בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פאקינג סיסי !!

kamor​(נשלט)
לפני 18 שנים • 5 בפבר׳ 2006
kamor​(נשלט) • 5 בפבר׳ 2006
אנדרפוט כתב/ה:
עדיף להחניף לדומית שפרסמה שיר יפה מאשר עוד שאלה בסגנון - אוהבי הסטרפון, האם אתם בעצם הומואים

סלח לי על בורותי, אבל זה היה נראה ששלפת את השאלה, כמו גם את הכותרת המאוד פרובוקטיבית, לא מתוך מחסני הסקרנות האישית שלך אלא סתם כך מהמותן
גם אני לא אוהב ללבוש בגדי נשים, אבל אם יש מישהו כזה אז זה בוודאי צד מאוד אינטימי באישיות ובמיניות שלו ולא נראה לי שממש יתחשק לו לענות לך ברצינות
אז אם זה שרשור של צחוקים ושיגועים, סבבה, אין לי בעיה בכלל, אבל אם באמת התכוונת להתעניין, אז מצטער אבל יצאה לך שאלת קיטבג

אם אני מתעניין בלסביות או בחוצנים אז זה יהיה מתוך עניין אישי ולא מתוך איזו מציצנות ראויה לגינוי בסגנון הפריק-שואו

אני יודע שזה מה שאתה מעדיף . ואין לי שום קשר לשירשור שלך עם ההומואים .
וגם לא כל כך אכפת לי מה אתה חושב על השאלה שלי . רק אם אתה מגיב לפוסטים שלי , אז תשתדל להגיב לעניין עצמו , ולא ללמה לדעתך פתחתי את הפוסט.

אבל אמרת פה משהו שהוא כן ראוי להתיחסות :
"אבל אם יש מישהו כזה אז זה בוודאי צד מאוד אינטימי באישיות ובמיניות שלו ולא נראה לי שממש יתחשק לו לענות לך ברצינות"

אנחנו פה בפורום בדסמ . אנשים חושפים את הפנטזיות שלהם בצורה גלויה . למה דווקא לבישת בגדי נשים נחשב לכל כך אינטימי בשונה מהשאר ? וזאת למרות שזה נפוץ .

ולמה המושג טרנסוויסט מעולם לא נכלל פה בפורום ?, או שאף אחד לא מעוניין לקרוא לילד בשמו ?

ולשאלתי המקורית !!!
האם נשלטים שלובשים בגדי נשים בזמן אקט בדסמי הם בעצם טרנסוויסטים ? או שיש הבדל כלשהו .

.
kamor​(נשלט)
kamor​(נשלט) • 5 בפבר׳ 2006
טוב , אולי הכותרת באמת מפחידה . ולא קשורה ישירות לנושא .
אבל זאת התמונה שעולה לי בראש שאני מדמיין גבר בבגדי נשים .

.
emilyo​(נשלט)

שאלה טובה

emilyo​(נשלט) • 5 בפבר׳ 2006
שלום לכם . לדעתי זאת שאלה מצויינת שיש לתת עליה תשובה
אנדרפוט אני חושב שאסור למנוע מאנשים לכתוב את דעתם או שאלתם גם אם הם לא בעניין. תחשוב לרגע , מה יהיה אם הבחור או מישהו אחר מהפורום יפגש עם מלכה שתרצה להלבישו בבגדים נשיים והם יתנגדו כי בראש שלהם תסתובב המחשבה שהם טרנסוויסטים . אני קורא בפורום ולא זוכר שמצאתי דיון על הנושא אלה על שאר הפטישים. וטוב שקמור פתח הודעה בנושא

קמור, שאלת שאלה טובה . אני יענה לך בשאלה
כאשר מלכה קוראת לך אפס , האם אתה באמת אפס במציאות ?
נכון שלא ?
ולכן אם מלכה מחליטה להלביש אותך בבגדי נשים זה לא אומר שאתה טרנסוויסט . פשוט זה סוג של השפלה. בדיוק כמו המילה אפס
ולכן מי שלובש בגדי נשים בזמן סשיין אינו טרנסוויסט.אלה אם כן הוא נהנה ללבוש בגדי נשים גם מעבר לסשיין

סבבה ?
T O M​(שולט)

Re: פאקינג סיסי !!

T O M​(שולט) • 5 בפבר׳ 2006
kamor כתב/ה:
לא נראה לכם שנשלטים שנמשכים לזה הם בעצם טרנסוויסטים ? , ועצם השימוש בזה בעת משחקי שליטה מהווה מעין לגיטמציה עבורם ?

.

לא
וגם התשובה השנייה לא

זה פטיש, כמו כל פטיש אחר.
ברוב המקרים זה לא בא כהתחלה למשהו אחר או מסתיר רצונות אחרים גדולים יותר,
כפי שהינך שואל.
אלא זה פשוט רק זה וזהו.

פטיש בגדי נשים. בלי משמעויות נסתרות.

icon_biggrin.gif
המלט

מסכים עם TOM

המלט • 5 בפבר׳ 2006
גבירותי ושפחותי, אנחנו בתוך הסצנה, כאילו ?

מה זתומרת 'פאקינג סיסי' ? למה לא 'פאקינג bootlicker'? 'פאקינג אוכל בתחת'? ,
או 'פאקינג חולה מחטים'? הרי לכל פעילות, אפשר להצמיד את שם התואר 'פאקינג', עם סיומת
חביבה ומזלזלת.
וככה זה בדיוק נראה. וזאת מבלי לפגוע בזכויות המלאות של כל אחד כאן להביע את דעתו. זו אולי
דוגמה מצוינת למצב שבו אם אין מה להגיד, אז עדיף לשתוק. הרי לא כולם אוהבים את כל מה
שכולם עושים, אבל זה כשלעצמו לא סיבה לדון בזה -- ועוד בפומבי. למה הדבר דומה? לפורום
שעוסק בענינים קולינריים למיניהם -- ואז פתאום מישהו מפרסם פוסט : "פשטידת ברוקולי -- איחס!" --
טוב בסדר. אל תאכל. icon_cool.gif
Tame
Tame • 5 בפבר׳ 2006
פשטידת ברוקולי????
בעעעעעעעע!!!!

icon_twisted.gif
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
אני לא חושבת שכל הנשלטים שנמשכים לזה הם בעצם טרנסוויסטים, אלא שפשוט אין להם בעיה ללבוש בגדי נשים ולהכנס לתפקיד של אישה.
הצורך של זה נובע לדעתי מכך שגבר לא יכול להיות זונה, פשוט כי אין חיה כזו. כדי להפוך אותו לזונה הדומית צריכה להפוך אותו קודם לאישה.

ציטוט: אולי יותר טוב אם כל אחד ייתמקד במה שהוא כן אוהב במקום לנסות להבין קטעים של אחרים, הרי אי אפשר להבין כלום ואין שום הסברים, זה הכל משחק של חשקים ונטיות, אז למה כל השאלות קיטבג האלה

אולי כי כן אפשר להבין. אולי כי כשאתה שומע על מה זה עושה למישהו אחר אתה יכול לצאת מהדיעה הקדומה איתה באת ולומר: "וואלה, אולי יש בזה משהו".
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 5 בפבר׳ 2006
התפתחו פה שני דיונים, אז אתחיל דווקא בשני: אני חושב שלכל שאלה יש כאן מקום, ומי שלא חושב שיש טעם בשאלה מסוימת, יכול לדלג עליה. לדעתי השאלה מעניינת.

ולנושא הראשון:
ציטוט: ומה מסמל לבישת בגדי נשים ?
עצם זה שאת מלבישה את העבד שלך בבגדי נשים , את בעצם גורמת לו כביכול להתנהג בנשיות . ואם זה בענייך השפלה , אז מה שאת אומרת בגדול שלהיות אישה ולהתנג כמו אישה זה משפיל . לא ?

השפלה היא משהו תלוי תרבות. בתרבות שבה במקום לחיצת יד נהוג כי אנשים מברכים זה את זה לשלום על ידי השתחוות ונישוק רגלי העומד מולם, הפעולה הזו לא היתה נחשבת למשפילה. בתרבות שלנו, אשה יכולה ללבוש בגדים "גבריים" בלי בעיה, אך לבישת בגדי נשים על ידי גבר נחשבת למשהו נלעג ולא מקובל ולכן היא משפילה. לא להתנהג כמו אשה הוא המשפיל בפני עצמו (כי מקובל תרבותית שנשים יתנהגו כנשים), אלא להיות גבר ולהתנהג כמו אשה.
Aragorn​(שולט)
Aragorn​(שולט) • 5 בפבר׳ 2006
אנדרפוט כתב/ה:
אז מצטער אבל יצאה לך שאלת קיטבג

וזאלין!
וזאלין!
כמה פעמים צריך להסביר אותו דבר?
פעם אחת?
טוב נו, אז אני אסביר.

שאלת וזאלין היא שאלה בסגנון: עם וזאלין או בלי וזאלין?
והתשובה היא ...
נחשתם נכון! icon_cool.gif

טוב, עכשיו אחרי שהכל ברור
אני מקוה שלא תטלבלבעו יותר.
Aragorn​(שולט)
Aragorn​(שולט) • 5 בפבר׳ 2006
מזפזפונת כתב/ה:
אז מי התחילה עם מי icon_cool.gif ?

אף אחת לא התחילה עם אף אחת.
כשהגענו היו שם רק שני לסביות קשוחות
שישבו כל אחת בפינה הנגדית של הבר
שתו בירה ושידרו אדישות לסביבה שלהן.

על כל מקרה באיזה שהוא שלב
אני ובת הזוג שלי (שזה היה הדייט הראשון שלנו אם לא להחשיב את הפגישה המיקרית שבה החלפנו מספרי טלפון)
החלטנו שיש לנו דברים יותר מענינים לעשות בחיים
ופרשנו לבית שלה לפני שהמקום הספיק להתמלות.

אבל מאז יצא לי לפגוש עוד כמה לסביות
ואחת מהן ספרה לי שבדרך כלל הכוסיות מתחילות עם הפחות כוסיות
למרות שלי יש ידידה לסבית
שנראית רגיל ביותר
ואין לה שום בעיה להתחיל עם בחורות.
למען האמת, יצא לנו להתחיל ביחד עם בחורות ולהזמין אותם להצטרף אלינו.