שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם ניתן לחסום פה מופרעים ???

מלכה מלקה​(אחרת)
לפני 21 שנים • 29 באוג׳ 2003

האם ניתן לחסום פה מופרעים ???

מלכה מלקה​(אחרת) • 29 באוג׳ 2003
האם יש דרך והאם היא מקובלת על אנשי האתר להעיף אנשים מופרעים - כאלו שמטרידים מעבר למה שנסבל
כאלו שפותחים פה מטורף סתם ככה ( לדוגמא היום מישהו בן 40 שסרבתי להיות איתו - וזה מצויין בפרופיל שלי .. הציע לי כסף ומשהתעצבנתי הוא קילל אותי בצורה מטורפת - וזאת רק דוגמא אחת שספגתי היום .. )
האם אפשר לעשות את המקום הזה לנעים יותר ולחסום אנשים מסוכנים או מטרידים
וכך אנשים יכבדו יותר אחד את השני
אני בעיקר כותבת את זה בעקבות הסיפור של טוליפ
כי לפני זה חשבתי שהאנשים האלו לא מדגדגים לי ועכשיו זה נראה שיש כאן איום ממשי על באי האתר
כרובי - אשמח לקבל תגובה ובכלל את דעתכם לפתרון זה או אחר
כלובי
לפני 21 שנים • 29 באוג׳ 2003
כלובי • 29 באוג׳ 2003
צר לי אך עם כל הצער שבדבר אין אפשרות טכנית שאני אכיר אישית את כל מי שנמצא בכלוב ואוכל להעניק "תעודת יושר" לכל אחד, אמצעים להתחזות לא חסרים
וגם אם לא מתחזים, הדום, השולט או השולטת יכולים להיות נחמדים מאד עד שפתאום זה עולה להם לראש.
צריך להזהר ומאד, כמו בחיים האמיתיים גם בכלוב, זה אתר ציבורי ואנשים שבוחרים לפגוש אנשים אחרים מתוך האתר צריכים לעשות זאת במלוא הזהירות. בעיקר כשמתעסקים בסקס כוחני כנקודת מוצא.

אני מוכן לקבל תלונות על מטרידים ומבטיח לפעול כדי להרחיק / לרסן את מי שמגזים.

אבל שוב - אין לי אפשרות טכנית או מעשית להבטיח שהכלוב יהיה בטוח ונקי לחלוטין.

צר לי

היו זהירים ותשמרו על עצמכם
והשתמשו ברשימה השחורה.

סופשבוע טוב
DomDomina​(שולט)
לפני 21 שנים • 30 באוג׳ 2003
DomDomina​(שולט) • 30 באוג׳ 2003
כלובי כתב/ה:
צר לי אך עם כל הצער שבדבר אין אפשרות טכנית שאני אכיר אישית את כל מי שנמצא בכלוב ואוכל להעניק "תעודת יושר" לכל אחד, אמצעים להתחזות לא חסרים
וגם אם לא מתחזים, הדום, השולט או השולטת יכולים להיות נחמדים מאד עד שפתאום זה עולה להם לראש.
צריך להזהר ומאד, כמו בחיים האמיתיים גם בכלוב, זה אתר ציבורי ואנשים שבוחרים לפגוש אנשים אחרים מתוך האתר צריכים לעשות זאת במלוא הזהירות. בעיקר כשמתעסקים בסקס כוחני כנקודת מוצא.

אני מוכן לקבל תלונות על מטרידים ומבטיח לפעול כדי להרחיק / לרסן את מי שמגזים.

אבל שוב - אין לי אפשרות טכנית או מעשית להבטיח שהכלוב יהיה בטוח ונקי לחלוטין.

צר לי

היו זהירים ותשמרו על עצמכם
והשתמשו ברשימה השחורה.

סופשבוע טוב

צר לי כלובי ידידי,אני לא מסכים איתך.
יש אפשרות טכנית ומעשית ולהבטיח שהכלוב יהיה בטוח ונקי,אבל לא לחלוטין.
מקווה שלא גילתי סודות מדינה icon_wink.gif
Demi
Demi • 30 באוג׳ 2003
מלכה מלקה, תשתמשי באיגנור על הודעות פרטיות, גם לאימייל יש רשימה שחורה, וכמו שכלובי אמר יש גם כאלו שמדברים יפה עד שזה עולה להם לראש
underheel
underheel • 30 באוג׳ 2003
אני חושב שצריך להבדיל בין הטיפוס שחיש עובר לקללות, לטיפוס כפי שמתואר בהודעה של טוליפ. האחד לא יכול ליצור את האמון, את הבטחון, את ההרגשה ללכת עד הסוף, שטוליפ קיבלה בפגישותיה הראשונות איתו. השני יודע לדבר בנימוס, אבל אופיו הוא אחר לגמרי. אני גם בטוח שאחד שעובר לקללות יהיה קל מאוד לסווג. הרי הוא בטח מקלל כמה נשים ביום. השני, הרבה יותר קשה לסווג, ובכלל להבחין באחד כזה לפני המעשה קשה מאוד אם בכלל אפשרי.
kamor​(נשלט)
kamor​(נשלט) • 30 באוג׳ 2003
למה ? למה אנשים מטרידים ? מה יוצא מיזה ?

טיפשים .