אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני יודע שזה לא כל כך קשור למערכת הפורומים אך הייתי חייב

כנוע ומאולף​(נשלט)
לפני 18 שנים • 6 בפבר׳ 2006

אני יודע שזה לא כל כך קשור למערכת הפורומים אך הייתי חייב

כנוע ומאולף​(נשלט) • 6 בפבר׳ 2006
כל חיי ידעתי שאני אפס, מפגין כוח כלפי חוץ אבל מבפנים אפס מושלם לייד מלכתי.
אני חושב שחלום של כל עבד כמוני הוא להכיר את המלכה המושלמת שתעשה אותו לרכושה הפרטי למשך כל תקופת חייו, לכלי עזר להשגת מטרותיה וצרכיה בחיים, אני זכיתי בעונג לפני כשנה וחצי והכרתי מלכה מושלמת, אמיתית ומדהימה ביופיה, חלומו של כל אפס כמוני.
אבל ברוב טפשותי הצלחתי לפגוע במלכה ולאבד את האמון שהיא נתנה בי.
היום אני כאן כדי לספר לכולם כי לא קיים יותר כלום, אפס ממני.
להשוות את עצמי לגוש צואה מסריחה, זה להעלות אותי ב 1000 דרגות, אני כיום מקבל על עצמי את הזכות לעמוד כאן בפניכם ולהצהיר בידיעה מוחלטת שזה לא יכפר על הטעויות שעשיתי שאני האפס שפגע במלכה המושלמת elizabeth bathory.
אני לא ראוי להיות היום אפילו האבק לרגליו של עבד שמשרת שפחה שמשרתת מלכה.
אף מלכה לא צריכה אפס כמוני, לשום מטרה.
ולמען הסר ספק, לא כתבתי דברים אלו ע"מ לזכות במלכה שוב מכיוון שהובהר לי שלא אזכה בעונג לנשום את האוויר שהיא נושמת.
Mary Jane
Mary Jane • 6 בפבר׳ 2006
קח דברים בפרופורציות חבר:
איש אינו מושלם, גם אם עורו צח, נימתו אסרטיבית ושאר עניינים כאלו או אחרים באמתחתו.
אתה לא אפס, לא משנה עד כמה הוויתך משוכנעת בכך.
בוודאי ובוודאי שימצא לך שימוש כלשהו, אני אפילו משוכנעת בכךicon_smile.gif
אל תתן לכשלון עם עלמה אחת להוות גושפנקא סופית להזיותיך בדבר טיב קיומך האפסי, הרי הכל נתון למרותו של שינוי, הכל דינמי, אם תרצה וגם אם לא.
בקיצור- התעודדicon_smile.gif
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 6 בפבר׳ 2006
Mary Jane כתב/ה:

למה את הורסת לו? icon_eek.gif
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 6 בפבר׳ 2006
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
Mary Jane כתב/ה:

היא שולטת, זה חלק מהסשן icon_wink.gif
עינבר
עינבר • 6 בפבר׳ 2006
ים_yam כתב/ה:
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
Mary Jane כתב/ה:

היא שולטת, זה חלק מהסשן icon_wink.gif

אני בהחלט בעד השליטה המנטאלית, לפרק את האפס ולהרכיב מחדש
Mary Jane
Mary Jane • 6 בפבר׳ 2006
אני, מאידך, לא בעד פירוק והשחתת נפשם של בני אדם, גם אם הם מעוניינים בזה.
(כמה לא אופנתי מצידי..icon_smile.gif ).
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 6 בפבר׳ 2006
Mary Jane כתב/ה:
קח דברים בפרופורציות חבר

המשפט הזה צריך להתנוסס בראשית כל שירשור באתר הזה.
The Shield​(שולט)
The Shield​(שולט) • 6 בפבר׳ 2006
נשמע שאתה עובר דברים טובים. הזמן מרפא הכל את הכעס של המלכה ואת הפגיעה שלך, חכה מעט תשמור על קשר. ואז תבוא אליה כמו כלב עם זנב בין הרגליים ראש מושפל. מבט של עגל מושפל אל הרצפה. ואם היא תבעט בך תשב מושפל ומוכה בפינה. ואחר כך תזחל שוב. על ארבע יקח זמן אבל בסוף היא תסלח לך. היא אאהבת שאתה זוחל על ארבע.
עינבר
עינבר • 6 בפבר׳ 2006
Mary Jane כתב/ה:
אני, מאידך, לא בעד פירוק והשחתת נפשם של בני אדם, גם אם הם מעוניינים בזה.
(כמה לא אופנתי מצידי..icon_smile.gif ).

זה בטח בגלל שאת דומית, כי אצלנו , בפורום הבנים על הבנות, כל אידיוט ממוצע, חושב שהוא יכול לפרק ולהרכיב אותי.

אולי פשוט התפרצתי, אבל kamor , בא אלינו לבקש סוכר אתמול והזמין אותנו לקרוא כאן. סך הכל פורום מעניין וענייני. אבל היה משהו מפחיד שאדם נמצא במקום של פותח השרשור.
אנדרפוט
לפני 18 שנים • 7 בפבר׳ 2006
אנדרפוט • 7 בפבר׳ 2006
למרות חיבתי העזה למרי-ג'יין ולתמונה שהתנוססה לה בפרופיל לפני בערך שנה, אני חייב לציין שלדעתי אין בכלל מה לקחת הכל בפרופורציה.
אין פרופורציה, אין קו מסויים של מציאות שמסמל שפיות וממנו והלאה אבדון. הכל פתוח להגזמה פראית, לתזזיתיות ולערוות הנפש. לייסורים אין קץ אז למה לא לזרום איתם לתחתית השאול? הרי זה רק חלום ובסוף מתעוררים, טעם של נחושת בפה, דיסאוריינטציה קלה, קמים מצחצחים שיניים והנה חזרה לה הפרופורציה.

אני חושב שהכותב הייטיב לבטא את תחושותיו, והתחברתי למושפלות הזאת, לכלומניקיות, עם קצת חרטה והרבה ביטול עצמי - זה נהדר, אפילו קצת רומנטי.
כי מה יותר מרטיט מהמחשבה על אהובה שנטשה, מה יותר אידילי ומשפיל מזה?
אז נכון שיש פה איזו מידה של מניפולציה, מבעד לקרעים, אבל זה מקסים לטעמי ויש בזה הרבה אמת אבל גם בדיה. הרי אדם לא יכול להיות גרגר חול. אבל הוא יכול לרצות.

ראיתי אתמול דוקומנטרי על LSD , איזה ג'נטלמן בריטי לקח בשנות החמישים טריפ מול המצלמות של ה BBC ושאלו אותו כל מיני שאלות. באיזה שלב הוא טען שהוא נעלם לאיזה מקום והיה שם כמה שעות ואז חזר לשידור, המראיין אמר לו שעברו בסך הכל כמה דקות, אבל האיש התעקש שהוא היה במימד זמן אחר וששמה עברו כמה שעות.
אחרי שישים שנה, הג'נטלמן כבר בן שמונים, עם תואר אצולה על השגיו במדעים, ויושב מול המצלמה וטוען שוב שהוא בטוח שהוא נעלם לכמה שעות באותה סאגה טלווזיונית משנות החמישים. והוא אומר - אפשר לומר שהייתי בהזיה, ושבעצם עברו רק כמה דקות אבל אני היתי מבולבל ומסומם. אבל אפשר גם לומר שהייתי במרחב זמן אחר ושבאמת עברו עלי כמה שעות.

סיפור קצת ארוך, אבל גם עולמם הנפשי של העבדים נמצא לפעמים במרחבים אחרים, ומבעד לכל נישוקי הנעליים ורדיפת השמלות מסתתרת לה איזו הזיה שמתקיימת במוחם של האנשים והיא אמיתית לגמרי אבל גם בדויה.

וכנוע ומאולף מדבר משם, לדעתי. ואני מסכים איתו לגמרי ומזדהה.