ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חנויות בדס"מ בלונדון- או, שיעור בתסכול

baby(expired)​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 20 בפבר׳ 2006
baby(expired)​(לא בעסק) • 20 בפבר׳ 2006
רק עכשיו ראיתי, אז אני קמה ומתקוממת

1. הייתי בHolloway st. ויצאתי עם בגדים תוצרת ארה"ב!!!
2. אני לא תיירת באנגליה... והמבין יבין...
3. שיפוטיות בשקל לא עושה לי את זה.

4. ולונדון זה לא אנגליה...לונדון זו עיר גדולה, אפורה ולא מעניינת...למזלי, לא נאלצתי לגור בה יותר מדי זמן...יש מקומות הרבה יותר טובים ממנה במרחק של שעה.

ולגבי המועדונים אחד"ש, גם בלוח תגלה, שלאנשים כמוני (כלומר לא עבדים), הרבה פחות מעניין בלונדון...

אז בנימה עצבנית משהו של בוקר אחרון לפני הגשת עבודה מס' 20056 למרצה מס' 456567, תרדו לי מהגב.

מותר לי להביע את דעתי על לונדון, מותר לי לגור באנגליה, ולשנוא את לונדון, ומותר לי לטעון שבגדי הפטיש שם קקי. מותר לי גם לחשוב אחרת מכל אותם אנשי העולם הגדול, ואתה יודע מה אנדר?

גם אם הייתי רק תיירת באנגליה, זו עדיין זכותי לומר את זה.

בייבי, שלונדון היא ממש, אבל ממש לא העיר שלה... מקסימום תחנת ביניים בדרך מערבה...
isolde​(שולטת)
לפני 18 שנים • 20 בפבר׳ 2006

אז מה כן מעניין מחוץ ללונדון?

isolde​(שולטת) • 20 בפבר׳ 2006
שתפי אותנו בחויותיך
המלט
לפני 18 שנים • 21 בפבר׳ 2006
המלט • 21 בפבר׳ 2006
baby כתב/ה:
קשור בסאדו ? או סתם יפה ושאני אוהבת?

סתם יפה שאת אוהבת -
baby(expired)​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 21 בפבר׳ 2006
baby(expired)​(לא בעסק) • 21 בפבר׳ 2006
באופן אישי, עבורי אנגליה זה סומרסט (somerset) אחד האיזורים הכפריים, ממוקם במערב. נוסעים ישר מלונדון לכיוון בריסטול על הM4, לכיוון weston super mare, ממשיכים על ה M5 לכיוון גלוסטונברי(איפה שמתקיים הפסיטיבל המפורסם כל שנה), ושם מגיעים לפנינה שאהובה עליי ביותר.

איזור כפרי, ירוק, שנמצאות בו כמה משכיות החמדה של אנגליה. wells, ישוב פיצפון עם קתדרלה מדהימה, צ'דר, עם המסעדה שאני אוהבת bath arms שמגישים סטייק בגבינת צ'דר... וחנות הפאדג' הכי טעימה באנגליה שמוכרת לי לפי קילו...

ממשיכים עוד צומת על הM5 ומגיעים לstreet-שם חובבי הקניות יכולים למצוא את הoutlet הכי זול שראיתי באנגליה. clarck's village. אין מעצב שלא תמצאו שם...זול וכיף.

אפשר להמשיך לגלוסטונברי, לגבעה המדהימה, ולמגדל שבנוי עליה, שהוא מושא של אגדות ושל אבירי השולחן העגול, להסתובב בפארק הקטן, עם הנחל שהמים שלו מלאים במינרלים, בצבע כתום, ושהשמועה אומרת שהנסיך בא לרחוץ בהם אחרי משחק פולו.

ביום ראשון, אפשר לנסוע לTAUNTON, לשחק סנוקר בשולחן הענק של Rileys ולאכול את הארוחה הכי טעימה בעולם: sunday roast ששוחה בתוך יורקשייר פודינג ענק...

ואם כל זה לא מספיק, תמיד אפשר לרדת למטה לכיוון פלימות', טורקי, ועיירות החוף המדהימות בסוף של ה M5.

אז, אם כבר בהשתפכויות עסקינן, זה הבית השני שלי, שם נמצאים כמה אנשים שאני אוהבת, וזו אנגליה בשבילי. עם השכנים שמחייכים בבוקר, ארוחות ערב אצל הכומר המוזר מהכנסייה שמול הבית, שמסתבר שהוא בכלל בן של יהודי, ושהוא יותר ציוני ממני, והבישול המזעזע של אמא שתמיד מתעקשת להרוג את הירקות תוך כדי בישול.

לונדון בשבילי היא רק תחנה אפורה בדרך לשדה התעופה...

אגב, יש אחלה גלים בניוקי...

שווה להציץ

זו הייתה טיפה מאנגליה שלי, זו שתיירים ישראליים עוד לא הכירו, וחבל מצד אחד, וכיף מצד שני.

בייבי
isolde​(שולטת)
לפני 18 שנים • 22 בפבר׳ 2006

תכתבי עוד...

isolde​(שולטת) • 22 בפבר׳ 2006
וגם על בדסם.
אנדרפוט
לפני 18 שנים • 25 בפבר׳ 2006
אנדרפוט • 25 בפבר׳ 2006
הי בייבי, אני לא טוען שאין לך זכות לשנוא את לונדון, נהפוך הוא, אני יכול להבין לגמרי איך אפשר לשנוא את גוש הבטון המכוער והמלוכלך הזה. את אוהבת את אווירת הכפר, את איכות החיים ולכן סומרסט מכניסה לכיס את לונדון. אני יכול להבין את זה לגמרי.