לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני קורא לך, חדשה מאד, מאד, תבואי לפה בבקשה

צ'יטה​(שולט)
לפני 18 שנים • 22 בפבר׳ 2006

אני קורא לך, חדשה מאד, מאד, תבואי לפה בבקשה

צ'יטה​(שולט) • 22 בפבר׳ 2006
הבאת אותי הרבה לחשוב, את, החדשה מאד, והתגובות שסחפת שם.
ועלה לי רעיון מקורי, שאני רוצה לשתף אותך.
אני אגיד לך מה קורה. שם, בפורום הזה של הבנים על הבנות, יש דומים, וכאלה אפילו, לא עלינו, שבכלל לא יכולים להכיל מיצים בכלל.
אבל פה, אצלנו, בקהילת המתחלפים, אנחנו בכלל דם נקי ממש. אנחנו לא איכפת לנו בכלל, לא להיות דומים, אפילו, מי שישמע, אפילו אם אנחנו כאלה בנגיד, 90%. את מבינה, אנחנו יכולים אפילו להכיל שאומרים שאנחנו לא דומים בכלל. כולם פה, ממש ממש מקסימים.
אבל יש דבר אחד כאן, היות ואנחנו פה דם נקי בצבע כחול קובלטי, יש לנו פה התנהגות ממש אצילה....

אז חשבתי בעצם, שאזמין אותך לפה, כי הרי את מאד חכמה, לדעתי, ויש לך כישרון ספרותי, לקהילה שלנו, פה. והייתי מבקש, אם תרצי כמובן, להכיל את המיצים הנקיים שלנו, שתבואי לכאן.
וכאן מה ?
כאן תתבטאי באופן שאת יודעת, בטוח, באופן יפה והדור. ושם במקום המשוקץ ההוא, תשתלחי בהם, במלוא היופי הלשוני, שבו חזינו לאחרונה, מחלחל בקלות, לעמודי התווך של הקהילה ההיא.
וכך תוכלי לתת לשני חלקי אישיותך דרור, מבלי לערבב כמובן. כאן תתני את הפרשנות היפה והחכמה, שבטוח יש לך, למה שקורה, לא עלינו, שם.
שהרי לא יעלה על הדעת, לערבב דם כחול, בשאינו כזה.
אז מה את אומרת ?
התאבי לי ?

אה ועוד דבר אחד, נזכרתי פתאום.
הרי את מבקשת שיכילו, את כל מיצייך שם. השאלה שאני שואל, האם את גם, יכולה להכיל מיצים של אחרים. למשל פה, נקיים וטהורים למשל ?

אז מה אתם חושבים, היא תענה לאתגר ?
מUחדת
מUחדת • 22 בפבר׳ 2006
בשביל זה יש פרטי, צ'יטה.
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 22 בפבר׳ 2006
נתפסת על המונח...
יפה לך.
icon_biggrin.gif
ממי​(לא בעסק)

Re: אני קורא לך, חדשה מאד, מאד, תבואי לפה בבקשה

ממי​(לא בעסק) • 22 בפבר׳ 2006
[quote, כי הרי את מאד חכמה, לדעתי, ויש לך כישרון ספרותי,

הצחקת אותי עד דמעות
גלתיאה
לפני 18 שנים • 23 בפבר׳ 2006

חיכיתי חיכיתי, בכיתי בכיתי, ומי לא בא?

גלתיאה • 23 בפבר׳ 2006
צ'יטה, אני חוששת שאחרי עניין האוף ברודווי היא תשקול את זה יותר לעומק icon_wink.gif
סיגלית​(אחרת)

Re: אני קורא לך, חדשה מאד, מאד, תבואי לפה בבקשה

סיגלית​(אחרת) • 23 בפבר׳ 2006
צ'יטה כתב/ה:
הבאת אותי הרבה לחשוב, את, החדשה מאד, והתגובות שסחפת שם.
ועלה לי רעיון מקורי, שאני רוצה לשתף אותך.
אני אגיד לך מה קורה. שם, בפורום הזה של הבנים על הבנות, יש דומים, וכאלה אפילו, לא עלינו, שבכלל לא יכולים להכיל מיצים בכלל.
אבל פה, אצלנו, בקהילת המתחלפים, אנחנו בכלל דם נקי ממש. אנחנו לא איכפת לנו בכלל, לא להיות דומים, אפילו, מי שישמע, אפילו אם אנחנו כאלה בנגיד, 90%. את מבינה, אנחנו יכולים אפילו להכיל שאומרים שאנחנו לא דומים בכלל. כולם פה, ממש ממש מקסימים.
אבל יש דבר אחד כאן, היות ואנחנו פה דם נקי בצבע כחול קובלטי, יש לנו פה התנהגות ממש אצילה....

אז חשבתי בעצם, שאזמין אותך לפה, כי הרי את מאד חכמה, לדעתי, ויש לך כישרון ספרותי, לקהילה שלנו, פה. והייתי מבקש, אם תרצי כמובן, להכיל את המיצים הנקיים שלנו, שתבואי לכאן.
וכאן מה ?
כאן תתבטאי באופן שאת יודעת, בטוח, באופן יפה והדור. ושם במקום המשוקץ ההוא, תשתלחי בהם, במלוא היופי הלשוני, שבו חזינו לאחרונה, מחלחל בקלות, לעמודי התווך של הקהילה ההיא.
וכך תוכלי לתת לשני חלקי אישיותך דרור, מבלי לערבב כמובן. כאן תתני את הפרשנות היפה והחכמה, שבטוח יש לך, למה שקורה, לא עלינו, שם.
שהרי לא יעלה על הדעת, לערבב דם כחול, בשאינו כזה.
אז מה את אומרת ?
התאבי לי ?

אה ועוד דבר אחד, נזכרתי פתאום.
הרי את מבקשת שיכילו, את כל מיצייך שם. השאלה שאני שואל, האם את גם, יכולה להכיל מיצים של אחרים. למשל פה, נקיים וטהורים למשל ?

אז מה אתם חושבים, היא תענה לאתגר ?

ציטה - מה קרה ? ראית ציצים והתחרפנת ? לא מתאים למכובד כמוך - ראית היא לא מגיבה - אולי היא תגיב במחלקת בנות על בנות - אולי היא לסבית - תבדוק כשתפנה אליה בפרטי
לטיפולך אודה
נא עדכן אותנו בהתאם
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 23 בפבר׳ 2006
זהו שציצים לא עושים לי את זה.
חרבות דווקא כן.
ואני לא מתחרפן בנקל.
חוץ מכאשר .............
באה מישהי ש..............
יש לא ראש כזה ש .................
ואז ..............
אני מתחרפן.
אבל ציצים ? לא ממש.
venus in our blood​(שולטת)
לפני 18 שנים • 24 בפבר׳ 2006
venus in our blood​(שולטת) • 24 בפבר׳ 2006
רק מהסיבה הפשוטה שיש מצב שזו אישה, שכנראה יש לה מה להגיד והיא בוחרת בעטיפות כאלו ואחרות, עטיפות עאלק שונות \ שקופות.
אבל, עובדה שהן עטיפות אם כולנו שוברים את הראש בניסיון להבין אותה.

ויודע מה?

כנראה שיש שם משהו, מתחת לכל זה .

וזה כבר מזמן לא רלוונטי אם היא גבר או אישה.