ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבדים חסרי דימיון, או איך ליישם בדסם כשכולם מסתכלים, ולא עלי

isolde​(שולטת)
לפני 18 שנים • 28 בינו׳ 2006

עבדים חסרי דימיון, או איך ליישם בדסם כשכולם מסתכלים, ולא עלי

isolde​(שולטת) • 28 בינו׳ 2006
ולא עלינו.
אני מנסה לגרום להם לחזר אחרי.
וגם לי נגמרים לפעמים הרעיונות ומשעמם לי.
אחד העבדים שעוברים אצלי אודישנים הציע לי לצאת איתו לסרט.
הצעתי לו למצוא דרכים שבהן אוכל להתעלל בו במהלכו.
זה שהוא ישכב על הרצפה וילחך את נעלי כבר סתמי.
יכולתי לשלוח אותו לראות את אנתוני זימר, אבל זאת תהיה כבר התעללות בי.
אין צ'יק פליקס טובים בקולנוע.
חבל לבזבז פופקורן בלזרוק אותו עליו.
קצתי בהתעללויות חמודות
עזרו לו
סתם להשפיל כברלא עושה לי את זה
ללחוש לו משהו נורא מביך
לכפות עליו לדרוך על רגליים של פקאצות בכוונה
מה?
Queencie​(שולטת)
לפני 18 שנים • 28 בינו׳ 2006
Queencie​(שולטת) • 28 בינו׳ 2006
זהו? נגמרו לך הרעיונות שאת פונה לעבד שיתן לך אותם?

עדיף לפרוש!
isolde​(שולטת)
לפני 18 שנים • 29 בינו׳ 2006

אני אוהבת עבדים משעשעים חכמים ויצירתיים, שליטה משמעותה לא

isolde​(שולטת) • 29 בינו׳ 2006
בהכרח תמיד לשלוט ולצוות ולהכאיב
כל הדימוי הקלישאתי של מכשפה ערפדית ועבד סתום פה נאנק וקשור וכדומה לא נחשב אצלי
אני הרפתקנית מכך ולחלוטין לא מסכימה עם הרבה תרחישים מקובלים של העולם הזה
תראי בי אז ונילית חובבת אבירים/ אומני חצר/עבדים/חיות וחפצים/קינק/בדסם קל עד בינוני, בינתיים/ועוד כל מיני פנטזיות שטיפחתי ועוד אחפש כשישעמם לי
עבד אמיתי יודע בליבו שאני הנעלה מכל והוא לא צריך שאצוה עליו כמו על כלב טיפש
אפילו לאסי שלי חכם מהם
Morticia
Morticia • 29 בינו׳ 2006
Queencie כתב/ה:
זהו? נגמרו לך הרעיונות שאת פונה לעבד שיתן לך אותם?

עדיף לפרוש!

יש משהו בדבריה של קווינסי...

עם זאת, אני דוגלת גדולה בשליטה Free Style. זה אומר שאני תמיד רוצה לשמוע את דעתו של הנשלט ואת רצונותיו, רוצה לדעת מה הוא יודע להביא מעצמו בעצמו אבל ממש לא מתחייבת להתחשב בכל אלו. אין שום דבר רע בכנוע חכם ויצירתי, מודה.
אבל... אם אני מבינה נכון, את מוכרת שירותי בדס"מ בתשלום (וקבלי את התנצלותי הכנה באם אני טועה) ומתוקף הדברים, את עלולה למצוא את עצמך משתעממת מ"סתם" השפלות.
אז עזבי "סתם" השפלות ולכי על השפלות בכוונה.
אתם הולכים לסרט ועושים שם סשן, יעני מדובר כאן בארוע פומבי. קחי אותו לסרט אדיר, הכי טוב שתמצאי, שבי ותהני ממנו, תבלי מכל רגע ותעשי לו פאדיחות בקצב, שיסמיק ויתפדח ויגנב מבושה (אם זה מה שסיכמתם עליו מראש, לא בדיוק יודעת איך זה עובד אצלך).
למשל: אם הוא יושב משמאלך, דפקי לגבר מקדימה נשיקה בצד שמאל של הפדחת וכשהוא יסתכל לאחור, הוא יהיה בטוח שזה העבד שעשה את זה. פאדיחה...
אחרי זה תשלחי אותו לכל מיני שליחויות בזמן הסרט ואל תפסיקי לספר לו כמה הסרט נפלא ואיך הוא מפסיד. מבאס...
אחרי זה תשלחי אותו לזחול על ארבע בין רגלי הצופים עם כובע מאולתר מקרטון הפופקורן שסיימת (צודקת, למה לבזבז אוכל טוב?) בשילוב גומייה וטוש שהבאת מהבית - תעשי חור בקרטון, השחילי את החוט ותרשמי על הקרטון "ילד מפגר" (או משהו כזה, לא חשוב), תלבישי עליו כמו ליצן פאדיחה וככה תשלחי אותו. זו כבר פאדיחה א-לה-בתיה עוזיאל סטייל.
אחרי זה כשהסדרן יבוא לצעוק עליו ולזרוק אותו מהאולם, שחקי אותה שאת לא יודעת מיהו בכלל ושהוא סתם איזה טמבל שנדבק אליך (אבל תסכמי אתו מראש איפה אתם נפגשים אחרי זה ואיפה הגבול כי בכל זאת יש לך אחריות)
ואם בכל זאת הוא יצליח להישאר באולם עד הסוף, תקנחי באיזה מסז' טוב לרגליים, רק השפלות בראש שלך? תתפנקי קצת...
בסוף הסרט, קשרי אותו ברצועה ותוליכי אותו על ארבע מחוץ לאולם.
וואלה, סשן לא רע, לא חושבת?

תשמעי, דומית היא דומית ודומית צריכה להיות יצירתית. אם נתקלת באיזו חסימה, שכרי לארמונך איזה שר עצות ומסים, שיתן לך רעיונות ואם הם לא טובים מספיק או בלתי ניתנים ליישום פרקטי, תערפי לו את הראש ותעברי הלאה.

פחות או יותר
icon_lol.gif
יהואש​(נשלט)

רעיונות

יהואש​(נשלט) • 29 בינו׳ 2006
רוצה ללכת לסרט העבד? או קיי בייב, או קיי...
ראשית כל חשבי רק על עצמך והנאתך את, הוא רוצה להיות מושפל? who gives a s רק אם לך זה גורם הנאה..

הצעה לעבד המשקיען: סרט בהצגה פרטית (לך ואולי לחברה או שתיים), זה יכול להיות איזה ג'יי-לו קליל או משהו עם נגיעות ארוטיות ("כתוב בעור", °the audition"), מקום לרגלייך חובה, ולא, לו אסור אפילו להציץ... בכניסה בופה קטן וטעים, מאפים ידידותיים, פירות, תותים בקצפת, איזה אפריטיפ או שמפנייה להעיר את החיך וללוות את החוויה, ושוקולד, שוקולד תפוז.
בהפסקה (בכל רגע שבא לך כמובן) שורה של דיילים מהחנויות שמחוץ לאולם נכנסים פנימה ומציגים מרכולתם לבחינתך (בגדים, לא יותר). הוא אגב, שיחכה בפינה להוראת קניה... בסוף הסרט - תודות לכולם... רגע, שכחתי מישהו?! icon_smile.gif...

לעבד עצלן: בטיסות לניו-יורק למשל יש סרטים. שני כרטיסים (אחד בעסקית אחד בתיירים), הדיילות המקפצות מסביב יעשו לאגו עבודה לא פחותה מאשר הסרט המשמים שיוצג.

לעבד אומנותי: סרט, טוב חבוב, רק עליי... תביא ת'המצלמה, תסריט תוך 4 ימים, אודישנים לעוד שבוע, שבועיים נוספים לצילומים, דיר באלקום אם אני לא יוצאת טוב... ודיר בלקום אם אתה תופס תחת בתור במאי...
DanaDomme​(שולטת)

קווינסי

DanaDomme​(שולטת) • 29 בינו׳ 2006
[quote="Queencie"][size=18][color=violet]זהו? נגמרו לך הרעיונות שאת פונה לעבד שיתן לך אותם?

עדיף לפרוש![/color][/size][/quote]

זה מפחית מכבודה של מלכה לבקש רעיונות מעבד?
או שאולי זה הופך אותה למלכה "לא אמיתית".
עד מתי נשחק במשחקי אגו מטופשים?
צ'יטה​(שולט)

למורטישיה

צ'יטה​(שולט) • 29 בינו׳ 2006
כמה צחקתי.
תשמעי. לא הייתי רוצה לשבת לך מול הכוונות.
Tame
Tame • 29 בינו׳ 2006
יהואש
סרט בהקרנה פרטית?
זוג כרטיסי טיסה?

נראה לי שאתה קצת מתנה את הסיפוק של הדומית במצב הכספי של הסאב. או שאולי רק סאב עשיר הוא סאב טוב? ומשתמעת מדבריך השקפתך על מנטאליות הדומיות - וזה מזכיר לי משהו קטן:
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=12799

איזולד
כתבת: "עבד אמיתי יודע בליבו שאני הנעלה מכל והוא לא צריך שאצוה עליו כמו על כלב טיפש
אפילו לאסי שלי חכם מהם"

אני מניח שלאסי שלך הוא כלב (תקני אותי אם אני טועה) ורציתי לדעת אם את חושבת שהכלב שלך חכם יותר מהעבדים ה"אמיתיים", מהעבדים ה"לא אמיתיים" או מכל העבדים ביחד?
ואגב, אם עבד הכיר אותך והחליט שאת לא "הנעלה מכל" האם הוא לא עבד אמיתי?
Blondie the good​(מתחלף)

Re: למורטישיה

Blondie the good​(מתחלף) • 29 בינו׳ 2006
צ'יטה כתב/ה:
כמה צחקתי.
תשמעי. לא הייתי רוצה לשבת לך מול הכוונות.

מסכים עם כל מילה, אם תציעי לי לראות סרט, אני אתחבא מאחורי עגילונת
icon_wink.gif icon_lol.gif