לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מי הוא דוםחרא מזויף

מUחדת
לפני 18 שנים • 26 בפבר׳ 2006

פילוסופיה מהואגינה:

מUחדת • 26 בפבר׳ 2006
על כל דומחרא אחד יש לפחות שפחרא אחת.
galia​(לא בעסק)
galia​(לא בעסק) • 26 בפבר׳ 2006
אין כמו דניאל בחיי.
חדשה תשמעי רגע, אם הדרך שבה את הולכת מוכיחה את עצמה, אשרייך וטוב לך. לעומת זאת, אם כל הזמן את נוהגת באותה דרך והיא מובילה אותך למה שלא טוב בעבורך ואת בכל זאת ממשיכה ומצפה לתוצאות אחרות, הרי שזה לא מצביע על בריאות נפשית מי יודע מה.
חוץ מזה רוצה לשאול אותך, זה רק הדומים שחושבים שהשמש זורחת להם מהתחת או שגם ביחסים ווניליים יש כאלה פוצים? מה הנסיון שלך בכלל עם בני אדם...
גלתיאה
גלתיאה • 26 בפבר׳ 2006
רפאל- בטח שאפשר בלי פוזה. רק מערכת יחסים כזו היא באמת נדירה.
יש אנשים שעוברים חיים שלמים בלי לדעת אפילו איך זה מרגיש.

וכשזה קורה רפאל, זו מתנה לכל החיים.
חדשה מאוד​(נשלטת)
חדשה מאוד​(נשלטת) • 26 בפבר׳ 2006
צ'יטה כתב/ה:
תשמעו, הדיון פה תפס תאוצה לכיוון מעניין.
גלתיאה, מקסים מה שכתבת. וגם אתה רפאל. מסכים עם כל מילה.
לחדשה: תגידי, למה את בעצם עוסקת בחרא ? למה לא מחפשת זהב ? מה זה נותן לך ללכת ולהשמיץ דומים שהם בגדר חרא עבורך. זה הרי ברור שיש גם כאלה. אבל למה לעסוק בהם.
האם זה לא בדיוק כמו לעסוק בחרא של עצמך ?
יש לי עצה בשבילך, בחיי, תדברי על הזהב, ותהני ממנו. ותעזבי אותך מהחרא, ולא בגלל שהוא מגעיל אותי, כי הוא לא. כי זה לא מעניין באמת. מה שמעניין זה הזהב.
הגדילה לאמור, ג'ין וובסטר בסיפרה, אבא ארך רגליים: "אבא, אני אשב לי בצידי הדרך ואלקט לי פירורים של אושר".
לקטי לך פירורים נשמה, ועזבי אותך ממסעות הצלב האלו. לכי ואחזי בהנאה. ויש כזו פה, והרבה, וזה מה זה נעים.

צ'יטהל'ה.
אבל אני נהנית לשחק בקקי זה הזהב שלי. כלומר רק אחיזה בו זמנית בו נותנת עוצמות לא יתוארו לזהב. וכבר כתבתי (יווו.. אני מתחילה לשחזר את עצמי, לא בריא) שזה לא רק בגלל הניגודיות אלא בגלל הכוליות, תפיסת האחדות שבי. אני אוספת טיפטופי חרא להנאתי. וגושי זהב באותו שיויון נפש.
אין סתירה. הכל באהבה.
חדשה מאוד​(נשלטת)
galia כתב/ה:
אין כמו דניאל בחיי.
חדשה תשמעי רגע, אם הדרך שבה את הולכת מוכיחה את עצמה, אשרייך וטוב לך. לעומת זאת, אם כל הזמן את נוהגת באותה דרך והיא מובילה אותך למה שלא טוב בעבורך ואת בכל זאת ממשיכה ומצפה לתוצאות אחרות, הרי שזה לא מצביע על בריאות נפשית מי יודע מה.
חוץ מזה רוצה לשאול אותך, זה רק הדומים שחושבים שהשמש זורחת להם מהתחת או שגם ביחסים ווניליים יש כאלה פוצים? מה הנסיון שלך בכלל עם בני אדם...

כאילו שאת לא יודעת את התשובה. מיליוני אנשים קמים בבוקר ורואים את השמש מבצבצת לה מחור ישבנם הדרעקי. המוני פוצים וניליים בפוזה אך בדסמים בהוויתם חושבים שאלוהים בחר בהם. שהפיות מתעלפות למראה הזובי שלהם. לא חסר חרטטנים. בעולם של חופש מיני כמו במאורה האפלה פה, המגמות מתקצנות.

וכבר כתבתי בבלוגי המרשים שאני לא בריאה נפשית, תרדו מזה. אני אישה שהמיץ של כוסאחתק עלה לה לראש וחוזר למנוש וחוזר חלילה.
yael_silk

זו אני .... יעל

yael_silk • 26 בפבר׳ 2006
[שלום לך גליתיאה.
מקווה שתקראי את זה
אני נמצאת במסנג'ר... אשמח לשוחח
ליל מנוחה

quote="גלתיאה"]
חדשה מאוד כתב/ה:

מי הוא דוםחרא מזוייף ?

אל תדבר איתי עם זין עומד
דבר עם המיץ של הזבל שלך, עם הפחד שמרטיב אותך בשתן צהוב.

גם אם רימית ילדות מצויצות להאמין שאם הן רק תקשבנה לאמרות השפר הנדושות שלך הן תזכנה בחוויה עמוקה, הרי חיש מהר הן גילו שחוויה זו מתמצה בלמצוץ את איברך המדובלל והמסריח.

גם משפטיך הפלצניים: "תתחנני שאחדור ת'כוסאחתק"; "על הזין שלי מה שהמזדיינת שלי רוצה"; "כן, ככה, כי אני קינג ושתדעי שיש עוד ששותות עם קשית את השפיך המלכותי שלי"; "תגידי תודה שזכית".

נכנס ישר לכוסאחתק שלה, מבלה שם, מנצל, יוצא החוצה ונמלט.
מדמיין שהזין המטופש שלך שביקר בה גאל אותה

ריח הבושם שלי, עם הסרחון המזוויע של זיעת הביצים שלך אחרי חירבון.
רק ככה תבוא אליי.
רק אז תמלוך, אחחחחח... רק אז תהיה מלך הכוס שלי.

אל תהיה נרקסיסט צואני.
הבא את עצמך, כמו שאתה.
אל תמכור לי מסכות מזורגגות.
אל תהיה חסר חוט שדרה.
הלוואי והיית נוגע במיץ הכוסאחק שלך.
אז היית מפסיק כנראה לזיין את השכל, מפסיק לזיין שפחות כאילו היו כלי שרת למען גחמותיך המיניות הפלצניות.
התחבר למיץ כוסאחתק זה יעשה אותך צנוע, וחסר יומרות חרטטניות.
זה יעשה לך טוב.

הרי מי שבורח מהצד האפל, החלש, הנשי, הלפלפי שלו מזלזל במיצכוסאחתק.

מוכר שקרי שליטה לבתולות נפש.
אתה לא יפה ולא מבין נפש, אתה סתם חרא קטן נרקסיסט ונצלן.
מוכר קוליות מאוסה ומחורבנת ושחצנות מלוקקת לשפחות נאיביות.
חושב עם זין גמדי סוציומאטי.
אינך מסוגל להכיל את חרא הנפש שלה, את דם הכאב שלה ובטח לא את מיץ הכוסאחתק שלה.
אתה סתם סרסור אשליות מצחין וזול שדוחף בגסות זין לפה שלה.
מוכר הבטחות שרשומות על הקרח, אותן אתה מגלגל ודוחף לכוס שלה.

.

ועכשיו?

מה, באמת אף אחת כאן לא נתקלה " בדום" כזה?

חדשה- גם המלך שלי..... אבל את יודעת מה? יש כאן אנשים שהם לא כמו שאת כותבת. אני מודה שהם הרבה פחות, אבל כשאת תמצאי את האחד הזה שיודע לקבל אותך באמת ולא יראה בך כלי למילוי הזרע שלו בלבד. הכוסאוחתו הזה יקבל מילה אחרת, יותר נכונה- החלקים שמרכיבים את הנשמה שלך, שהיא מיוחדת, הנשמה שהיא הזהב הטהור שלך.
כל עוד תשתמשי במילים חרא כדי להגדיר חלקים מעצמך, את עוד שם. ולא משנה מי את ומה את, מה עברת ומה הפנטזיות שלך. זה לא חרא.
תחשבי על זה כעל יהלומים שבבוא היום תשבצי אותם בכתר של אדון נפשך.

וחדשה- טעיות כול הזמן עושים. אבל הם בדיוק מה שמעניקים לנו את הנסיון בחיים.
אני לא יודעת מי הטמבל הזה, אבל הוא באמת שווה את כל הכעס הזה?[/quote]
גלתיאה
גלתיאה • 26 בפבר׳ 2006
יעל??? icon_eek.gif

השתגעת? חחחחחחח יש תיבת מסרים חומד.

נ.ב איך אני שמחה שקראת את מה שכתבתי ואת יודעת למה.

}{
צ'יטה​(שולט)

לחדשה מאד

צ'יטה​(שולט) • 26 בפבר׳ 2006
תשמעי נשמה.
התלבטתי קשות, אם לכתוב לך את זה לפרטי או לפה. בסוף החלטתי שפה.

תשמעי,
אני חווה אצלך, דברים אחרים ממה שאת אומרת ומצהירה. בחיי ממקום טוב אני בא. אין בי כוונה רעה כלל.

אני חווה אצלך ים של כעסים, על: דומים רעים, על בחורים שמנצלים בחורות בשביל לזיין ולזרוק, על בחורים שבחורות הן כלי למילוי זרע, לפריקת יצרים, בור לשפכים. על מאורות אפלות, על גושים של צואה שנופלים מהשמים.
לעומת זאת, אני לא חווה אצלך: רוך, עדנה, הנאה, סוויצים מקסימים, אנשים שנוגעים בך. אני גם לא חווה שום זהב בשירשור שפתחת על דום הזהב. הוא לגבי דידי, המשך ישיר של זה. של דום רע.

תשמעי נשמה. באמת, בחיי, ממקום טוב.

יש אנשים טובים, בחיי שיש, כאלה שאיכפת להם, כאלה שרוצים גם לרצות את בנות זוגן, אפילו ולמרות שהן נשלטות. יש כאלה אנשים, בחיי, זהב. ואין הרבה כאלה, אבל יש, בחיי שיש. אני לא יודע כמה כאלה פגשת, אבל כדאי לך. הם כאלה נעימים ומהנים. ממש שווים.

הרי זה לא עושה רושם אמין הדיבור שלך על ההכלה של הצואה והזהב ביחד. לא עלי בכל אופן.
אני מציע לך מתנה פה, בחיי, תשקשיבי קצת. אנשים חכמים אמרו דבריהם פה. מתוך כבוד אלייך, בהתעלמות מוחלטת מהשפה שבה את עושה שימוש. ומציבים לך פה מראה. תסתכלי עליה, בבקשה, בשבילך.
תפסיקי לשדר קצת ותתחילי להקשיב.

ובשורה התחתונה, קורא לך שוב, לכי חפשי פירורים של אושר, ועזבי אותך ממסע הכעס הזה.
yael_silk

שלום לכולם

yael_silk • 26 בפבר׳ 2006
ראשית אני מצטערת על ההתפרצות הקודמת. באמת לא יפה מצדי, זה קרה בסערת רגשות שלפתע ראיתי את גליתיאה פה.
מספר דברים שאני מעוניינת להגיד- מי שימצא בהם טעם- אני אשמח. ומי שלא- מצטערת על שהטרחתי אותו לקרוא שורות אלו.
ראשית לגבייך- חדשה- הרי ברור מאליו שיש דומים רעים רשעים נצלנים ועוד ועוד ועוד, אך יש גם דומים שעדיין לא יודעים היכן הם ורוצים ביחד עם שפחתם לגלות את עצמם ואת תוככי נפשם. לא קל המסע הזה שכולם פה מדברים עליו לתוך נבכי הנפש ולעתים יותק קל בשתיים.
אישית יש לי הרגשה שבצורת ההתבטאות שלך את מנסה להסתיר משהו כואב שהרגשת חווית או שלא רצית לחוות- אבל רק את יודעת.
אני רוצה לסיים בציטוט של פילוסוף מפורסם שלצערי שכחתי את שמו אשר בתגובה לחברו שופנהאואר אשר שונא את האדם אמר לו: " אל לך לחוש אכזבה על מה שבני האדם אינם, עליך לשמוח על מה שהינם"
זהו. ליל מנוחה לכולכם
חדשה מאוד​(נשלטת)

Re: לחדשה מאד

צ'יטה כתב/ה:
תשמעי נשמה.
התלבטתי קשות, אם לכתוב לך את זה לפרטי או לפה. בסוף החלטתי שפה.

תשמעי,
אני חווה אצלך, דברים אחרים ממה שאת אומרת ומצהירה. בחיי ממקום טוב אני בא. אין בי כוונה רעה כלל.

אני חווה אצלך ים של כעסים, על: דומים רעים, על בחורים שמנצלים בחורות בשביל לזיין ולזרוק, על בחורים שבחורות הן כלי למילוי זרע, לפריקת יצרים, בור לשפכים. על מאורות אפלות, על גושים של צואה שנופלים מהשמים.
לעומת זאת, אני לא חווה אצלך: רוך, עדנה, הנאה, סוויצים מקסימים, אנשים שנוגעים בך. אני גם לא חווה שום זהב בשירשור שפתחת על דום הזהב. הוא לגבי דידי, המשך ישיר של זה. של דום רע.

תשמעי נשמה. באמת, בחיי, ממקום טוב.

יש אנשים טובים, בחיי שיש, כאלה שאיכפת להם, כאלה שרוצים גם לרצות את בנות זוגן, אפילו ולמרות שהן נשלטות. יש כאלה אנשים, בחיי, זהב. ואין הרבה כאלה, אבל יש, בחיי שיש. אני לא יודע כמה כאלה פגשת, אבל כדאי לך. הם כאלה נעימים ומהנים. ממש שווים.

הרי זה לא עושה רושם אמין הדיבור שלך על ההכלה של הצואה והזהב ביחד. לא עלי בכל אופן.
אני מציע לך מתנה פה, בחיי, תשקשיבי קצת. אנשים חכמים אמרו דבריהם פה. מתוך כבוד אלייך, בהתעלמות מוחלטת מהשפה שבה את עושה שימוש. ומציבים לך פה מראה. תסתכלי עליה, בבקשה, בשבילך.
תפסיקי לשדר קצת ותתחילי להקשיב.

ובשורה התחתונה, קורא לך שוב, לכי חפשי פירורים של אושר, ועזבי אותך ממסע הכעס הזה.

כוסאחתק, עוד אחד שחושב שהוא מבין אותי טוב יותר ממה שאני מבינה את עצמי.
אתה סבור שאני לא רומנטית? טפו עלאק. אלוהים נטע בי גנים רומנטיזים בכל פיסת מנוש שיש לי.
אני טובת לב, אוהבת ורכה כמו הציצי של סבתא. לא צריכה לחפש פירורים של אושר, יש לי נתחים כאלה כל בוקר צהריים וערב, לפי קצב. יש אנשים שנוגעים לליבי, בטח שיש. לא חסר. אבל הכל נובע מהחריץ האפל של כוסאחתק של עומק החור הנשי. אל תטיף לי, במבוש. לך חפש.