סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בואו נבהיר משהו, ובאמת נגמור עם הבדיחה הגרועה הזו

קלייר​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 28 בינו׳ 2006

בואו נבהיר משהו, ובאמת נגמור עם הבדיחה הגרועה הזו

קלייר​(נשלטת) • 28 בינו׳ 2006
את פרודנס מעולם לא עניינה האמת, מעולם לא עניין אותה לזכות בצדק.
הדבר היחיד שמעניין אותה הוא להישאר בחייה של גברתי בצורה כזו או אחרת. כאהובה, כידידה, כאוייבת, העיקר שהיא תוכל לקבל את מנת ה"תצומי" שהיא רוצה לקבל.
אם אמת או צדק היו בראש מעייניה, היא הייתה מסכימה מזמן לבורר. אבל פרודנס לא רוצה שבורר כזה או אחר יחליט שהיא או אנחנו אשמות ושעליה או שעלינו לעזוב את הכלוב. הרי אם זה ייקבע, ואם כולנו נתחייב באופן מפורש וגלוי לקבל עלינו את פסיקת הבורר - היא לא תוכל להמשיך ולקחת חלק בחייה של גברתי. היא לא תוכל להמשיך לקרוא את הדברים שגברתי כותבת כאן, כי היא לא תהייה כאן או כי אנחנו לא נהיה. וזה מבחינתה מצב בלתי נסבל.
הרי מבחינתה, אפילו אם היא מטרידה היא לוקחת באיזו שהיא צורה חלק בחייה של גברתי. מבחינתה אפילו אם גברתי חושבת עליה בכעס - היא לפחות חושבת עליה.
וזו האמת הפשוטה, וכל שאר המילים, הגיבובים, האאוטינג - כל אלה נעשו רק כדי לזכות בתגובתה של גברתי.
כי האמת הפשוטה אומרת שפרודנס מסרבת פשוט לקבל את העובדה שהקשר הרומנטי בינה לבין גברתי הסתיים לפני שנה וחצי. אם היא הייתה מקבלת את העובדה הזו, היא הייתה יכולה להישאר בקשר ידידותי עם גברתי, כמו אחרים שהקשר הרומנטי בינם לבין גברתי הסתיים עם הזמן.
אז באמת, די. ואני לא כותבת את הדברים ממקום של לעג אלא פשוט של עייפות גדולה.
האמת היא האמת. וחבריה של פרודנס יכולים עד קץ הימים להמשיך ולתקוף אותנו. אבל אם האמת הייתה בראש מעיינה של פרודנס והתקווה לזכות בצדק, אני בטוחה שהיא לא הייתה מתייחסת אל כלל חברי הכלוב כאל פסיכים שאין ביניהם ולו אדם אחד שפוי שיכול לשמש כבורר.
romi{A}
romi{A} • 28 בינו׳ 2006
כשאת אומרת בואו נגמור עם הבדיחה הזאת קלייר, את לא באמת מצפה שנבנה על זה שאור תסכים איתך. ולפי קצב פתיחת שרשורי המגה שלה, אני חושבת שהעניין טרם מוצה. תני לה לנהל את ענייניה מבלי להתערב בהם, כפי שאת מצפה שהיא תעשה. נדמה לי שאור טרם אמרה את המילה האחרונה, וצריך לכבד את הקצב של כל שותף ושותף כדי להמשיך לשמור על ההרמוניה שלכם.

בברכת בבניין ציון ננוחם
venus in our blood​(שולטת)
venus in our blood​(שולטת) • 28 בינו׳ 2006
זהו, ''קלייר ''? כלו כל הקצים? את משתמשת בקלף השחוק עד דק שלך?
עצם הרעיון של בורר, ועוד מהכלוב, הוא רעיון אווילי, קטנוני ש-רק בעלת מוח חולני כ-של גבירתך הייתה יכולה להגות.
ומספיק כבר עם הלעיסה המתמדת הזו שדיר פרודנס רוצה במחיצתה של גבירתך.
חאלאס.
תתחילי להשתמש במשהו אחר.

החולניות האובססיביות האמיתיות כאן הן אתן, את וגבירתך.
אז מספיק להסתתר מאחורי דברים לעוסים.
את מתחילה להעלות גרה.

דיר פרודנס הציעה משהו הרבה יותר שפוי והגיוני : פסיכיאטר. לא מהכלוב.
אתן סירבתן.
מעניין מדוע.
היא הציעה שתחשפו את ''שלל '' ההודעות המטרידת שלה כביכול, ושיוחזר לה החשבוןהקודם שלה.
כל זה, לא קרה.
תפסיקו כבר ללעוס משהו שאתן יודעות שאתן האשמות בו.
האובססיביות והכפייתיות כאן הן אתן.
ראי, ראי שעל הקיר...
דוכס תל אביבי​(שולט)

תעלת בלאומליך מכה שנית

דוכס תל אביבי​(שולט) • 28 בינו׳ 2006
תקשיבי טוב בובה.

הבדיחה הגרועה פה באמת היא את עם אוסף הניקים, הישויות הדימיוניות והאישיאויות (אישיות ברבים) הפיקטיביות שהמצאת לעצמך. כל פוסט נוסף שלך רק מטביע אותך עמוק יותר בביצה שהקמת.

תאמיני לי בובה קראתי כל מילה. בשקיקה. הצחיקה אותי עד דמעות האופרת סבון הזאת. ואני יכול להביא לך עשרות ציטוטים מהדברים שכתבת בשם כל אחת מדמויותייך שסותרות אחת את השנייה ומעלות רק גיחוך על שפתי הקורא האינטיליגנטי.

אבל אני לא הולך לעשות את זה כי יש לי חיים ולנבור בפח האשפה הקומי הזה לא נחשב כחלק מהם.

ולכן אני אנדב לך את עצתי מהשרשור הקודם:

אני מציע שתתנדבי לעבור בדיקה פסיכיאטרית מקיפה לפני שתמשיכי לקחת חלק (גם אם בהתנדבות!) בחיים השבריריים של אותם אנשים הנזקקים לקו החם.

כל יום שעובר וכל שרשור שנפתח, בלי שאת לוקחת אחריות אישית על עצמך ויכולתך לתפקד בתפקידים רגישים, מסכן את כל מה שהשגת בהקמת הקו הזה.

ואגב, בינתיים, ראוי שתשעי את עצמך לאלתר מכל פעילות שם ותעבירי את האחריות שלך למישהו אחר. ואותו מחליף יהיה זה שיקבל את תוצאות הבדיקה ורק אם היה והיא תנקה אותך מחשדות אלו ואחרות תוכלי לשוב לתפקידך ולמעורבות במפעל הזה.

אולי עצוב, אולי לא נעים אבל כורח המציאות מחייב זאת. לדעתי.

אוי, במחשבה שנייה, זו היתה עצתי לדמות האחרת.
לא נורא. קבלי אותה גם כן. לא יזיק אם כול-כול-כול-כן תלכו לבדיקה מקיפה אצל פסיכיאטר.
ותעשי לי טובה, קחי איתך גם את המפוצלת השנייה - אינגמטית את בליסינה וכפרה גם.
זה עשוי לחזק את הקשר בינכן אז מומלץ שתעברו את זה יחד.

ובא לציון גואל כי באמת עברת את הגבול.

זה התחיל מצחיק למרות שגם עצוב, כמעט כמו עוף חמוץ-מתוק, אבל זה נמשך באמת יותר מידי ונראה לי שהתבשיל שלך כבר איבד את הטעם והמרקם מרוב בישול יתר.
השרלילית​(פמית מתחלפת)

Re: תעלת בלאומליך מכה שנית

דוכס תל אביבי כתב/ה:
תקשיבי טוב בובה.

הבדיחה הגרועה פה באמת היא את עם אוסף הניקים, הישויות הדימיוניות והאישיאויות (אישיות ברבים) הפיקטיביות שהמצאת לעצמך. כל פוסט נוסף שלך רק מטביע אותך עמוק יותר בביצה שהקמת.

תאמיני לי בובה קראתי כל מילה. בשקיקה. הצחיקה אותי עד דמעות האופרת סבון הזאת. ואני יכול להביא לך עשרות ציטוטים מהדברים שכתבת בשם כל אחת מדמויותייך שסותרות אחת את השנייה ומעלות רק גיחוך על שפתי הקורא האינטיליגנטי.

אבל אני לא הולך לעשות את זה כי יש לי חיים ולנבור בפח האשפה הקומי הזה לא נחשב כחלק מהם.

אני מציע שתתנדבי לעבור בדיקה פסיכיאטרית מקיפה לפני שתמשיכי לקחת חלק (גם אם בהתנדבות!) בחיים השבריריים של אותם אנשים הנזקקים לקו החם.

כל יום שעובר וכל שרשור שנפתח, בלי שאת לוקחת אחריות אישית על עצמך ויכולתך לתפקד בתפקידים רגישים, מסכן את כל מה שהשגת בהקמת הקו הזה.

ואגב, בינתיים, ראוי שתשעי את עצמך לאלתר מכל פעילות שם ותעבירי את האחריות שלך למישהו אחר. ואותו מחליף יהיה זה שיקבל את תוצאות הבדיקה ורק אם היה והיא תנקה אותך מחשדות אלו ואחרות תוכלי לשוב לתפקידך ולמעורבות במפעל הזה.

לא נורא. קבלי אותה גם כן. לא יזיק אם כול-כול-כול-כן תלכו לבדיקה מקיפה אצל פסיכיאטר.

זה התחיל מצחיק למרות שגם עצוב, כמעט כמו עוף חמוץ-מתוק, אבל זה נמשך באמת יותר מידי ונראה לי שהתבשיל שלך כבר איבד את הטעם והמרקם מרוב בישול יתר.

אם קראת כל מילה, היית מבין כמה בולשיט מכילה ההודעה לך.
אתה ראוי לבוז .
השרלילית​(פמית מתחלפת)

דוכס תל אביבי כתב/ה:
תקשיבי טוב בובה.

אם קראת כל מילה, היית מבין כמה בולשיט מכילה ההודעה לך.
אתה ראוי לבוז .
סוכן משנה מבנה

דוכס,

סוכן משנה מבנה • 28 בינו׳ 2006
עצבנת אותי אתמול וויתרתי, אבל היום יום הולדתי ובא לי לשחרר את לשוני.
לי אולי יש חוש הומור לא מפותח במיוחד, אבל מי שפה אידיוט זה אתה.
מילה נחמדה, אידיוט. כל כך תפורה עליך icon_smile.gif
והפעם, זה דווקא כן מתוך מחשבה.
venus in our blood​(שולטת)

venus in our blood​(שולטת) • 28 בינו׳ 2006
דוכס תל אביבי כתב/ה:
תקשיבי טוב בובה.

[size=24][size=24]ותעשי לי טובה, קחי איתך גם את המפוצלת השנייה - אינגמטית את בליסינה וכפרה גם.

ובא לציון גואל כי באמת עברת את הגבול
[/size]. [/size]זה התחיל מצחיק למרות שגם עצוב, כמעט כמו עוף חמוץ-מתוק, אבל זה נמשך באמת יותר מידי ונראה לי שהתבשיל שלך כבר איבד את הטעם והמרקם מרוב בישול יתר.

חוץ מלכנות את האיש אידיוט, ולצעוק ''בוז ''
אתם מסוגלים פשוט ל -ה-ת-מ-ק-ד עניינית בדבריו?
יופי.
אז תקראו.
תקראו שוב.
ותפנימו.
llulu​(נשלטת)

like Madona

llulu​(נשלטת) • 28 בינו׳ 2006
I suggest you take your case to the court
publish your story in the Jerusalem Post, Yediot Maariv and eventually Die Zeit, Le Monde etc....
you might get an international echo and eventually, end up at the UN with a gripping public session over who is write and who is not.
There, they are used to these kinds of international conflicts
have a nice week
סוכן משנה מבנה

אחרי

סוכן משנה מבנה • 28 בינו׳ 2006
לנגה, אחרי שהוא קרא לי אידיוט אתמול, זה הפך לאישי icon_smile.gif בלי קשר לנושא,
(חוץ מזה לא נראה לי שהמוח שלו יתמודד עם טיעונים מורכבים מדי
icon_smile.gif לא הייתי רוצה שיחווה איזו מפרצת עצמונית בגללי), הרי את אלו הפשוטים הוא לא הבין, המתנדב הדגול,
ובנימת המשך, הרפובליקה ניצחה למי שלא שם לב, והגיליוטינה מושחזת וממתינה לאצולה החדשה המתהווה רק בעיני עצמה.
ובקצב השנאה שאת מפריחה לא בטוח שדווקא אהבה תחזור..