שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצילו - אני סדיסטית

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 18 שנים • 4 בפבר׳ 2006

ברוכה הבאה - לופ

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 4 בפבר׳ 2006
ברוכה הבאה למקום שבו כולנו נהנים מהעברה של שליטה מאדם אחד לאדם שני!

כל עוד מה שאת עושה תורם להנאה שלך ושל בן הזוג שלך ונשעה בצורה בטוחה, שפויה ובהסכמה הדדית - את חברה שלנו לנטיה...

אם טרם קראת בפורום אלפוני, אני מציע לך לקרוא את מכתב פתוח לדום מתחיל http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=7060 ולהחליף בו את התפקידים מדום זכר וסאבית נקרבה ללשון דומית וסאב.
כל שאר טקסט כמדומני תקף לכל צירוף של מגדר ותפקיד בדסמי...

את מוזמנת לשאול שאלות כאן (וגם בפורום המוקדש לשליטה של נשים על גברים - הבנות על הבנים).

בהצלחה!
ל ו פ
לפני 18 שנים • 4 בפבר׳ 2006

תודה לכולכם

ל ו פ • 4 בפבר׳ 2006
כחולית, אני שונאת לגרום סבל שלא בהסכמה, על אחת כמה וכמה לאהובים עלי, אבל עושה זאת לפעמים, כשהצורך לפגוע, להכאיב, להתעלל, חזק מהרצון שלא לעשות זאת. כמובן שכאשר מדובר בהסכמה, אין מאושרת ממני, אבל מהר מאד מתבהרים קווי המתאר ושם, באזור הגבול, מתחיל העניין שלי. הצורך לגעת במקומות האסורים, היכן שקשה באמת, שממש ממש כואב. המקומות האפלים בהם לא רוצים להיות.
אני לא גאה בעצמי, מבולבלת וכפי שאמרתי, לא יודעת כיצד להתמודד עם זה.
מקווה להבין יותר וליישב עניינים אחת ולתמיד.
מקווה
ל ו פ
לפני 18 שנים • 5 בפבר׳ 2006

לא הולכת מכאן

ל ו פ • 5 בפבר׳ 2006
קראתי שוב את תגובותיכם ואני מודה לכולכם.

באשר אלי, אמשיך לכתוב את בלבולי בבלוג שפתחתי, בתקווה להביא בהירות לחיי,
במטרה לשפר את עצמי.

לופ
ohking
לפני 18 שנים • 5 בפבר׳ 2006
ohking • 5 בפבר׳ 2006
שומע את קריאת הצילו שלך,
מכיר אותה עד מאד, הפחד הזה שמשתלט, ברצון להכאיב להרע לגרום סבל לקרובים ביותר הוא קשה מאד.
הזעקה שלך נשמעה ומהדהדת באזני. לצערי באמתחתי לא ממוקמת הצעה קונקרטית, אך ההצילו שלך בהחלט מבקש הבנה ואולי דרך כלשהי להימנע .
יכול לומר לך שכל עוד הדברים נעשים בהסכמה, אבל ממש בהסכמה הרבה דברים מותרים.
אך לידעתך את יכולה להגיע לנקודה, שבה את כולך תשאפי להרע, לא רק חלקים בך, ולכן עליך להיות ניצבת על המשמר. ולבקש שהחלקים הטובים שבך שאני משוכנע שממוקמים בהוויתך ישמעו.
דרך צלחה בהתלבטות שלך.
מאלף סוררות​(שולט)
לפני 18 שנים • 6 בפבר׳ 2006

Re: הצילו - אני סדיסטית

מאלף סוררות​(שולט) • 6 בפבר׳ 2006
ל ו פ כתב/ה:
לא יודעת איך להתמודד עם הצורך העז הזה, שקיים בי מעולם: לענות, להכאיב ולהשפיל את האהובים עלי (בעיקר בני הזוג שלי).
במהלך השנה האחרונה, מאז הגעתי לאתר הזה, התבהר לי מעבר לכל ספק שהנני סדיסטית. באמא שלי. זה חזק ממני.
עכשיו מה עושים עם זה? איך חיים עם סטייה מזויינת שכזאת?
מרגישה נורא.

לכי ללמוד רפואת שיניים.
אני אגב מצהיר בזאת קבל עם ועדה כי אני משנה את הניק שלי ל: "אדון גוטמן"