לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ניצול סאביות חסרות ניסיון

(_virgin_)​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 25 בינו׳ 2006

ניצול סאביות חסרות ניסיון

(_virgin_)​(לא בעסק) • 25 בינו׳ 2006
אחרי קריאה של הודעות רבות כאן בפורמים, קיבלתי את הרושם, כי לדעתן של חלק מהסאביות המנוסות כאן , דומים שפונים לסאביות צעירות וחסרות ניסיון, רוצים בעצם לנצל את תמימותן כדי לממש פנטזיות פרטיות שלהם, תוך ניצול תמימותן וחוסר הניסיון שלהן.
איך בעצם מזהים ונזהרים מאותם דומים? ע"פ מה סאביות מנוסות מזהות את אותם דומים נצלנים? האם כל דום שפונה לסאבית צעירה רוצה בהכרח לנצל אותה?
Dark Artist​(שולט)

אלמנט הניצול בהחלט קיים

Dark Artist​(שולט) • 25 בינו׳ 2006
קשה לרוב לדעת אם אותו דום בא מתוך מטרה של מניעים כשרים או רק במטרה לנצלה.
ישנם כמה דרכים לסנן דומים כאלו.
כשמכירים דום ומפתחים איתו שיחה אפשר ורצוי לשאול אותו מגוון שאלות לגבי השקפותיו על הBDSM, כיצד הוא רואה קשר בדס"מי, מה הוא עושה בחייו, ולתאם איתו ציפיות וכד'.
אם יש היסוס קל ביותר לגבי תשובותיו או התחמקות משאלה זו או אחרת זה כבר צריך להדליק נורה אדומה. אם גם אותו דום נראה מאוד לחוץ לפגוש אותך ולרוב מנסה למשוך אותך לסשן בדירתו עוד לפני שהיתה לכם הכרות מוקדמת יותר, זה גם יכול לרמז על בעייתיות
רצוי גם לנהל כמה שיחות לפני זה עם אותו אדם על מנת לעמוד על טיבו.
לראות עד כמה הוא מעורב בקהילה, לפי פורומים שהוא פעיל בהם או דברים שהוא כותב. לרוב אני בתור אדם פחות אבטח באנשים שנמצאים יותר בתוך הצללים מאשר מחוץ להם.
וכמובן שתמיד כדאי לפתח פה קשרי ידידות עם הסאביות הותיקות באתר ולשאול אותן לדעתן על דום זה או אחר. לרוב לסאביות ותיקות יש ניתוח אופי די טוב של דומים ולכן מומלץ להתייעץ איתן
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 25 בינו׳ 2006
שום כלל ושום דבר שנגיד לא יכול להיות תחליף לאינטואיציה ולשכל ישר.
יחד עם זאת יש סימנים. לדוגמה:
דום שאומר לך, בניסוח כזה או אחר, שאת "לא סאבית אמיתית" משום שלא הסכמת לעשות דבר מה - מוטב להזהר מפניו.
דום שמנסה להגדיר לך באופן יותר מדי חד משמעי איך דברים "אמורים להיות" בבדסמ - מוטב לפקוח עין.
דום שלוחץ עלייך יותר מדי בשלב השיחה, מבטל אותך ולא ממש מקשיב לך - סביר שינהג כך גם בסשן.
דום שמתיימר באופן זה או אחר "ללמד אותך", הצעירה והירוקה, מה זה בדסמ - יתכן שמעוניין לנצל את חוסר נסיונך כדי ללמד בדיוק מה שנוח לו.
דום שמציע להיות לך סוג כלשהו של "מורה רוחני" - חשוד.
דום שמסרב למסור לך פרטים על עצמו אך דורש כי את תיחשפי - בעייתי.
וכן, גם דום שמזהיר אותך יותר מדי מפני "זאבים" - בהחלט יתכן שעושה זאת רק כדי לגרום לעצמו להיראות טוב יותר.

סביר שיש עוד כל מיני נורות אזהרה ששכחתי. אולי אחרים יוסיפו. לסיום אני חוזר ואומר: אין תחליף לאינטואציה, שכל ישר והדרגתיות.
שבויה

סלחו לי אבל...

שבויה • 25 בינו׳ 2006
אני חושבת שהכל תלוי בך בובה..
אין באתר הזה תמימות!!!
כן..
הם ינצלו אותך למימוש הפנטזיות שלהם בדיוק כשם שאת תנצלי אותם ולא משנה באיזה צד של בשוט את נמצאת..
עם כל הכבוד לסאביות ותיקות קיימות פה באתר, אני לא חושבת שתקבלי תשובה לשאלה האמיתית שהיא בעצם מי את ומה את ומה לעזאזל את עושה ומחפשת פה.
תשלימי עם רצונותייך ותנתבי לשם.

דארק ארטיסט, מהם מניעים כשרים?
יופי לנו הסאביות..פיתחנו שיחה, הבנו את השקפותיו ואפילו תאמנו ציפיות...
הוא מציג עצמו כדום שמחפש נשלטת / כלבה וכל שאר ההגדרות...
הוא לא מתחמק כי הוא מנוסה כמובן...יודע את כל התשובות...שמתחילה רוצה לשמוע.
אני לא חושבת שיש תשובה חד צדדית או חד משמעית לשאלתך בתולה, השאלה היא כמה אמון יש בך למסור לאחר וכמה רגש את מכניסה אל תוך העולם הזה.....בדסמ...
אני מוצאת את עצמי לא מסוגלת להתמסר בלי כל זה...פשוט לא!
venus in our blood​(שולטת)
לפני 18 שנים • 26 בינו׳ 2006
venus in our blood​(שולטת) • 26 בינו׳ 2006
אין תשובות חד משמעיות, אין תשובות אינסטנט.
אין כללי זהירות , לדעתי
וגם סאביות ותיקות , ממש כמו סאביות חסרות ניסיון ( ואגב, אין לזה כל קשר לגיל. ) עלולות ''ליפול ''.

אמון...הוא דבר נרכש.
ואמון טומן בחובו, בהכרח, סיכונים.
כשנותנים אמון, קיים סיכוי להיפגע.
לא תמיד. לא בכל מיקרה. לא עם כל אדם.
אבל,
הסיכוי קיים.

לדעתי,
אי אפשר לנסח כללי זהירות מוחלטים מראש ,
מלבד אינסטינקטים, הפעלת ההיגיון ו, לצערי הרב, גם למידה מטעויות.

לגיל, לדעתי, אין שום משמעות.
ישנן סאביות צעירות, מנוסות , ישנן צעירות ולא מנוסות אך בוגרות ובשלות, ישנן סאביות בגירות ובוגרות אך אינן בשלות..
ומעל לכל,
מדובר באינטראקצייה בין 2 הצדדים.
כאשר זה מתחיל להרגיש קצת לא נכון, מומלץ לזוז טיפה הצידה ולעשות חושבים.
גם כשזה מאוד קשה, וגם אם מופעל לחץ מתון או מאסיבי.

לפני הכל,
מומלץ להקשיב להיגיון ולאינסטינקטים.
כולנו, כבני אדם, נשים וגברים כאחד, בורכנו בכאלו.
לפעמים, החשש לאכזב הוא שמונע מאיתנו לא להקשיב לעצמנו.
וזה, לדעתי, המילכוד האמיתי.
מאסטר מיינד​(שולט)

Re: ניצול סאביות חסרות ניסיון

מאסטר מיינד​(שולט) • 26 בינו׳ 2006
(_virgin_) כתב/ה:
אחרי קריאה של הודעות רבות כאן בפורמים, קיבלתי את הרושם, כי לדעתן של חלק מהסאביות המנוסות כאן , דומים שפונים לסאביות צעירות וחסרות ניסיון, רוצים בעצם לנצל את תמימותן כדי לממש פנטזיות פרטיות שלהם, תוך ניצול תמימותן וחוסר הניסיון שלהן.
איך בעצם מזהים ונזהרים מאותם דומים? ע"פ מה סאביות מנוסות מזהות את אותם דומים נצלנים? האם כל דום שפונה לסאבית צעירה רוצה בהכרח לנצל אותה?

אז ככה, _virgin_ :
אלו לא חסרות הניסיון דווקא שנופלות קורבן למנצלים, כי הרי לא מעט נפלו פעמיים ויותר במלכודות דומות, ונתנו אמון במישהו שגם "מה השעה" אסור לשאול אותו.

אלו הן מי שלא שאלו בכלל את השאלה "במי אפשר לתת אמון", שקיבלו בלי ביקורת כל סיפור וכל שבח עצמי שנאמר להן, שההשתוקקות שלהן השתיקה את השכל הישר, אלה שמיהרו לקפוץ ל"התנסות" בלי להבין שאת החיים אי אפשר לנסות, וכל "התנסות" משאירה סימן, לטוב או לרע.

סטטיסטית, זה נכון, צעירות וחסרות נסיון חיים שואלות פחות שאלות ונוטות יותר לרוץ קדימה, אבל הדבר לא תלוי בגיל. ראיתי כאן מישהי בסביבות ה-40 שנכנסה לאתר בהתלהבות, תוך יום היה לה קולר ותוך יומיים נוספים הוא נעלם. זה אולי מצחיק, אבל אולי עצוב מאוד, אין לי מושג. טוב ונעים זה בוודאי לא.

מעצם השאלה , ומקריאת הפרופיל שלך שמודע מראש ל"נצלנים ושקרנים", אני מניח שיהיה בסדר...

בהצלחה. קצת מזל עוד לא היזיק לאיש.
עינבר
עינבר • 26 בינו׳ 2006
זאלופון כתב/ה:
שום כלל ושום דבר שנגיד לא יכול להיות תחליף לאינטואיציה ולשכל ישר.

1. יש סכנה בלחשוב, כמוני בעבר, שבחורה מבריקה וחזקה כמוני, תדע להסתדר בכח האינטואציה והשכל הישר. תמיד חשוב ללמוד, להבין איפה את נמצאת ולהיות ערה לסימנים. גם ותיקות לומדות.

2. גם עם את חדשה, יש לי את זה, משהו נראה לך לא נכון, תלכי עם עצמך. אין סאבית אמיתית, שפחה, מישהו שמבין. תמיד תסמכי על האינסקטים, השכל הישר והאינטואציה שלך.

אני סותרת את עצמי? לא ממש, אני מקווה שתבינו.
aka BODYGUARD

Re: סלחו לי אבל...

aka BODYGUARD • 26 בינו׳ 2006
שבויה כתב/ה:
אני חושבת שהכל תלוי בך בובה..
אין באתר הזה תמימות!!!
כן..
הם ינצלו אותך למימוש הפנטזיות שלהם בדיוק כשם שאת תנצלי אותם ולא משנה באיזה צד של בשוט את נמצאת..
עם כל הכבוד לסאביות ותיקות קיימות פה באתר, אני לא חושבת שתקבלי תשובה לשאלה האמיתית שהיא בעצם מי את ומה את ומה לעזאזל את עושה ומחפשת פה.
תשלימי עם רצונותייך ותנתבי לשם.

דארק ארטיסט, מהם מניעים כשרים?
יופי לנו הסאביות..פיתחנו שיחה, הבנו את השקפותיו ואפילו תאמנו ציפיות...
הוא מציג עצמו כדום שמחפש נשלטת / כלבה וכל שאר ההגדרות...
הוא לא מתחמק כי הוא מנוסה כמובן...יודע את כל התשובות...שמתחילה רוצה לשמוע.
אני לא חושבת שיש תשובה חד צדדית או חד משמעית לשאלתך בתולה, השאלה היא כמה אמון יש בך למסור לאחר וכמה רגש את מכניסה אל תוך העולם הזה.....בדסמ...
אני מוצאת את עצמי לא מסוגלת להתמסר בלי כל זה...פשוט לא!

איייייייי....

אני תמים אני!

ואולי אני מחובר לאתר הלא נכון..כל מי ששוחחתי איתו כאן
היה תמים למדי...
עבדו עלי????

וכעת ברצינות.
רבות תואר סופר והושר על איך למה וכמה.
מציע לפתוח שירשורים קודמים ומפורטים..

אינטואיציה, שכל ישר, אמון, חקירה, שיחות עומק,
שיחת גבולות, לא לעשות הנחות, אהבה ..

וקדימה הפועל/מכבי.

למדתי על בשרי ששיחות סאביות מביאות את התרעלה לפעמים
על לא עוול בכפו של אותו דום, הצדיקות לא תמיד אובייקטיביות..
ובכל זאת יש שכן..אני מחזיק את הרשימה בכספת בחנות..
מה שבטוח- בטוח..
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 26 בינו׳ 2006
איך בעצם מזהים ונזהרים מאותם דומים?
אינטואיציה והגיון בריא (Common Sense)
בהתחלה, לשים לרגע בצד את התשוקה והכמיהה לאותו הרגע לחוות בדסמ ופנטזיות,
כי זה יכול לסנוור אותך.
לבחון קודם כל את האדם שעומד מולך. אישיותו.

ע"פ מה סאביות מנוסות מזהות את אותם דומים נצלנים?
אותה תשובה כמו הקודמת.
נלווה לכך הנסיון שרכשו, אך גם סאביות מנוסות לא חסינות מפני
עשיית שטויות לפעמים.

האם כל דום שפונה לסאבית צעירה רוצה בהכרח לנצל אותה?
אני מניח שהתכוונת בשאלה לדום מבוגר מול סאבית צעירה. כשיש הפרשי גיל ניכרים.
כי על בני אותו הגיל אין בכלל שאלה אפילו.
התשובה שלי היא לא.
נוריתE
נוריתE • 26 בינו׳ 2006
הצעירים והצעירות יותר נוחים להשפעה, יותר צריכים או מחפשים מישהו או מישהי שיוליכו אותם ויהוו להם דוגמה,נוסח כל הטראנדים והאופנות החדשות שצצות לבקרים.
לכן קל יותר להפיל אותם בפח מאשר את המנוסים או המנוסות שנפלו כבר פעם או פעמיים בחיים ונוטים יותר לרוב להיזהר.

ואכן ישנם דומים שיעדיפו יותר את הצעירות האלו הנוחות להשפעה על פני סאביות נישלטות מנוסות יותר וזהירות יותר
יותר לרוב קל לנווט בת 18 עשרים מאשר בת 30 או משהו שכבר למדה משהו או שניים בחיים ובבידיסמ.

זו בעיה.קיימת. אחרת לא היינו מדסקסים בזה שוב ושוב.

איך הם יזהרו ותיזהרנה?, ללמוד לקרא ולהקשיב למנוסים ומנוסות מהם, ללמוד מנסיון של אחרים לטוב ולרע, למרות שהנוער מתמיד נהג לזלזל ולחשוב שהם הימציאו את הגלגל, בדיוק כמו שאני הייתי בגיל הזה של מרד הנעורים, כמה שיותר מנסים להעיר וללמד ככה הם יותר מיתמרדים(ואם תגבנה פה הצעירות בתקיפה על דברי אלו, זה רק יעיד על זה)

לא לשווא אמרו חז''ל
אין חכם כמו בעל נסיון " ולא יזיק לצעירים ולצעירות ללמוד מנסיון של אחרים וגם לשאול אם לא בטוחים/ות במשהו או במישהו.

לא מספיקה חכמה צריך נסיון חיים ולבת 18 20 אין נסיון חיים כמו למבוגרות מהן,
מה לעשות, עובדת חיים.