בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תסלחו לי אבל זה קצת מרגיז...

cai
cai
לפני 18 שנים • 26 בינו׳ 2006
cai • 26 בינו׳ 2006
אולי תסבירו לי איך פוסט על תופעה מכעיסה לרוב הדעות, הופך לשדה הקרב שלכן?

תעשו טובה לעצמכן ולנו, ותסתמו כבר.
השולט אור​(שולט)
השולט אור​(שולט) • 26 בינו׳ 2006
חדדי את יכולות הבנת הנקרא שלך.

אמרתי מי שתמך בך בפומבי, לא אמרתי מי שהוא חברך הקרוב והמשוחד. אני מזמינה את מי שלא מזוהה כחברך לשמש כבורר. באותה המידה לא אציע את חבריי וחברותיי. זוכרת מה שכתבת קודם? ניטרליות? אני לא מחפשת אותה, אני מוכנה לוותר עליה מראש ולקבל בורר שמאמין מהדברים שהוא קרא בשרשור הזה שנעשה לך עוול, ושבכל זאת מוכן לראות את ההוכחות ולשפוט בצורה הוגנת. אבל לא אקבל כבורר את מי שספג את שטיפות המוח שלך.
שיקי​(נשלט)
שיקי​(נשלט) • 26 בינו׳ 2006
teacher כתב/ה:
קטונתי מלפרש את כוונתו של שיקי, ומה הוא מעלה כאן במוקד הדיון,
את המקרה הספציפי או את העיקרון. אני מדבר על העיקרון.

אני נגד ריבוי כינויים כפי שהוא קיים היום,
בלי קשר לכתיבה יוצרת ולהומור מבורך ומשובח, ולחלוטין לא מעניינת אותי
המריבה שלכן. לכן אתייחס לסוף דברייך, בעיניין ריבוי הניקים.

teacher

מה שהעליתי למוקד הדיון הוא בדיוק את מה שאתה, TAME וכל השאר העלו - סוגיית "תרמית ריבוי הניקים", זה ורק זה, כל השאר הן רק דוגמאות, והדגשתי שאינני נכנס לויכוח שבין הגברות הנכבדות, אינני מצדד באף אחת ולא קשרתי קשר עם אף אחת כנגד אחרת - אין לי עניין בזה.

אם התמיהות שהעליתי גרמו לכן לחשוב ש"אני נגדכן" אז טעות בידכן, התמיהות שהועלו כווונו כולן לסוגיית ריבוי הניקים שאינה מקובלת עלי בשום סיטואציה (בכך אני כן חולק עליכן), ולשום מטרה (כמובן אלא אם בעל הניקים טורח בהגינותו לעדכן את הקוראים בניק החדש שלו דוגמת המקרה שהציג זאולופון שהוא בהחלט הוגן בעיניי).

אף זו, מצטער, אינני מעוניין להיות בורר, לצערי אין לי את הזמן והאנרגיה הדרושים לכך, יש לי מספיק בוררויות אחרות בחייםicon_smile.gif.

אני מקווה שהזמן ירפא אתכן ותחזרו להיות אוהבות כבעבר.

פשוט מציק שכבר אי אפשר לשלוח לאף אחד הודעה בלי לחשוש שזה מישהו שאתה מכיר, הרי אם הייתם רוצים לפנות לאותו אחד שאתם כבר מכירים הייתם עושים זאת כבר לניק המוכר שלו, הלא כן?

ברגע שפניתם לניק ה"חדש שלו" הוא למעשה "הרוויח" פניה שלא יועדה לו מלכתחילה.

שיקי
עינבר

בלי קשר ישיר לנושא הדיון

עינבר • 26 בינו׳ 2006
כל מי שקיים רק בוירטואל, קיומו מוטל בספק
אין כינויים אמיתיים, רק אנשים אמיתיים (אמר טיצ'ר)
בכלל מומלץ להזהר במה אומרים למי שרקכי נוי בשבילך
יש כאלה שמראים הודעות לשולט שלהם
יש חברות שמחלפיות מידע אחת עם השנייה
שלא לדבר על סחטנים מקצועיים למינהם
דיר פרודנס

שליטה

דיר פרודנס • 26 בינו׳ 2006
השליטה, אם להשתמש בעולם המושגים שלך אז תפסיקי לזמזם ועופי מהשירשור של שיקי. יש כמה שירשורים שפתחת, תמשיכי שם. אני אגיב שם כשיהיה לי פנאי או חשק, זה בדרך כלל צירוף של השניים (וסתם, בגלל שזה קשור לפסיכומטרי ואת מזלזלת בהבנת הנקרא שלי - חבל שאי אפשר לצייר פה דיאגרמת ון - נגיד שקבוצה A - קבוצת חברי, ו- B הם קבוצת התומכים בי בפומבי הרי ש- B = מיתרנדיר כלול בקבוצה A ולכן הוא עונה על הקריטריון שהצבת).

עכשיו תסלחי לי אבל אני אחרי ארוחת צהריים (ככה זה כשעובדים - מה לעשות, התאוששתי ממך - ואין זמן לשבת ולהמציא תגובות כל היום וכל הלילה) ואני צריכה קצת לנוח. אנא אל תקציני את בליל השטויות שאת טורחת למלא בו את השירשורים, זה גוזל ממני אנרגיות שאני צריכה לקרוא ולהגיב אחר-כך. את הרוב אני בכלל לא קוראת. מקווה שיהיה לי זמן מחר (אנא התחשבי בי, דומית רחומה שכמותך) אני זקוקה למנוחה. עבדתי קשה כל השבוע.
המלט
המלט • 26 בינו׳ 2006
*נגה* כתב/ה:
אוקיי, זה ברור.

ואגב,
מעולםםםםם לא הגבתי לעצמי .

אני חושבת שזה אחד הדברים הכי טיפשיים ופאתטיים שאפשר לעשות.

מסכים.

אגב, יש אתר אחד, ובו אדם אחד, שכל הזמן מדבר עם עצמו. די משעשע.
תמימות מטעה
תמימות מטעה • 26 בינו׳ 2006
ההתחמקות שלך מבורר אמיתי ואובייקטיבי מעלה תהיות.

הסכימי לבורר או צאי להן, ולכולנו מהחיים.
דיר פרודנס

תמימות (מאד) מטעה

תמימות מטעה כתב/ה:

אהבתי בייחוד את ה"כולנו". המנטורית שלך עושה עבודה טובה בקורס לדמגוגיה.
אני חושבת שרק ראוי שתצייני בסוף כל תגובה שלך "שפחתה לשעבר של אור השליטה, סוג של חברה בהווה וחצי שיפחה של אניגמטית בעבר. ברגע שמבינים את מקור התוקפנות אפשר להתייחס לתגובות שלך בהתאם. הסיבה שהגבתי לך כעת היא רק בגלל שה"כולנו" קצת צרם לי. אחרת היית ממשיכה להתעלם ממך. (ועכשיו אפשר לעזוב את השירשור של שיקי במנוחה? תמשיכי בשרשור של "היציאה מהארון" או "הקו החם", שם בטוח יהיה מי שיחזיק לך את היד, ואני אולי ארגיש יותר בנוח להגיב לך פעם נוספת)
דיר פרודנס

Re: תמימות (מאד) מטעה

דיר פרודנס כתב/ה:
תמימות מטעה כתב/ה:

אהבתי בייחוד את ה"כולנו". המנטורית שלך עושה עבודה טובה בקורס לדמגוגיה.
אני חושבת שרק ראוי שתצייני בסוף כל תגובה שלך "שפחתה לשעבר של אור השליטה, סוג של חברה בהווה וחצי שיפחה של אניגמטית בעבר. ברגע שמבינים את מקור התוקפנות אפשר להתייחס לתגובות שלך בהתאם. הסיבה שהגבתי לך כעת היא רק בגלל שה"כולנו" קצת צרם לי. אחרת היית ממשיכה להתעלם ממך. (ועכשיו אפשר לעזוב את השירשור של שיקי במנוחה? תמשיכי בשרשור של "היציאה מהארון" או "הקו החם", שם בטוח יהיה מי שיחזיק לך את היד, ואני אולי ארגיש יותר בנוח להגיב לך פעם נוספת)

נ.ב. בנוגע לבורר....אני באמת חייבת להיות חלק בכל משחק דבילי שאתן מציעות? אני כבר הצעתי להן להגיש נגדי תלונה במשטרה או לפרסם כל איום, שלטענתן יש בשפע, שאיימתי עליהן. מה יותר טוב מזה? אני לא רוצה בורר מהכלוב כשם שלא הייתי רוצה לבחור בורר מהמחלקה הסגורה בגהה.
תמימות מטעה

Re: תמימות (מאד) מטעה

תמימות מטעה • 26 בינו׳ 2006
דיר פרודנס כתב/ה:
נ.ב. בנוגע לבורר....אני באמת חייבת להיות חלק בכל משחק דבילי שאתן מציעות?

את התחלת עם הטינופת הזאת, אנא עיזרי לנו לסיים אותה.

בורר.

בורר.

בורר.

תמימות מטעה,

שפחתה לשעבר של אור השליטה, סוג של חברה בהווה וחצי שיפחה של אניגמטית בעבר, והאקס זונה של מלכתי אלונה.