לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטים/ות,נשלטים/ות,לא מזוהים,אתם כולכם מתחלפים בעיני,וזהו!

יהלום
לפני 18 שנים • 8 בפבר׳ 2006
יהלום • 8 בפבר׳ 2006
צ'יטה, יש מצב שאתה חושב שכולם מתחלפים כי אתה מתחלף, וזו הדרך שלך להתחבר לכל העניין?

תאר לך שהיו מאלצים אותך להחליט!?!?
(בעההה.....)

זה בערך מה שאתה מנסה לעשות עכשיו.... רק ברוורס.

וזה לא משנה אם מישהו סישן/סושן בעברו, הנקודה היא, שהוא הגיע למסקנה שזה לא מה שמעמיד לו את ה...

איך מאסטר קרא לזה?
אורגזמות מוחיות....
icon_lol.gif
The Shield​(שולט)
The Shield​(שולט) • 8 בפבר׳ 2006
צ'יטה כל ההגדרות האלו די מצחיקות אותי דום סאבית עבד שולט. למה להגדיר כל דבר אני כל הזמן מגלה את עצמי בודק את הגבולות שלי. וזורם ופתוח לכל הכיוונים. לא שמתי על עצמי תווית ונעלתי את עצמי בתוכה. מצד שני אם משהוא מרגיש שהוא עובד או שהוא שליט וזה בדם שלו מי אני שאגיד לו כיצד להרגיש.
צ'יטה​(שולט)

הבהרות ותגובות

צ'יטה​(שולט) • 8 בפבר׳ 2006
ברצוני לומר מספר דברים באופן נחרץ פה:
1. הנושא רציני לעילה ולעילה, ויתר על כן, ראוי לדיון מעמיק. הדיון שלי לפחות, נעשה באופן הומוריסטי, מבלי לפגוע ברצינות.
2. אני לא אומר שמישהו לא יכול להזדהות כשולט או נשלט כרגע. זה מה שיותר מתאים לו "כרגע" וזה מקובל עלי. אני לא מנסה לגרום לו, בשום צורה, לכתוב בכרטיסו מתחלף. (זה היה היתולי).
3. מי שקרא קצת מה שאני כותב בפורומים ובבלוג, יכול להתרשם בנקל שאני איש שוחר שלום ואין לי שום כוונה לריב פה עם אף אחד ובטח שלא מנסה לכפות דעתי על אף אחד.

אני חושב שהטענה שלי לא נוסחה בבהירות מספקת. אנסה לתת ניסוח תמציתי וקולע יותר.
1. בכל אחד יש את שני הצדדים. אין 100% שולט/ת, ואין 100% נשלט/ת. כולם נמצאים איפשהו באמצע.
2. לא מעט אנשים, נמצאים בזמן נתון, במצב בו בחירתם בתפקיד ברורה להם. אין להם עניין להיות בצד השני. יש גם לא מעט, שהתפקיד שיבחרו תלוי בנסיבות.
3. יש מדד עלום כזה, של יחס שליטות. המדד הזה נקבע במפגש בין שני בני אדם.
3.1 כל אחד, ולא משנה השתייכותו רגע לפני המפגש הזה, מרגיש בדרך כלל, מי ישלוט במי כאן.
3.2 ישנם מקרים של תיקו, על פניו לפחות. במקרים אלו, ההכרעה תקרה מאוחר יותר.
3.3 ברגע שהושגה הכרעה במפגש, פער יחס השליטה מעצים. כלומר השולט יותר שולט, והנשלט יותר נשלט. לאחר השגת הכרעה כזו, די קשה להפוך. אלא אם כן האדם מתחלף במהותו.
3.4 ישנם אנשים שהם מתחלפים במהותם. הם אוהבים את קרב ההכרעה כל מפגש מחדש. אלו מקרים נדירים יחסית. רוב האנשים מסתפקים בהכרעה הראשונית ונשארים איתה.
3.5 נניח שנשלט מגיע למפגש, ויש בו יש הכרעה, שלא לטעמו, מאד ייתכן שיאבד עניין באדם השני. זה מפני שהוא כרגע רוצה להישלט וזהו.

רוצה לתת דוגמא, ואקח לצורך הדוגמא את בודיגארד. אני חושב שהוא דמות מאד סטריאוטיפית מובהקת פה בקהילה, ולכן בוחר אותו. הוא שולט לא מעורער עם הרמון מכובד ביותר. מאד גברי ושולט בגאון. נעים לו בתפקידו שבחר, ואין לא עניין כלשהו ולו אף לרגע קט להישלט.
בודיגארד: מקווה שלא מפריע לך שבחרתי בך.

בוא ניקח סיטואציה היפוטתית, אך אפשרית.
בודיגארד נוסע לניו יורק לבד. במסגרת ביקורו שם היה בנסיעת עבודה, שעוררה משברים מול לקוח, ננזף על ידי מעבידיו, ומצב רוחו נפול.
באחד הערבים, הוא יוצא למועדון סאדו כבד בעיר. הוא לא מכיר שם אף אחד, וגם לא מכירים אותו.
עלם החמודות נכנס למועדון, מתבונן במתרחש. לא משוחח עם אף אחד, הוא לבד.
לפתע עוברת לידו, פצצה מדהימה בלבוש דומי כבד. גבוהה ממנו בראש, עם מבט עוצמתי ביותר בעיניים. היא מתבוננת בו, ישר לתוך העיניים, בעוצמה, מנסה להכניע.

בבסיס הטענה שלי, היא שיש מצב, שתכריע. שתהפוך את השולט הלא מעורער על הבטן. אולי לא שם במועדון, אולי לא באותו רגע. אבל בהחלט יש מצב.
אני לא יודע מה התכונות הנדרשות מאותה אמאזונה, שיגרמו לעלם החמודות שלנו להכנע. כל אחד מופעל מדברים אחרים. סתם נתתי דוגמא.
בכל מקרה, לכל אחד יש מצב, בו יוכרע על ידי מישהי עם ניקוד עוצמה גדול משלו.

ולכן טענתי שבעצם כולם מתחלפים, כולם, ואני מדגיש, כולם, יכולים להחליף תפקידם, ברגע נתון שהוא. בנסיבות מסויימות. מול אדם מסויים.

ולגבי עצמי, אני לא עוסק בהגדרות כאלה. אני פוגש, והולך עם מה שמרגיש. אני אוהב לשלוט, אני אוהב להשלט (קצת יותר קשה לי), ואני אוהב להתחלף מדי פעם.
במידה ואני עם שולטת, אין לי בעייה כלל שתשלוט תמיד. ועם נשלטת, אין לי בעייה לשלוט תמיד. לא עוסק בזה כל כך. לא מהותי לי התפקיד, אני הולך על העוצמה שבסשן, ויש עוצמה משני הצדדים של השוט.
לכן הגדרתי עצמי כמתחלף. אני לא מובהק מספיק.
יצא לי לפגוש אי אלו נשים מהאתר, שולטות ונשלטות, ולא מזוהות והשד יודע מה עוד. שאלתי כל אחת מהן, איך הן חוות אותי: שולט או נשלט. תשובות מוזרות קיבלתי.
וואללה לא יודע
למרות שאתם לא פגשתם אותי, וההתרשמות מכתיבה עשוייה להטעות, איך אתם חווים אותי ?

לגבי תגובות פרטניות למשיבים. אני חושב שעניתי לכולם באופן גורף. אין בכך לגרוע ולא במעט מהכבוד שאני רוחש למשתתפים בדיון זה, ויש.
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 8 בפבר׳ 2006
יקירי...

העלת סיטואציה היפוטתית
שאולי תעמוד במבחן הניסיון ואולי לא.
כנאמר, איני פוסל את המחר, עם כל מה שיביא עימו.

ועדיין, אין לי בעיה עם הדוגמנות לכאורה שאתה
עושה בי ואיתי לצורך הבהרת העניין.
כשולט תמיד ומעולם חיפשתי עוד מקומות לבסס שליטה,
להגיע לשיא חדש...

לא מעט פעמים ניסיתי להבין מחשבתית את מקום הנשלט,
מתוך רצון עז ללמוד על מנת לשפר ולהוסיף,
במיוחד לאורגזמות המוח...
אני מודה שברוב המיקרים לא הצלחתי ממש...
היה חסר לי מוטיב הנשלט , הנקודה הפרימיטיבית
בה הנשלטות קיימת באדם.
חיסרון ענק...שהוליד יתרון ענק...
זה הביא אותי למירוץ אישי להשיג יותר מבחינתי
על מנת שאוכל להעניק יותר לנשלטת.
לגבי הדמות הסטראוטיפית...
קטונתי מלומר אם אני השולט המובהק,
אם אני מהווה דוגמה אמיתית לשולט מובהק וכו'...
מהמקום שלי אני ממש לא...
ואני חושב שכל שולט הוא יחודי בדרכו,
גם אם איני מבין/מסכים לדרכו.
אין לבדס"מ ספר(למעט סיפרו של ידידי מאסטר יקיר..)
(וגם הוא לא ספר הפעלה ממש אלא אוטוביוגפיה מהממת..)
וכל אחד כותב את סיפרו הוא.
זה אומר שאפילו לנשלטות שלי יש את הספר שלהן,
נקודת ההפעלה שלהן, שאני דמות שצרופה וצרובה שם.

מקווה שהדברים הובנו לאשורם,
ואתה ידידי, מוזמן להשתמש בניק שלי ובי
לצורך אנדוקטה זו או אחרת להסבר תמיד...

יום קסום לכולם!
lOli
lOli • 8 בפבר׳ 2006
ציטוט:
ohking כתב/ה: האוקינוס מלא דגים גדולים כקטנים, אף דג לא אומר לשני בוא תהיה כמוני! ולכן האוקינוס הוא כל כך יפה בצבעים מרהיבים.

אם כבר במטאפורות דגים עסקינן, הסיבה לגיוון, לעושר וליופי נעוצה בדיוק בעובדה שכל הדגים לא מסווגים עצמם לפי שני מודלים בלבד - שולט או נשלט.

פייה כתבה:
ציטוט: אני לא כל כך מבינה מה המטרה כאן.
גם לי נראה הגיוני שכולנו נעים על ציר מסויים בין קצה סאבי לקצה דומי, כאשר אי שם באמצע יש מתחלפים.
כפי שנראה לי הגיוני שכולנו נמצאים על ציר עם קצה הטרוסקסואלי וקצה הומוסקסואלי.
אבל בגלל זה לקבוע שכולנו סוויצ'ים בי-סקסואליים נראה לי די מטופש, שיטחי ובעיקר מיותר.

אם את מבינה שמדובר בסקאלה מגוונת, או אפילו ברשת, שכן יש כאן יותר משני קצוות (סאב, סאבית, דום דומית, טרנס, וכו'), איך את יכולה לומר שזה מטופש, שטחי ומיותר לציין זאת?
בעולם שבו הכל חייב להיות מנותב כל הזמן לקטגוריות חד-משמעיות, אין זה מיותר לשניה לעצור ולהזכיר לכולם את המורכבות, את העובדה שאם הם כרגע בתפקיד מסוים, אין זה אומר שזה מה שהם. הנזילות בין ההגדרות איננה כלל טפשית או מיותרת, ושטחי הוא מי שחושב שצריך לקבע את הכל סביבן.

וכן, אני מסכימה עם אמירתו של צ'יטה, שניסח זאת אולי קצת יותר מדי בשובבות מתגרה (כמו הילד שצעק המלך הוא עירום), כולנו נעים בין כל התפקידים, בכולנו יש מזה ומזה, כשם שכולנו לא נמשכים רק ובאופן חד-משמעי למין אחד. שטחי? טפשי? מיותר? ממש לא. לא בימינו.
תראי אילו התקפות הומופוביות קמו פה ברמה. זה עדיין לא מובן מאליו ותודה לצ'יטה שהעלה.
אתה הדור החדש. אל תתן למודלים הישנים להרוס לך.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 8 בפבר׳ 2006
אני חושבת שמה שמבדיל בין שולטים לנשלטים זה הנטייה המינית .
יש אנשים שמתגרים מכאב ויש אנשים שמתגרים מלהכאיב ואני למרבה הצער שייכת רק לסוג אחד , אולי יום אחד אני אשתנה , הלוואי ,מה שיעזור לי לעבור רופא שיניים וסשן שעווה .
אבל אני בפנטזיות המיניות שלי הצד המכאיב וגם אם אהיה בחו"ל וברוס ויליס יציע לי סשן שבמהלכו אני אצטרך לסבול כאב אני אסרב לא כי לא בא לי עליו , בשמחה הייתי טוחנת אותו אבל סף הכאב שלי לא משהו (שוב פעם לצערי ) ואני לא חושבת שאפשר לשנות את זה .אח"כ אני אקלל את עצמי על הפיספוס ..
יש פה אנשים שלא הגיעו לכאן לתפוס זיון ולמצוא לעצמם חברים (למרות שאני מצאתי את שניהם ) אלא באמת כי זה מה שעושה להם את זה .
ואני הייתי פה עם די הרבה אנשים ( icon_redface.gif ) וכל מי שהיה סאב שלי בשנים האחרונות חלקם היו אפילו מתחלפים ואם הייתי רוצה לנסות את הצד השני היה לי מספיק למי לפנות , אני גם מכירה כמה דומים שווים בהחלט ועם חלקם היו לי סשנים משותפים כך שהיו לי מספיק אופציות אבל מה לעשות זה באמת לא הקיק שלי , צר לי צ'יטה אני מאמינה שאו שכאב עושה לך את זה או שלא ואם מישהו יקרא לי כלבה בזמן הסקס הדבר היחיד שיקרה זה שאני אצחק במקום להגנב .
וכול אותם הדומיקולים ששולחים הודעות שאת מלכה כי עוד לא פגשת דום אמיתי מצחיקים לי את השחלה הימנית .

ובכל זאת קמתי בבוקר התלבשתי בחושך בשביל לא להעיר את אפרוח , חזרתי מהעבודה כיבסתי ניקיתי ואפילו גיהצתי לו 4 חולצות ואני עוד מעט הולכת להכין לו מרק שאין שם בשר (מה שאומר שרק הוא יאכל את זה ) ובטטות בתנור .
אז אולי בעצם אני סאבית ?
צ'יטה​(שולט)

לבטי בום הקטלנית

לא, את לא סאבית. את פשוט מקסימה. ואני מתקנא באפרוח. למרות שכבר בקע מהביצה. ובך
ואני שוקל פה מילים שלא יאשימו אותי, חלילה בשידול מקולרת.

ולענייננו
כאב זה לא הדבר היחידי ביחסי שליטה
ולקרוא למישהי זונה, זה משהו שצריך להרוויח אותו, הוא לא אוטומטי
אבל מה, ברוס וויליס הוא גברי נורא, והוא אפילו לי עושה את זה (לא מינית, לא לקפוץ פה). ואיכשהו אם הוא היה פוגש אותך, על כל צדדיך המקסימים, ומבקש ממך, בכל לשון של בקשה, בעדינות וחום, לרדת על ארבע בשבילו, תוך כדי ליטופים בראשך.
מה לא ? לא היית מסכימה ?
ומפה ללקרוא לך זונה שלי, מה כבר המרחק באמת ? שאלה של סשן אחד או שניים.
מה לא ?
בחייאת, תודי !
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 8 בפבר׳ 2006
אתה יודע כמה פעמים ביום אני עומדת על 4 ?
בכל פעם שאפרוח מסתובב בבית ולא מוצא פלאפון / משקפים / נעלים /ארנק וכו...
בכל פעם שאני זוחלת מתחת למיטה לחפש גרבים לכביסה מתחת למיטה של הנסיכה
או וואלה בכל פעם שבא לי דוגי .
לעמוד על 4 בעייני הוא לא להסתווץ , בעייני העניין הוא בעברת השליטה ואני (שוב לצערי ) חייבת להרגיש את השליטה וזה מה שעושה לי את הסקס להרבה יותר מגניב .
אבל בכל אופן תודה על מחמאה ואני אמסור ואני אמסור אותה גם לאיש שלי .
צ'יטה​(שולט)

חגיגה גדולה

ברצוני לשמוח בשמחת המתחלפים
הריני אני ההודעה האלף בדיוק בפורום המתחלפים
תקליקו על פורום בטול בר ותראו

יחי המתחלפים !!!

לא לנוח על זרי הדפנה
הדרך עוד ארוכה