ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למען שיוויון בין המינים ....

קייסי
לפני 18 שנים • 31 בינו׳ 2006
קייסי • 31 בינו׳ 2006
אראגורן, שיעשע אותי האופן בו שלחת את אנדרפוט להשיב לך על קושיותיך המחקריות בתשובות שאמורות להיות בעלות תוקף מדעי כזה או אחר.

אנדרפוט אינו מחוייב להוכיח את תחושותיו הנאצלות כנשלט כנוע, או לחילופין לבסס את עליונותינו - השולטות בתפיסתן. מבחינת רבים מאיתנו מדובר בנתון. באקסיומה. בחוק טבע. בציווי אלוקי. באידאה של כל מה שטוב, יפה ונכון.

האנלוגיה באשר לקביעת איכותה של מוסיקה כזו או אחרת היא מצויינת בעיני. הנימוק להעדפה מוסיקלית הוא פשוט מאוד ובלתי ניתן לעירעור - כי ככה זה. בעיני זה פשוט טוב יותר.

ובאשר לכללי הנימוס - אני חוזרת בי . נדמה לי שהתייחסות טבעית לעליונותו של הפאמדום בפורום שיש בו ספציפיקציה מובהקת כל כך ("הבנות על הבנים" בתוך אתר בדס"מ), אמורה להיות טבעית ואפילו עונה על כללי הנימוס יותר מהתייחסות עוקצנית להחדרת סטראפאון - בפורום שרבים מנמעניו הטבעיים חובבים בדיוק את הפעילות הזו.

אחרי הכל, הפורום הזה הוא קודם כל ביתם של הנשלטים והשולטות. אני בטוחה שרבים יותר ממבקרי הפורום הייחודי הזה (גם הדוממים שבהם) יחושו אי נוחות קלה דוקא לנוכח גילוי הסרקזם הזה, שהם ודאי כבר מורגלים בו בכל מקום אחר - מאשר לנוכח תחושותיו של אנדרפוט.
Tame
Tame • 31 בינו׳ 2006
אתם לוקחים את הדיון למקומות לא רצויים.
באמת שאין פה שאלה אם מיילדום לגיטימי או אם פאמדום לגיטימי.
וכן כללי הנימוס גם נשברו פה מספר פעמים ולא רק ע"י אדם אחד.

בכל מקרה אני אסכם בפשטות.
לדעתי אנדרפוט פוג וכל שאר הנשלטים שמאמינים באמת ובתמים שיש מין אחד הנעלה על המין האחר רשאים להחזיק בדעתם (מעולם לא אמרתי שלא) אבל אני עדיין חושב שיש סכנה כל פעם שמישהו מתיימר לדרג את האחד כ"יותר טוב" ואת האחר כ"פחות טוב" - בתור פנטזיה זה בסדר, בתור חיים שלמים עם בנות זוג זה בסדר, אבל אף אחד מאיתנו לא יכול להגיד שברכה מהמכולת נעלה על בעלה שלמה רק בגלל שהיא אישה.
גם את ההיפך אי אפשר לטעון על סמך מין.
גם אם אנחנו בפורום פאמדום לא כולם צריכים להיות חלק מהפנטזיה הזו של נעלות נשית. אני כאחד דווקא מתגרה יותר מבלי לתת איזו לגיטימציה גלובלית/רוחנית/אבסולוטית שבגינה אני כנוע. דווקא להיפך להיכנע לשווה לי יותר מלהיב מלהיכנע לנעלה עלי (אם הייתי בכלל מתקיים בעולם המושגים האלה).

ישנו שרשור "נחמד" בפורום הבנים על הבנות שבו יש אדם או שתיים שטוענים ש"כל הנשים זונות". לדעתי לטעון "כל הנשים זונות" ולטעון "כל הנשים מלכות" מגיע מאותו הלך רוח של לראות באישה אובייקט מיני כלשהו ולהכניס אותן לתוך הפנטזיה שלנו בעל כורחן. זה נראה כאילו הנשלטים עושים לאותן בחורות שירות בכך שהם מתייחסים אליהן יפה ומגדירים אותן כמלכות. ואולי זה נכון עבור אלו שב-ח-ר-ו בכך. אבל אי אפשר לעשות הכללות כאלו לכל הנשים. כמו שיש כאלו שמתגרות מהיותן "מלכות" ישנן גם כאלו שמתגרות מהיותן "זונות" אבל לא צריך לדחוף את כל השאר לאותה הנישה. וכן אני יודע ש"זונות" הרבה יותר מקומם מ"מלכות" אבל ההכללה הזו נובעת מאותו הלך רוח.

בסופו של דבר אני אסכם בכך שאני באמת ובתמים מאמין בהפרדה בין הפנטזיה למציאות הכללית. ואולי להתחשב באנשים אחרים, בנטיותיהם וברגשותיהם אפילו במקום שלא "מיועד להם" (אבל הם מוזמנים אליו בכל זאת..) זה באמת פוליטיקלי קורקט, אולי זו גם באמת צביעות.
עם זאת כנשלט אני מרגיש צורך לתת את דעתי בנושא ולו רק בשביל לאזן ולומר ש"לא כל הנשלטים חושבים שגברים ששולטים נחותים מהם". הייתי יוצא נגד (וזה כבר קרא בעבר) התבטאויות דומות של "דומים נעלים על סאבים", "דומיות נעלות על סאביות", "גברים נעלים על נשים", "נשים נעלות על גברים".

ואולי לסיכום שאלה לכל הנשלטים שחושבים שגברים הם באמת ובתמים נחותים מנשים.
הם בשומעכם את ההתבטאות "אני לא הייתי מאפשר לאישה ללמד גבר נהיגה, עוד אנשים עלולים לחשוב שהיא יותר חכמה מהגבר.." הייתם מוצאים שהבנאדם שהתבטא כך הוא חשוך ואנכרוניסטי בדעותיו?
Anubis

אוקי שתקתי עד כה

Anubis • 31 בינו׳ 2006
ואני מאין שאיש באמונתו יחייה אבל כשאנשים מלכלכים לי על האמונה הם ימותו icon_cool.gif
בכל אופן ראשית אני לא רואה את ההבדלה בכלל (ותאמינו שחיפשתי) בין המיילדום לפמדום חוץ ממין השולט . סבבה לשניכם שאתם נמשכים רק לנשים דומיננטיות ונדחים מגברים זכותיכם אבל באותה מידה יש הפוכים לכם אז מה תגידו להם?
אני חושב שאל לכם לשלול תחום שלם בבדסמ רק בגלל שאתם לא עוסקים בו ,יש בהתבטאויות כאלה מעין סגירות שנוגדת את רעיון הפתיחות שבאתר כמו זה.
אישית אנדרפוט גם אני לא ממש הבנתי את המסר שלך ,נראית לי די מבולבל רגע מסביר ורגע מתחמק . ואם אכן אתה מגדיר את נשמתך ברגלי גבירתך אז תנחומי כי לדעתי זה קצת עצוב שאין לך הגדרה עצמית .

נ.ב אראגורן אני מחזיק אותו אתה תכניס לו בכליות icon_twisted.gif
kamor​(נשלט)
kamor​(נשלט) • 31 בינו׳ 2006
אני מצטער מאוד , בעניי כולם שווים . אין דבר כזה גברים נחותים מנשים או להיפך .
אומנם השולטת שלי צריכה להיות אישה , כי אני נמשך לנשים . אבל זה לא מספיק ! , אני לא סוגד לכל אישה עם מגפיים ושוט.
ומבין כל הנשים , האישה היחידה שנמצאת מעלי היא השולטת שלי . כל השאר נתפסים כשווי ערך.

שאלתי פעם את השולטת שלי , "האם בזמן שאני עבד ,אני נתפס בענייך לפחות גבר ?"
היא אמרה לי " לא , אתה עדיין גבר , פשוט אני הרבה יותר מסתם אשה, אני אלילה . מספיק עם שאלות , לך תכין קפה"

התשובה שלה גרמה לי להעריץ אותה עוד יותר ממה שערצתי לפני .

ואני מסכים עם Anubis . לא רואה את ההבדלה בכלל בין המיילדום לפמדום חוץ ממין השולט
אנדרפוט
אנדרפוט • 31 בינו׳ 2006
אני שמח שכולנו הבנו אחד את השני

icon_smile.gif
Lilu-FemdoM{Pon}
Lilu-FemdoM{Pon} • 31 בינו׳ 2006
שמחה אני על שהגעתם לעמק השווה, לא הפרעתי עד עכשיו לדיון המעניין
אך
לא עניתם לשאלה שנשאלה בתחילת הפוסט .....

האם יש דומיות מסוכנות ? ומה הקריטריונים ?
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 31 בינו׳ 2006
סכנה לא קשורה לנטייה הבדסמית או למין הבן אדם.
לפיכך גם גברים וגם נשים יכולים להוות סכנה.

אני מבדיל בין סכנה לניצול.
ניצול יכול לגרור אחריו גם סכנה ממשית אולם לא בהכרח.
ניצול הוא בגדול אי אכפתיות כלפי הבן אדם שעומד מולך ודאגה בעיקר לאינטרסים
האישיים שלך, גם אם זה אומר בחלק מהמקרים לדרוס את שלו.
ניצול הוא טוב רק לבן אדם אחד בקשר ולפיכך הוא פסול עבורי.
וכאשר זה רק ניצול לבדו אז עדיף לחתוך על בסיס אי-התאמה.

סכנה זה כאשר הבן אדם אלים ויש חשש לפגיעה פיזית.
סכנה זה כאשר שולט עושה "ניסויים" על שפחתו מבלי לחשוב על התוצאות או עליה.
(מכוון לשני המינים)
סכנה זה כאשר היית מגדיר את האיש/ה מטורפ/ת (במובן השלילי של המילה)

כיוון שפה יש צורך מאוד גדול בדיסקרטיות ואנשים לא אוהבים חשיפה של חייהם
שלא מרצונם(אאוטינג), אני מוסיף גם אדם שעושה אאוטינג לאנשים על בסיס קבוע
כאדם מסוכן.

וזאת להבדיל מאזהרה שבה יש מידע אמנם חושפני אבל חשוב כדי שאנשים אחרים
לא יפלו בפח ויפגעו ע"י אותו אדם.
(צריך להתייחס אל אזהרות בחשדות מסויימת. לא לבטל אותן אבל לזכור מה נאמר
למקרה שיקרה לך אותו דבר ותוכל להימנע מעוגמת נפש מבעוד מועד)

Aragorn​(שולט)
Aragorn​(שולט) • 31 בינו׳ 2006
אני אישית חושב שהתשובה של טיים היתה מאוד מעמיקה
לא חשבתי על זה מהזווית הזו
במבט ראשון, זה יכול להשמע לגיטימי להסתכל על כל אישה כמלכה
אבל צורת המחשבה הזו היא בתת דודה של "כל הנשים הם כוס עם רגליים"
והבעיה איתה היא שהיא מצצמצת את האישה לאובייקט מיני
ולא רואה אותה כאדם שלם.

יתכן שבפורום העוסק במין, יש לגיטימציה מסוימת להביע דיעה כזו
לי על כל פנים אין בעיה עם מי שמבטא דיעה זו או אחת מנגזרותיה
ואם בכלל, אז סביר שהיא תפריע דוקא לחלק מאילו שפאמדום כן מדליק אותם.
Mary Jane
Mary Jane • 31 בינו׳ 2006
מסכימה עם ת'יים: מי שמצהיר בנוגע לטיב הנשים באופן גורף ומכליל , גם אם הוא מהלל עליונותן, למעשה מקבע אותן בעמדת האוביקט הפאסיבי, כלי קיבול לתשוקות וגחמות שונות ומשונות. בדרך זו שוללים מהן את האינדיוידואליות ואת חופש הבחירה, את החירות להיות 'זונה' או 'גבירה', את אישיותן. זו אמנם דרך נעימה יותר לשלול מן האישה את חירותה הסובייקטיבית, יש בה נחמה גדולה וקל להתפתות לחנופה מעיין זו, אך בבסיסה טמונה אפליה.
נשים, כמו כל יצור אנושי אחר, יש לשפוט לטוב או לרע לפי מידותיהן באופן ספציפי, אופן אשר יתן ביטוי לאותנתיות שלהן כסובייקט. כל גישה אחרת מביעה בעיקר את הדחף העז לפרוש את נטיית הלב על פני אישיותן, פורקן אישי אשר אין לו דבר או חצי דבר במשותף עם הערצת נשים והוא בבחינת השלכת תאוות על דמותה ותו לא!
icon_smile.gif
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 31 בינו׳ 2006
בעניין הזה, אין שיוויון. יהיה קשה מאוד למצוא אשה מספיק חזקה וגדולה שתוכל לכפות את עצמה על רוב הגברים, ואם תמצאו אשה כזאת, תגידו לי ואני אהיה בטוח שאני לא מסתובב שם.

גבר ממוצע לעומת זאת יכול לכפות את עצמו פיזית על רוב הנשים.

וזה מה שמשנה, בתכל'ס. עם כל הכבוד לפגיעות מנטליות, כספיו ורגשיות... אין על פגיעה פיזית. רצח, אונב והכאות, איומים וסחיטות ושאר דברים אשר מתאפשרים כמעט אך ורק באמצעות שררה פיזית הם הדברים הבאמת קשים.