בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לא בעסק

תאיר​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 30 באוג׳ 2003

לא בעסק

תאיר​(נשלטת) • 30 באוג׳ 2003
אוף אתכם!

כל אחד מכם שכותב פה, יודע שכשפותחים פרופיל בכלוב אפשר לבחור מבין כמה אפשרויות, אני יכולה להיות שולטת, נשלטת, מתחלפת, או לא בעסק.

אז סימנתי את עצמי בהתחלה כנשלטת, ומייד התחלתי לקבל מל מלא הודעות בתיבה הפרטית.
רובם דווקא היו מנומסים, ועדיין , לא בא לי באותו שלב לענות לכל העולם. דווקא את אלה שכבר הכותרת ההודעה קוראים לי זונה, או ששולחים לי תמונות של הביצים שלהם הרבה יותר קל לסנן, אבל לא נעים להתעלם ממישהו שפשוט אומר שלום.

אז בשלב מסוים, כשנמאס לי מכל ההתלבטויות, פשוט סימנתי את עצמי לא בקטע. אם היתה אופציה אחרת שאומרת לא מעוניינת הייתי מסמנת אותה, אבל אין.

אז רובכם באמת תפסתם את הרמז, אבל זה מפליא איזה פרשנויות אחרים נותנים לזה.
יש כאלה שחושבים שזה שאני לא בקטע זאת הזדמנות להכניס אותי לקטע בצד שלהם (ותמונה של ביצים זה בדיוק מה שישכנע אותי). ויש כאלה שכועסים עלי שאני כותבת שאני לא בקטע.

מה הבעיה שלכם? איפה ראיתם התנשאות בזה שאני בוחרת להיות "לא בקטע"? אני אמרתי שזה יותר טוב? שמי שבקטע הוא לא בסדר? אז למה ה"התחזות" הזאת כל כך מרגיזה אותכם? אולי יש פה אנשים שבעצמם לא מרגישים נוח עם זה שהם בקטע?
אחד אפילו פנה אלי בנימה של סחטן וטען שהוא מכיר אותי ויודע שאני בקטע. אם אתה מכיר אותי למה שלא תגיד יפה שלום ותזכיר לי מאיפה?

והרי כל מי שקרא מה שאני כותבת פה, יכל לראות שאני סאבית ואני לא מתכחשת לזה. ה"לא בקטע" נועד בדיוק לכל אותם אנשים שלא טורחים לקרוא את מה שאני כותבת, ולא כותבים כלום משל עצמם.
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
תאיר.

את צודקת!!

ואת לא חייבת הסברים-אלא לאלו שבחרת לתת להם.

רחפנית.

[/b]
Demi
Demi • 30 באוג׳ 2003
תאיר עזבי, יש כפתור התעלמות ומי שלא נראה לו.... שיקפוץ.
חצי אדון
לפני 20 שנים • 31 באוג׳ 2003

העסק הזה יוצא משליטה....

חצי אדון • 31 באוג׳ 2003
לא שזה העסק שלי , אבל תאיר תיארה מצב שבו העיסוק בעסק הזה של ה"לא בעסק" מעסיק כאן לא מעט "עוסקים זעירים"...ש"רק" מנסים "להתעסק" איתה בו בזמן שהיא עסוקה "בלהתעסק" עם "עוסקים מורשים"...והעסק הזה נמאס עליה...!!!
אי לכך,אני מציע "להרגיע" ושכל אחד "יתעסק" בעסקיו...
עשינו עסק?
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 31 באוג׳ 2003
אתה חולה, חצי.
נשבעת לך icon_lol.gif

איפשר איתךךךך
חצי אדון

}{

חצי אדון • 31 באוג׳ 2003
}{
את וגולד.....הכי הכי ....
blueturk​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 4 בספט׳ 2003

צודקת

blueturk​(נשלטת) • 4 בספט׳ 2003
וסוף סוף אני מבינה את פשר ה"לא בקטע". כי זה די עיצבן אותי קודם, הרי נכנסתם לאתר הזה, אז איך זה שאתם לא בקטע?
אז זאת יכולה להיות דרך להתחמק מהאנשים, אוקיי, אבל אני לא אעשה את זה... אני פשוט מנחמת את עצמי במחשבה שכל אלה ששולחים לי הודעות שולחים בטח בו זמנית הודעה גם לעוד מלא בנות. אז אולי הם לא ישימו לב שאחת (או שתיים, או עשר) לא ענו להם.
X MAN
לפני 20 שנים • 5 בספט׳ 2003
X MAN • 5 בספט׳ 2003
עדיף לא לכתוב כלום , ומי שירצה להבין , יבין , ומי שלא , לא.
loren40​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 5 בספט׳ 2003
loren40​(נשלטת) • 5 בספט׳ 2003
יש כאלה שהם כן בעסק
יש כאלה שעוד לא סגורים על עצמם
ויש כאלה שלא.. לא צריך לכעוס icon_razz.gif
אם לתאיר בא לרשום- זה גם בסדר
( חוץ מזה שלפי ההודעות המוזרות שאני מקבלת
אני בהחלט מבינה אותה .... icon_lol.gif )