סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם גם פוסט ריק לחלוטין יכול להוביל למלחמת בוץ קהילתית?

Dom_Quixote
לפני 18 שנים • 22 בפבר׳ 2006

האם גם פוסט ריק לחלוטין יכול להוביל למלחמת בוץ קהילתית?

Dom_Quixote • 22 בפבר׳ 2006
.
הניק_הכפול_של_קיחוטה​(לא בעסק)

אתה יודע משהו, קיחוטה,

נמאסת.

אתה משחק אותה לא קשור, בא הנה פעם בחודש כדי עלק להרעיף עלינו מחוכמתך הנשגבת, כאילו אנחנו נתינים מסכנים שאין לנו מה לעשות חוץ מלחכות שאתה תגיע להושיע אותנו. ואז כל הלקקנים האלה שלך שתא אפור אחד אין להם בשכל מתחילים להתחרע "קיחוט אתה מלך!" עד שכולנו חוטפים הרעלת סוכר. זה עושה לך טוב, אה? זה עושה לך טוב שיש לך בריכת כלבי ים לחזור אליה כל פעם שאתה רוצה להרגיש כאילו אתה מישהו? אתה פשוט הדוגמה הקלאסית לראש לשועלים, סליחה, לקרפדים, שבחיים לא יהיה אפילו זנב לנמיות. כי זה כל מה שאיכפת לך - התגובות והליקוקים וזה שכולם חושבים שאתה גאון במקום האחד שאין לך בו מתחרים פשוט משום שכל יודעי הקרוא וכתוב בו מזמן מתו מחנק בסשן לא מבוקר שלא היתה להם מילת ביטחון. ואתה מסתכל בכלל התגובות המביכות האלה של כל הילדות הקטנות שמעריצות אותך פה, ואתה אשכרה לא רואה כמה אתה נלעג ופתאטי. ואתה יודע מה, אני מודה, לפעמים זה מרגיז אותי, מרגיז אותי שאתה בכלל לא מבין כמה אתה מעורר רחמים, שבגילך, בלי שיהיה אפשר לזקוף לזכותך סגולה ראויה אחת, כל הילדות המפגרות האלה רצות אחריך וכותבות שאתה האחד והיחיד וסוף סוף הן מצאו את נחלתן המובטחת, וזאת בזמן שאפילו בדג הזהב שלך זצ"ל אתה לא מסוגל לטפל. אבל בסופו של יום, קיחוטה, זה כל מה שאי פעם יהיה לך. ילדות קטנות וטפשות שלא מסוגלות להבחין כמה אתה עלוב, תגובות מביכות באתר לא חשוב <סליחה כלובי, זה נחוץ בשביל הסאטירה - נ.כ.ש.ק) מאותם מתלהבים חסרי חשיבות, וכפי הנראה גם צמיד עם ניטים או שניים. אתה יודע מה? אם זה מספיק לך בשביל להרגיש שעשית משהו בחיים - אשריך. חבל שאני לא יכול להתחלף איתך.

אתה מגעיל אותי, תחזור כבר מתחת לאבן שלך.

בוז,
נכש"ק

אריך הפוסט (C):

סליחה-מקוראינו-לפוסט-הנ"ל-שורבבה-בטעות-המילה-
Venus in Furs
Venus in Furs • 22 בפבר׳ 2006
קיחוטה, אתה ענק. אתה המלך, אתה הגדול מכולם. אתה מדהים. אתה יפה. אתה חתיך. אתה חזק. אתה חכם. אין כמוך. לא יאמן כמה שאתה מעולה. הלוואי שהייתי כמוך. bowdown.gif
Inside your head
Inside your head • 22 בפבר׳ 2006
Venus in Furs כתב/ה:
קיחוטה, אתה ענק. אתה המלך, אתה הגדול מכולם. אתה מדהים. אתה יפה. אתה חתיך. אתה חזק. אתה חכם. אין כמוך. לא יאמן כמה שאתה מעולה. הלוואי שהייתי כמוך. bowdown.gif

שנון. מצחיק. ג'ינג'י מטורף.

כל מילה חקוקה בסלע.

(יש לי תחושה ששוב מדובר בקונספירציית שרשור סגידה לאביר)
Dom_Quixote

ברווזע

Dom_Quixote • 22 בפבר׳ 2006
ברווזת גומי כתב/ה:

ג'ינג'י? שו ג'ינג'י? זו הוצאת דיבה.

בעצם, מה אני מתפלא. אולי אם היית רואה יותר טוב, היית... את יודעת מה, אני אפילו לא אשלים את המשפט, ממילא לא תביני.

תקציר (C):

יופי-יופי-להמשיך-השרשור-הזה-בליינד-הולך-לעבור-את-משחק-האסוציאציות
Inside your head

Re: ברווזע

Inside your head • 22 בפבר׳ 2006
Dom_Quixote כתב/ה:
ברווזת גומי כתב/ה:

בעצם, מה אני מתפלא. אולי אם היית רואה יותר טוב, היית... את יודעת מה, אני אפילו לא אשלים את המשפט, ממילא לא תביני.

אל תעצור בעדך...
תשלים.
גם אם לא אבין.

וכן, ג'ינג'י.
תתבע אותי.
השרלילית​(פמית מתחלפת)

הממ.ברצוני להשליט מעט הגיון בכל הברבור (סליחה, שרשור) הזה

שני הצדדים פגועים. שני הצדדים, ללא כל ספק, חשים כי עשו את המעשה הנכון.
שני הצדדים מודים בטעויות קטנות בדרך.
אנא מכם. למה להתחיל קרב.

ניק כפול יקר. קיחוט הוא כותב מוכשר (וכוסאמאמאמא שלו על הכשרון הרב שלו), המוצא סיפוק שליטתי רב בלכתוב כך שישנה פני הפורומים לבלי הכר (תקצירים, כדוגמא אחת). זה הפטיש, כנראה. ובפעם האחרונה שבדקתי, מותר להיות סוטים כאן, אפילו אם הסטייה שלך היא החמורה מכולן - מילים.
הוא בא פעם בחודש, סוג של כאבי מחזור, כדי לקבל את המנה החודשית של שליטה. פייר, זה כמו להביא ביד פעם בחודש. תכל'ס, האיש כמעט ראוי לתואר קדוש או נזיר, במונחים בדס"מים, שכן הוא נהנה משליטה פורומיסטית ובעילת פוסטים מאחור רק אחת לחודש.
זה די מעט, תסכים איתי. ייתכן שהוא אינו מסוגל לעמוד ביותר מפעם בחודש (יש אנשים כאלה, שאסור להם או שאינם יכולים... האיש זקוק למידת הרחמים). אולי הוא עובר עכשיו שלב בו הוא רוצה להיות נורמלי, ורק אחת לחודש מרשה לעצמו זיון מוח קטן. תראה כמה קטן הנוכחי.
נקודה. ללא מילים? קיחוט? זה כמו להצליף בלי שוט.
הוא מתנזר. זה ראוי לכבוד המפורסם, גם אם לא ברור למה עליו להיות קדוש מעונה. אולי ישנה את ניקו לסיינט קיחוט. לא אבירי, אולי, אבל בהחלט תואם את האופי הסגפני-המזוכיסטי שלו בפוסט כה קצרצר. גם מעריציו ומעריצותיו היקרים שמים ליבם לשינוי זה. דבר זה מערער מעט את אדנותו של קיחוט, אבל הוא מספיק שלם עם זה כנראה. תן לו מקום להשתנות כאוות נפשו. ייתכן שבסוף אביס יקשור את ידיו ויושיב אותו מול המקלדת כפות היטב, למען המזוכיזם החדש הזה, שהוא מגלה בעצמו.
סובלנות ידידי הכפול. תן לו מקום icon_smile.gif

קיחוט יקירי,
מותר לך להתענג על מילים ושליטה דרכן.
חבל לי לראות אותך מסתגף כך, אבל אם אתה נהנה איזו הנאה מזוכיסטית מן העניין מי אנו שנפריע.
ישר כוח על האומץ שיש לך ללכת בדרכך המזוכיסטית החדשה. מאחלת לך הנאה מרובה תחת חבליו של אביס היקר.
[או כמו שנאמר בלעז - more for me:)]
בברכת שלום לסאב הבית של אביס,
creativity
[קיחוט יקר, יא פרובוקטור. אנחנו אוהבים אותך כמו שאתה, מתחכם ובלתי מושלם בעליל. (אבל מה, אגו-מניאק של כתיבה טובה. אז נלטף לך אותו ונאמר שאני מקנאה icon_smile.gif)]
baby(expired)​(לא בעסק)
baby(expired)​(לא בעסק) • 22 בפבר׳ 2006
זה ששיחדת את כולם בשוקולד לא אומר שאני לא אכנס בך

1. כל הדומים שמנים
2. כל המלכות עוד יותר
3. כל הסאביות שעירות
4. כל העבדים קרחים
5. כל התשובות נכונות
6. כל התשובות לא נכונות
7. אמא של קיחוט ערבייה
8. לקיחוט ולי יש אותה אמא

9. אירן הייתה פותחת לברצלונה את הטוסיק

10. בייבי שולטת
11. קיחוט הוא בכלל סאבית

12. אתה חייב לי שוקולד יה כלב בן כלב, אמן שאביס יעשה עליך סשן קשירות בדאנג'ן ואחרי 4 שעות שהוא יכין את החבל אתה תרצה ללכת הביתה, אבל עמוס לא ירשה ולא ייתן לך אפילו הפסקה לפיפי.

13. אתה כולך אשכנזי קטן, ואני שונאת אשכנזים, אנשים שמתחזים לאשכנזים, וג'חנוניות שרופות שמנסות לשחק על השד העדתי.

14. מקווה שעזרתי במטרתנו העיקרית בשרשור הזה

15. תקציר: כושלאמא שלך, מתי אוכלים מקדונלדס, הקיבה שלי התחרפנה מכל החסות שיש פה בבית

כבוד (או משהו שקרוב לזה, נו בסדר, חצי כב )

בייבי