שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שייכות ?

Neo
Neo
לפני 20 שנים • 29 באוג׳ 2003
Neo • 29 באוג׳ 2003
מממ...
בשבילי זה יותר סימבולי מאשר "בעלות" ממש.
זאת מילה שמסמלת סוג של התחייבות, ( דו-צדדית אגב )
הרי ברור לשני הצדדים שכל אחד יכול לעצור, לומר stop, לקום וללכת.
מכאן שזה לא ממש רכוש, זה לא עבד\שיפחה כמו בעת העתיקה.
BDSM בשבילי זה סוג של סקס פר-אקסלנס.
זה שיש לזה צדדים מנטלים כאלו ואחרים זה לא סותר את זה.
אני אוהב באופן אישי לתת לזה לגלוש קצת מעבר לחדר המיטה, אבל לא יותר מידי.
מצד שני, כל זוג אנשים יכולים להחליט כמה ואיך הם לוקחים את זה.

לסיכום, שייכות זה עיניין סימבולי,
לוליטה הזכירה כאן את הדוגמה של נישואים, זה למעשה סוג של התחייבות.
כמו ששייכות זה סוג של התחייבות BDSMמית.
בסופו של דבר תמיד אפשר להתגרש ( לעצור וללכת ).
שיקי​(נשלט)
שיקי​(נשלט) • 29 באוג׳ 2003
לרחפנית...

קראתי בעיון מה שכתבת, לא הסכמתי, אל תכעסי, ראי האמור בסיפא לתגובתי הראשונה...

אני חש שאנו שוב נכנסים לאותו ויכוח ישן ומוכר כל כך – על מהות השליטה.

כל אחד רואה אותה אחרת – המדהים הוא החיבור בין אנשים.

כשנוצר אותו חיבור בין אותם אנשים שרואים את השליטה באותה דרך – יווצר קשר נפלא.

באשר לסממנים חיצוניים – איש באמונתו יחיה – הרי כשאני כותב "תחושת שייכות" תחושה היא רגש - ורגש מטבעו פנימי הוא – לא ניתן "לראות" אותו.

לפעמים מתוך התחושה – נובע אותו צורך לסממנים חיצוניים – ושוב הם לא ישנו את אותו רגש – שאם אינו קיים – לא יהיו גם אותם סממנים חיצוניים – הם רק תוספת – תרצי – רצון לצעוק לעולם, להתגאות במה שאני, במי שאני ובזכות שנפלה בחלקי – להיות שלה.

לפעמים הסממן יכול שיהיה פנימי, או משהו שאף אחד בעולם לא יוכל לראות – רק אני והיא ואנחנו נדע שהוא שם – שהרי רק כלפיה יש בי את תחושת השייכות.

ולא, אין זה הופך אותי לנחות או מסכן, כמו שמישהי כתבה כאן למעלה – להפך – זה משפר ומשנה את החיים, כל כך משפר שזה מדהים – אני חש שהפכתי לאדם יותר טוב בזכותה – עד כדי כך.

ברמה האישית – אם תפגשו אותי – לא תראו שהפכתי למצורע או שפל רוח הנופל על ברכיו תדיר...

נשארתי אותו אדם בדיוק – אבל הרבה יותר טוב, המון דברים שבעבר לא הצליחו – היום מצליחים – גם דברים יומיומיים, המון דברים תקועים – זזים, המון שינויים שרציתי לעשות בחיים האישיים שלי מזמן - לפתע הופכים למציאותיים וברי הגשמה.

עם העובדות הפרטיות שלי – אף אחד לא יכול להתווכח – זה כאן, זה קורה עכשיו, וזה הכי אמיתי שיש.

נכון – אני לא אובייקטיבי – יש שיגידו שרק המסתכל מהצד יוכל לבחון אותי ואת מה שעובר עלי – אבל יש נתונים אובייקטיביים – עובדתיים כפי שכתבתי לעיל – שרק השתפרו ותוקנו – והמון המון מכך אני חב לה – לאלוהים.

שיקי { L }
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
וכמו שאמרת שייקי.......

אין אנו חייבים להסכים עם הדברים תמיד, אבל לפחות כולנו, בדיון הזה הקשבנו עיניינית אחד לשני.

מאחלת לך שתמשיך להרגיש נפלא היכן שאתה, איש איש על פי אמונתו יחיה.

רחפנית.