שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הקהילה כביצה טובענית - יש פתרון ?

ים_yam​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 19 בפבר׳ 2006
ים_yam​(לא בעסק) • 19 בפבר׳ 2006
אוזיריס כתב/ה:
הקהילה כביצה טובענית - יש פתרון ?

אקליפטוסים icon_exclaim.gif

מגניב!
ואז הכל יראה כמו בסיס צבאי, מה שיעשה חשקים לכל הפטישיסטים של מדים למינהם...
icon_lol.gif
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 19 בפבר׳ 2006
ואני דווקא חייתי עד כה תחת ההרגשה שאת מעדיפה נוף של חוף ים ועירום icon_wink.gif
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 19 בפבר׳ 2006
ברור שאני מעדיפה נוף של ים ועירום, אבל ככה כל חובבי המדים והצבא ילכו לחורשת האקליפטוס וישאירו לי את הים פנוי בלי נגדים ערסים icon_lol.gif
סיגלית​(אחרת)

ים ,ערום וBDSM

סיגלית​(אחרת) • 19 בפבר׳ 2006
עם כל הדיבורים מה דעתכם על פעילות BDSM בחוף הים בעירום מלא ? הא ? icon_rolleyes.gif
doctor strangelove​(שולט)

פרשת יתרו = פרש (peresh) מיותר

doctor strangelove​(שולט) • 19 בפבר׳ 2006
במסגרת סדרת המאסות שלי "צביעויות רליגיוזיות מובחרות", לצד המאסה על "הצביעות שבאי-נסיעה ביום כיפור", תמצאו את המאסה על "הצביעות שבציטוטים מהתנ"ך".

כל יום, כולל שבתות וחגים, באים אנשים ואומרים דברים, ואז בסוף, במין ארשת פנים וגוון קול השמור אך ורק למי שהאמת המוחלטת על ה-payroll שלו, תוקעים בסוף איזה ציטוט מהתנ"ך. לא משנה שאחד יכול להביא לך ציטוט מהתנ"ך שמוכיח באותות ובבמופתים שהלילה הוא יום, והשני יכול להביא על אותו דבר בדיוק, מאותו תנ"ך בדיוק, ציטוט שלא מותיר כל ספק שהיום הוא לילה. מי אתה שתתווכח עם התנ"ך?

תסלחו לי, אחים ורעים, סוטים וליסטים, אבל הגיע הזמן לפוצץ את החצ'קון השחור הזה על הפנים של האמת, את חצ'קון הציטוטים מחמישה חומשי חושם AKA תנ"ך.

כאילו, מה הקטע:

אם אני אומר דברי טעם, אז למה אני צריך להראות שגם אלוהים בעצמו חושב כמוני? לא מספיק שאני אומר דברי טעם בעצמי? לאדם שסתם בזמנו החופשי נברא בצלם אין פתחון פה בלי הקדוש-מצוטט-הוא?

ואם אני לא אומר דברי טעם, אלא שטויות, זה יהפוך הבלים לחוכמה, שטות לתבונה, אם אני אראה שאת השטות שלי כבר אמרו לפני אלפיים שנה והיא אפילו מופיעה לראשונה עם טעמי המקרא וילדים לומדים אותה לבר מצוה?

ואני אומר, תנו לדברים לדבר.

ותעזבו את הטיב-טעם הענק הזה שנקרא תנ"ך, שאפשר למצוא בו פילה פסוקים מבשר לבן ליד יהודי בחלב פסוקו, ואין לך בעולם דבר שאי-אפשר למצוא לו שם לפחות זין פסוקים בעדו וזין פסוקים נגדו.

יתרו, ידידי הגר, נוח על משכבך בשלום. ודע כי עושה אני כל מאמץ לבל תופר מנוחת העולמים שלך ותגוייס מקברך רק כדי לעשות איזו חלטורה של אישוש איזה שרשור בסמטת עושים סוויץ' צדדית של איזו מאורת סוטים של היהודים.

אם כבר תנ"ך, אז ככה לא מתנהגים לגר, זה חילול כבוד המת להקים אותו לתחיה בשביל שרשור! טול קורה מבין עיניך! ומאידך זיל גמור!

(נכתב ביום חול)
צ'יטה​(שולט)
לפני 18 שנים • 20 בפבר׳ 2006

לדוקטור

צ'יטה​(שולט) • 20 בפבר׳ 2006
וואללה ידידי, אני מניח שאתה צודק לגמרי.
בכל מקרה לא הבאתי ציטטה זו כגושפנקה לאמיתות דברי.