שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

גזענות בפורום

doctor strangelove​(שולט)
לפני 18 שנים • 21 בפבר׳ 2006

גזענות בפורום

doctor strangelove​(שולט) • 21 בפבר׳ 2006
דברו של ארי פוטר:

ציטוט: מחפש מלכה אמיתית לרצף של פגישות להנאה של שליטה מנטלית ופיסית עם תבלינים של רגשות למען הסיפוק האין גבולי . היא צריכה להיראת טוב ליהיות אשכנזיה או חצי ובהירה.

דברה של גב' לבן הארמית:

ציטוט: העדפות שלי הן: סוויצ'ים(לא אוהבת עבדים מרופסים מלכתחילה), בעלי שיער ארוך, צבע עור לבן
(יש פה לאנשים נטיה להרגיש נחותים ולחפש השמצות של גזענות אז לא!
זה מה שאני אוהבת אז shut the fuck up!)

או קיי, בואו נהיה מציאותיים. אנחנו חיים בעולם גזעני. "ללא הבדל דת, גזע, מין ולאום" זה אחלה חומר למגילות עצמאות, אבל בתכלעס, 69% מהבדיחות בעולם הן בדיחות גזעניות (מקום ראשון, אפילו לפני בדיחות על עורכי דין) ו-96% מהאנשים נמצאים במקום לא טוב באמצע על סקאלת הגזענות.

הבאתי שתי דוגמאות מייצגות מתוך לא מעט שבהן נתקלתי פה במקרה. ויש הבדל ביניהן, לדעתי.

את חובבת הבשר הלבן אני יכול להבין ולקבל, למרות שגם הניסוח שלה צורם לי, אבל זה כבר עניין שלי אני מניח. יודעת איך היא אוהבת את הבשר שלה? מותר לה לפרט בהזמנה.

אישית, אין לי העדפות מהסוג הזה, ואני רואה אותן כמגבלה. כל קריטריון סינון שמבוסס על מאה חיצוני הוא בעיני מגבלה, מעצם הפונקציונליות שלו, כי הוא יכול לסנן לנו החוצה דוקא את האדם שהכי מתאים לנו מבחינת אישיות ויכולתו להיות בן הזוג שלנו. ועדיין, סינון על בסיס איפיוני מראה הוא שכיח וכשלעצמו, אין בו פסול ערכי, רק הפסד למסנן.

לעומתה, יש לי בעיה לא קטנה עם חובב תעודות היוחסין.

נניח שהיא אשכנזיה מצד האמא, אבל האבא פרענק, לא עלינו - היא יכולה לפנות אליך? נניח שההורים איכשהו בסדר, אבל 3 דורות אחורה היה איזה זיהום עדתי, אלוקים ישמור, יכולה לפנות? ואם אכלת אותה, היא אשכנזיה לגמרי, אבל בעלת עור שחור בדרגה 10 בסולם פיני גרשון וחמה במיטה כמו מרוקאית - יש מצב, או הלך עליה?

גזענות, היא אחד המקומות הבודדים שבהם אני בעד להגביל את חופש הביטוי. יתכבד חובב טוהר הגזע ויחסוך מאיתנו את גזענותו. בשיחות אישיות, אני סומך עליו שהוא ידע כבר לברר את זה כמו שעושה כל מעסיק שרוצה לעקוף את הוראות החוק גבי שוויון הזדמנויות. בכל הנוגע לחלק הפומבי של הפורום הזה, מגיע לנו שטח סטרילי מגזענות.

ואולי אני טועה, ומה זה חשוב בכלל אם הוא KKK או דיויד אירוינג או סתם ברוך מרזל, כל עוד הוא יודע לעשות מדיקל כמו שצריך?

יאללה, בואו נוציא קצת את השד העדתי ב-BDSM מהבקבוק.
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 21 בפבר׳ 2006
שכל אחד יעשה מה שהוא רוצה ויעדיף מה שבא לו.
אז LAT'S NOT GO THERE

נ.ב- אל תגלה לאף אחד... אבל זה נושא דיי טחון..
דום-ינו
דום-ינו • 21 בפבר׳ 2006
א) כל אחד שיעשה מה שבא לו.
ב) שולט יקר..... אתה מוכן לשכב עם גברים? לא.....? מה אתה גזען?
אתה מוכן לשכב עם מחבלים או ערבים (יכול להיות שכן) למה לא? אתה גזען?
ויש עוד הרבה דוגמאות...

חלאס להתבכיין כל הזמן על הגזענות.
כולם כאן בעד חופש הביטוי אבל מתיפיפים שיש לאסור להתבטא מה שלא נראה לך.

את החסכים ואת הקיפוח שלך תחצין במקום אחר.
Inside your head
Inside your head • 21 בפבר׳ 2006
דום-ינו כתב/ה:
את החסכים ואת הקיפוח שלך תחצין במקום אחר.

כנ"ל לגביך.

נראה לך הגיוני באמת שלך מותר לכתוב ככל העולה על רוחך וכשזה מגיע לאדם אחר יש מייד לשלח אותו למקום אחר?

עשה טובה,
או שתכתוב משהו חכם או שאל תכתוב כלל.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 21 בפבר׳ 2006
כמה שנגעלתי כשנתקלתי בתיאורים הללו בשיטוטי בפרופילים (ויש לפחות עוד שתיים שהחמצת), אני חושב שזו זכותם.
כמו שזכותו של אדם להעדיף אנשים גבוהים/נמוכים, שמנים/רזים, אוהבים לרקוד/מעדיפים מקומות שקטים.
זה מה שעושה להם את זה.
בכלל, כולנו כאן כי יש משהו מאוד מוזר שעושה לנו את זה.
המלט

מסכים עם הדוקטור

המלט • 21 בפבר׳ 2006
חופש הביטוי אינו זכות מוחלטת. העקרון הבסיסי הוא שחופש הביטוי מסתיים כאשר
שימוש בו פוגע באופן ברור במישהו אחר. יש להבדיל בין הזכות של אדם להעדיף עדה זו או אחרת,
לבין הזכות שלו לפרסם את העדפתו בפורום ציבורי. השאלה היחידה היא, האם יש מי שנפגע מזה.
מעבר לזה, הכל ענין של טעם וסגנון.
Black Roses
Black Roses • 21 בפבר׳ 2006
על טעם וריח אין מה להתווכח
מכיר את זה?
אתה מדבר על פגיעות ,זו תרופה למכה,וכן בבקשה תתפס על כך שאמרתי שצבע אחר זה מכה(מה שכלל לא נכון)
כל אחד והקטע שלו,
אני לא מבינה תפואנטה שלך בכך שציטט את הפרופיל שלי ושל אחד אחר מה אתה מנסה להראות?
שאנחנו נמשכים לדבר מסויים שהוא לא אתה?? לא חסר פה אנשים אני בטוחה שפרופיל אחר יקלע אלייך.
venus in our blood​(שולטת)

בכל כלל יש יוצא מן הכלל...

venus in our blood​(שולטת) • 21 בפבר׳ 2006
ברוב המקרים , אני הייתי בין הראשונות לזעוק לחופש הביטוי ולאנטי- גיזענות.
אבל,
היייי,
אנחנו באתר בדס'מ, שבין היתר יש בו העדפות אישיות וגם פנטזיות.
אני חושבת (וייתכן ואני טועה ) שפנטזיה של הרבה מאוד עבדים, היא מלכה בהירת עור
התפאורה, מה לעשות, כן מכניסה לאווירה...

הרבה מאוד עבדים יעדיפו לראות את מלכתם כבת אצולה , וזה חלק מפנטזייה.
אני לא חושבת שיש טעם להיפגע מכך .

מדובר בפנטזיות ובהעדפות אישיות. אחרי הכל, כל אדם בוחר עם מי יהיה במצב אינטימי של סשן \ מע' יחסים וכד'.

מי שזה לא מתאים לו\ לה- מוזמן לעבור הלאה.

כשמדובר באתר שמכיל כל כך הרבה אנשים, עם כל כך הרבה העדפות ופנטזיות, סביר להניח שלא הכל יקלע לכולם או ימצא חן בעיני כולם. אבל, חשוב לזכור שמדובר בהעדפות אישיות

לא מתאים? מדלגים.

איש איש כטוב בעיניו יעשה.
דיווה​(מתחלפת)

חופש הביטוי

דיווה​(מתחלפת) • 21 בפבר׳ 2006
אין כאלו שמעדיפים שמנה/רזה/גבוה /נמוך??

לא שמסכימה עם זה.. אבל זה מה יש אם נרצה ואם לא

יכולה להגיד שפנו אלי סאבים שתארו את עצמם כשחומים ואמרו שהפנטזיה שלהם להשלט עי מישהי שנראית כמו מגגזע הארי <בהירה>..
שואלת ת'צמי גם זאת גזענות??
דום-ינו

Re: מסכים עם הדוקטור

דום-ינו • 21 בפבר׳ 2006
המלט כתב/ה:
חופש הביטוי אינו זכות מוחלטת. העקרון הבסיסי הוא שחופש הביטוי מסתיים כאשר
שימוש בו פוגע באופן ברור במישהו אחר. יש להבדיל בין הזכות של אדם להעדיף עדה זו או אחרת,
לבין הזכות שלו לפרסם את העדפתו בפורום ציבורי. השאלה היחידה היא, האם יש מי שנפגע מזה.
מעבר לזה, הכל ענין של טעם וסגנון.

החופש לפרסם את העדפות בציבור? הגמת קצת.....

מה זה כל הגדרת נשלטת שולטת.. לא פירסום העדפות בציבור.....
מי שנפגע שלא יהיה איתו וגמרנו......