סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תשובה לכמה שאלות והקו החם

מיתרנדיר
לפני 18 שנים • 28 בינו׳ 2006
מיתרנדיר • 28 בינו׳ 2006
תמימות מטעה כתב/ה:
נכתבו בשבוע האחרון עשרות עדויות של אנשים שיודעים ומכירים ונתמכו מקרוב, אשר שיבחו את מהימנותה, הגינותה, ויושרה של אור, על כל דמויותיה. לכן אני חושבת שתהיה זו טעות, לייחס אותה חשיבות לאותם אלו שחווים דעתם מקריאה באתר בלבד..

מהימנותה? הגינותה? יושרה?
כשקלייר התחזתה לחברה בפני דיר-פרודנס במשך 4 חודשים, לא יידעה אותה על הקשר שלה עם בליסנה וגם אילצה את דיר- פרודנס להתנצל על זה שהיא חשדה שבליסנה היא אניגמטית???
אולי במושגים שלך זה נורמלי
אני הייתי קורא לזה אחרת....שקרנית, מניפולטיבית, אכזרית, לא מהימנה לחלוטין וישרה כמו כדורגל.

תמימות מטעה כתב/ה:
אנשים רבים העידו שקיומו של הפיצול מעולם לא הפריע לאור להיות שם בשעת צרה, כל הדמויות נאמנות לרצונה הטוב, וכל מי שקרוב אליה או אל קלייר מודע לקיומה של ה"זהות הכפולה".
מאז ומעולם אור לקחה אחריות ועמדה מאחורי מה שהדמויות עושות.

ועל זה אני אביא ציטוט:

קלייר(נשלטת){Belisana} כתב/ה:
אור היא לא אני, אבל אור היא החברה ביותר שיכולתי לבקש לי. אור לא לוקחת אחריות על דברים שאני אומרת או עושה - בשביל יש אותי.

ועל זה נאמר : כל מילה מיותרת!!!

creativity כתב/ה:

במקום בו בעלי תשובה עומדים גם צדיקים גמורים לא יעמדו בו

אור היא בעלת תשובה. שכן, אילולא חשפה בעצמה את המתרחש, אילולא הביאה לידיעת הציבור כל שהובא לידיעתו, אילולא הביעה חרטה ואף הכתה על חטא בכל הנוגע לטעויותיה בהתנהלות - היה צדק בטענה שעליה לעזוב.
אולם, ברם, אי לכך ובהתאם לזאת שהביאה לידיעת הציבור את חלקה ואף הכתה על חטא - היא בבחינת בעלת תשובה. טעתה, הודתה, התיישרה ועכשיו יש בידיה כלים וחכמה שלאדם "נקי מכל רבב" (איך אפשר לומר דבר כזה בקהילה כזו, אלוהים יודע. כולם כאן טעו בשלב כלשהו. כולנו בני אדם, לעזאזל) פשוט אין.
מי שמתמודד באומץ אל מול בעייה נפשית כה קשה, מי שליבו פתוח כל כך (והוכיח זאת לאורך פעילותו כאן) ואף היה מוכן לסכן את מעמדו בחשיפה - הוכיח אינטגריטי מספיק כדי לעזור בקו החם.
יש לה לב חם וגדול. יש לה שכל עז וחד. יש לה נכונות להשקיע מעצמה. יש לה אינטגריטי שלא מאפשר שיסחטו אותה. מה עוד נבקש.

אני רוצה בזאת להכתיר את אור כחסידת אומות עולם!!
צדיקה גמורה!!
...מה שבטוח, אותי היא גמרה
מה שאני מתכוון זה שאני יודע שהיא אמרה את המילה "סליחה" באותו מפגש מדובר בא יצאו כל דמויותיה של אור ושו"ת כאשר חלק תוקפות ואחת מבקשת סליחה, לסרוגין.
לדעתי למילה "סליחה" במיקרה זה אין משמעות ושום הבעת חרטה לא נשמעה ממנה בכל השירשורים שבהם היא היתה מעורבת.
מילים הן רק מילים. מאחוריהן צריכה להיות כוונה. וכאן לא הורגשה חרטה ומחילה.
אני גם הייתי מתחרפן עם היתה יושבת מולי מישהי שמחליפה זהויות לפי הזמנה בקצב.

creativity כתב/ה:
היא הוכיחה יושרה, אומץ ונכונות להתמודד מול כל מבקריה ושופטיה.
בעיניי, ואין בינינו כל חברות אישית, אור הוכיחה את עצמה כראויה.
את חטאה של אור אני מכירה. אני יודעת כי היא היתה כנה לגבי חלקה במעשים אלו.
האם אותו "נקי כפיים" שיחליף אותה ראוי לאותה מחמאה? או שמא פשוט עוד לא נזדמן לנו לבחון אותו בטעותו?
מבחינתי, היא עברה את המבחן העיקרי. אינטגריטי.
אוסיף עוד משהו.
במידה ותפנה אליי (מה שקורה לא מעט) אחות במצוקה, אפנה אליה.
היא ודן קאפ הם אנשים שהוכיחו לי מעבר לכל ספק שניתן לבטוח בהם עם דיני נפשות.
תקראו לזה להצביע ברגליים.

ואני שואלת - ללא קשר לסכסוך בו אור חזרה וביקשה למנות בורר שיעזור לה לנקות את שמה, בעוד פרודנס התחמקה בעיקשות, האם קיים "נקי כפיים" - האם קיים אדם ללא רבב, האם יש מישהו שלא חטא? אני מאמינה שגם למתנדב החלופי, וגם לכל אדם שאין בו ספק, יש אי אלו באגים משלו, שאנחנו לא יודעים עליהם, ולא נדע.

בואו נרד מהרעיון של "בורר".
מה גם אין מישהו שיתאים וגם יהיה מקובל על כל הצדדים.

אם היא רוצה לנקות את שמה, שתציג הוכחות לטרור שהיא עברה.
לפני שצועקים "אובססיבית" "טרוריסטית" וכו', נא להציג הוכחות

בכל השרשורים האלו התקבלו עשרות עדויות שכל דמויותיה באחריותה המלאה של אור, וקיום הפיצול מעולם לא פגע במבקשי עזרה אלא להפך - אישיותה המחוספסת ידעה ויודעת להכיל ולתמוך במצבים רבים ומורכבים.

"כל דמויותיה באחריותה המלאה של אור"?

אני אחזור על כך שוב :

אור היא לא אני, אבל אור היא החברה ביותר שיכולתי לבקש לי. אור לא לוקחת אחריות על דברים שאני אומרת או עושה - בשביל יש אותי.
קלייר​(נשלטת)
קלייר​(נשלטת) • 28 בינו׳ 2006
אני גם אמרתי מירתנדיר "מעולם לא התערבנו בענייניה של אור בקהילה, כשם שהיא לא התערבה בעניינינו. לכל אחד מאיתנו החיים שלו, והאמת, מאחר ואין להם שום השפעה על תפקודה של אור - הפיצול בסך הכל הוא לא מעניינכם."

אבל את זה היה לך פחות נוח לצטט. מעולם לא התערבנו בשום צורה בקשרים שנוצרו בין אור לבין האנשים שפנו אליה לעזרה.

ובקשר להצבת ההוכחות הקשורות להטרדה כאן:
מאחר שפרודנס שלחה אל גברתי בסביבות 300-400 מכתבי הטרדה, לא, לא נציב את כולם פה. מי שבוחר לקחת על עצמו את התפקיד הבורר ויהיה מקובל על שני הצדדים כאיש שאינו חבר של אף אחד מהם - ייחשף אל כולם.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת ינו' 28, 2006 3:54 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
venus in our blood​(שולטת)

המוסד הסגור, שלום...

venus in our blood​(שולטת) • 28 בינו׳ 2006
alona. כתב/ה:
נכון מייפל.
ומעבר לכך שאפשר לסמוך על כל הדמויות יחד ועל כל אחת לחוד.

אור היא לא אני, אבל אור היא החברה ביותר שיכולתי לבקש לי. אור לא לוקחת אחריות על דברים שאני אומרת או עושה

ואני שואלת, דיר-פרודנס,
איךךךך את לא מסכימה לבורררררררררררררר מהכלוב?!
איפה ההיגיון וכושר השיפוט שלך??
icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
מיתרנדיר
מיתרנדיר • 28 בינו׳ 2006
קלייר כתב/ה:
ובקשר להצבת ההוכחות הקשורות להטרדה כאן:
מאחר שפרודנס שלחה אל גברתי בסביבות 300-400 מכתבי הטרדה, לא, לא נציב את כולם פה. מי שבוחר לקחת על עצמו את התפקיד הבורר ויהיה מקובל על שני הצדדים כאיש שאינו חבר של אף אחד מהם - ייחשף אל כולם.

האם את סופרת גם את האימיילים שנשלחו כתגובה למכתבים שאת כתבת?
וגם את אלו של שאר הדמויות?
אני במקומך הייתי נצמד לאמת ובודק טוב טוב כמה אימיילים באמת נשלחו ממנה.

אני מניח שלגבי בסיס ספירת האימיילים שלך הכמות ואופי האימיילים דיר פרודנס תגיב אח"כ
מיתרנדיר
מיתרנדיר • 28 בינו׳ 2006
אם יהיה לה בכלל חשק להגיב להגזמה הפראית הזאת...

או לכל שטות אחרת שמתפרסמת כאן....
השרלילית​(פמית מתחלפת)

כמי שיש לה ידע וגישה למערכות אימיילים

מיתרנדיר כתב/ה:

אני מוכנה לבדוק על כל אימייל בדיוק מהיכן הגיע.
מוכנה לחתום שכל מילה של קלייר ואור אמת.
מיתרנדיר

כמי שיש לו ידע וגישה למערכות אימיילים של דיר פרודנס

מיתרנדיר • 28 בינו׳ 2006
creativity כתב/ה:
מיתרנדיר כתב/ה:

אני מוכנה לבדוק על כל אימייל בדיוק מהיכן הגיע.
מוכנה לחתום שכל מילה של קלייר ואור אמת.

אז עכשיו החלטת לחתום שכל מילה של קלייר ואור אמת? מראש?
לפני שקראת??
לפי זה את אומרת בעקיפין שדיר פרודנס משקרת מבלי להכירה.
כי זה מה שניתן להסיק מדבריך.

אבל בנינו, מבלי לפגוע, את לא אובייקטיבית ומשוחדת.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת ינו' 28, 2006 5:03 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
השרלילית​(פמית מתחלפת)

אני לא חברה של אף אחד

אבל, וזה חתיכת אבל, לכל אימייל יש חתימה מגנטית.

אם החתימה המגנטית של כל אותם אימיילים זהה, הם נשלחו על ידי אותו אדם.
ואין מה להתווכח. זו הוכחה. מחלקת אביוז בחברה בה אני עובדת תקבע, לא אני.
רפאל
רפאל • 28 בינו׳ 2006
קלייר / אור,

פעם נוספת: כאשר דיר-פרודנס מדברת עם קלייר, אור שומעת את כל דבריה. זה הוגן? זה הוגן ביחס לאדם שחולה מאהבה? כאשר מדברים עם אדם שהוא אוטונומי, אנחנו מניחים שדברינו אינם מועברים לאנשים אחרים. במיוחד בנסיבות רגישות כל כך. זו נורמה חברתית אלמנטרית. אם קלייר ואור בעלות ישויות נפדלות ואוטונומיות לכל דבר, גם הן צריכות להיות כפופות לנורמה הזו. אבל מסיבה זו או אחרת, הן מבקשות פטור בעניין.

אי-אפשר לתבוע הכרה חברתית, ובאותה העת - פטור מנורמות חברתיות אלמנטריות. זה חצוף. גם הניסיון להציג את כל מי שאינו מוכן להתיר לך את הפטור הנורמטיבי, ולהצטרף למסע הצלב נגד דיר-פרודנס, כמי שלועג לך - הוא חצוף. אפילו מניפולטיבי.
Tame
Tame • 28 בינו׳ 2006
אור,
באמת שלא התכוונתי ללעוג לך והשימוש בסרקזם נעשה כדי ללעוג להגדרות המאוד רופפות שהפסיכולוגיה סיפקה לנו. אני תמיד אומר שכל בנאדם באשר הוא עונה על אילושהם קריטריונים שהפסיכולוגיה הציבה וכל אחד יוכל "למצוא" מחלת נפש אצל כל בנאדם אם הוא ממש ממש יחפש.
דבר שאני אני גם לא טוען שאת משקרת, אני יודע שאת מאמינה לחלוטין בדברייך לגבי הפיצול. מה שעדיין לא החלטתי זה אם באמת יכול להתקיים דבר כזה או לא.

כך שאם עדיין אין ברצונך לענות לדברי אני לא אתעקש. תיקון אחד רק..
זה Tame והכוונה היא לא ל"תם" יש כאלה שכותבים את זה כ"טיים" רק שאז ניתן לבלבל את זה עם "זמן" או עם סוג ממש גרוע של סיגריות icon_smile.gif

והאמת שהסיבה היחידה שהגבתי בשרשור הזה הוא כי חשבתי שזה לא חלק מהמריבה המתוקשרת שלכן. אבל כמו כל שאר השרשורים כאן לאחרונה גם גורלו של זה נחרץ.

אם זה הדבר אז הרשי לי להפנות שאלה אל בליסיאנה/אנגמטית -
אתן אומרות שאניגמטית פתחה כינוי נוסף בשם בליסיאנה בכדי לא לפגוע בדיר פרודנס ולא לאפשר לה לגלות שלאניגמטית יש שפחה בשם קלייר. את זה אני יכול להבין.
עם זאת, אני מניח שאחרי הלילה המדובר ההוא בו היה לכן סשן משותף אזי דיר פרודנס כבר גילתה שאניגמטית היא היא בליסיאנה.
אי לכך הסיבה בגינה נפתח הניק הנוסף "בליסיאנה" כבר בטלה כי המרצע יצא מן השק. ואם כן, למה לא נסגר הניק הנוסף בליסיאנה ע"י אניגמטית?
למה להמשיך ולהגיב בתור שני הניקים?
למה שני הניקים מגיבים אחד לשני?

בלי קשר לסכסוך ביניכן לדיר פרודנס. אני חושב שזה חוסר כנות כלפי כל חברי הכלוב. על אחת כמה וכמה אחרי שהסיבה לפתיחת הניק הנוסף כבר לא הייתה קיימת יותר.