שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בתוך כלכך הרבה אנשים

רחום וחנון
לפני 18 שנים • 19 בפבר׳ 2006

בתוך כלכך הרבה אנשים

רחום וחנון • 19 בפבר׳ 2006
ואני מוצא את עצמי עובד בתוך כל זה ,בתחילה אני מחפש לי מלכה ,לא פסיכופטית ,אחת אמיתית רגילה ,לחוות איתה סאשן אמיתי מודרך ,היות ואני חסר ניסיון.
אז יצאתי לחיפוש ,והלוואי והייתי אישה ,כך כבר הייתי מוצא לפחות עשרה שיתמודדו על התפקיד.
אבל כבחור צעיר המלאכה לא פשוטה כלכך ,אז מה לחפש?
כל המלכות שקוראות לעצמן שולטות ,מתגלות כנשים עדינות ,שמחפשות קשר רגיש.
יש מלכות צעירות חסרות ניסיון ,אבל אחת כזאת לא תטרח בכלל להתייחס אלי.
נשארות המלכות בתשלום ,איתן הכל פשוט ,אבל אני מחפש משהו אמיתי ,שגם היא תרגיש אותי לא רק את כספי.
כל התחום תופס פנים של בדיה.
נשארות הנשים הלא מוגדרות ,שמחפשות קשר אמיתי ,בהקשרים לתחום רק בגבולות שונים ,איתן הייתי שמח להתנסות ,אבל אני לא ממש בטוח ,אם אני בכלל מעוניין בקשר מלא ,אולי זה ייגמר בהתנסויות רבות?
לא יודע אם אני מוכן להכנס לביצת הרגש הדביק.
אז איך מוצאים? מה עושים? יש מודעות בלי סוף ,אני לא מרגיש מתאים להן ,עומד בחלק מהקריטריונים ,אבל מוצא את עצמי מנוכר למודעות דרוש דרושה.
האם עלי לפנות למלכות באופן עצמאי? הן לרוב מבוגרות ממני ,ואין סיכוי להוציא מהן יחס הולם.
מוצא את עצמי די מתוסכל מחיפוש בעולם הbdsm ,מרגיש שבדרך זו החיפוש הוא קצת נאיבי.

מצד שני הייתי רוצה להיות בעמדת מאסטר ,אבל צריך להתחיל בתחטית ללמוד ,ולשם כך צריך מלכה בעלת ניסיון ,אני לא מעוניין להציג את עצמי כמאסטר חסר ניסיון ,למרות שאני יודע להטיל מרות זה לדעתי לא תופס בעולם הbdsm ,צריך לבוא מרקא כלשהו על מנת לספק סחורה אמיתית.
כך שהחיפוש הזה הופך את עצמו למשהו חסר תכלית ,לריק מתוכן כלכך חבל לי שכך הדבר ,כי בהחלט שאני חולם על סאשן לוהט חסר גבולות ,כנראה שאצטרך למצוא איזו וונילית ,ולשכנע אותה להכנס יחד איתי אטאט לתחום.
יחד נתאבזר בציוד ,יחד נצא לבלות בפאבים נגלה ונחשוף את העולם.
השאלה היא איך מעמידים כזאת הצעה? איך גורמים למישהו לגלות תחום שנוי במחלוקת שכזה?

זה נראה לי כלכך בשמיים ,בכלל לא מציאותי ,אבל אין דבר שעומד בפני הרצון שלי להתנסות אני כמהה למגע שונה ,לפחד ,לכאב ,לריגוש חדשים.
אוהב אני להישלט
אוהב אני להישלט • 19 בפבר׳ 2006
ידידי, מנסיוני אומר לך, כי מאד קשה לקחת ואנילית ולהפוך אותה למלכה או לשולטת (תלוי איך אתה אוהב לקרוא לזה), או להופכה לשפחה אמיתית. צריך מישהי עם ראש מאד פתוח. מאד. וצריך שיהיה בה משהו קצת מרושע, או קצת כנוע מטבעה כדי שתהיה שולטת/נשלטת.

וצריך, לדעתי, שתהיה גם בחורה לטעמך, לא שתלטנית מאד בחיי היום יום, ולא כאסקופה הנדרסת, נכון?
ורצוי מאד שתיראה לא רע, כי הרי אתה לא רוצה להיכנס עם מישהי שכלל אינה לטעמך למיטה ו/או לקשר, רק בגלל שהיא שולטת או נשלטת.

בקיצור, לא פשוט, מנסיון.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 19 בפבר׳ 2006
מדבריך עולה שאתה כמה לקשר, נקודה.
אתה רוצה להיות "ביחד".
(אתה עוד לא בטוח לגבי סוג הקשר הרצוי לך)

זה לא קל למצוא פרטנרית מתאימה וגם כשמוצאים צריך
לשמור כל הזמן על הזוגיות. אתה מתאר תיסכול מהמצב
הזה ותחושת ה"נמאס לחפש". זה קורה לכולם בשלב
כלשהוא, ויותר מפעם אחת.

הלוואי שהייתה נוסחת קסם, אבל אין.
אתה צריך להמשיך לנסות.

תפנה ותתחיל עם כל מי שמוצאת חן בעיניך ותן למחוזרות
לשפוט בעצמן אם לענות לך או לא. אל תבוא בגישה שלילית
של "למה יענו לי?". תפנה יפה ותעורר עניין אז ידברו איתך.
אין זה שונה מהחיים הרגילים בקטע הזה.
Queencie​(שולטת)

הכר במציאות

Queencie​(שולטת) • 19 בפבר׳ 2006
רחום וחנון - הבעיה אינה בשולטות (שלא ברור מהפוסט שלך האם פנית אליהן ומה היה טיב ההצעה שהצעת להן), אלא באופי ה"קשר" שאתה מציע.
הכרטיס שלך מעיד עליך שאתה מחפש שפחה. אני מבינה ממה שכתבת שזו מטרתך הסופית, אלא שבדרך אתה מעוניין להתנסות בתחושות של "מתחת" - רעיון מעניין בפני עצמו ואולי מאתגר לחלק מהשולטות, אבל לרוב באמת אינו מה שאנחנו מחפשות.
עליך להבין שהאנרגיה שהשולטת משקיעה בנשלט היא רבה, והן מעוניינות שעמלן יישא פרי - ואין הדבר מתייחס לסיפוק מיידי. מסירת שליטה הינו תהליך ולא זבנג וגמרנו.
בכל מקרה, אני לא חושבת שאפשר להאשים שולטת בכך שאינה מעוניינת לאפשר לך "להתנסות בחוויה השלטות" על חשבון זמנה והאנרגיות שלה. לזה למען האמת נועדו מלכות בתשלום. ממילא אינך מחפש קשר של ממש - אז למה לא בעצם? מה איכפת לך שהן נהנות מכספך יותר משהן נהנות מהסגידה שלך? הלוא לא ממש תסגוד למלכה בסשן חד פעמי...

רוצה ללמוד איך זה להיות נשלט - שנה את הפרופיל למה שאתה מעוניין לחוות כנשלט, ואל תצפה לסשן בודד שיגלה לך עולם ומלואו.

מעוניין להתנסות כשולט אבל לא יודע איך ואיפה להתחיל? אולי עדיף לך שתמצא מנטור דומיננטי שייעץ לך וילווה אותך בתחילת דרכך. ולא פחות חשוב מזה - תוכל ללמוד הרבה מקריאה באתרים. פה ובעולם. לא מעט מידע טמון בהם.
godisafemale​(שולטת)
לפני 18 שנים • 20 בפבר׳ 2006

סליחה שאני מתפקעת מצחוק...אבל לא יכולה לעצור את הפרץ..

godisafemale​(שולטת) • 20 בפבר׳ 2006
אתה כזה אוהב חינמים, נכון?!

אתה מהטיפוסים שבשביל לקבל נעלי בית מתנה תיסע עד נהריה לקנות דוגלי לכלב שאולי פעם יהיה לך.

מה קורה לך? אתה עומד מול הבאר ומסרב לשתות כי זה עולה כסף???

לך, תשלם, תלמד. אין ארוחות חינם. נראה לי אתה בעצמך הבדייה של חייך.

יש כאן אנשים שמרכיבים סאשנים כמו ..מה אני אגיד לך..בתדירות שילד בן 3 מרכיב משאית מלגו...

ויש כאן עוד כמה מסתננים שיוצא להם מכאן זיון לפנים לפחות פעם בשבוע ובהתראת מהירות קטלנית.

יש כאן מלכות, רק נכנסות לצ'אט טראחח יש דליברי של ליקוקים ומציצות תוך פחות מ 20 דקות.

ורק אתה מעניין למה.. לא קורה איתך כלום.

פשיייייייייייייייייייייי.. תשמע...

בצ'אטים של תפוז ואישרא בלוג הצליח לך יותר? נראה לי שלא כל כך, נכון? icon_smile.gif

אז אל רחום וחנון מלא בתענוגות, תעשה שמישהי תשתין כאן על הבחור לפני שהוא מתפגר לנו מאכזבה.

כאילו מה, אחרי התשובה שקוו'ינסי נתנה לך אין באמת מה להוסיף...חוצמזה שאתה קמצן. תכונה אגב שתרחיק אותך מריח של תחתונים בחורה עוד הרבה שנים.

"זונות הבנות האלה! כל הזמן רוצות כסף"
נוריתE

את פה שלמעלה

נוריתE • 20 בפבר׳ 2006
הניק שלך ארוך מידי
מה הירידה הזאת על הבחור ששפך קצת מהנפש שלו כאן בתמימות שכזאת?
מיותר חומד.

ואתה ילד
הזמן יעשה את שלו ואתה עוד תמצא את הדרך שלך, אין לאן למהר.
רחום וחנון

לכל האנשים נפלאים שענו לי

רחום וחנון • 20 בפבר׳ 2006
כל התשובות היו לעיניין
ואני מודה לכולם
אחת מכם נתנה לי לפנים ,אולי קצת מגיע לי
אבל אני בהחלט לא מחפש ארוחות חינם ,אני מנסה ללמוד על האינטרקציה בין האנשים באתר
אני בהחלט לא קמצן ,קצר בכסף זאת התשובה הנכונה ,אולם לא זאת הסיבה ,אני לא אשלם עבור סאשן כמו שאני לא אשלם לזונה ,זה עקרוני.
הצלחתי בתפוז ישראבלוג ,היא ענייני הפרטי ,ולרוב אני גם לא פונה לצ'אטים ,חשובה לי הנימה האישית.
לשאר האנשים היקרים שהשקיעו מזמנם וענו לי ,רוב תודות ,גם לך קוטלת יקרה ,תודה icon_wink.gif
עכשיו אני מרגיש עמוס במידע.
Aiko​(נשלטת){Jake}
Aiko​(נשלטת){Jake} • 20 בפבר׳ 2006
מה שמסקרן אותי, הוא מדוע אתה חושב שכדי לקיים קשר שליטה עם סאבית עליך קודם "להתחיל מלמטה"? אני מכירה כמה שולטים שהתנסו בסשן פאמדום או שניים, כדי להבין את הצד השני או מתוך סקרנות לשמה. חלקם הפיקו מזה משהו, וחלקם לא. אני בספק אם מי מהם הגיעה למסקנה שזו הייתה חוויה חיונית לעיצובם כשולטים. ככלל, אנשים נוטים להסכים שאם אין לך משיכה מינית ורגשית לצד הנשלט, מוטב שלא תנסה אותו. כל סיבה אחרת, נאצלת ככל שתישמע, אינה טובה מספיק.

וכן, בהחלט יש מה ללמוד. בטיחות, רעיונות ראשוניים לסשנים, מינוחים, היבטים טכניים, אפילו התמודדות עם התלבטויות מוסריות. אבל את כל זה אתה יכול ללמוד מקריאה, מתחקיר, מהתייעצות עם אנשים, שולטים ונשלטים כאחד, בגובה העיניים. אני לא רואה שום סיבה שהלמידה הזו תיעשה מלמטה, ממקום נכנע. המקום ההוא, של הכניעה, הוא מקום שצריך לחוות. אין לו שימושים אחרים.
רחום וחנון
רחום וחנון • 20 בפבר׳ 2006
Aiko כתב/ה:
מה שמסקרן אותי, הוא מדוע אתה חושב שכדי לקיים קשר שליטה עם סאבית עליך קודם "להתחיל מלמטה"? אני מכירה כמה שולטים שהתנסו בסשן פאמדום או שניים, כדי להבין את הצד השני או מתוך סקרנות לשמה. חלקם הפיקו מזה משהו, וחלקם לא. אני בספק אם מי מהם הגיעה למסקנה שזו הייתה חוויה חיונית לעיצובם כשולטים. ככלל, אנשים נוטים להסכים שאם אין לך משיכה מינית ורגשית לצד הנשלט, מוטב שלא תנסה אותו. כל סיבה אחרת, נאצלת ככל שתישמע, אינה טובה מספיק.

וכן, בהחלט יש מה ללמוד. בטיחות, רעיונות ראשוניים לסשנים, מינוחים, היבטים טכניים, אפילו התמודדות עם התלבטויות מוסריות. אבל את כל זה אתה יכול ללמוד מקריאה, מתחקיר, מהתייעצות עם אנשים, שולטים ונשלטים כאחד, בגובה העיניים. אני לא רואה שום סיבה שהלמידה הזו תיעשה מלמטה, ממקום נכנע. המקום ההוא, של הכניעה, הוא מקום שצריך לחוות. אין לו שימושים אחרים.

אז התשובה הפשוטה היא חוסר ניסיון ,ותהליך של הגדרה ,זה מוקד משיכה ישן עבורי ,אך מעולם לא התנסתי בו ,ואין לי שום קשר למישהו מנוסה או מישהי מנוסה לצורך העיניין.
אני חושב שאני מהווה אישיות גבולית ,אבל המשיכה האמיתית שלי אני לומד היא להיות כנוע ביחסים כנים ועמוקים ,יש בי צורך לענג לספק לתת מעצמי.

ההערות שלך לגבי מה שיש ללמוד כלכך אקטואליות בהודעתי בבנים על הבנות והייתי שמח לו היית מפרסמת את החלק הזה שם בשירשור

מעבר לזה אני חושב שגם בפרופיל כבר הבעתי את ההתייצבות של האי יציבות שלי ,ועכשיו כבר גיבשתי עמדה ראציונאלית לגבי המשך דרכי ,מקווה שכל זה מסביר אותי באופן שמאיר אותי חיובי וברור.
יהלום
לפני 18 שנים • 21 בפבר׳ 2006
יהלום • 21 בפבר׳ 2006
מה שעוזר הכי טוב להגדיר לעצמך איפה אתה נמצא, זה התשוקות שלך. זה עוזר להבין מה מדבר אליך יותר ומה מדבר אליך פחות, למרות שיש מצב שכל הקונספט זה כמו מערבל בטון בבטן שלך.
עם כל הרעב והצורך להתנסות, לוקח זמן למצוא את הבנאדם הנכון, תחשוב על זה כמו גיל התבגרות מספר 2.
אי אפשר להבין הכל והיום.
כנראה שיש בך משהו בפנים שמבעבע, ואם אתה לא יודע בדיוק לאיזה כיוון הוא מבעבע, קח בחשבו שיכול להיות שהוא לכיון נשלט, לכיון שולט, או לכיוון הסוויצ'.
מאחלת לך לגלות ולהנות.