', יש אחר כך חודשים של סבל
עד שיוצאים מזה בעבודה קשה מפרכת ואיטית. לפעמים כדי לקבל את תובנות לפני הגשמת הפנטזיה.
Anubis

מחשבה מצד אחר

Anubis • 22 בינו׳ 2006
אפשר היה גם לקום וללכת ,או לומר לא.
לא זה לא מילה כזאת גדולה.
אין דפק שהוא לא היה בסדר אבל איפה היית את בכל זה?
מי שמעשן שידע שהוא מסתכן בסרטן ,מי שנוהג שידע שהוא מסתכן בתאונה ומי שעוסק בS&M שלפחות ישים חגורת בטיחות וידע למה הוא נכנס...
Inside your head
Inside your head • 22 בינו׳ 2006
הלווווווווווווווווווווווווווווווווו!!
נקודת מבט נוספת:

הדום - חרמן, כל רצונו לספק את יצריו.
הסאביות - תסלחו לי, טיפשות!

סיטואציה:
הכל נעשה בהסכמה?
כן!!

מסקנה:
חוסר אחריות ורגישות מצידו של הדום המדובר.
חוסר אחריות של שתי הסאביות על עצמן!!

סיכום:
הדום - אשמתו, בחוסר אחריותו.
הסאביות - הן בהחלט קורבן.. של עצמן!!

לעיתים יש להבין שגודל האחריות על סשן שנערך לא נופל על כתפיו של הדום בלבד ונשלטים אמורים לקחת אחריות על עצמם גם (מחובתם!!)!!
Dark Artist​(שולט)
לפני 18 שנים • 23 בינו׳ 2006

ניצול מחפיר!!!

Dark Artist​(שולט) • 23 בינו׳ 2006
קראתי את הסיפור של הסשן המזעזע הזה ואני יכול לומר בפה מלא ובלב שלם
כי האשמה טמונה בדום בעיקר וכי הוא צריך להיות מוקע בחריפות על כך
דברים מסוג זה מעודדים אלימות, וחוסר רגישות נפשעת בBDSM כאשר אדונים תאבי כוח ויצרים
עושים כבתוך שלהם, ושוברים את חייהם של אנשים אחרים לרסיסים
הדום הזה אינו מנוסה כלל וכלל,אלא רק מתיימר להיות אחד. בכל תיאור המקרה בולטת לעין עובדה אחת! סיפוק יצריו הנלוזים וחוסר כבוד משווע לנשים שהיו תחת השגחתו.
אין זה דום אלא חרמן עלוב המתהדר באדרת שגדולה עליו בכמה מידות.
מה שקרה פה שקול לאונס. ועל אותו דום,אם יש בו טיפת כבוד עצמי ושמץ של צער על המקרה הזה, צריך להתייצב מאחורי מעשיו ולבקש סליחה פומבית על המקרה המתועב הזה.
אין טעם להאשים את הסאביות במה שקרה. הן כבר למדו את הלקח המצער שלהן וכל אשר ניתן לעשות זה לתת להן חיבוק, אמפתיה ותמיכה.
כואב וחורה לי לשמוע את הדברים הללו בקהילה.
דום אמיתי הינו דום שלוקח אחריות למעשיו. דום מנוסה הוא דום שלא כופה את עצמו על הסאבית שלו. דום טוב הוא דום שנותן מילת ביטחון ולא מסתמך על הבנתו את הסאבית בלבד.
דום אנושי הוא דום שבא להדביק את הרסיסים של אותו אדם אותו הוא שבר
Lilu-FemdoM{Pon}

Re: ניצול מחפיר!!!

Lilu-FemdoM{Pon} • 23 בינו׳ 2006
Dark Artist כתב/ה:
דברים מסוג זה מעודדים אלימות, וחוסר רגישות נפשעת בBDSM כאשר אדונים תאבי כוח ויצרים
הדום הזה אינו מנוסה כלל וכלל,אלא רק מתיימר להיות אחד. בכל תיאור המקרה בולטת לעין עובדה אחת! סיפוק יצריו הנלוזים וחוסר כבוד משווע לנשים שהיו תחת השגחתו.
מה שקרה פה שקול לאונס. ועל אותו דום,אם יש בו טיפת כבוד עצמי ושמץ של צער על המקרה הזה, צריך להתייצב מאחורי מעשיו ולבקש סליחה פומבית על המקרה המתועב הזה.
אין טעם להאשים את הסאביות במה שקרה. הן כבר למדו את הלקח המצער שלהן וכל אשר ניתן לעשות זה לתת להן חיבוק, אמפתיה ותמיכה.
דום אמיתי הינו דום שלוקח אחריות למעשיו. דום מנוסה הוא דום שלא כופה את עצמו על הסאבית שלו. דום טוב הוא דום שנותן מילת ביטחון ולא מסתמך על הבנתו את הסאבית בלבד.

גו גו ארטיסט}{
הדום שמניף את דגל הנאורות icon_cool.gif
ים_yam​(לא בעסק)

Re: ניצול מחפיר!!!

ים_yam​(לא בעסק) • 23 בינו׳ 2006
Lilu_in_Black כתב/ה:
Dark Artist כתב/ה:

גו גו ארטיסט}{
הדום שמניף את דגל הנאורות icon_cool.gif

דעתי כדעתכם!
דום שיודע מראש את הרקע הנפשי הקשה של הבנות ועדיין לוחץ עליהן לעבור חוויה שכזו הוא חסר אחריות, אנוכי, חסר רגישות ומזיק!!! דום הוא לא!
בדס"מ נועד להנאה, להגשמת פנטזיות, להגעה לסיפוק, זה לא טיפול נפשי ולא פסיכו-תרפיה מכל סוג. זהו אקט שנועד להתבצע בין אנשים בוגרים ובריאים בנפשם, לא בין ילד חרמן (גם אם הוא בן 30) לבין שתי בחורות עם רקע רגיש וטראומות עבר לא מטופלות.
דום אחראי / חבר אכפתי היה דואג שאותן בנות תקבלנה תמיכה מקצועית, ולא לוחץ עליהן לעבור חוויה שתיצור טראומה נוספת ע"י ניצול החברות בינהם לרעה!
פייה{O}
פייה{O} • 23 בינו׳ 2006
ואני נאלצת, שוב, לא להסכים.
קראתי את הסיפור, וקראתי אותו עוד פעם.
אין ספק שהדום המדובר נהג בחוסר רגישות ויומרנות מטופשת ומסוכנת.
הוא בטח לא מעורר כבוד בעיני והוא לא מישהו שהייתי רוצה להכיר.
אבל -
2 נשים בוגרות בחרו מרצונן החופשי ללכת לסשן הזה.
זה לא היה משהו ספונטני שפתאום קרה, הן ידעו לאן הן הולכות, וגם ידעו שהן לא רוצות את זה ושזה יהיה רע.
הן ידעו שלא תהיה מילת בטחון.
הן ידעו שהן סטרייטיות בלי רצון לחוות משהו עם אישה אחרת.
הן ידעו שאין להן מידע יותר מידי נרחב על הדום המדובר.
לפי הסיפור, חוץ מהבריחה בשלב מסויים של X, לא נעשה שום נסיון התנגדות או הבעת חוסר רצון מפורש מבחינתן בפניו.

למרות הכל, הן בחרו ללכת לסשן הזה.
וזה בסדר, אפשר גם לבחור לעשות טעויות לפעמים, זה קורה לכולם.

אני מאמינה באחריות אישית של כל אדם על בטחונו ועל אושרו.
אני מאמינה שאי אפשר להשליך על מישהו אחר, בודאי לא על חצי-זר, את מלא האחריות על מעשים של אדם.
להגיד שהדום הוא היחיד הנושא באחריות כאן זה בעצם להגיד שהסאביות היו בסדר גמור והן יכולות להמשיך לנהוג כך,
וגם כל סאבית שקוראת את זה יכולה להבין שזה בסדר ללכת לסשן שלא רוצים עם דום שלא יודעים עליו כלום בלי מילת בטחון, כי ממילא הן לא אחראיות לכלום.
כפי שכתבתי קודם, הדיעה הזאת מקטינה נשים מכיוון שהיא שמה אותן בסל אחד עם ילדים ומפגרים וכל מי שלא מצופה ממנו לקחת אחריות על עצמו.

מה שאני לומדת מהסיפור הזה זה בעיקר כמה חשוב להקשיב לאינטואיציות של עצמי, לא ללכת למשהו שאני יודעת מראש שלא יהיה לי טוב ולא לסמוך על אדם אחר שלא מאוד קרוב אלי שידע מה טוב לי ומה לא.
שובה לב​(שולט)

דום?! איזה דום? איפה דום?

שובה לב​(שולט) • 23 בינו׳ 2006
דום לא אחראי?
כולם מדברים פה על דום, אני לא יודע איפה מסופר פה על דום.
מדברים על אחריות שלו או שלהן.

יש פה סיפור על נוכל מקצועי, כמו כל נוכל הוא ניצל את חולשתן/תמימותן של הבנות
בשביל להשיג את רצונותיו שלו, בידיעה ברורה שזה יגרום נזק לזולת ואז הפחדן נעלם
כלא היה. נוכל כבר אמרתי? לא יותר ולא פחות. גם נוכל עם סגנון של שולט הוא עדיין
רק נוכל.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

על יומרות ומניפולציה

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 23 בינו׳ 2006
כל כך קל למכור חלומות, במיוחד כשאתה יודע (מתוך אמון ואינטימיות) מהם החלומות הכמוסים של מישהי שבוטחת בך מספיק כדי לשתף אותך בהם.

כל כך קל להבטיח ריפוי וטיפול באמצעות בדסמ או שאתה דום עתיר ניסיון שיידע מתי לעצור ולכן אין צורך במילת ביטחון.

וכל כך קשה וכואב לגלות שהוא בעצם השאיר את X ו-Y להתרסק אל המדרכה - בין אם בזדון כדי לממש פנטזיה של שלישיה עם שתי נשים או מתוך רשלנות שנבעה מדימוי עצמי מופרז.

קל לנו להאשים את מי שסמכו על המוניטין ועל שעות השיחה איתו.

בעיני, אדם כזה צריך להיות רחוק מקהילה שמאמינה ב-SSC.